کلاس کنکور ← منابع طبیعی (محیط زیست)

رباب ص

عضو جدید
ممنون بنده عاشق طبیعت مرسی خیلی دوستتون دارم من رشته محیط زیتو خیلی دوس دارم ترم سوم منابع طبیعی محیط زیستم این سوالا برا کنکور ارشده دیگه؟

company man

عضو جدید
سلام دوستان من تازه واردم . ترم 7 مهندسی نفت تو یه دانشگاه مطرح . :cool:از دبیرستان علاقم منابع طبیعی بود ولی با فشار خانواده کنکور ریاضی دادم و رتبم خیلی خوب شد .اما از رشته های فنی و ایضا رشته ی خودم بیزارم . :mad: می خواستم ببینم می تونم تو ارشد منابع طبیعی شرکت کنم یا نه . اصلا میشه از گروه فنی تو کشاورزی (منابع طبیعی) شرکت کرد؟ضمنا از هرکی پرسیدم مسخره کرد و گفت بازار کارش خیلی خرابه. ولی کاری به این حرفا ندارم .اگه بشه می خوام برم. این تاپیکو کامل خوندم دیدم خیلی فعاله اینجا پرسیدم.

polsar_rav

عضو جدید
سلام دوستان من تازه واردم . ترم 7 مهندسی نفت تو یه دانشگاه مطرح . :cool:از دبیرستان علاقم منابع طبیعی بود ولی با فشار خانواده کنکور ریاضی دادم و رتبم خیلی خوب شد .اما از رشته های فنی و ایضا رشته ی خودم بیزارم . :mad: می خواستم ببینم می تونم تو ارشد منابع طبیعی شرکت کنم یا نه . اصلا میشه از گروه فنی تو کشاورزی (منابع طبیعی) شرکت کرد؟ضمنا از هرکی پرسیدم مسخره کرد و گفت بازار کارش خیلی خرابه. ولی کاری به این حرفا ندارم .اگه بشه می خوام برم. این تاپیکو کامل خوندم دیدم خیلی فعاله اینجا پرسیدم.

سلام به شما خوبید؟ خوب رشته ی شما هم یه جورایی به محیط زیست مربوطه. بله شما می تونید تو کنکور کارشناسی ارشد علاوه بر شرکت تو رشته خودتون به صورت شناور تو رشته منابع طبیعی هم شرکت کنید .در ضمن راجع به بازار کار هم باید بگم همونطور که خودتون می دونید اینجا ایرانه و تقریبا فرقی نداره از چه رشته ای فارغ التحصیل شده باشید تابند پ نباشه کاری نمی شه کرد ولی خوب این رشته خیلی خوب و متنوع است و آدم دچار یکنواختی نمی شه از خوندنشون . شاد و موفق باشید .

polsar_rav

عضو جدید
salam be dostane mohit zisti azmone kodom moasese bara reshteye ma khobe?????????

سلام عزیزم خوبی؟ می تونم بگم آزمون هیچ آموزشگاهی چون جامعه آماری خیلی پایینه . ماهانم که جامعه آماریش بالاست رشته ما رو نداره . این سری سوالات که گذاشتم برای سنجش است .موفق باشید

aryana446

عضو جدید
سلام. این خیلی خوبه که دنبال علاقه هاتون باشید. به بازار کارش فکر نکنید. مطمئنا وقتی علمتون زیاد باشه و یه خرده تلاش کنید حتما به موفقیت رسیدید حداقل در نظر خودتون موفق هستید. بله رشته ما محدودیتی برای مدرک کارشناسی نداره و هر رشته ای که باشید می تونید بیاید و کنکور بدید.در ضمن رشته شناور شامل رشته ما نمیشه. شناور از گروه علوم پایه و یه سری رشته هایی هست که اول دفترچه کنکور اسامیش اومده.موفق باشید

aryana446

عضو جدید
salam be dostane mohit zisti azmone kodom moasese bara reshteye ma khobe?????????

همونجوریکه polsarجان هم گفت هیچ موسسه ای جامعه اماری بالایی نداره ولی اگه خیلی دوست داری آزمونی رو شرکت کنی من بت اکسین رو پیشنهاد میکنم که حداقل سابقه کاریش از دیگر موسسات بیشتره.

polsar_rav

عضو جدید
سلام آریانا جان خوبی؟ چه خبر؟
ولی من رشته منابع طبیعی رو فکر کنم تو اون رشته های شناور دیدم

company man

عضو جدید
خیلی ممنون از راهنمایی تون .امید وارم تو ی کنکورتون موفق باشید. ببخشید ! یه سوال دیگه : نمی دونید واسه کسی که از رشته ی دیگه تو ارشد رشته ی شما (محیط زیست) قبول می شه حدودا چند واحد تو ارشد براش پیش نیاز می ذارن؟

aryana446

عضو جدید
سلام آریانا جان خوبی؟ چه خبر؟
ولی من رشته منابع طبیعی رو فکر کنم تو اون رشته های شناور دیدم
سلام.ممنون.تو خوبی؟
نه اون رشته ای که شما دیدی احتمالا مجموعه محیط زیسته که رشته هایی مثل آموزش محیط زیست و علوم محیط زیستو انا توشه.کد رشته اش هم 1146ولی برای ما 1317 است.با هم فرق دارند.مال ما جزو این رشته شناور نیست.

aryana446

عضو جدید
خیلی ممنون از راهنمایی تون .امید وارم تو ی کنکورتون موفق باشید. ببخشید ! یه سوال دیگه : نمی دونید واسه کسی که از رشته ی دیگه تو ارشد رشته ی شما (محیط زیست) قبول می شه حدودا چند واحد تو ارشد براش پیش نیاز می ذارن؟
دقیقا نمیدونم. ولی اونجوری که فهمیدم هر دانشگاهی با نظر گروه آموزشی خودش چند واحد پیش نیاز رو ارائه میده!

polsar_rav

عضو جدید
سلام.ممنون.تو خوبی؟
نه اون رشته ای که شما دیدی احتمالا مجموعه محیط زیسته که رشته هایی مثل آموزش محیط زیست و علوم محیط زیستو انا توشه.کد رشته اش هم 1146ولی برای ما 1317 است.با هم فرق دارند.مال ما جزو این رشته شناور نیست.
سلام آریانا جان خوبم قربونت شما خوبی؟
بسیار ممنون از بابت اطلاعاتت
شاد و موفق باشی

aryana446

عضو جدید
سلام آریانا جان خوبم قربونت شما خوبی؟
بسیار ممنون از بابت اطلاعاتت
شاد و موفق باشی
سلام خوبم مرسی.تو خوبی؟ کتابا تموم شد خوندنش؟ مرور و تست رو چیکار میکنی؟ من امروز رفتم کتاب تست پردازشو گرفتم. خیلیم استرس دارم که درسامو مرور کنم خصوصا بیولوژی!:confused:

ایشالا که هممون موفق بشیم!

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای من 13 واحد پیشنیاز خوردن

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بهت پیشنهاد میکنم وارد این رشته نشو حداقل یه گرایش خوب انتخاب کن که بازار کار بهتری داشته باشه

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خوبید؟ شما چطور؟

من که چند وقت مریض بودم خوب نتونستم بخونم. تستم اصلا نزدم. فعلا همونایی که خوندمو دارم مرور میکنم!شما چی؟ چه برنامه ای دارین؟

سلام! خوبید؟! من که هر چی خوندم بسه! همین جوریش امیدم صفره! این یه ماه آخرو فقط تست میزنم!

polsar_rav

عضو جدید
سلام خوبم مرسی.تو خوبی؟ کتابا تموم شد خوندنش؟ مرور و تست رو چیکار میکنی؟ من امروز رفتم کتاب تست پردازشو گرفتم. خیلیم استرس دارم که درسامو مرور کنم خصوصا بیولوژی!:confused:

ایشالا که هممون موفق بشیم!

سلام خوبم ممنون . کتابای من هنوز نتمومیده با این مدیریت بوم شناسی و حیات وحش خیلی مشکل دارم . مرورم می کنم البته خلاصه ها رو . کتاب تست پردازش خیلی خوبه یکی از بچه ها که خودش دانشجوی ارشد بود گفت خیلی عالیه . چرا اینقدر استرس داری ؟ امروز 8دیماهه و زمان برای مرور داری . من به اندازه شما و رزاجان نخوندم ولی استرس ندارم . تنها عامل مخرب همین استرسه . مطمئن باشید رتبه عالی تو کنکور میارید شاد باشید