گونل اين سوپر استار خوانندگان در باکو پايتخت آذربايجان در تاريخ ۲۵/۱۰/۱۹۸۵ به دنيا آمد . گونل در يک خانواده ۵ نفري چشم به جهان گشود پدرش يکي از معروف ترين موسيقي دانان آذربايجان و مادرش هم در زمينه پيانو فعاليت داشت و گونل در چنين خانواده اي هنرمند به دنيا آمده است و از زمان کودکي به هنر و مخصوصا موسيقي علاقه و افري داشت تا جايي که ترانه هاي ديگر خواننده ها را باز خواني کرد تا هنگامي که بزرگ شد .او که به شدت به ابراهيم خواننده مشهور ترکيه علاقه داشت و بيشتر ترانه هاي اين خواننده رو گوش مي دادو مي خواست روزي شاگرد وي باشد .

تا اينکه يک روز ابراهيم براي کنسرتي که داشت راهي آذربايجان شد آنجا با چنان استقبالي رو به رو
شد که تا به حال تصور آن رادر خارج از کشور را نمي کرد .

در اين کنسرت گونل و خانواده اش نيز شرکت کرده بودند تا اين که گونل در حين کنسرت و با فرياد زدن نام ابراهيم به نام ابو ابو مي خواست نزد ابراهيم برود تا اينکه ابراهيم اورا به پيش خود خواند بعد از انجام کنسرت ابراهيم با خانواده گونل مشورت کرد و در مورد استعداد خوانندگي گونل با آنها صحبت کرد و آنها را قانع کرد که از گونل مثل دختر خودش در کنار خانواده خودش مراقبت کند .

خانواده گونل از يک سو خوشحال و از يک سوي ديگر ناراحت بودن خوشحالي آنها از اين بود که ابراهيم به فرزندشان چنين پيشنهادي کرده و ناراحتي آنها دوري گونل بود چون گونل هنوز کوچک بود و در يک کشور غريب بايد زندگي مي کرد .

گونل همچنين در کنار موسيقي بايد به درسش هم مي رسيد اين چنين بود که يک صفحه اي بزرگ از زندگي گونل ورق خورد و او راهي ترکيه شد تا اينکه با کمک ها و آموزش هاي ابراهيم و خوده گونل در سال ۱۹۹۹ ميلادي اولين آلبوم خود را به بازار عرضه کرد که تبليغات و فروش آلبومش را ابراهيم بر عهده داشت اين آلبومش به نام نه الور آلاهيم چه مي شود خداي من و دنيا دنيا از ترانه هاي معروف اين آلبوم بود

گونل در اين مدت نه کشورش و نه خانواده اش را هيچ کدام رو فراموش نکرد و مواقع تعطيلي به ديدنشان

مي رفت و حتي گفته است قصد دارد با يک مرد آذربايجاني ازدواج کند که اين حرف در مقابله شايعه ازدواج او با پسر ابراهيم به وجود آمد .

او در يک مصاحبه تلويزيوني اعلام کرده است که تمام معروف شدنش را مديون پدر و مادر و ابراهيم هست و گفته است که روزي بتواند اين محبت هاي آن ها را جبران کند .

محبت گونل در دل ابراهيم به حدي زياد هست که در سايت رسمي ابراهيم در صفحه اول عکس گونل ديده مي شود .

گونل خواننده مسلماني هست که به لطف صدا زيبا و جذابيت خاص خود در کشور ما ايران طرفدارن زيادي دارد عده اي به اشتباه گونل را دختر اقعي ابراهيم مي دانند که گونل تنها شاگرد ابراهيم هست .
برای دیدن این عکس به اندازه بزرگ، روی این قسمت کلیک کنید.