کپک زدن مایع ظرفشویی

rafieeshad

عضو جدید
سلام
کسی اطلاع داره که کپک زدن مایع ظرفشویی یا دستشویی به چه علت میتونه باشه !
من جدیدا هر چی تولید میکنم اولش خوبه ولی بعد از 2 3 ماه بوی بد و کپک های سفیدی توش ایجاد میشه.
مواد هم که شامل:
اسید سولفونیک - تگزاپون - سود - دی اتانل آمین - نمک - رنگ - اسانس - متیل کلرو ایزوتیازولینون

از مواد اولیه میتونه باشه ! از ساخت غیر بهداشتی میتونه باشه ! نگهدارندش هم 1.5 کیلو تو 1000 کیلو هست. کمه؟! کسی اطلاعی داره !
ممنون میشم کمکم کنید

اسفندانی

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از متیل ایزو تیازولین یا کلرو متیل ایزو تیازولین و یا فرلمالین می تونید استفاده کنید و قبلش مخزن رو با فرمالین رقیق شده بشورید مثلا محلول 1 درصد. و میزان نگهدارنده در ظرفشویی را 2 در صد بزنید.
اگر هم محلولتون تو یک تن خراب شده از بایوساید استفاده کنید که یک از بین برنده کپک می باشد.
موفق باشی

rafieeshad

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون، ببینم این بایو ساید به چه صورت؟ همون مواد شیمیایی فروشا دارن و چند جوره؟ قوی ضعیف نداره چند درصد !

Vahidrezaii

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام.
منم به این مشکل برخوردم.
البته من بنزوات سدیم رو تست کردم و جواب هم گرفتم.2.5 تا 3 درصد بزن.
دیگه بوی جسد متعفن نمیده.

Peyman1976

عضو جدید
سلام
کسی اطلاع داره که کپک زدن مایع ظرفشویی یا دستشویی به چه علت میتونه باشه !
من جدیدا هر چی تولید میکنم اولش خوبه ولی بعد از 2 3 ماه بوی بد و کپک های سفیدی توش ایجاد میشه.
مواد هم که شامل:
اسید سولفونیک - تگزاپون - سود - دی اتانل آمین - نمک - رنگ - اسانس - متیل کلرو ایزوتیازولینون

از مواد اولیه میتونه باشه ! از ساخت غیر بهداشتی میتونه باشه ! نگهدارندش هم 1.5 کیلو تو 1000 کیلو هست. کمه؟! کسی اطلاعی داره !
ممنون میشم کمکم کنید
نیپازین (متیل پارابن)در صنعت دارو بعنوان نگهدارنده استفاده میشه این ماده روبه مقدار0.5در صد تو فرمول بزنید اگه جواب داد به ما هم اطلاع بدید

بالا