قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که امضاتون نکات کتایاس هر وقت خواستین عوض کنین امضاتون رو یه نسخه ازش تو تایپیک نکات مهم بذارین حتما تا بچه هایی که سالهای بعد هم میان اینجا بتونن یکجا ببینن پست هاتون رو باز هم تشکر میکنم ار همکاری خوبتون تو تایپیک نکات مهم همگی موفق باشید

آخرین ویرایش:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم يه سوال:redface:
مكه جامع يزد يه ايوان ورودي با يه ايوان به كنبد خانه نداشت...؟ دو ايوانه نميشه؟؟؟
بعد براي يك ايوانه مسجد جامع نيريز هم ميتوني اضافه كني:gol:

من ایتا رو از روی جزوه دکتر متدین نوشتم اگه مطمئن هستید بگید عوضش کنم دوستان دیگه هم نظر بدن لطفا با منبع!

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ایتا رو از روی جزوه دکتر متدین نوشتم اگه مطمئن هستید بگید عوضش کنم دوستان دیگه هم نظر بدن لطفا با منبع!

من در مورد هر مسجدي كه مطالعه ميكنم سعي ميكنم با شكل حفظشون كنم
تو شكلشون ديدم مثل اين شكل
Image141427.jpg

واينكه صفحه 234 كفته شده ايوان جلوي گنبدخانه جفد بايه اش جمانه با تاق اهنگ بس علاوه بر ايوان جلوي گنبدخانه يه ايوان وروديم داريم كه ميشه دوايوانه ولي شايد منظور دكتر متدين ايوان رو به ميانسرا بوده باشه كه كفته يك ايوانه است نمي دونم ...
در مورد مسجد نيريز الان نكاه كردم ديدم زده اصل بنا تك ايواني بوده ولي نزده بعدا بهش ايوان اضافه شده يا نه ... خيلي نميشه رو تك ايواني بودنش حساب كرد

آخرین ویرایش:

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم يه سوال:redface:
مكه جامع يزد يه ايوان ورودي با يه ايوان به كنبد خانه نداشت...؟ دو ايوانه نميشه؟؟؟
بعد براي يك ايوانه مسجد جامع نيريز هم ميتوني اضافه كني:gol:
چیزی که من متوجه شدم ار کتاب اینه که جایی که محل ورود به مسجده ایوان محسوب نمیشه حامع یزد یک ایوانییه رو به گنبد خانه هست

timajمسجد میر جخماق یزد رو هم به لیست یک ایوانی هات اضافه کن با این که در ظاهر 4 ایوانی ولی 3 تاشون درآیگاه مسجدن و ایوان محسوب نمیشن ص 252سبک شناسی​

orkide69

عضو جدید
:que: كدام يك از فرم هاي زير داراي پرت اطلاعاتي كمتري مي باشد؟1)دايره 2)مربع 3)ذوزنقه 4)هر سه مورد يكسان است
منبع:درك عمومي
جواب كتاب:ذوزنقه
اگه كسي دليلشو ميدونه لطفا توضيح بده.

آخرین ویرایش:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در نمودار سايكرومتريك (زيست اقليمگيوني) در يك دماي ثابت با افزايش فشار بخار در هوا:

1) روطوبت نسبي و دماي مرطوب هر دو كاهش 2)
روطوبت نسبي كاهش و دماي مرطوب افزايش
3)
روطوبت نسبي و دماي مرطوب هر دو افزايش 4) هيج تغييري در سامانه دما- روطوبتي محيط رخ نمي دهد

آخرین ویرایش:

النازا

عضو جدید
در نمودار سايكرومتريك (زيست اقليمگيوني) در يك دماي ثابت با افزايش فشار بخار در هوا:

3)
روطوبت نسبي كاهش مرطوب هر دو افزايش 4) هيج تغييري در سامانه دما- روطوبتي محيط رخ نمي دهد
به نظرم 1 درسته

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز

3)
روطوبت نسبي و دمايمرطوب هر دو افزايش 4) هيج تغييري در سامانه دما- روطوبتي محيط رخ نمي دهد

به نظر من گزینه 3 رطوبت نسبي و دماي مرطوب هر دو افزايش می یابد

Art & Design

عضو جدید

3)
روطوبت نسبي و دمايمرطوب هر دو افزايش 4) هيج تغييري در سامانه دما- روطوبتي محيط رخ نمي دهد

3 درسته

رطوبت مرطوب و دمای مرطوب هر دو افزایش
چون با افزایش بخار آب در دمای ثابت رطوبت مطلق زیاد میشه بنابراین رطوبت نسبی بالا میره وبعد اون دمای مرطوب زیاد میشه

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم مثل شما ها نظرم رو 3 بود ولي ديدم باسخنامه زده 2
منبع:سوال 57 كنكور 91
اكه كسي داره ازمونو يه باره ديكه چك كنه

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بجه ها براي اقليم انواع بادها مهم هست؟؟؟ تجارتي و غربي و قطبي ...

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
رو جلدش زده وبسايت كنكور هموني كه اخرش باسخنامه غير تشريحي داره
57 و زده واسه من 2
نه برا من پاسخنامه تشریحی داره تعداد صفحاتش خیلی زیاده بخوام بذارم وقت گیره فکر کنم تو همین باشگاه سوال جواب کنکور 91 باشه ،نیست؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
رو جلدش زده وبسايت كنكور هموني كه اخرش باسخنامه غير تشريحي داره
57 و زده واسه من 2

نميدونم نديدم نكاه ميكنم حالا...

3)

3 درسته

رطوبت مرطوب و دمای مرطوب هر دو افزایش
چون با افزایش بخار آب در دمای ثابت رطوبت مطلق زیاد میشه بنابراین رطوبت نسبی بالا میره وبعد اون دمای مرطوب زیاد میشه

منم مثل شما ها نظرم رو 3 بود ولي ديدم باسخنامه زده 2
منبع:سوال 57 كنكور 91
اكه كسي داره ازمونو يه باره ديكه چك كنه

من چک کردم همون 3 درسته

مرسي بس باسخنامه من اشتباه داره از دست ايوانخانه معماري:razz:
ميشه باسخنامه 91 اينجا بزاري ...:redface:

منم از روی پاسخنامه ایوانخانه گفتم..... برا من که درسنه.....همون که جلدش نارنجیه!

منبع پاسخ نامه اکادمی معماری3.jpg 4.jpg
برزخ که میگن یعنی همین سوال

این سوال تو کتاب تنظیم شرایط قیابکلو فصل 2 هست من کتابم پیشم نیست لطفا یکی نگاه کنه بگه

:w35:

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
منبع پاسخ نامه اکادمی معماریمشاهده پیوست 128497 مشاهده پیوست 128498
برزخ که میگن یعنی همین سوال

این سوال تو کتاب تنظیم شرایط قیابکلو فصل 2 هست من کتابم پیشم نیست لطفا یکی نگاه کنه بگه

:w35:

من کارم شده غلط پیدا کردن از درک رفتار گلابچی!:mad:(اعصاب نمونده واسم) بچه ها صفحه 233 نوشته در گنبدهای نیمکره تمایل به پایداری در بالا وجود نداره،صفحه 249 نوشته تمایل برای پایداری گنبد در بالا وجود داره!کی راست میگه؟؟!!
این اشتباهات چاپی منو تا کنکور دیوونه نکنن شانس آوردم!!هیشکی نمیدونه؟:(
جالبه این سوالم زده گزینه 1!!!ولی تو تشریحی خودش میگه 3 درسته!!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
این اشتباهات چاپی منو تا کنکور دیوونه نکنن شانس آوردم!!هیشکی نمیدونه؟:(
جالبه این سوالم زده گزینه 1!!!ولی تو تشریحی خودش میگه 3 درسته!!

منم درک می خوندم هر سری با همین مشکلات روبرو میشدم متاسفانه کتابم دسته خودم نیست که نگاه کنم بهت بگم .

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منبع پاسخ نامه اکادمی معماریمشاهده پیوست 128497 مشاهده پیوست 128498برزخ که میگن یعنی همین سوال این سوال تو کتاب تنظیم شرایط قیابکلو فصل 2 هست من کتابم پیشم نیست لطفا یکی نگاه کنه بگه :w35:
تو قسمت تشريحيش جواب سوال ميشه 3 :Dولي زده 1 يعني بيچاره تر از معماريا من نديده بودم كه گير اين موسسه ها و منابع و كنكور معماري افتادن...

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شه اگه یه نفر سوالات کنکور و پاسخنامه های اچند سال گذشته را داره بذاره اینجا؟
تو یه فروم دیگه هست ولی ناقص

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم مرور کنم. تست بزنم به پروزه هام برسم. ازاینجا مانده از اونجا رانده شدم واقعا نمدونم چیکار کنم ..چند روز پیشم تاریخ هنر معماری کیانی خاستم شروع کنم اما انگار بچه ها گفتن برای معماری اسلامی فک.کنم کتابو اشتباه گرفتم ..خیلی از نطر فکری اشفتم نمیدونم چه جوری این روزارو استفاده کنم که بعدا پشینشممم...اونا که تج

orkide69

عضو جدید
من نمیدونم مرور کنم. تست بزنم به پروزه هام برسم. ازاینجا مانده از اونجا رانده شدم واقعا نمدونم چیکار کنم ..چند روز پیشم تاریخ هنر معماری کیانی خاستم شروع کنم اما انگار بچه ها گفتن برای معماری اسلامی فک.کنم کتابو اشتباه گرفتم ..خیلی از نطر فکری اشفتم نمیدونم چه جوری این روزارو استفاده کنم که بعدا پشینشممم...اونا که تج

بستگي به شرايط خودت داره اگه مي بيني جزو نفرات ممتاز وروديتون هستي كه ميتوني با معدل بري فوق بچسب به پروژه ها و ...
اگه نگه كه بچسب به كنكور پروژه ها رو هم در حد قابل قبول ارائه كن .الانم ديگه وقت جمع بنديه يه جورايي مثل وقت اضافه فوتباله خيلي حساس و مهمه. فقط يه جوري نشه بيفتي:redface:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایوان خانه معمار در شیراز سه تا ازمون جامع برگزار میکنه شمارش 6313536 (0711) .
جامعه اماریش چقدر هست ؟ کسی می دونه حدودا ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.