علی کریمی یا فرهاد مجیدی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوستان استقلالی که هی میگن پرسپولیس 12شده
به این جدول خوب دقت کننین استقلال تو این فصل 13شده خدا رو شکر هنوز رکورد شما رو نشکوندیم

علي 19

عضو جدید
ما که بدترین رتبه مون تو فصل دوازدهمه ولی شما بدترین رتبه تون سیزدهمهیه (حتما خاطرتون هست)نمیدونم چرا نمیخواید اینو درک کنید
لنگ جز اون 2 قهرمانی زورکی ما بقی فصل ها قهرمانی نیمه دوم جدول رو کسب کرده ولی سرور جز اون فصل همیشه تو 4 تیمه برتر بوده......:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
لنگ جز اون 2 قهرمانی زورکی ما بقی فصل ها قهرمانی نیمه دوم جدول رو کسب کرده ولی سرور جز اون فصل همیشه تو 4 تیمه برتر بوده......:biggrin:
مهندس به جدول بالا بیشتر دقت کن حالا دیگه برا دوازدهمی چیزی نداری بگی داری یه حرف بی اساس دیگه میزنی

علي 19

عضو جدید
مهندس به جدول بالا بیشتر دقت کن حالا دیگه برا دوازدهمی چیزی نداری بگی داری یه حرف بی اساس دیگه میزنی
شما پرسپولیس ها همیشه با گذشته زنده اید الان رتبتون چنده؟رقیباتون دیگه استقلال و سپاهان نیستن گهر ونفت و....با این همه خرج وهوادار والا خجالت داره.......

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شما پرسپولیس ها همیشه با گذشته زنده اید الان رتبتون چنده؟رقیباتون دیگه استقلال و سپاهان نیستن گهر ونفت و....با این همه خرج وهوادار والا خجالت داره.......
آخر فصل در مورد رتبه صحبت می کنیم در ضمن استقلال و سپاهان همون اولم برا ما رقیبی نبودن خیلی کوچیکن :دی

علي 19

عضو جدید
آخر فصل در مورد رتبه صحبت می کنیم در ضمن استقلال و سپاهان همون اولم برا ما رقیبی نبودن خیلی کوچیکن :دی
والا از تیمی که نیم فصل اول 12 میشه انتظار قهرمانی نمیره ولی این لنگیا که کم نمیارن قهرمانی میخوان و شعار شون پرسپولیس قهرمانه مثل این:
پرسپولیس قهرمان تو لیگ برتر بمان

• :biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
والا از تیمی که نیم فصل اول 12 میشه انتظار قهرمانی نمیره ولی این لنگیا که کم نمیارن قهرمانی میخوان و شعار شون پرسپولیس قهرمانه مثل این:
پرسپولیس قهرمان تو لیگ برتر بمان

• :biggrin:
من مطمئنم آخر فصل بالاتر از استقلالیم
اشکال نداره ما فوقش میفتیم میریم لیگ یک دیگه مثه شما که دسته 3نمیریم :biggrin:

علي 19

عضو جدید
من مطمئنم آخر فصل بالاتر از استقلالیم
اشکال نداره ما فوقش میفتیم میریم لیگ یک دیگه مثه شما که دسته 3نمیریم :biggrin:
بازم که رفتی تو عصر حجر............ آره خب بالاتر قرار میگیره چون استقلال قهرمان میشه پرسپولیس هم چون میخواد بالاتر از استقلال قرار بگیره میپره آخر جدول.....:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بازم که رفتی تو عصر حجر............ آره خب بالاتر قرار میگیره چون استقلال قهرمان میشه پرسپولیس هم چون میخواد بالاتر از استقلال قرار بگیره میپره آخر جدول.....:biggrin:
ما دوازدهم شدیم فک کنم شما تا 100دیگه هم میگید اونوقت استقلال رفته دسته سه ما هیچی نگیم اینو دقت کن 6تایی ها ،دسته 3،3-10-10 هیچ وقت قدیمی نمیشن و اینا همیشه برا ما تازگی دارن

علي 19

عضو جدید
ما دوازدهم شدیم فک کنم شما تا 100دیگه هم میگید اونوقت استقلال رفته دسته سه ما هیچی نگیم اینو دقت کن 6تایی ها ،دسته 3،3-10-10 هیچ وقت قدیمی نمیشن و اینا همیشه برا ما تازگی دارن
این بحث ما به جایی نمیرسه داداش خوشحال شدیم به قول معروف من پرسپولیسی نیستم ولی پرسپولیسی ها رو دوست دارم بیا روبوسی
:w36:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این بحث ما به جایی نمیرسه داداش خوشحال شدیم به قول معروف من پرسپولیسی نیستم ولی پرسپولیسی ها رو دوست دارم بیا روبوسی

تازه فهمیدی این بحث ها به جایی نمیرسه:D
ما هم استقلالی ها رو دوست داریم...
خیلی مخلصیم

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا من با این اخلاقت خیلی حال کردم.به عنوان یه پرسپولیسی بهت تبریک میگم و این رو بهت تقدیم میکنم:gol:

وقتی دیدید که بحث به جایی نمیرسه بیخیال شدید.کاش همه ما مثل شما باشیم و اینطور نباشیم که فکر کنیم فکر کنیم اگه نفر آخر جواب بدیم برنده هستیم!!!در حالی که اینجا دوستان همه چیزارو میفهمند و درست و غلط بودن رو تشخیص میدند

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا نمیشه با این لنگیا بحث کرد البته شایسته یک استقلالی نیست که باشون بحث کنه آخه اگه لنگ تیم بود یک سالو اندی با علی کریمیشون از 10جدول ایران بالاتر میومدن......:biggrin:
تاییدی 100در100
با علی کریمی بی علی کریمی هیچی نبودنو نشدنو نمیشن.;)
کلا هوادارای استقلال با پدیده ای به نام منطق آشنایی ندارن
هوولَ.لَه !!! یکی اینو بگیره!!!

هیچکدوم....
حیف نیس بخاطر دوتا آدم رفاه طلب بحث و جدل کرد؟؟؟
اینا که کاری نمیکنن جز ....
متاسفانه این مشکلیه که مدتهاست دامن لنگی جماعتو گرفته ،بخاطر کمبوداشون همواره خودشونو با ما مقایسه کردن.حضور پررنگشونم تو این تاپیک نشون ازین داره که از لحاظ تیمی قبول دارن که کمترن وفقط باید رو اینچیزاشون مانور بدن تا بتونن خودشونو با استقلالیا مقایسه کنن.ماهم درپی مجاب کردن اینان از پی اشتباهشان(مقایسه کردن خودشون با ما) نیم.بگمانم ما نیزدر اشتباهیم ،باید بگذاریم خوش باشند.(عجب متنی شد!:d)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من با این اخلاقت خیلی حال کردم.به عنوان یه پرسپولیسی بهت تبریک میگم و این رو بهت تقدیم میکنم:gol:

وقتی دیدید که بحث به جایی نمیرسه بیخیال شدید.کاش همه ما مثل شما باشیم و اینطور نباشیم که فکر کنیم فکر کنیم اگه نفر آخر جواب بدیم برنده هستیم!!!در حالی که اینجا دوستان همه چیزارو میفهمند و درست و غلط بودن رو تشخیص میدند

یه گلم برای شما دوست عزیزم.ببخشید که like ندارم:gol:

چه خوب خودتو شناختی؟!
فکر کنم هنو دلگیری!بابا بیخیال تو اون یکی تاپیک زدم تو حالت، هنو سراون موضوع با خودت درگیری؟!
اصلا شماها مظهر ادبو فرهنگو جنبهو منطق... خوبه عزیزم؟دیگه گریه نکنیا !ها باریکللا......

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز

من نمیدونم چه سرّیه ...ما همین که از 6تایی شدن استقلال یا از دسته 3 رفتنش صحبت میکنیم طرفداراش اولین چیزی که به ذهنشون میاد عصر حجره ...عزیزان ینی میخواین بگین اون بخش، جز تاریخ استقلال نبوده؟ ینی اون تیمی که 6تایی شده یا دسته 3 رفته گهرزاگرس بوده یا سنگ آهن بافق بوده ؟ :D
البته دسته 3 عصر حجر نبوده دوست عزیز سال 71 72 بوده ..
درضمن بدترین نتیجه ای که پرسپولیس تو تاریخش گرفته همین 12م فصل قبل بود که به لطف افتضاح خط دفاعی و گلر آوردیم.. اما استقلال 13م بود وقتی ما قهرمان شدیم..
وسط فصل هم بدترین جای جدول که رفتیم 16م بود ..اما استقلال یه بار تا 17م رفت..حالا بگذریم از نتایجش تو دسته 3 ..من نمیدونم اونجا چه نتایجی گرفته..:D
من بارها گفتم برا امسال زیاد خودتونو اذیت نکنید چون همیشه 2 حالت وجود داره ...اگه پرسپولیس اوج بگیره قهرمان میشه همونطوری که دقیقه 96 جامو از سپاهان گرفت ..اگه نتونه اوج بگیره هم سپاهان قهرمان میشه و استقلال میره زیر قهرمان ..:d

در آخر هم بد نیست یکم درباره موضوع تاپیک صحبت کنید اینجا پر اسپم شده ..:دی

naser.66

عضو جدید
هر دو مقرورن.
هردو بهترینن
ولی فرهاد تیمش رو فروخت و رفت ولی علی کریمی با اینکه مشکل براش پیش اومد نرفت و پاش واستاد.
پس علی کریمی. با همه غرورش.
هیپ هیپ هورا

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من نمیدونم چه سرّیه ...ما همین که از 6تایی شدن استقلال یا از دسته 3 رفتنش صحبت میکنیم طرفداراش اولین چیزی که به ذهنشون میاد عصر حجره ...عزیزان ینی میخواین بگین اون بخش، جز تاریخ استقلال نبوده؟ ینی اون تیمی که 6تایی شده یا دسته 3 رفته گهرزاگرس بوده یا سنگ آهن بافق بوده ؟ :D
البته دسته 3 عصر حجر نبوده دوست عزیز سال 71 72 بوده ..
درضمن بدترین نتیجه ای که پرسپولیس تو تاریخش گرفته همین 12م فصل قبل بود که به لطف افتضاح خط دفاعی و گلر آوردیم.. اما استقلال 13م بود وقتی ما قهرمان شدیم..
وسط فصل هم بدترین جای جدول که رفتیم 16م بود ..اما استقلال یه بار تا 17م رفت..حالا بگذریم از نتایجش تو دسته 3 ..من نمیدونم اونجا چه نتایجی گرفته..:D
من بارها گفتم برا امسال زیاد خودتونو اذیت نکنید چون همیشه 2 حالت وجود داره ...اگه پرسپولیس اوج بگیره قهرمان میشه همونطوری که دقیقه 96 جامو از سپاهان گرفت ..اگه نتونه اوج بگیره هم سپاهان قهرمان میشه و استقلال میره زیر قهرمان ..:d

در آخر هم بد نیست یکم درباره موضوع تاپیک صحبت کنید اینجا پر اسپم شده ..:دی

کاش یکی پیدا میشد این جدولو به زبون قابل فهم استقلالی ها تشریح می کرد:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش یکی پیدا میشد این جدولو به زبون قابل فهم استقلالی ها تشریح می کرد:D

کاش یکی پیدا میشد این جدول لیگ یازدهم رو به زبون قابل فهم پرسپولیسیا ها تشریح می کرد

-------------بازی - برد- مساوی -باخت -زده - خورده -تفاضل -امتیاز
2 - استقلال 34 ... 19 .....9 ....... 6..... 57 .... 32 ......25+ .. 66
...
...
12-پرسپولیس 34.. 10.. 12 .......12 .....50...... 54..... 4-...... 42

حالا با یه مقایسه سر سری میبینیم
همون سالی که استقلال سیزدهم شد امتیازش از پرسپولیس دوازدهمی پارسال بیشتر بود تفاضل گلشم منفی نبود
همون سالی که پرسپولیس قهرمان شد اختلاف امتیازش با استقلال سیزدهمی 23 امتیاز بود همین پارسال که ما دوم شدیم بازم 24 امتیاز اختلافمون بود با تیم دوازدهم
همون سال که سیزدهم شدیم ، استقلال قهرمان جام حذفی شد و پارسال پرسپولیس دوازدهمی اما تو جام حذفی 3-0 به استقلال باخت و حذف شد

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
کاش یکی پیدا میشد این جدول لیگ یازدهم رو به زبون قابل فهم پرسپولیسیا ها تشریح می کرد

-------------بازی - برد- مساوی -باخت -زده - خورده -تفاضل -امتیاز
2 - استقلال 34 ... 19 .....9 ....... 6..... 57 .... 32 ......25+ .. 66
...
...
12-پرسپولیس 34.. 10.. 12 .......12 .....50...... 54..... 4-...... 42

حالا با یه مقایسه سر سری میبینیم
همون سالی که استقلال سیزدهم شد امتیازش از پرسپولیس دوازدهمی پارسال بیشتر بود تفاضل گلشم منفی نبود
همون سالی که پرسپولیس قهرمان شد اختلاف امتیازش با استقلال سیزدهمی 23 امتیاز بود همین پارسال که ما دوم شدیم بازم 24 امتیاز اختلافمون بود با تیم دوازدهم
همون سال که سیزدهم شدیم ، استقلال قهرمان جام حذفی شد و پارسال پرسپولیس دوازدهمی اما تو جام حذفی 3-0 به استقلال باخت و حذف شد
ما داریم در باره رتبه حرف میزنیم پرسپولیس دوازدهم شده استقلال هم سیزدهم شده به آمار کاری نداریم رده تیم تو جدول مهمه شما سیزدهم بشو 200گل بزن چه فایده؟؟؟
ما دیدیم زیاد دارید میگید دوازدهم خواستم بهتون یادآوری بشه که فصل 87-86استقلال سیزدهم شده البته شما این چیزا رو زود فراموش میکنید
مثه همون دسته 3 و 6تایی ولی ما نمیذاریم این خاطرات تلختون از ذهنتون پاک بشه :دی

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما داریم در باره رتبه حرف میزنیم پرسپولیس دوازدهم شده استقلال هم سیزدهم شده به آمار کاری نداریم رده تیم تو جدول مهمه شما سیزدهم بشو 200گل بزن چه فایده؟؟؟

شما هنوز جا دارین برین پایین تر.چهار تا که از گهر میخورین.فجر سپاسی هم مثل همیشه لولتون میکنه.مثل پارسال از هر جا میرسن تورتونو سوراخ میکنن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

به هر حال همه چیز گویا بود ، منم اشاره ای به تعداد گل زده نکردم ، از امتیاز ها گفتم
البته واقعا رتبه 12 خیلی خیلی بهتره تا 13 ، کلی فاصله داره بینشون که شما همیشه بهش اشاره دارید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شما هنوز جا دارین برین پایین تر.چهار تا که از گهر میخورین.فجر سپاسی هم مثل همیشه لولتون میکنه.مثل پارسال از هر جا میرسن تورتونو سوراخ میکنن
گفتم در مورد این چیزا آخر فصل بهتره بحث بشه که مشخص بشه چه تیمی کجای جدوله

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به هر حال همه چیز گویا بود ، منم اشاره ای به تعداد گل زده نکردم ، از امتیاز ها گفتم
البته واقعا رتبه 12 خیلی خیلی بهتره تا 13 ، کلی فاصله داره بینشون که شما همیشه بهش اشاره دارید
تفاضل گل رو گفتید
من یه سوال دارم شما که تجربه سیزدهمی رو دارید چرا به دوازدهمی پرسپولیس گیر دادید؟نه به نظر من یه تیم باید تو فصل قهرمان بشه و یا سهمیه آسیا بگیره وگرنه بین دوازدهم و سیزدهم هیچ تفاوتی نیست ولی برام سوال بود شما چرا سیزدهمیتون رو یادتون رفته وهرچی میشه میگید پرسپولیس دوازدهم شد؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفاضل گل رو گفتید
من یه سوال دارم شما که تجربه سیزدهمی رو دارید چرا به دوازدهمی پرسپولیس گیر دادید؟نه به نظر من یه تیم باید تو فصل قهرمان بشه و یا سهمیه آسیا بگیره وگرنه بین دوازدهم و سیزدهم هیچ تفاوتی نیست ولی برام سوال بود شما چرا سیزدهمیتون رو یادتون رفته وهرچی میشه میگید پرسپولیس دوازدهم شد؟

دوست عزیز میدونی چرا دوازدهمی شما جالبه؟؟؟؟
با این همه بازیکن و سر صدا والا قباحت داره!!!
کریم انصاری فر و سید جلال حسینی و محسن بنگر و...............

بالا