كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

الف تا ی

عضو جدید
به نام خدا
سلام...
بنده از همين تريبون اعلام مي كنم فردا يكي از دو قطب پايتخت رو با چشمان اشكبار و[...]بدرقه مي كنيم!!!
و از سرنوشت اون قطب ديگه در سال 65 عبرت بگيره...و ايضا بردي كه به ناحق در آزادي ازمون گرفتن...
يا علي...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا
سلام...
بنده از همين تريبون اعلام مي كنم فردا يكي از دو قطب پايتخت رو با چشمان اشكبار و[...]بدرقه مي كنيم!!!
و از سرنوشت اون قطب ديگه در سال 65 عبرت بگيره...و ايضا بردي كه به ناحق در آزادي ازمون گرفتن...
يا علي...

بله در اینکه با چشمان اشکبار راهی تهران میشیم شکی نیست.
ولی اشکی که بخاطر صد تا سوراخ تور دروازه شما ریختیم!!
ووووووووووو سال 65؟؟ سالی که تازه چنگیزخان دندون در اورده بود
بعد ما رو با بقیه مقایسه نکن

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از جواب دادن به شما واهمه دارم عزیزم. لطفا سعی کن به پستای من جواب ندی و ازش رد بشی.البته اگرم دادی مشکلی نداره ولی جوابی از طرف من داده نمیشه.در ضمن پستای شما خیلی پرباره ولی من نمیخونم.اگرم فکر میکنی که مطلبی رو از مال شما جواب دادم، بدون که اینطور نیست. چون شاید چیزی تو ذهنم بوده که اینجا اوردم و تو مطلب شما بوده.ولی اینو بدون که این سهوا پیش میاد چون من مطالب شما رو نمیخونم

ازین پست چندتا چیز مشخص میشه .1. کلا آدمایی اینجوری رفتار میکنن که کلام طرف مقابل حقیقت باشه که شنیدن اون حقیقت هم براشون تلخه. 2. ثابت کردین که پستارو خوب نمیخونین و فقط بایه نگاه سرسری و حدس زدن از محتوای پستا باخبر میشدین واین یعنی به خودتون احترام نمیذارین. 3. وقتی پست طرف مقابلو خوب نخونین پس جوابهاتون هم مناسب نخواهد بود،بماند که منطق جوابهاتون هم واقعا جای سوال داره(اینکه کاملا یکطرفه به قاضی میرین.) 4. این یعنی توهین به خود وباقیه افرادیه که اینجا میان.
5.(یه چیزی هم که بیشتر از همه تو حرفاتون نشون داده شده اینه که) حرف خودتون رو مستند میدونین ولی طرف مقابل باید سند بیاره.
6. عجیبه که نقل قولای منو نخوندین ولی تو حرفاتون استفاده از کلماتی مثل داوری به اون شکلی که تو حرفای من اومده بود کاملا مشهوده .7. حرف خودمو بمن پس نده پربار بودن پستای شما کاملا بچشم میاد با اون منطق لنگیتون.
8. یادت رفت، زمانی که جازدی اول سوت بزنی بعدا بری.

من نمیدونم اینجا چه خبره.تو پیج مقایسه کریمی و مجیدی همه میرن کل کل استقلال پرسپولیس راه میندازند.و اینجا هم که کل کل هستش از کریمی مطلب مینویسند!!!

اما در جوابتون بگم که اولا یک سایت استقلالی منبع خوبی نمیتونه برای این قضیه باشه.چون بعید میدونم که یک سایت استقلالی از خوبیهای کریمی چیزی بنویسه!!!!! و بهتره این جور پستارو تو سایت تیمای مورد علاقتون بذارید تا اینجا!!
ولی در کل این پستتون واقعا توش بی انصافی موج میزنه!!!!

دنیا پر از اسطوره هستش. ولی نمیشه یکیشو پیدا کرد که تاحالا مشکلی بوجود نیوورده باشه!!!!مخصوصا مشکلات اخلاقی!!! تو کشور خودمونم که پر بوده از این مشکلات.!!! و شما اگه یه مثال اونم از کریمی میزنید .من میتونم چندین مثال بیارم که همه رو زیر سوال ببره.چه استقلالیش و چه پرسپولیسیش!!!

علی کریمی هم از این قاعده مستثنی نیست و نباید توقع داشت که از هر لحاظی بهترین باشه.

شما میگید که کریمی تو بازیهای آسیایی داور رو زیر مشت و لگد گرفت!!!!!من نمیدونم که آیا خودتون اون دوره بودید و آیا بازی مذکور رو دیدید یا نه؟؟؟!!!!
مطمئنم که این بازی رو ندیدید و سایت مذکور اطلاعاتش غلط بوده.اولا این قضیه مربوط به یک رقابت چند جانبه بوده که اگه اشتباه نکنم تو ویتنام بوده و تیم امید ایران با رهبری کوردس تو اون مسابقات حضور داشت.در ضمن اونطور که شما میگید به نظر میاد علی کریمی تا میتونسته داور رو با مشت و لگد کتک زده!!!در حالی که اینا کذب محضه.من اون بازی رو دیدم.تو اون بازی کریمی داور رو هولش داد و بعدش اخراج شد.پس اینا که فرمودید کذب محض بود!!!! البته من کارشو تائید نمیکنم ولی به این شدت که میگید زیر مشت و لگد گرفته نبوده.در ضمن ایشون رو 1 سال محروم کردند.

کریمی یک مشکل بزرگ داره و اونم این هست که به سختی میتونه خودشو کنترل بکنه.که از این قضیه کلی هم ضربه خورده.من اون حرکتشو تائید نمیکنم ولی تو جام جهانی 2006 بازیکنا با دایی مشکل داشتند.چون اون موقع اصلا رو دور نبود ولی نمیدونم چرا تو 2 بازی اول فیکس شده بود!!!البته تو بازی سوم ذخیرش کردند

در ضمن علی کریمی یه عادت خیلی خوبیم که داره اینه که آدم پاچه خواری نیست. من عکسی ازش ندیدم که تو بغل احمدی نژاد عکس انداخته باشه.ولی خب اگرم باشه مطمئنم مجبورش کردند.اگه اینطور که میگید بازیکنای استقلال با احمدی نژاد عکس نگرفتند؟؟؟!!! همین مجیدی با احمدی نژاد فوتبال بازی نکرد؟؟!!!!یا ندیدید که مجیدی تو لیگ امارات بعد گل زنی عکس یوخ اماراتی رو نشون داده!!!!! و.... من از این مودا خیلی دارم.البته سعی میکنم جایی نگم ولی شما یه طرفه به قاضی رفتی.!!!ولی بازم میگن کریمی کلا اهل این پاچه خواریا نیست عزیز من و همه اینو خوب میدونیم.

متاسفانه شما همه کارای خیری که کریمی کرده زیر سوال میبری.و این تاسف باره!!!! تو این فوتبال کثیفی که ما داریم غیر از کریمی تاحالا کی از این کارا کرده؟؟؟!!!! خدایی بی انصافی هم حدی داره!!!! عوام فریبی به این کارایی که امثال فتح الله زاده و رویانیان انجام میدن میگن.نمونش فرستادن 2 کامیون اجناس به مناطق زلزله زده!!!این قضیه رو 100 بار مدیران باشگاه انعکاس دادند.در حالی که کسی نبود بگه که شما که اینهمه بدهی داری برای چی اینکارو میکنی!!!!!!!! کریمی داره جور کل فوتبال مارو میکشه بخدا. بابک معصومی که یک قهرمان ملی هستش بعد بیماریش که سرطان بود 1 نفر از وزارت ورزش یا تربیت بدنی و حتی بازیکنا 1 قرون بهش کمک نکردند.ولی کریمی یه چک بدون مبلغ بهش داد.شما به این میگی عوام فریبی!!!!! ولی 1 بار اومدن تو تلویزیون انعکاسش بدند یا اینکه خودش بیاد از کاری که کرده صحبت کنه.و چنتا کمک دیگه که هممون میدونیم. متاسفانه شما و سایتت خیلی بی انصافید!!!

امکان درگیری بین افراد وجود داره .حتی میتونه با مدیرعامل باشه.درگیری کریمی با دادکان سر دایی بود که همه این قضیه رو خوب میدونند. ولی درگیریش با عابدینی رو من نشنیدم!!!

در ضمن معمولا علی دایی با وجود دوست داشتنی بودن با همه 1 بارو دعوا کرده.!!!

در ضمن استیل آذین و بقول شما حاج حسین هدایتی چی میگن از کریمی؟؟این حاج رو خیلی خوب اومدی.!!!! خواهشا بگید استیل آذین و هدایتی چی از هدایتی گفتند.شاید ما نشنیده باشیم!!!!

بازم میگم کریمی آدم بی عیب و بی ایرادی نیست ولی اینطور پست نوشتن ها هم واقعا عجیبه!!!!!! کلا یه چند وقتیه که استقلالیای عزیزمون کریمی رو نشونه گرفتند.دلیلش چی میتونه باشه الله و اعلم!!!!

بازم که حرف خودتو سند دونستی؟؟؟مگه خودت اونجا بودی؟؟؟
ضمنا اونجاییرو که قرمز کردم برام جالب اومد،(منطق لنگیا اینو حکم میکنه،(اینه منطق لنگیا)) ، کار زشت زشته حالا چه با اون شدت یا ... . پس براحتی توجیه نکن،که همین چیزا آبروی نداشته ایرانو توی مجامع بین المللی برده.و موردای دیگتون.
اینکه با علی دایی مشکل داشت دلیل نمیشه که تیم ملی رو تو اون بازیه حساس ول کنه ،مگه تیم ملی مال پدر علی دایی بود؟
لطفا کاسه کوزهارو رو کله علی داییه بیچارهو رودور نبودنش خراب نکن.
در مورد حرف آخرتم اینو بگم که توهین به علی کریمی ازونجایی شروع شد که توهین به فرهاد مجیدی توی لنگیا و سایتای لنگی زیاد شد.(حتی تو همین سایتم این مسئله وجود داشت و داره ) که البته علی کریمی بین استقلالیا محبوبیتش بیشتره تا فرهاد مجیدی بین هوادارای پرسپولیس، و اون هم بدلیل اینه که فرهاد در بازیهای رودررو خیلی رو لنگستان زهر ریخته که علی کریمی نه، پس باعث این موضوع طرفدارای با منطق لنگ بودن نه طرفدارای استقلال.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا
سلام...
يا علي...

شما اول برو زمینتو درست کن بعدا بیا کری بخون.البته بهتون حق میدم بیاین با تیم لنگ کل بندازین چون تقریبا هم رتبه این.

بله در اینکه با چشمان اشکبار راهی تهران میشیم شکی نیست.
ولی اشکی که بخاطر صد تا سوراخ تور دروازه شما ریختیم!!
ووووووووووو سال 65؟؟ سالی که تازه چنگیزخان دندون در اورده بود
بعد ما رو با بقیه مقایسه نکن

:biggrin:پسر مزه پرونیت ملسه.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
6
66
666
6666
66666
666666
6666666
66666666
666666666
6666666666

بله در این ایام که فرهاد برگشته سعی کنین خودتون رو با خاطرات قبل از جنگ جهانی صفرم سرگرم کنین
ولی فایده نداره
میبینم اون لحظه ای رو که مدافعای پرسپولیس بخاطر اینکه کی زودتر از فرهاد جاموند روی هم مسلسل کشیدن

amin999

عضو جدید
بله در این ایام که فرهاد برگشته سعی کنین خودتون رو با خاطرات قبل از جنگ جهانی صفرم سرگرم کنین
ولی فایده نداره
میبینم اون لحظه ای رو که مدافعای پرسپولیس بخاطر اینکه کی زودتر از فرهاد جاموند روی هم مسلسل کشیدن

من هرچقدر فكر ميكنم يادم نمياد فرهادتون تو يه بازي 3 تا گل زده باشه.اگه اون واسه چنتا گل تو چنتا بازي انگشتاي دستشو نشون ميده لابد ايمون زائدم كه تو 10 دقيقه 3 تا زده بايد واسه پرسپوليس اسطوره شده باشه. بازيكني كه دخترشو بهونه ميكنه و به خاطر پولاي عربا با احساسات هواداراش بازي ميكنه لياقت اينهمه طرفداريو داره؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هرچقدر فكر ميكنم يادم نمياد فرهادتون تو يه بازي 3 تا گل زده باشه.اگه اون واسه چنتا گل تو چنتا بازي انگشتاي دستشو نشون ميده لابد ايمون زائدم كه تو 10 دقيقه 3 تا زده بايد واسه پرسپوليس اسطوره شده باشه. بازيكني كه دخترشو بهونه ميكنه و به خاطر پولاي عربا با احساسات هواداراش بازي ميكنه لياقت اينهمه طرفداريو داره؟

ایمون زاید تو یه بازی به دادتون رسید.فرهاد ما چی که بعد هر بازی با شما تورای دروازه رو برای تعمیر میفرستادن سوییس
تو همون یکی از اون بازیا بود که شیث رضایی از بس دنبال مجیدی دوید انگشت کوچیکه پاش رفت توحلقش بعد از گوش چپش در اومد.یادتون که نرفته؟!!

amin999

عضو جدید
ایمون زاید تو یه بازی به دادتون رسید.فرهاد ما چی که بعد هر بازی با شما تورای دروازه رو برای تعمیر میفرستادن سوییس
تو همون یکی از اون بازیا بود که شیث رضایی از بس دنبال مجیدی دوید انگشت کوچیکه پاش رفت توحلقش بعد از گوش چپش در اومد.یادتون که نرفته؟!!

همون شيث كه داغونترين دفاع پرسپوليس بود تو بازي الغرافه نذاشت تكون بخوره آق فرهاد.
اونوقت اين فرهاد اسطوره بزرگترين باشگاه اروپايي كه بازي كرده كجا بوده؟ كريمي و باقري و مهدوي كيا كه اروپارو نديدن

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازین پست چندتا چیز مشخص میشه .1. کلا آدمایی اینجوری رفتار میکنن که کلام طرف مقابل حقیقت باشه که شنیدن اون حقیقت هم براشون تلخه. 2. ثابت کردین که پستارو خوب نمیخونین و فقط بایه نگاه سرسری و حدس زدن از محتوای پستا باخبر میشدین واین یعنی به خودتون احترام نمیذارین. 3. وقتی پست طرف مقابلو خوب نخونین پس جوابهاتون هم مناسب نخواهد بود،بماند که منطق جوابهاتون هم واقعا جای سوال داره(اینکه کاملا یکطرفه به قاضی میرین.) 4. این یعنی توهین به خود وباقیه افرادیه که اینجا میان.
5.(یه چیزی هم که بیشتر از همه تو حرفاتون نشون داده شده اینه که) حرف خودتون رو مستند میدونین ولی طرف مقابل باید سند بیاره.
6. عجیبه که نقل قولای منو نخوندین ولی تو حرفاتون استفاده از کلماتی مثل داوری به اون شکلی که تو حرفای من اومده بود کاملا مشهوده .7. حرف خودمو بمن پس نده پربار بودن پستای شما کاملا بچشم میاد با اون منطق لنگیتون.
8. یادت رفت، زمانی که جازدی اول سوت بزنی بعدا بری.

بازم که حرف خودتو سند دونستی؟؟؟مگه خودت اونجا بودی؟؟؟
ضمنا اونجاییرو که قرمز کردم برام جالب اومد،(منطق لنگیا اینو حکم میکنه،(اینه منطق لنگیا)) ، کار زشت زشته حالا چه با اون شدت یا ... . پس براحتی توجیه نکن،که همین چیزا آبروی نداشته ایرانو توی مجامع بین المللی برده.و موردای دیگتون.
اینکه با علی دایی مشکل داشت دلیل نمیشه که تیم ملی رو تو اون بازیه حساس ول کنه ،مگه تیم ملی مال پدر علی دایی بود؟
لطفا کاسه کوزهارو رو کله علی داییه بیچارهو رودور نبودنش خراب نکن.
در مورد حرف آخرتم اینو بگم که توهین به علی کریمی ازونجایی شروع شد که توهین به فرهاد مجیدی توی لنگیا و سایتای لنگی زیاد شد.(حتی تو همین سایتم این مسئله وجود داشت و داره ) که البته علی کریمی بین استقلالیا محبوبیتش بیشتره تا فرهاد مجیدی بین هوادارای پرسپولیس، و اون هم بدلیل اینه که فرهاد در بازیهای رودررو خیلی رو لنگستان زهر ریخته که علی کریمی نه، پس باعث این موضوع طرفدارای با منطق لنگ بودن نه طرفدارای استقلال.

من نمیدونم به چه زبونی بگم.آقا من جلوی شما کم میارم.شما خیلی کارت درسته و اصلا ما سوت میزنیم ومیریم.خوب شد!!!!

در مورد پست دوم بگم که فقط اینو بگم که سعی کن به پستای من نظر ندی.این بار دومه که دارم میگم.علاقه ای ندارم که نظری بدی به پستام.ولی اینطور که بنظر میرسه گوش شما به این حرفا بدهکار نیست و دوست داری لجبازی کنی!!!اشکال نداره هر چی دوست داشتی بنویس. تا خودتو نشون بدی !!!

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون شيث كه داغونترين دفاع پرسپوليس بود تو بازي الغرافه نذاشت تكون بخوره آق فرهاد.
اونوقت اين فرهاد اسطوره بزرگترين باشگاه اروپايي كه بازي كرده كجا بوده؟ كريمي و باقري و مهدوي كيا كه اروپارو نديدن

شیث رضایی که بعد بازی با استقلال 400 سال خوابید(زد رو دست اصحاب کهف) تا تونست بدنشو ریکاوری کنه.منم چهارصد سال خوابیده بودم از دیوار صاف بالا میرفتم
مگه هر کی اسطوره است باید اروپا بازی کرده باشه؟؟؟ علی پروین خودتون کجا بازی کرده؟؟!

amin999

عضو جدید
شیث رضایی که بعد بازی با استقلال 400 سال خوابید(زد رو دست اصحاب کهف) تا تونست بدنشو ریکاوری کنه.منم چهارصد سال خوابیده بودم از دیوار صاف بالا میرفتم
مگه هر کی اسطوره است باید اروپا بازی کرده باشه؟؟؟ علی پروین خودتون کجا بازی کرده؟؟!

زمان پروينو حجازي لژيونر بودن معني نداشت.من ميگم از كسي اسطوره بساز كه به خاطر هوادار استقلال جونشو بده .اگرم ميخواد بره ليگ قطر مثل مرد بياد بگه پيشنهاد خوب داشتمو رفتم .نه اينكه دخترشو بهونه كنه و بره بعدشم زيراب مديرعامل فعليو بزنه و به ريش طرفداراش بخنده.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زمان پروينو حجازي لژيونر بودن معني نداشت.من ميگم از كسي اسطوره بساز كه به خاطر هوادار استقلال جونشو بده .اگرم ميخواد بره ليگ قطر مثل مرد بياد بگه پيشنهاد خوب داشتمو رفتم .نه اينكه دخترشو بهونه كنه و بره بعدشم زيراب مديرعامل فعليو بزنه و به ريش طرفداراش بخنده.

همین که خط دفاعی پرسپولیس رو تبدیل به بزرگراه شهید همت کرد برای ما خیلیه

amin999

عضو جدید
همین که خط دفاعی پرسپولیس رو تبدیل به بزرگراه شهید همت کرد برای ما خیلیه

چه هوادار قانعي هستي شما . پ به بقيه بازيكناي استقلالم ميگيم اعضاي خونوادشونو بهونه كننو برن دبي و قطر واسه درامدزايي و عشقو حالشون. عب نداره ايمون زايد دعوت ميكنيم برگرده تا سيستم 10-10-3 رو پياده كنه.:whistle: شب خوش دوستان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه هوادار قانعي هستي شما . پ به بقيه بازيكناي استقلالم ميگيم اعضاي خونوادشونو بهونه كننو برن دبي و قطر واسه درامدزايي و عشقو حالشون. عب نداره ايمون زايد دعوت ميكنيم برگرده تا سيستم 10-10-3 رو پياده كنه.:whistle: شب خوش دوستان.

حالا ایمون زاید یه بازی عامل شکست ما شدا!!!!!!!! فقط به مرحوم شلغم الدوله نگفتین!!!!!!!!! فرهادو چی میگی؟!!! که تا اسمش میاد تور دروازتون میره رو ویبره!
شب خوش یا علی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم به چه زبونی بگم.آقا من جلوی شما کم میارم.شما خیلی کارت درسته و اصلا ما سوت میزنیم ومیریم.خوب شد!!!!

در مورد پست دوم بگم که فقط اینو بگم که سعی کن به پستای من نظر ندی.این بار دومه که دارم میگم.علاقه ای ندارم که نظری بدی به پستام.ولی اینطور که بنظر میرسه گوش شما به این حرفا بدهکار نیست و دوست داری لجبازی کنی!!!اشکال نداره هر چی دوست داشتی بنویس. تا خودتو نشون بدی !!!

ها آباریکللااااا... اینکه کم اوردیو از پستای خیلی قبلترت میشد دید اما میخواستم خودت بگی.
در مورد حرف دومت اینو بگم که اینجا تاپیک کل کله . کل کل بین طرفداران دو تیم ،پس اگه شما چیزی میگین هر کسی از رقیب شما میتونه در جوابتون پیام بذاره و اینجا قانون نشده کل کل بین دو نفر و ... .بازم منطقت قربونش برم موضوعو درست درک نکرد.
و اینکه کل کل با طرفداران 12 جدولی برامون لذتی نداره فقط چون خودتونو با ما مقایسه میکنین میخوایم مجابتون بکنیم که در اشتباهین.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
[

ها آباریکللااااا... اینکه کم اوردیو از پستای خیلی قبلترت میشد دید اما میخواستم خودت بگی.
در مورد حرف دومت اینو بگم که اینجا تاپیک کل کله . کل کل بین طرفداران دو تیم ،پس اگه شما چیزی میگین هر کسی از رقیب شما میتونه در جوابتون پیام بذاره و اینجا قانون نشده کل کل بین دو نفر و ... .بازم منطقت قربونش برم موضوعو درست درک نکرد.
و اینکه کل کل با طرفداران 12 جدولی برامون لذتی نداره فقط چون خودتونو با ما مقایسه میکنین میخوایم مجابتون بکنیم که در اشتباهین.

من با قوانین اینجا بخوبی آشنام و احتیاجی به توضیح ندارم.ولی راستشو بخواین من علاقه ای ندارم با شما بحث بکنم. و هیچ علاقه ای ندارم که با هم مقایسه بشیم !!ببخشید که حرف دلم رو میزنم ولی واقعیت این هست که گفتم.چون بحثای ما دونفر بنظرم جالب در نمیاد و الکیه.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[

من با قوانین اینجا بخوبی آشنام و احتیاجی به توضیح ندارم.ولی راستشو بخواین من علاقه ای ندارم با شما بحث بکنم. و هیچ علاقه ای ندارم که با هم مقایسه بشیم !!ببخشید که حرف دلم رو میزنم ولی واقعیت این هست که گفتم.چون بحثای ما دونفر بنظرم جالب در نمیاد و الکیه.

متوجهم، چون بنفعت نمیشه برات جالب در نمیاد و الکیه .:w16: .گفتمکه اشکال نداره، قبول کردیم کم آوردین،نیازی نیست دیگه گریه بیوفتی.
ولی اینجا تاپیک کل کله، انتظار نداشته باش جواب نشنوی.اینکه علاقه دارین یا ندارین تو حرفای دیگتون مشخصه.

آخرین ویرایش:

FREE DOOM

عضو جدید
fa835fjlcqmslqhaq1ue.jpglhihsqaxrsxc7g8nin0.jpg

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

جام حذفیه پارسالو باختشون از استقلالو یادتونه؟ اونزمان سازمان لیگ بهشون اجازه نداد که تیمشونو ازون وضع درآرن و تو جام حذفی 3صفرباختنو حذف شدن. ولی امسال چی؟ بازیشون با چند روز تاخیر برگزار شده وکسی چیزی نمیگه چرا ؟!
بماند که با این چندروز تاخیر تیمشونو ازون دربوداغونیو مشکلات سرمربیو ... درآوردن و بازیکنای جدیدشونو با تیم هماهنگتر کردن ،داوریه بازیشون با ملوان هم جای بحث داشت.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب اینه که مازیار زارع قبل از بازی ازین حرفا نمیزد!!!میگفت فلان میکنم.اشک همه رو در میارم و.....!!!!ولی بعد از 6 تا خوردن میگه جام حذفی رو برای پرسپولیس گذاشتند!!!!و دوستان عزیز هم این رو به عنوان استناد اینجا میزارند!!!!
حالا جالبتر اینکه تو جام حذفی بیشترین قهرمانی رو استقلال داشته.پس اینطور که میفرمایید جام حذفی رو برای استقلال برگزار کردند!!!!(البته ما حرفی نزدیما.اینو خودتون میگید!!)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

الف تا ی

عضو جدید
به نام خدا
سلام...با اینکه بازی دو قرون ارزش نداشت ولی دیگه بازی برد و باخت داره و از همین تریبون بردتون(مخصوصا به abolfaZZzl و سعید پلیمر)مبارک!!!
انشالله تو تهران(اگر در لرستان بود که چه بهتر)و لیگ جبران می کنیم...
یا علی...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا
سلام...با اینکه بازی دو قرون ارزش نداشت ولی دیگه بازی برد و باخت داره و از همین تریبون بردتون(مخصوصا به abolfaZZzl و سعید پلیمر)مبارک!!!
یا علی...

آقا این جناب "الف تا ی" دیگه خیلی داره از این تریبون استفاده میکنه هاااا.من میگم تریبونی 500 ازش بگیریم زین پس............شوخی کردم
ای ول که اومدی تبریک گفتی
من هم به همه ابی دلان تبریک میگم

FREE DOOM

عضو جدید
خسته نباشی واقعا...........همش همین!
حالا جا داره دوستای استقلالی اون تصویر پا به توپ شدن فرهادو بنویسن که از کجا حرکت کرد.فک کنم اونجا باید شیث رو سوار دایناسور بکشن که دنبال فرهاده
اينو نگي چي بگي .......هنوزم نفهميدي اون بازي چه بلايي سرتون آورد....آخي:w24:
خوشگل پسر همش داري همون يه صحنه گل مجيدي رو ميگي اونوقت به من ميگي همش همين.:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب اینه که مازیار زارع قبل از بازی ازین حرفا نمیزد!!!میگفت فلان میکنم.اشک همه رو در میارم و.....!!!!ولی بعد از 6 تا خوردن میگه جام حذفی رو برای پرسپولیس گذاشتند!!!!و دوستان عزیز هم این رو به عنوان استناد اینجا میزارند!!!!
حالا جالبتر اینکه تو جام حذفی بیشترین قهرمانی رو استقلال داشته.پس اینطور که میفرمایید جام حذفی رو برای استقلال برگزار کردند!!!!(البته ما حرفی نزدیما.اینو خودتون میگید!!)

عزیزم جمله مازیارو بیخیال ، جملات بعدشو بخون ،بگو این کارهای درخشانی که سازمان لیگ براتون کرده چه معنیی میده،تبعیضشون بابت چیه؟
اگه استقلال بیشترین قهرمانی رو توجام حذفی داره هیچکدامش بخاطر این بدبخت بازیایی که پرسپولیسو سازمان لیگ در میارن نبوده.عرضشو داشته قهرمان شده.
پارسالو که یادت نرفته بازی فینال استقلال شاهین (مکان بازی)دیدی چه کاری با استقلال کردن؟اون حمید درخشان که سرمربی شاهین بود خودشو به آبو آتیش زد تا استقلال قهرمان جام نشه ولی غافل از اینکه خدا جای حق نشسته.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا
یا علی...

عزیزم بازی دوقرون ارزش نداشت بخاطر زمین دربوداغونتون بود،به مسئولانتون فشار بیارین یه زمین درسحسابی براتون جور کنن .
ممنون از تبریکت،ای کاش هوادارای بعضی از تیماهم مثل شما فرهنگ داشتن.
ماهم منتظر بازیه برگشت میمونیم.;)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عزیزم بازی دوقرون ارزش نداشت بخاطر زمین دربوداغونتون بود،به مسئولانتون فشار بیارین یه زمین درسحسابی براتون جور کنن .
ممنون از تبریکت،ای کاش هوادارای بعضی از تیماهم مثل شما فرهنگ داشتن.
ماهم منتظر بازیه برگشت میمونیم.;)
فرهنگ...!!!!!
به نکته خوبی اشاره کردی :دی

بالا