گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب یلدا بر همگی مبارررررررک.:gol:
امیدوارم در کنار خونواده هاتون بهتون خوش بگذره ما نیز طبق معمول اندرون خوابگاه با دوستان گرام این شب را سپری مینماییم به یاد خونه و خونواده هی روزگار...:دی

samira.it

عضو جدید
بله خبرایی هست؟؟:biggrin:

نخيرم خبرا پيش شماست:D

dzzv_13;5823522 مرسی:D ما هم جو زده شدیم پستتون رو خوندیم :D مبارک باشه شغل جدید .. (تا اونجا که یادمه دنبال کار بودین) ما نیز عاشق زندگی هستیم :)[/QUOTE گفت:
الان دقيقا نيشم تا بنا گوش بازه پستمو خوندين...:D
آره چند ماهي ميشه ميرم سركار تو بيمه ايران با معلم هامم كه بسيار در ارتباطيم چون طرف قراداديم تو گل سرسبداشوني خدايي

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
نخيرم خبرا پيش شماست:D

آره چند ماهي ميشه ميرم سركار تو بيمه ايران با معلم هامم كه بسيار در ارتباطيم چون طرف قراداديم تو گل سرسبداشوني خدايي

این نیش تا بنا گوش باز بودن نشون میده خبرا پیش شماس عزیزم

arash jon

عضو جدید
بچه ه من یه پروپوزال در مورد طراحی سایت می خواستم ممنون میشم کسی اگه بدونه برام بده.ممنون.

tilord

عضو جدید
راهنمایی کنید لطفا

راهنمایی کنید لطفا

من دیوونه ی رشته ی it هستم خیلی زیاد دارم از این ماه شروع میکنم برای کنکور 92 خوندن ایا میتونم دانشگاه اصفهان قبول شم چه رتبه هایی و درصد هایی میخاد برای قبولی من فقظ باید اصفهان قبول شم لطفا راهنمایی کنید من و ممنون میشم .

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
1. نخيرم خبرا پيش شماست:D

2. آره چند ماهي ميشه ميرم سركار تو بيمه ايران با معلم هامم كه بسيار در ارتباطيم چون طرف قراداديم تو گل سرسبداشوني خدايي
1. بالاخره خبرا پیش کیه ؟!! :D

2.اینی که با قرمز مشخص کردم رو تفسیر میکنی .. جمله بندیتون عالیه .. من که نگرفتم چی گفتین :D

بچه ه من یه پروپوزال در مورد طراحی سایت می خواستم ممنون میشم کسی اگه بدونه برام بده.ممنون.
آقا آرش گل باز هم اینجا درخواستتون رو زدین که
گل پسر قرار شد هر پستی سر جای خودش

ممنون میشم بیایی و توی تاپیک " سوالات و درخواستها " درخواستت رو مطرح کنی ;)

من دیوونه ی رشته ی it هستم خیلی زیاد دارم از این ماه شروع میکنم برای کنکور 92 خوندن ایا میتونم دانشگاه اصفهان قبول شم چه رتبه هایی و درصد هایی میخاد برای قبولی من فقظ باید اصفهان قبول شم لطفا راهنمایی کنید من و ممنون میشم .

سلام .. خوش امد میگم :gol:
خیلی خوبه .. از دیوونه شدم خوشم میاد .. به شرطی که اولش با عقل رفته باشی جلو ;)

دوست عزیز لطف کنین سوالاتتون رو توی تاپیک سوالات مطرح کنید

اینکه کدوم دانشگاه چه رتبه هایی رو برای چه رشته ایی میگیره بهترین کار رفتن به اون دانشگاه و پرسیدن از دانشجوهای اونجا هست .. چون بسته به شرایط مختلف قبولی ها فرق میکنه .. ولی در کل بنظرم باید رتبه ایی حدود 5 هزار بیارین ..

======================

دیشب بالاخره زود خوابیدم که صبح با بابام برم کوه .. بماند که ساعت تقریبا یک رفتم بخوام و خوابم نمیبرد
صبح بلند شدیم بریم .. بابام میگه بخواب امیرجان بخواب .. داره بارون میاد چجورررررررررر

حالم گرفته شد :(:D
کاش برف بود ..
آخه وقتی بارون میاد همه جا میشه گِل

آخرین ویرایش:

NAZIY0

عضو جدید
دیشب بالاخره زود خوابیدم که صبح با بابام برم کوه .. بماند که ساعت تقریبا یک رفتم بخوام و خوابم نمیبرد
صبر بلند شدیم بریم .. بابام میگه بخواب امیرجان بخواب .. داره بارون میاد چجورررررررررر

کاش برف بود ..
عجب ضدحالي!!ا:biggrin:

samira.it

عضو جدید

2.اینی که با قرمز مشخص کردم رو تفسیر میکنی .. جمله بندیتون عالیه .. من که نگرفتم چی گفتین :D

======================

صبح بلند شدیم بریم .. بابام میگه بخواب امیرجان بخواب .. داره بارون میاد چجورررررررررر

کاش برف بود ..

خب داشتم ازت تعريف ميكردم ديگه كه از همه معلما بهتري:redface:به جمله بندي گير نده مهم نيته:D

...................

عيب نداره بازم مهم نيته:biggrin:

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

samira.it

عضو جدید
21 دسامبر هم تموم شد ولي خبري نشد ولي يه چيزي بهتون بگم ما خونه نشسته بوديم داشتيم ميگفتيم هه هه دنيا تموم نشد تو همون لحظه يه صدايي مهيبي اومد يه چيزي مثل گاز تركيدگي كل محل ريختن بيرون فك ميكردن دنيا داره تموم ميشه ولي خونه يكي رفت رو هوا......دنياي اونا تموم شد:cry::cry:جزييات و فردا ميگم بهتون...كاش خونه خالي باشه

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
21 دسامبر هم تموم شد ولي خبري نشد ولي يه چيزي بهتون بگم ما خونه نشسته بوديم داشتيم ميگفتيم هه هه دنيا تموم نشد تو همون لحظه يه صدايي مهيبي اومد يه چيزي مثل گاز تركيدگي كل محل ريختن بيرون فك ميكردن دنيا داره تموم ميشه ولي خونه يكي رفت رو هوا......دنياي اونا تموم شد:cry::cry:جزييات و فردا ميگم بهتون...كاش خونه خالي باشه

انفجار لوله های گاز؟ گود برداری غیر اصولی؟ نبستن کمربند ایمنی؟ گاز گرفتگی؟ زورگیری؟ ....

مشکلات بسیاری که دنیای انسانها رو تموم میکنه ولی دنیای خود مشکلات بزرگتر میشه متاسفانه :crying:

arash jon

عضو جدید

آقا آرش گل باز هم اینجا درخواستتون رو زدین که
گل پسر قرار شد هر پستی سر جای خودش

ممنون میشم بیایی و توی تاپیک " سوالات و درخواستها " درخواستت رو مطرح کنی ;)

سلام .. خوش امد میگم :gol:
خیلی خوبه .. از دیوونه شدم خوشم میاد .. به شرطی که اولش با عقل رفته باشی جلو ;)

دوست عزیز لطف کنین سوالاتتون رو توی تاپیک سوالات مطرح کنید

اینکه کدوم دانشگاه چه رتبه هایی رو برای چه رشته ایی میگیره بهترین کار رفتن به اون دانشگاه و پرسیدن از دانشجوهای اونجا هست .. چون بسته به شرایط مختلف قبولی ها فرق میکنه .. ولی در کل بنظرم باید رتبه ایی حدود 5 هزار بیارین ..

======================

کاش برف بود ..

سلام داداش شرمنده نمیدونستم
واسه اولین بارم بود sorry:cry:

NAZIY0

عضو جدید
منم اميدوارم كسي تو اون خونه نبوده باشه اينطور مرگا خيلي وحشتناك...:crying2:

بالا