صفحه 1 از 10 12345 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 92

تاپیک: دفتر مدیریت روابط عمومی باشگاه

مدیر بازنشسته آواتار parmehr
    رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Star دفتر مدیریت روابط عمومی باشگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

از اینکه باشگاه مهندسان ایران را برای عضویت، دریافت اطلاعات علمی و فعالیت علمی،فرهنگی و تفریحی انتخاب کردید سپاسگزاریم.

از امروز بنده درخدمت شما هستم تا در کلیه امور مربوط به باشگاه باهم و درکنار هم فعالیت مفید و سازنده ای داشته باشیم.

شما کاربران و مدیران گرامی در این تاپیک میتوانید هر گونه پیشنهاد ، انتقاد و یا سؤالی دارید برای ما ارسال نمایید،

و پاسخ خود را دریافت فرمایید.

لطفا پیشنهادات خود را به صورت طبقه بندی شده در موارد زیر بیان نمایید

ساختار باشگاه

صحبتی با مدیران

پیشنهادات جهت بهبود

انتقادات جهت رفع مشکلات

ارتباط مدیران با کاربرا
    ن

تشکر از مدیران

تشکر از کاربران

با توجه به جامعه آماری اعضای باشگاه مهندسان ایران تعداد درخواست ها بسیار بالا بوده و ما ملزم و مامور به رسیدگی به تقاضای شما دوستان عزیز هستیم

در این راستا از همه دوستان خواهشمندم در صورت مطرح کردن مشکلات تا زمان برطرف شدن یا پاسخگویی نهایت شکیبایی و همکارای را داشته باشند.

دوستان قبل از ارسال نظرات خود موارد زیر را در نظر داشته باشن:

لطفا فقط فارسی تایپ کنید

قبل از ارسال پست جستجو کنید سوال شما قبلا پرسیده نشده باشد و مشکل مذکور حل نشده باشد

در این قسمت به هیچ وجه برای تاپیک های خود تبلیغ نفرمایید

لزوم پایبندی به احترام متقابل در تمام شرایط

از همکاری شما صمیمانه متشکرم
    سلامت ،موفق و سربلند باشید

مدیر روابط عمومی باشگاه مهندسان ایران
    پنجشنبه 14 آذر 92
    ويرايش شده توسط parmehr در 2013/12/06 در ساعت 01:07 AM
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

پيش فرض

با سلام خدمت مدیر عزیز و جدید
    من چنتا پیشنهاد داشتم که قبلا هم به جناب ادمین گفتم بخشی رو هم در پست های مختلف نوشتم
    که رسیدگی نشدند متاسفانه! چند مورد رو یادآوری میکنم!
    1. افزایش مدیران باشگاه و ایجاد مسولیت های جدید وتالار های در باشگاه از جمله :
    -ایجاد تالار امنیتی برای حفظ امنیت بیشتر کاربران و افزایش ضریب امنیتی سایت
    -اموزش کاربران برای حفاظت از اطلاعات خود در محیط مجازی
    -اموزش های پایه برای کاربران جهت مقابله با هکرها

2.ایجاد بازرسان سایت جهت بازید مداوم از باشگاه و رسدگی به امور مربوطه!

3. افزایش مدیران تالار گفتگو ازاد ب 2 نفر و قرار دادن گزینه تایید توسط مدیران برای تاپیکها در این تالار

4. رسیدگی بیشتر و تعین مدیر برای تالار تاریخ

با تشکر از مدیر گرامی
    ويرايش شده توسط parmehr در 2013/12/06 در ساعت 01:10 AM

مهم نیست دیگران چه ذهنیتی در ذهن خود از من دارند
    مهم آنست که در ذهن
    خودم بهترین هستم
    یوسف.sh

3. تشكرها از اين پست

رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Flower

نقل قول نوشته اصلي بوسيله یوسف.sh نمايش پست
    با سلام خدمت مدیر عزیز و جدید
    من چنتا پیشنهاد داشتم که قبلا هم به جناب ادمین گفتم بخشی رو هم در پست های مختلف نوشتم
    که رسیدگی نشدند متاسفانه! چند مورد رو یادآوری میکنم!
    1. افزایش مدیران باشگاه و ایجاد مسولیت های جدید وتالار های در باشگاه از جمله :
    -ایجاد تالار امنیتی برای حفظ امنیت بیشتر کاربران و افزایش ضریب امنیتی سایت
    -اموزش کاربران برای حفاظت از اطلاعات خود در محیط مجازی
    -اموزش های پایه برای کاربران جهت مقابله با هکرها

سلام یوسف جان ممنون از حضور و دققتون
    بحث امنیت سایت کاری نیست که در معرض دید اعضا قرار بگیره و در محیطی که شما قرار دارید و فعالیت میکنید تدابیر امنیتی در حوزه اختیارات یک سایت منظور شده و اینکه یک کاربر بخواد از اطلاعاتاش سوء استفاده نشه کافیه خودش از اطلاعات شخصیش محافظت کنه و خیلی ساده همه اطلاعات خصوصی خودشو در اختیار سایر کاربرها قرار نده در این مورد مدیر خوبمون جناب پیرجو چندین تاپیک برای جلوگیری از افشای اطلاعات زدن و توصیه های مهمو به دوستان ارائه دادن

2.ایجاد بازرسان سایت جهت بازید مداوم از باشگاه و رسدگی به امور مربوطه!
    یوسف عزیز بازرسان سایت وجود دارند و به امور مرتب درحال رسیدگی هستند
    درسته شاید شما وقتی وارد سایت میشید مدیران ان لاین نباشند اما زمانی که حضور دارند فعالنه و بی وقفه در حال خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شما کاربرای عزیزمون هستند اما با توجه به تعداد زیاد اعضا نسبت به اعضای سایر باشگاه ها و سایت ها این رسیدگی بسیار دشوارتر گردیده و مدت زمان رسیدگی افزایش یافته است
    برای اینکه خیالتان را آسوده کنیم به عرضتان میرسانم مدیرت باشگاه در پی اتخاذ تدابیری جهت کم کردن مشکلات هستند
    3. افزایش مدیران تالار گفتگو ازاد ب 2 نفر و قرار دادن گزینه تایید توسط مدیران برای تاپیکها در این تالار

بحث مدیر تالار گفتگوی آزاد بحث درستیه و خود مدیریت هم پیگیر این جریان هستند
    اما از اینجا از همه دوستان تقاقضا دارم فعالیتی که در این تالار ارائه میدهند مرتبط باشد
    کافیه همین الان خودشما تشریف ببرید ببینید چندتا تاپیک مربوط به قسمت مشاوره -چندتا تاپیک مربوط به زنگ تفریح -چندتا تاپیک مربوط به ورزش- و....
    در این تالار زده شده است. لذا از کاربرای محترمی که پیام جناب یوسف خانو میخونن تقاضا دارم از زدن تاپیک های نامربوط در گفتگوی آزاد جدا خود داری نمایند
    منم قول میدم پی گیر باشم تا رسیدن به نتیجه.
    4. رسیدگی بیشتر و تعین مدیر برای تالار تاریخ
    با تشکر از مدیر گرامی
    انتخاب مدیر برای هر تالار از اولیت های مدیریت هستند اما انتخاب یک مدیر شایسته که پاسخگوی نیاز همه عزیزان باشه کمی زمانبر و حساسه
    انشاله با فعالیت گسترده تر کاربران در این بخش در آینده نزدیک مدیری برای این قسمت انتخاب خواهد شد
    با تشکر از شما

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله parmehr نمايش پست
    با تشکر از شما
    متشکرم از توجهتون خانم مدیر

در رابطه با مورد اولی که مطرح کردید بله درسته بحث امنیت نباید علنی بشه اما منظور من یه نوع فرهنگ سازی جهت اشنا کردن کردن کاربران با این امور هست

من تاپیک های جناب پیرجو رو مطالعه کردم توصیه های دقیقی مطرح کردن ایشون اما بنظرم اینها کافی نیست مثلا فرض کنیم سیستم یک کاربر رو به بانک تشبیه کنیم

اگر خدایی نکرده فرد مورد سرعت قرار بگیره باید چکار کنه؟

توصیه های مدیر پیرجو بیشتر جنبه ی اجتماعی- فرهنگی داره نه اموزشهای شبکه ای و امنیتی برای خود کاربران بنظرم در یک یا دو تاپیک بحث های کلی مطرح بشه

جهت اموزش بیشتر کاربران تازه وارد یا مبتدی ممنون میشم و این صرفا یک ایده مفید از طرف من هست که میتونه اجرا نشه

مورد دومی رو که مطرح کردید موافقم و حرفی ندارم

مورد سوم هم باید بگم که ایشالا با همکاری مدیران و کاربران به نتیجه میرسه و قرار دادن گزینه تایید توسط مدیران میتونه مفید باشه

مورد چهارم هم کاملا درسته

با تشکر

مهم نیست دیگران چه ذهنیتی در ذهن خود از من دارند
    مهم آنست که در ذهن
    خودم بهترین هستم
    یوسف.sh

6. تشكرها از اين پست

رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله یوسف.sh نمايش پست
    متشکرم از توجهتون خانم مدیر

در رابطه با مورد اولی که مطرح کردید بله درسته بحث امنیت نباید علنی بشه اما منظور من یه نوع فرهنگ سازی جهت اشنا کردن کردن کاربران با این امور هست

من تاپیک های جناب پیرجو رو مطالعه کردم توصیه های دقیقی مطرح کردن ایشون اما بنظرم اینها کافی نیست مثلا فرض کنیم سیستم یک کاربر رو به بانک تشبیه کنیم

اگر خدایی نکرده فرد مورد سرعت قرار بگیره باید چکار کنه؟

توصیه های مدیر پیرجو بیشتر جنبه ی اجتماعی- فرهنگی داره نه اموزشهای شبکه ای و امنیتی برای خود کاربران بنظرم در یک یا دو تاپیک بحث های کلی مطرح بشه

جهت اموزش بیشتر کاربران تازه وارد یا مبتدی ممنون میشم و این صرفا یک ایده مفید از طرف من هست که میتونه اجرا نشه

مورد دومی رو که مطرح کردید موافقم و حرفی ندارم

مورد سوم هم باید بگم که ایشالا با همکاری مدیران و کاربران به نتیجه میرسه و قرار دادن گزینه تایید توسط مدیران میتونه مفید باشه

مورد چهارم هم کاملا درسته

با تشکر
    یوسف عزیز همونطور که شما خودتون پیشکسوت هستیدو کاملا در جریانید چون اینجا یک سایت علمی فرهنگی هست
    همه با خواست
    خودشونو در کمال رضایت اطلاعات علمیشونو در اختیار دیگران قرار میدن
    و همینطور از سایر مدیران درخواست میکنن تا منابعو رفرنس هایی رو برای یادگیری بیشتر مباحث علمی در اختیارشون قرار بدهند
    و مدیران ما در پی بالا بردن سطح علمی تمامی کاربران از هیچ کمی فروگذار نبوده و هرچه در توانشون بوده ارائه کردن
    و این موارد سرقت اطلاعات کلا در این سایت علمی منتفی میگردد
    در رابطه با سرقت اطلاعات شخصی هم با اگر دوستان در همان حدی که مدیرمون جناب آقای پیرجو بیان فرمودند عمل نمایند
    مسئله ای برایشان بوجود نمی آید و دوستان اگر در حفظ حریم شخصیشون کمی دقت داشته باشند
    و درمواقع دوستی فاکتورهای صحیحی برای معرفی خودشون داشته باشند هیچ مشکلی براشون بوجود نخواهدآمد

در پناه حق

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

سلام قبل از همه چیز انتخابتون رو تبریک میگم
    راستش یه مورد بود در خصوص تالار مکانیک
    اگه به تالار مکانیک برید 4مدیر داره که اگه صدیق عزیز رو کنار بذاریم میشه 3 نفر به همراه یه دستیار که دونفر از مدیران هیچ نقشی در نظم تالار ندارن و همه زحمت به دوش سروش7 هستش که برای ایشونم سخته به تالار برسه به نظرم اولین کار اینه اون دونفر از لیست مدیران حذف بشن و برای سروش دستیار انتخاب بشه چون ایشون چند بار عنوان کردن هر کسی رو معرفی میکنن ادمین مخالفت میکنه
    به نظرم یه فرد مورد اعتماد رو برای این منصب با هماهنگی سروش عزیز به ادمین پیشنهاد بدید
    ممنون
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

9. تشكرها از اين پست

عضو
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    تاريخ عضويت
    2013/11

پيش فرض

با سلام و تشکر از زحمات مدیریت سایت و همکاران

بنده مشکلی در ایجاد تاپیک دارم ؛
    دیروز قصد ایجاد یک تاپیک نظرسنجی داشتم که در مرحله نوشتن گزینه های نظرسنجی با مشکل برخورد کردم و فکر کردم تاپیک ایجاد نشده است و دوبار این کار را تکرار کردم و بعد که نتیجه نگرفتم ، آن را رها کردم . امروز متوجه شدم هر دو تاپیک ایجاد شده اند و هیچ یک آن نظرسنجی بنده را ندارد .
    مشکل از سیستم یا نت بنده بود یا چیز دیگر نمی دانم ولی حالا

خواهشمندم هر دو تاپیک مذکور را حذف کنید تا در آینده در صورت امکان تاپیک نظرسنجی مورد نظر را ایجاد کنم .

لینک تاپیکها به شرح زیر می باشند :

1 - تاپیک: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

2 - تاپیک: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ][مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

11. تشكرها از اين پست

رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Flower

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Y..or..Z نمايش پست
    سلام قبل از همه چیز انتخابتون رو تبریک میگم
    راستش یه مورد بود در خصوص تالار مکانیک
    اگه به تالار مکانیک برید 4مدیر داره که اگه صدیق عزیز رو کنار بذاریم میشه 3 نفر به همراه یه دستیار که دونفر از مدیران هیچ نقشی در نظم تالار ندارن و همه زحمت به دوش سروش7 هستش که برای ایشونم سخته به تالار برسه به نظرم اولین کار اینه اون دونفر از لیست مدیران حذف بشن و برای سروش دستیار انتخاب بشه چون ایشون چند بار عنوان کردن هر کسی رو معرفی میکنن ادمین مخالفت میکنه
    به نظرم یه فرد مورد اعتماد رو برای این منصب با هماهنگی سروش عزیز به ادمین پیشنهاد بدید
    ممنون
    سلام دوست خوبم Y..or..Z عزیز ممنون از تبریکتون
    در رابطه با جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] هم ایشون مدیر تالار هوافضا هستند
    و جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] هم بی انصافیه که بگید فعالیتی ندارند قرار نیست همه فعالیت های مدیران باشگاه در معرض دید اعضا باشه مسئله سروسامون دادن یه تالار بزرگ مثه تالار مکانیک کار و مسئولیت زیادی .
    البته ما هم مثه شما قدردان زحمت های جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]هستیم و کسی نیست که زحمات ایشونو برای تالار مکانیک ندیده باشه
    هدف ما همگی جلب رضایت و خدمت به شما دوستای خوبمونه
    کافیه اعضای خوب و کاربرای فعال تالار مکانیک فعالیت پیوسته تر و جدیتری داشته باشند تا به عنوان کاربرفعال و سپس با صلاحدید مدیران تالار و جناب ادمین به عنوان دستیار انتخاب شوند مسئولیت دستیارا و حضور و فعالیتشون کمتر از مدیران زحمتشکون نیست برای همین این مسئولیت باید به کسی داده بشه که پس از کاندید و انتخابشون نیاز های تالار مرتفع گردد با این حال من پیگیر اضافه شدن یه دستیار برای تالار مکانیک میشم و نتایج را خدمتتان ارائه میکنم

پیروز و موفق باشید Y..or..Z عزیز
    ويرايش شده توسط parmehr در 2013/12/06 در ساعت 09:54 PM

رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Flower

نقل قول نوشته اصلي بوسيله R E نمايش پست
    با سلام و تشکر از زحمات مدیریت سایت و همکاران

بنده مشکلی در ایجاد تاپیک دارم ؛
    دیروز قصد ایجاد یک تاپیک نظرسنجی داشتم که در مرحله نوشتن گزینه های نظرسنجی با مشکل برخورد کردم و فکر کردم تاپیک ایجاد نشده است و دوبار این کار را تکرار کردم و بعد که نتیجه نگرفتم ، آن را رها کردم . امروز متوجه شدم هر دو تاپیک ایجاد شده اند و هیچ یک آن نظرسنجی بنده را ندارد .
    مشکل از سیستم یا نت بنده بود یا چیز دیگر نمی دانم ولی حالا

خواهشمندم هر دو تاپیک مذکور را حذف کنید تا در آینده در صورت امکان تاپیک نظرسنجی مورد نظر را ایجاد کنم .

لینک تاپیکها به شرح زیر می باشند :

1 - تاپیک: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

2 - تاپیک: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    سلام R E عزیز
    دوست خوبم شما برای پاک شدن تاپیکتون میتونید از مدیران همون تالار درخواست کنید
    جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] و
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] عزیز,
    نگران نباشید هیچ مشکلی هم برای حذف تاپیکتون وجود نخواهد آمد
    درخواستشو به مدیر تالار مربوطه بدید دوست خوبم.

موفق باشید

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله parmehr نمايش پست
    سلام دوست خوبم Y..or..Z عزیز ممنون از تبریکتون
    در رابطه با جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] هم ایشون مدیر تالار هوافضا هستند
    و جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] هم بی انصافیه که بگید فعالیتی ندارند قرار نیست همه فعالیت های مدیران باشگاه در معرض دید اعضا باشه مسئله سروسامون دادن یه تالار بزرگ مثه تالار مکانیک کار و مسئولیت زیادی .
    البته ما هم مثه شما قدردان زحمت های جناب [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]هستیم و کسی نیست که زحمات ایشونو برای تالار مکانیک ندیده باشه
    هدف ما همگی جلب رضایت و خدمت به شما دوستای خوبمونه
    کافیه اعضای خوب و کاربرای فعال تالار مکانیک فعالیت پیوسته تر و جدیتری داشته باشند تا به عنوان کاربرفعال و سپس با صلاحدید مدیران تالار و جناب ادمین به عنوان دستیار انتخاب شوند مسئولیت دستیارا و حضور و فعالیتشون کمتر از مدیران زحمتشکون نیست برای همین این مسئولیت باید به کسی داده بشه که پس از کاندید و انتخابشون نیاز های تالار مرتفع گردد با این حال من پیگیر اضافه شدن یه دستیار برای تالار مکانیک میشم و نتایج را خدمتتان ارائه میکنم

پیروز و موفق باشید Y..or..Z عزیز
    سلام مجدد
    دوست خوبم من میدونم که جناب sparrow مدیر تالار هوافضا هستن ولی به تالار مکانیک هم دسترسی دارن که حق میدم ایشون وقت نداشته باشن به تالار مکانیک رسیدگی کنن پس بهتر نیست دسترسی ایشون از این قسمت برداشته بشه تا این شاعبه پیش نیاد که تالار مکانیک 4 نفر مدیر داره؟
    در خصوص جناب tsp.co من جز در یک تاپیک که اونم هر چند ماه یکبار بروزرسانی میشه فعالیت دیگه ای از ایشون ندیدم نه در مباحث مدیریتی شرکت میکنن و نه به سوالات کاربران و مشکلاتشون رسیدگی میکنن

کسی که مسئولیت قبول میکنه باید در قبال مسئولیتش احساس مسئولیت هم داشته باشه که اگه از همه ی بچه های اون تالار بپرسی هیچ کدوم اسم غیر از سروش به عنوان مدیر نمیارن
    در خصوص سروش هم باید بگم که انقدر با بی مهری مدیران رده بالا و کاربرانش مواجه شد که رمقی برای ادامه براش نمونده یه نفر داره تالار رو سرپا نگه میداره و بیشترین انتقاد هم به ایشون میشه
    البته ایشون هم اعلام کردن برای مدت طولانی نیستن[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] که معلوم نیست تو این مدت کی به تالار رسیدگی میکنه
    تالار پر شده از اسپم و مطالب تکراری و باید بگم شور و حال قبلا" رو از دست داده من به عنوان کسی که دوست دارم تالار رونق بگیره حرف میزنم و قصدم تخریب کسی نیست پس خواهشا" به مشکلات این تالار رسیدگی کنید باور کنید تا چندتا مدیر فعال نداشته باشه کاری از کاربر فعال بر نمیاد. کاربران فعال فقط میتونن پست بذارن یا جواب برخی از سوالات رو بدن اما نظم دهی به تالار رو فقط مدیران میتونن انجام بدن
    به امید رونق گرفتن دوباره ی تالار مکانیک
    از شما هم ممنونم
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

15. تشكرها از اين پست

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. دفتر مدیریت تالار مهندسی نساجی
    توسط Setayesh در تالار مهندسی نساجی
    پاسخ ها: 20
    آخرین ارسال: 2015/3/17, 11:32 PM
  2. پاسخ ها: 156
    آخرین ارسال: 2014/8/15, 09:48 PM
  3. مدیر روابط عمومی باشگاه مهندسان
    توسط Admin در تالار اطلاعیه های باشگاه