صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 92

تاپیک: دفتر مدیریت روابط عمومی باشگاه

مدیر بازنشسته آواتار parmehr
    رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Star

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Y..or..Z نمايش پست
    سلام
    وقتی داشتم در بخش دنیای خودرو نگاه میکردم بخشی رو دیدم که خالیه و هیچ پست و تاپیکی نداره و براش زیر تالار ساختن
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

به نظرم بهتره که این بخش رو به قسمتی اختصاص بدن که بیشتر نیاز هستش
    و جالبتر اینکه در همین باشگاه دو زیر تالار دنیای خودرو وجود داره یکی در بخش مهندسی مکانیک----مکانیک خودرو ----دنیای خودرو
    دیگری هم در بخش عمومی ---- دنیای خودرو

که این رو هم باید بگم که دنیای خودرو در بخش مهندسی مکانیک به صورت لینک شده به بخش عمومی هستش که مدیر بخش مکانیک به بخش دنیای خودرو دسترسی نداره
    سلام دوست خوبم

این زیر تالار با توجه به بررسی های صورت گرفته چون از حالت عمومی تری برخورداری است

و میتواند مورد استفاده کلیه اعضا سایت قرار گیرد و از آنجایی که زیر تالارها در صفحه اصلی قابل مشاهده نیستند

به منظور گسترش و دسترسی بهتر تصمیم گرفته شد به تالار اصلی انتقال یابد ,

زیر تالار های در نظر گرفته شده با توجه به موضوعات قابل پیش بینی و البته تاپیک های موجود تالارهایی برای آن در نظر گرفته شد

و البته نیز درخواست زیرتالارهایی برای تالار خودرو داده شده که در بین آن لینک به تالار مکانیک برای موضوعات تخصصی مکانیک خودرو قرار خواهد گرفت

و در مورد تالاری که اشاره داشتین درخواست خواهد شد که تالارهای مرتبط فعلی به قسمت های مرتبط منتقل شود و

به زودی با توجه به نیاز به مدیریت این تالار برای این تالار مدیری در نظر گرفته خواهد شد.

موفق باشید

2. تشكرها از اين پست

پيش فرض

سلام
    اوضاع باشگاه باعث شده برخلاف گذشته نه تنها رونق روز افزون و فعالیت بیشتر نبینیم؛ بلکه افت هر روزه موجب دلسردی اعضاء و کمتر مراجعه کردن ایشان بشه /حالا با گروه های دیگری که تشکیل شده کاری ندارم/
    یه نظری به تصویر ذیل بیندازید که ادعای خود باشگاه در الآن که اواخر سال(میلادی) است[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

4. تشكر از اين پست

رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Flower

نقل قول نوشته اصلي بوسيله jamnaj نمايش پست
    سلام
    اوضاع باشگاه باعث شده برخلاف گذشته نه تنها رونق روز افزون و فعالیت بیشتر نبینیم؛ بلکه افت هر روزه موجب دلسردی اعضاء و کمتر مراجعه کردن ایشان بشه /حالا با گروه های دیگری که تشکیل شده کاری ندارم/
    یه نظری به تصویر ذیل بیندازید که ادعای خود باشگاه در الآن که اواخر سال(میلادی) است[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    سلام دوست خوبمjamnaj گرامی

شاید از لحاظ آماری در ظاهر اینطور به نظر برسد ولی مطمئنا روند پیشرفت باشگاه مهندسان هیچ گاه متوقف نشده
    با وجود تمای افت و خیز های میزان بازدید، باز هم ما در باشگاه روند صعودی عضویت و فعالیت مفید را داشتیم
    و باید خدمتتان عرض کنم میزان سقف بازدید نمیتواند ملاک مناسبی برای قضاوت باشد
    در سایت تصمیماتی برای افزایش بار کیفی سایت داریم و
    هدف باشگاه مهندسان ایران را بر افزایش جذب و حضور اعضا آنلاین و فعال گذاشتیم
    برای برطرف شدن نگرانی شما باید عرض کنم میانگین میزان بازدید کنندگان بیشتر از قبل می باشد

موفق باشید دوست خوبم
    ويرايش شده توسط parmehr در 2013/12/19 در ساعت 11:44 PM

کاربر فعال تالار مقالات
    آواتار sanijoon
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/12
    محل سكونت
    خراسان

پيش فرض

سلام عليكم
    به نظر بنده از نظر كمي باشگاه پيشرفتهاي خوبي داشته ولي از نظر كيفي خيلي راضي كننده نيست. بيشتر تاپيكها هم مربوط به گفتگوي آزاد و زنگ تفريح مي باشد و تاپيكهاي علمي خيلي قوي نيستند و شايد جوابگوي خواسته هاي كاربران نباشند و مديران بخشها نيز چندان رغبتي براي افزايش بار كيفي بخشها از خود نشان نمي دهند. و اين براي باشگاه مهندسان ايران چندان شايسته نيست.

من عبد و تو سلطاني من خار و تو ريحاني

من ظلمت و اندوهم
    اي ماه خراساني

عضو فعال آواتار ghazalmarjan
    رشته
    مهندسی نساجی
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2012/10
    محل سكونت
    دروس

پيش فرض

سلام
    من به عنوان یکی از کاربران کوچک این باشگاه ، البته در رابطه با تالار نساجی نظر می دهم
    در تالار نساجی اگه کسی پست بگذارد معمولا را می گم کسی پاسخ گو نیست البته به جز مدیر تالار و چند نفر دیگه ...
    من خودام شده که پست گذاشتم و کسی پاسخ گو نبود البته تا انجایی که در توانه شون بوده کمک کردن اما نه به طور کامل.
    با تشکر
    لحظه رفتن تو لحظه مرگ امید
    لحظه رفتن تو پژمردن اقاقی
    در کوچه های احساس عطر تو مونده باقی
    لحظه رفتن تو برام یه دنیا غم بود
    بارون اشک و حسرت با چشمام هم قدم بود

8. تشكر از اين پست

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله sanijoon نمايش پست
    ...
    از نظر كمي باشگاه پيشرفتهاي خوبي داشته ولي از نظر كيفي خيلي راضي كننده نيست. بيشتر تاپيكها هم مربوط به گفتگوي آزاد و زنگ تفريح مي باشد و ... .

این مشکل تنها سایت حاضر نیست ؛ من در جاهای دیگری هم که هستم کم و بیش این مسئله ناراحت کننده مشاهده میشود و شان بار علمی سایت را کم رنگ میکند وگاه به باد میدهد
    تفریح و سرگرمی و گپ و گفت بالحاظ حفظ حرمت کلام و دوزی از درشت گویی های زننده و هتاکی و...... که خوب ظاهرا اشکالی ندارد
    اما اشکال از آنجا شروع میشود که اولا مباحثی که در آغاز به صورت منطقی و علمی شروع شده با حرافی ها و گپ و گفتها و حرفهای بی ربط و خارج ازموضوع و خوش و بش های میان کلامی وووو.... گاه دعواهای لفظی و ناسزا گوییهای زشت و رکیک ....اصلا یه دفعه میبینی سر از کجا در آورده !!!
    ثانیا همانطور که در بالا نیز اشاره شد به برخورد های زشت منجر میشود

راهکاری که من قبلا هم پیشنهاد داده بودم یکی این است که مکانهای مشخصی برای گپ و گفت ( با هر عنوانی مثلا گفتگوخانه ؛ حرفهای خودمونی ؛ زنگ تفریح و...) اختصاص داده شود و هر مطلب خارج از موضوعی که صفحات تایپیکهای علمی را بی جهت و از روی بطالت به چندین ده صفحه حوصله بر تبدیل میکند؛ را به آنجا ارجاع و انتقال داد
    ودیگر اینکه خود اعضا محترمانه عکس العمل نشان داده و از دوستان هم باشگاهی بخواهند در موضوع سخن بگوید و جهت رفع خستگی و گپ و گفت و مانند آن به تالار مربوطه رجوع نماید
    و البته مدیر هر تایپیک و مدیران تالارها و مدیران بالاتر نظارت واقعی داشته باشند ونه فقط اسمی!! واگر فرصت نمیکنند مدیریت آنرا به دیگران معتمدی که علاقه و دقت کافی دارند بسپارند
    والا همین میشود که اعضا تا آنجا که من مشاهده کرده ام آرام آرام ( از هر سایتی و از جمله اینجا) کوچیده و هر از گاهی کوتاه سرزده ومیروند

و در ظاهر آمار ورود و خروح رقمی نه کم! را نشان میدهد ولی در تولید محتوا کاهش محسوسی مشاهده میشود

10. تشكرها از اين پست

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان مهندس
    میخواستم تشکر کنم از ایمیل ارسالی برای فعالیت بیشتر من در باشگاه
    ان شا الله در زمانی که سطح علمی قابل قبولی پیدا کردم همکاری بیشتر با سایت انجام خواهم داد

عضو فعال آواتار سحر صبح
    رشته
    غیر مهندسی
    تاريخ عضويت
    2012/2

پيش فرض

سلام بر شما
    سؤالی که دارم اینه که چرا وقتی توی تنظیمات شخصی پروفایلم تنظیم میکنم روی این قسمت:

حالت مخفي:
    • Invisible Mode on

بازم نشون میده که آنلاین هستم؟!

یعنی هم چراغم زرد رنگ نشون میده و هم توی افراد آنلاین اسمم میاد

------------------------------------------------------------------------------------------------------

سؤال بعدی

چرا وقتی نیم ساعت یکبار صفحه رو رفرش میکنیم تا یکسر خبر بگیریم از پروفایلمون، دائم باید مجددا وارد باشگاه بشیم؟

نمیشه تنظیمات این دو مسئله ای که مطرح کردم تغییر بدید؟

باتشکر

13. تشكر از اين پست

تازه وارد
    رشته
    مهندسی برق
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2013/10
    محل سكونت
    یه جای آروم

پيش فرض

سلام.
    نمیدونم باید سوالمو اینجا بپرسم یا نه....ولی من هر وقت که میخوام وارد سایت بشم بعد از زدن نام کاربری و رمز صفحه ای که ورودمو تبریک میگه باز میشه اما بلافاصله دوباره میاد که من عضو مهمان هستم.از هر ده بار ورود یه بارش درست از آب در میاد.چرا این جوریه؟

15. تشكر از اين پست

رشته
    مدیریت
    تاريخ عضويت
    2012/4

Flower

نقل قول نوشته اصلي بوسيله ghazalmarjan نمايش پست
    سلام
    من به عنوان یکی از کاربران کوچک این باشگاه ، البته در رابطه با تالار نساجی نظر می دهم
    در تالار نساجی اگه کسی پست بگذارد معمولا را می گم کسی پاسخ گو نیست البته به جز مدیر تالار و چند نفر دیگه ...
    من خودام شده که پست گذاشتم و کسی پاسخ گو نبود البته تا انجایی که در توانه شون بوده کمک کردن اما نه به طور کامل.
    با تشکر

سلام دوست خوبم ghazalmarjan

با تشکر از پست شما در پاسخ میتونم خدمتتون عرض کنم که در رابطه با هر تالار باید تمامی جوانب و واقعیات رشته ها رو هم در نظر داشت
    به عنوان مثال اگر فرضا نسبت تعداد اعضای تالار نساجی که 3-4 هزار نفر هستند
    رو به نسبت رشته هایی با کاربران بیشتر در نظر بگیریم میزان فعاالیت قابل قبول هست
    البته این نسبت تعداد اعضا و همینطور منابع مطالعاتی در دسترس در واقعیت ها هم به همین میزان هست
    اعضای هر تالار به همان نسبت که از تالار و مطالب آن استفاده میکنند هم باید به همان نسبت
    باید دربالا بردن سطح علمی و اضافه کردن به منابع برای استفاده دیگران سهم داشته باشند تا این چرخه حفظ بشه
    و مطمئنا مدیران محترم این تالار هم با توجه به منابع و تعداد اعضایی که در تالار فعالیت دارند همه تلاش خود را میکنند
    ولی همانطور که در صحبت های قبلی مدیران محترم هم اشاره کردند
    انشالله با برنامه هایی که داریم این تالار به جایگاهی شایسته تر از حال نیز ارتقا خواهد یافت

موفق باشید دوست خوبم
    ويرايش شده توسط parmehr در 2013/12/22 در ساعت 03:33 AM

17. تشكرها از اين پست

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. دفتر مدیریت تالار مهندسی نساجی
    توسط Setayesh در تالار مهندسی نساجی
    پاسخ ها: 20
    آخرین ارسال: 2015/3/17, 11:32 PM
  2. پاسخ ها: 156