درخواست مطلب [ماشین آلات ساختمانی و راهسازی]

درخواست مطلب [ماشین آلات ساختمانی و راهسازی]

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

Soheil.Khaksari

عضو جدید
حداقل میشه یه سایت در مورد ماشین آلات ساختمانی معرفی کنین؟!!!!!!!!!!
من فقط حدود 10 صفحه مطلب (انگلیسی) در مورد دریل واگن میخوام!
هر چی سرچ میکنم هیچی پیدا نمیکنم!!!
خواهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه!!

khaste007

عضو جدید
سلام ممنون که جواب دادی هپکو سنگ شکن هم طراحی نمیکنه؟
هیچ سایتی نمیتونی معرفی کنی؟
آخه منم نمیدونم کجا طراحی میکنه

hamzeaziz

عضو جدید
یه سوال خیلی حیاتی دارم !!!

یه سوال خیلی حیاتی دارم !!!

دوستان من دانشجو master هستم و به strain guage " کرنش سنج" خیلی نیاز دارم
نمیدونم تو ایران پیدا میشه
اگه میشه کجا و تقریبا قیمتش چنده ؟

s.ali moasheri

عضو جدید
قنات وحفر آن

قنات وحفر آن

با سلام :victory::book:
لطفا اطلاعاتی در مورد ماشین آلات حفاری کوره قنات وچاه آب برایم بفرستید ممنون:gol:

hassani_salman

عضو جدید
دوستان من دانشجو master هستم و به strain guage " کرنش سنج" خیلی نیاز دارم
نمیدونم تو ایران پیدا میشه
اگه میشه کجا و تقریبا قیمتش چنده ؟
آره داداش،تو ايران هست،بايد يه سر به اصفهان بزني.پروژه ی منم در مورد روشهای تجربي ارزيابي تنشه که يه بخش از گيجهارو خودمون ميسازيم،بخش ديگرشو سفارش ميديم از چين بياد واسمون.

nazaninn

عضو جدید
نيست ياري دهندهاي كه مدا ياري دهد؟

نيست ياري دهندهاي كه مدا ياري دهد؟

سلام دوستان.من يك تحقيق در مورد سيلوي سيمان ميخوام.ممنون مي شم كمكم كنيد.ترجيحا سريع. نازنين:gol::gol:

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش:

eiman.1234

عضو جدید
پروژه درس ماشین آلات

پروژه درس ماشین آلات

سلام من یه پروژه درباره درس ماشین آلات میخواستم لطفا کمک کنید

civilica2008

عضو جدید
کمک در مورد ماشین الات راهسازی

کمک در مورد ماشین الات راهسازی

سلام حالتون خوبه؟؟؟؟؟:D
ببخشید من اطلاعاتی در مورد ماشین الات راهسازی مخصوصا غلتک ها و مخصوصا غلتک پاچه بزی میخواستم یا اگه سایت های تخصصی در این مورد سراغ دارید لطف کنید معرفی کنید.اطلاعات نسبتا زیادی میخوام.
میدونید برا درس ماشین الات راهسازی احتیاج دارم و باید 40 , 50 تا اسلاید پاور پوینت بشه.
اگه کمکم کنید ممنون میشم.:smile::smile:

سروش شیرالی

متخصص مکانیک خاک و ژئوتکنیک
غلتکها

غلتکها

می تونی از کتاب روسازی راه ( طباطبایی) از صفحه 49 الی 55 استفاده کنی
یا مطالب مدرسان شریف ( کاردانی به کارشناسی محوطه سازی و ماشین آلات)
از صفحه 157 الی 161 بهره ببری صمنا برات یه فایل گذاشتم
موفق باشی ;)

mehrzad123

عضو جدید
کمک

کمک

درخواست مقاله یا مطلبی در مورد ماشین های آسفالت کن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

bahar_89

عضو جدید
ماشين آلات راهسازي

ماشين آلات راهسازي

با سلام به تمام دوستان عمراني
رشته تحصيلي من عمران نيست اما براي تحقيق ام نياز به راندمان ماشين آلات راهسازي دارم
ميخواستم كمك كنيد تا بتونم راندمان ماشين آلات را با توجه به مدل و مارك ماشين تهيه كنم

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، اگر دسترسی به سایت www.youtube.com دارید، در این سایت فیلم و کلیپ های زیادی می تونید پیدا کنید.

rezafreeheart

عضو جدید
سلام.
نشریه 446 که در مورد تمام ماشین آلات.
می دونم خیلی وقته گذشته و دیر شده.ولی گفتم جمع دو نفرتونو تو اپیک بیشتر کرده باشم تابلو نشین.

leila.safipour

عضو جدید
تهیه چک لیست برای ماشین آلات ساختمانی

تهیه چک لیست برای ماشین آلات ساختمانی

سلام به دوستان،ممنون می شم ازدوستانی که بتونن درتهیه چک لیست هایی برای ماشین آلات ساختمانی ازهنگام خرید،بهره برداری،سرویس ومخصوصا تعمیرونگهداری اونها کمکم کنن:confused:

ar1100

عضو جدید
سلام به دوستان،ممنون می شم ازدوستانی که بتونن درتهیه چک لیست هایی برای ماشین آلات ساختمانی ازهنگام خرید،بهره برداری،سرویس ومخصوصا تعمیرونگهداری اونها کمکم کنن:confused:

با سلام سری به سایت زیر بزنید شاید کمکی به شما بکنه
http://4-engineer.blogfa.com/category/45/دانلود-ماشین-آلات-راه-و-ساختمان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Saazin

عضو جدید
درخواست مقاله [ماشین آلات ساختمانی و راهسازی]

درخواست مقاله [ماشین آلات ساختمانی و راهسازی]

سلام کسی مقاله ای راجع به اکسکاواتور داره ؟
یا یه مقاله جامع راجع به یکی از ماشین های عمرانی
لودر و بولدوزر و ماشین های رایج نباشه

مجتبی1361

کاربر فعال مهندسی عمران ,
آخرین ویرایش توسط مدیر:

nicki0

عضو جدید
با سلام دوستان ...کسی هست پاورپوینت یا مقاله ای درباره کاربرد تراکتور تو راهسازی داشته باشه؟ یک شنبه ارائه دارم هیچیم ندارم واسه ارائه....خواهشا اگه عکس و فیلم هم دارید بدید ولی بیشتر به پاور پوینت نیاز دارم... با تشکر از همتون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nicki0

عضو جدید
با سلام دوستان ...کسی هست پاورپوینت یا مقاله ای درباره کاربرد تراکتور تو راهسازی داشته باشه؟ شنبه ارایه دارم هیچیم ندارم واسه ارائه....خواهشا اگه عکس و فیلم هم دارید بدید ولی بیشتر به پاور پوینت نیاز دارم

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام دوستان ...کسی هست پاورپوینت یا مقاله ای درباره کاربرد تراکتور تو راهسازی داشته باشه؟ یک شنبه ارائه دارم هیچیم ندارم واسه ارائه....خواهشا اگه عکس و فیلم هم دارید بدید ولی بیشتر به پاور پوینت نیاز دارم... با تشکر از همتون

با سلام ..........

جهت دانلود فیلم های مربوط به تراکتور در سایت آپارت ................ به این لینک .......مراجعه فرمایید.

مطالب ....... تاپیک: [ تراکتور ]

یافتن سایر مطالب در این خصوص کار سختی نیست .......... در اینترنت چرخی بزنید........ حتما نتیجه می گیرید...........بدرود.

nicki0

عضو جدید
با سلام ..........

جهت دانلود فیلم های مربوط به تراکتور در سایت آپارت ................ به این لینک .......مراجعه فرمایید.

مطالب ....... تاپیک: [ تراکتور ]

یافتن سایر مطالب در این خصوص کار سختی نیست .......... در اینترنت چرخی بزنید........ حتما نتیجه می گیرید...........بدرود.

مرسی که لینک دادید ولی من به مقاله و پاورپوینت بیشتر نیاز دارم.....اگه دارید لطف کنید بزارید

*Lady Eng*

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام دوستان ...کسی هست پاورپوینت یا مقاله ای درباره کاربرد تراکتور تو راهسازی داشته باشه؟ شنبه ارایه دارم هیچیم ندارم واسه ارائه....خواهشا اگه عکس و فیلم هم دارید بدید ولی بیشتر به پاور پوینت نیاز دارم

من به این نتیجه رسیدم که برای ارائه و پروژه از فکر سایتای ایرانی بیاین بیرون و برین تو سایتای خارجی
درسته جمع و جور کردنش خیلی سخته اما مطمئن باشین خیلی نتیجه تون میتونه با کار بقیه متفاوت باشه
من ترم پیش یه ارائه داشتم در مورد ماشین آلات راهسازی در راه آهن
چیز خیلی خوبی در اومد
البته اینم بگم
خیلی واسش زحمت کشیدم
از دانلود فیلماشو و ترجمه متنو و ....

اما اگر میخایین یه کار آس داشته باشین ارزششو داره:)

ralinejad

عضو جدید
نقش لودر در پروژه های عمرانی

نقش لودر در پروژه های عمرانی

سلام اگه کسی مقاله در رابطه با نقش لودر در پروژه های عمرانی داره لینک دانلودشوبذاره تو سایت لطفا

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام اگه کسی مقاله در رابطه با نقش لودر در پروژه های عمرانی داره لینک دانلودشوبذاره تو سایت لطفا

درود بر شما دوست عزیز ....

لودر در پروژه های عمرانی با توجه به نوع پروژه کاربرد داره ........ مثلا در پروژه راهسازی تا زمانی که آسفالت رو جاده نیومده .......... لودر یکی از ماشین آلات پایه کار درپروژه راهسازی هستش ... ...... و در پروژه های مسکونی معمولا در قسمت خاکبرداری پی و محوطه سازی بیشترین کاربرد رو داره .......

[h=3]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/indus.gif [ لودر ][/h]
این پست هم مشاهده کنید.......فایلهایی آماده جهت دانلود داره که می تونید......ببینید ....به کارتون میاد یا خیر ..........لینک پست ....#36

بالا