استخدام شرکت ملی نفت ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من مردود شدم:(:(
یعنی افتادم رو دور مردودی:(:(
خودمم نفهمیدم چرا در نیومدم...
کسب حد نصاب نمره حد نصاب نمره آزمون نوع آزمون
بلی 500 666.432 عمومی
بلی 500 661.776 تخصصی
- 522.317 شغلی
البته حوزه رو بی تاثیر نمیدونم..
نظارتشون واقعن مسخره بود..هنوز احساسم بر اینه امتحان رو دیر شروع کردن و زودتر امتحانو تموم کردن...بی خیالش

تبریک به همه اونایی که در اومدن

سلام داداش.
چی بگم والا منم مردود شدم!
نمیدونم این نمره ها و ترازا رو از کجا آوردن!!همش چرتن.دوست من باهم یه جا امتحان دادیم توی اهواز بلند فقط عمومی زد و یه ده تاییم تخصصی ولی ترازای عمومی و تخصصیش بیشتر از من شده که تخصصیام بالای نود بودن به جز جرم!
بخدای محمد یه آشنا داریم آزمون نداد ولی قبول شده!پدرشم شهید نبود!پدرش جانباز هست و گفت اسمشو بنیاد شهید رد کرده.یعنی فک کن یه کلمه درس نخوند!!!پدرشم صحیح و سالمه.خدایا این عدالته؟؟؟

abdol1987

عضو جدید
من مردود شدم:(:(
یعنی افتادم رو دور مردودی:(:(
خودمم نفهمیدم چرا در نیومدم...
بلی 500 666.432 عمومی
بلی 500 661.776 تخصصی
- 522.317 شغلی
البته حوزه رو بی تاثیر نمیدونم..
نظارتشون واقعن مسخره بود..هنوز احساسم بر اینه امتحان رو دیر شروع کردن و زودتر امتحانو تموم کردن...بی خیالش

تبریک به همه اونایی که در اومدن
شما چرا شفلی رو اینقدر پایین زدی؟ تخصصی و عمومی رو هم که بهتر از من زدی. گروه شغلیت و شرکت انتخابیت چی بود؟ من سهمیه نبودم. وضعیتم آزاد نوشته :)
وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
735.95 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 757.534 نمره کل داوطلب
10 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 6 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه سایر
بلی 500 653.549 عمومی
بلی 500 660.778 تخصصی
- 634.274 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پسر داییم قبول شد.هه هه هه هه هه هه هه هه هه ...بخدا شب آزمون پیشش بودم.نمونه سوالای آزمونای قبلی رو بهش دادم نمیتونست از روی صورت سوالا بخونه.چه برسه به جواب دادن!!!
ولی 70 درصد بومی و 20 درصد فرزند کارمند صنعت نفت رو داشت.
خودش که میگیفت فقط 5تا کامپیوتر زد و 5 تا هم ادبیات.
خدایا اینه عدالت.مرسی واقعا.

baaroon

عضو جدید
اونایی که قبول شدن 1 سالی باید وایسن تو انتظار و 7خوان رستم و...

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

میگم شغلی کدومشون بوده آخه من اینقد کم زدم؟؟؟

یادم رفته کدوم بود

alitj

عضو
سلام به همه دوستان،
یه چیزی میگم امیداوارم، امیدتون رو از دست ندید، یکی از دوستای من با پدرش جانباز بود پارسال یا دوسال قبل آزمون شرکت نفت رو قبول شد همه مصاحبه ها رو قبول شد ولی آخرش مثل اینکه یه مصاحبه رواشناسی داره، توی اون مصاحبه دکتر برگشته بهش گفته شما روحیه تون به درد صنعت نفت نمیخوره ، این یعنی آخره بد شنانسی، از اون به بعد دیگه آزمون های شرکت نفت رو شرکت نمیکنه در ضمن من تا جایی که یادمه توی این چند ساله اخیر شرکت نفت هرچی آزمون گذاشته واسه مناطق عملیاتی بوده نه تهران، ولی یکی دیگه از دوستام از بند پ استفاده کرده و الان پالایشگاه تهران مشغوله ( یعنی استخدام شدن هیچ ربطی به میزان سواد نداره آقا برو تو کاره بند پ )،
این موضوع رو نگفتم واسه اینکه بگم هرکی قبول شده از بند پ استفاده کرده، همیشه همه جا یه استثنا پیدا میشه، اینو گفتم واسه همون دوستانی که بدون پارتی قبول شدن که حواسشون باشه واسه مصاحبه خیلی خیلی آماده برن و امیدوارم به حقشون برسن
موفق باشین

class pad seller

عضو جدید
شما چرا شفلی رو اینقدر پایین زدی؟ تخصصی و عمومی رو هم که بهتر از من زدی. گروه شغلیت و شرکت انتخابیت چی بود؟ من سهمیه نبودم. وضعیتم آزاد نوشته :)
وضعیت داوطلب در سهمیه سایر داوطلبان (آزاد)
735.95 نمره کل آخرین فرد پذیرفته شده 757.534 نمره کل داوطلب
10 رتبه آخرین فرد پذیرفته شده 6 رتبه داوطلب
قبول : وضعیت نهایی در سهمیه سایر
بلی 500 653.549 عمومی
بلی 500 660.778 تخصصی
- 634.274 شغلی
بلی : وضعیت کسب حد نصاب

abdolvahab!!
i konw u
منم دانشگاه نفتیم با هویت جعلی!
1 شدم تو گروه حفاری

بزرگوار

اخراجی موقت
پسر داییم قبول شد.هه هه هه هه هه هه هه هه هه ...بخدا شب آزمون پیشش بودم.نمونه سوالای آزمونای قبلی رو بهش دادم نمیتونست از روی صورت سوالا بخونه.چه برسه به جواب دادن!!!
ولی 70 درصد بومی و 20 درصد فرزند کارمند صنعت نفت رو داشت.
خودش که میگیفت فقط 5تا کامپیوتر زد و 5 تا هم ادبیات.
خدایا اینه عدالت.مرسی واقعا.

آقا اینقدر دروغ نگو این ازمون مو لای درزش نمی ره

nimaza

اخراجی موقت
دنیا علی کنکوری قهرمان
آقا جان شما جانشین آن خدا بیامرزی نیستی که میخاست کتاباش آبکنه خو

اینها ادم هایی هستند که اهل کتاب خوندن و به فکر موفقیت هستند..این فقط سفارش امروز 04/27 هست .. شما نظرتو واسه خودت نگهدار و از طرف بقیه نظر نده.........

Click here to view the original image of 824x1126px.

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون جدول ضرب دیگه;)

ای بابا من که با ماشین حساب مهندسی همشونو ج دادم آخه چرا اینقد کم شدم؟؟؟؟؟

جمع و تفریق بیشتر نبود یادمه 2 ت 3 تا نزدم...مگه میشه اشتب کرده باشم..نمیشه به مولا

اینققققققققققققققد کم؟؟؟

alitj

عضو
آقا اینقدر دروغ نگو این ازمون مو لای درزش نمی ره

بازم سلام،
اینجوری پیداست توی این آزمون 2 حالت داریم:
1- این آزمون اصلا درز نداره که بخواد مو لاش بره!!!!!!!!!
2- این آزمون اینقدر درزش بزرگه و ما وسطش قرار داریم و خودمون حالیمون نیست، فکر میکنیم درز نداره
اگه حالت دیگه ای داره و از قلم افتاده من شرمندم

nokia n73

عضو جدید
با بی شرمی تمام نتایج رو زدین . این اوج بی عدالتی در حق منی بود که یک سال تمام زحمت کشیدم . اگه من بومی خوزستانم پس چرا نباید سهمیه بومی به من تعلق بگیره .
این چجور حد نصابیه که گذاشتین . مگه شما متخصص میخواین یا دیپلمه .
من تخصصی 750 شدم در صورتی که حد نصاب 450 بود یعنی 300 امتیاز بیشتر از حد نصاب
اما فقط به خاطر اینکه عمومی 499 شدم نباید وارد مرحله پردازش بشم و 10% بومی هم شاملم نمیشه آخه این چه انصافیه . آخه اگه من بومیم پس جای که نیاز دارم باید به کمکم بیاد نه اینکه من الان با غیر بومی هیچ فرقی نداشته باشم . من حساب کردم اگر وارد پردازش میشدم جزء نفرات برتر گروه شغلیم بودم چون افرادی که قبول شدن امتیازشون خیلی کمتر از منه . چرا باید 300 امتیازی که اضافه اوردم هیچ بشه و زندگی و آینده من فدای فقط 1 امتیاز عمومی بشه . تا حالا تو کدوم آزمون استخدامی این وضعیت ای روش انجام شده بود . چرا نباید نمره کل من که اگه حساب میشد بیشتر از خیلی ها بود حساب نشه .لعنت به همه شما ها که خواب و خوراک رو از منو امثال من گرفتید به خدا واگذارتون میکنم . شما ها رو فقط امام زمان بیاد تا شرتون کنده بشه

alitj

عضو
با بی شرمی تمام نتایج رو زدین . این اوج بی عدالتی در حق منی بود که یک سال تمام زحمت کشیدم . اگه من بومی خوزستانم پس چرا نباید سهمیه بومی به من تعلق بگیره .
این چجور حد نصابیه که گذاشتین . مگه شما متخصص میخواین یا دیپلمه .
من تخصصی 750 شدم در صورتی که حد نصاب 450 بود یعنی 300 امتیاز بیشتر از حد نصاب
اما فقط به خاطر اینکه عمومی 499 شدم نباید وارد مرحله پردازش بشم و 10% بومی هم شاملم نمیشه آخه این چه انصافیه . آخه اگه من بومیم پس جای که نیاز دارم باید به کمکم بیاد نه اینکه من الان با غیر بومی هیچ فرقی نداشته باشم . من حساب کردم اگر وارد پردازش میشدم جزء نفرات برتر گروه شغلیم بودم چون افرادی که قبول شدن امتیازشون خیلی کمتر از منه . چرا باید 300 امتیازی که اضافه اوردم هیچ بشه و زندگی و آینده من فدای فقط 1 امتیاز عمومی بشه . تا حالا تو کدوم آزمون استخدامی این وضعیت ای روش انجام شده بود . چرا نباید نمره کل من که اگه حساب میشد بیشتر از خیلی ها بود حساب نشه .لعنت به همه شما ها که خواب و خوراک رو از منو امثال من گرفتید به خدا واگذارتون میکنم . شما ها رو فقط امام زمان بیاد تا شرتون کنده بشه

دوست عزیز نارحت نباش، خدا بزرگه
در ضمن این جوری که از این آزمون بو دار شرکت نفت معلومه این شرکت معظم به اشخاصی مثل من و تو خیلی دیگه نیاز نداره، شرکت نفت مهندس شیمی یا اساسا مهندس نمیخواد، کارشناس ادبیات فارسی میخواد، که بعد از چند سال صرف وقت و هزینه زیاد بتونن یه سکو نفتی رو بفرستن زیر آب!!!!!!!! این خودش خیلی هنر میخوادا!!!!!!
حالا شما تا ته ماجرا رو بخون دیگه
واست آرزوی موفقیت میکنم،

آخرین ویرایش:

alitj

عضو
فکر کردم کارنامه آزمون خودمو رو هم اینجا قرار بدم شاید مفید باشه
بقول بعضی دوستان منم اگه اون قسمت شغلیو از ماشین حساب استفاده کرده بودم شاید الان قبول بودم
قسمت جالبش اینجاست که حداقل شرکت نفت یه کارنامه صادره کرده شرکت گاز که خیلی بخودش زحمت داده فقط نوشته مردود، میدونم از آزمون گاز خیلی گذشته اگه یادتون باشه دقیقا یه هفته بعد از آزمون ارشد بود، خیلی از دوستانی که واسه ارشد یه سال خونده بودن جایی توی چند برابر ظرفیت شرکت گاز نداشتند با اینکه رتبه هاشون هم بد نبوده
به این موضوع باید خوب توجه کرد،
نتیجه اخلاقی: شرکت معظم نفت واقعا دارای کارکنانی می باشد که نه تنها از نظر عملی در سطح بالایی قرار دارند بلکه ...............................
جای خالی رو با عبارت مناسب پر کنید
این یکی از سوالای شرکت نفت واسه سال دیگه است از من گفتم بود شاید با همین یه سوال سال دیگه قبول شدید، بعد نگی نگفتی
NIOC.jpg

Saeed_kh

عضو جدید
فکر کردم کارنامه آزمون خودمو رو هم اینجا قرار بدم شاید مفید باشه
بقول بعضی دوستان منم اگه اون قسمت شغلیو از ماشین حساب استفاده کرده بودم شاید الان قبول بودم
قسمت جالبش اینجاست که حداقل شرکت نفت یه کارنامه صادره کرده شرکت گاز که خیلی بخودش زحمت داده فقط نوشته مردود، میدونم از آزمون گاز خیلی گذشته اگه یادتون باشه دقیقا یه هفته بعد از آزمون ارشد بود، خیلی از دوستانی که واسه ارشد یه سال خونده بودن جایی توی چند برابر ظرفیت شرکت گاز نداشتند با اینکه رتبه هاشون هم بد نبوده
به این موضوع باید خوب توجه کرد،
نتیجه اخلاقی: شرکت معظم نفت واقعا دارای کارکنانی می باشد که نه تنها از نظر عملی در سطح بالایی قرار دارند بلکه ...............................
جای خالی رو با عبارت مناسب پر کنید
این یکی از سوالای شرکت نفت واسه سال دیگه است از من گفتم بود شاید با همین یه سوال سال دیگه قبول شدید، بعد نگی نگفتی
مشاهده پیوست 160466

خیلی هیف شد فقط عمومی کم اورده بودی

Korosh_Sepehri

عضو جدید
آقا به نظرتون آزمون نفت تکمیل ضرفیت داره ؟ و این که شرکت نفت و گاز سال دیگه آزمون می گیرند یا نه ؟ کی میدونه ؟

baaroon

عضو جدید
آقا به نظرتون آزمون نفت تکمیل ضرفیت داره ؟ و این که شرکت نفت و گاز سال دیگه آزمون می گیرند یا نه ؟ کی میدونه ؟

به احتمال زیاد داره چون یه تعدادی نمیرن یه تعدادی هم گاز قبول شدن و 1000 احتمال دیگه نگران نباشین فقط ممکنه زمان بر باشه

alitj

عضو
خیلی هیف شد فقط عمومی کم اورده بودی
خودمم هم همین فکرو میکنم
خوب این باعث شد تصمیم بگیرم برای ارشد برم رشته ادبیات بخونم شاید شرکت بتونم قبول بشم، بالاخره در کنار دروسی آسونی و غیر مفیدی که توی دانشگاه در رشته مهندسی شیمی تدریس میشه مثل طراحی مبدل، انتقال جرم، ترمو ......، باید دروس مهمی مثل ادبیات فارسی ( مخصوصا بخش تاریخ ادبیات ) هم باشه دیگه، باید به طور تخصصی بدونی فلان شاعر واسه کدوم قرن یا صده بوده اگه ندونی توی اتاق کنترل یا توی خود سایت بعدا به مشکل میخوری، یا اگه ندونی توی یه بیت قافیه چیه بعدا ممکنه قافیه رو ببازی!
اونا به فکر ما هستم که اگه پس فردا خدانکرده رفتیم شرکت نفت استخدام شدیم سرخورده نشیم از کمبود اطلاعات

Saeed_kh

عضو جدید
خودمم هم همین فکرو میکنم
خوب این باعث شد تصمیم بگیرم برای ارشد برم رشته ادبیات بخونم شاید شرکت بتونم قبول بشم، بالاخره در کنار دروسی آسونی و غیر مفیدی که توی دانشگاه در رشته مهندسی شیمی تدریس میشه مثل طراحی مبدل، انتقال جرم، ترمو ......، باید دروس مهمی مثل ادبیات فارسی ( مخصوصا بخش تاریخ ادبیات ) هم باشه دیگه، باید به طور تخصصی بدونی فلان شاعر واسه کدوم قرن یا صده بوده اگه ندونی توی اتاق کنترل یا توی خود سایت بعدا به مشکل میخوری، یا اگه ندونی توی یه بیت قافیه چیه بعدا ممکنه قافیه رو ببازی!
اونا به فکر ما هستم که اگه پس فردا خدانکرده رفتیم شرکت نفت استخدام شدیم سرخورده نشیم از کمبود اطلاعات

ولی با این وجود بازم ازت خوشم اومد چون عالی زده بودی
کسایی که رو عمومی حساب کم باز میکنن شکست میخورن البته عمومیت هم بد نزده بودیا ولی نسبت به بقیه کم اوردی
البته هنوز امید داشته باش واسه تکمیل ظرفیت

بالا