گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه بررسی چی میخونین؟

من دیگه نمی خونم آقا وحید :) کنکور دادم تمام شد رفت خداروشکر

واسه بررسی کلاس دکتر حلم زاده رفتم، همون چیزایی که تو کتابش هست رو می گه، کتابشو بخونین کافیه. ولی اگه مثله من پایه قدرتیت ضعیفه قبلش کتاب هادی سعادت رو دوره کن.
کتابای دیگه هم هست، من اینارو خوندم.42 زدم بررسی رو تو کنکور با اینا.

sanup2006

عضو جدید
چه جار و جنجالی!!!

من که هنوز تو خوندن الک و مدار موندم ولی مث اینکه کتاب تقدسی برای پایه ضعیف سبک تر و قابل فهم تر باشه.
خواهشا واسه رد یا تایید کتاب نقاط قوت و ضعفش رو با هم بگید تا کسی متهم به کار برای موسسه ای نشه ;)

aminvo

عضو جدید
اتفاقت کتاب مهندس تقدسی مفهومی تر و دقیق تر توضیح داده.خودشونم گفتن برای خوندنش نیاز به پایه قوی نیست

پویان جان من هم که همین را گفتم و نوشتم که چون پایم ضعیف بود و درسنامه بهتری و مفهومی تری داشت انتخاب کردم.

شاد پیروز و سربلند باشید.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

نظر من اینه کسی که میخواد یه رتبه ی خوب بیاره حتما باید تمام منابعی که معرفی مبشن رو حتی شده بصورت اجمالی بخونه و یه منبع کافی نیس فقط بیس رو ،رو یه کتاب بذاره با بقیه تکمیل کنه چون هر کتابی نقطه ضعف داره خب...ومعمولا کسایی که با یک کتاب شروع میکنن هرچقدم دیر وسخت باهاش به نتیجه برسن اون کتاب رو بهترین میدونن...
حالا هر کس با توجه به پایه ش و نحوه ی بیان کتابی که باهاش راحته بفرض مثال همین سیگنال رو شروع کنه اما از بقیه کتابها هم غافل نباشه

sanup2006

عضو جدید
من کتاب الکترونیک اسلام پناه رو به مبحث تحلیل ac که رسیدم تعجب کردم!!! این راه حل جریان و جریان کشی رو تا حالا تو عمرم ندیدم. ما تو دانشگاه برای بهره یا هر چیزی مث Ro و Ri و... یه مدل " پای " مدار رو رسم میکردیم و گام به گام بهره میگرفتیم تا برسیم به Vi/Vo . ولی این روش اقای اسلام پناه برای من که خیلی غریبه دوستان همچین مشکلی ندارن ؟
با خودم گفتم حالا این مبحث رو با راه حل خودم میرم جلو و بقیه اش رو با همین کتاب میرم جلو و نگاهی که ک ردم تا آخر کتاب با همین روش جریان و جریان کشی !!! رفتن جلو و موندم که منبع رو عوض کنم یا نه !!!!
کتاب الک مدرسان رو یادم میاد برای کنکور کارشناسی ناپیوسته خوندم از همون روش آشنا حل کرده بود ولی اینجا من که به تناقض رسیدم!!!!!!!!!!!

حالا اساتیدی که این راه رو رفتن پیشنهاد چیه؟ این راه حل رو یاد بگیرم و سعی کنم خودمو با این کتاب وفق بدم ؟!!!

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کتاب الکترونیک اسلام پناه رو به مبحث تحلیل ac که رسیدم تعجب کردم!!! این راه حل جریان و جریان کشی رو تا حالا تو عمرم ندیدم. ما تو دانشگاه برای بهره یا هر چیزی مث Ro و Ri و... یه مدل " پای " مدار رو رسم میکردیم و گام به گام بهره میگرفتیم تا برسیم به Vi/Vo . ولی این روش اقای اسلام پناه برای من که خیلی غریبه دوستان همچین مشکلی ندارن ؟
با خودم گفتم حالا این مبحث رو با راه حل خودم میرم جلو و بقیه اش رو با همین کتاب میرم جلو و نگاهی که ک ردم تا آخر کتاب با همین روش جریان و جریان کشی !!! رفتن جلو و موندم که منبع رو عوض کنم یا نه !!!!
کتاب الک مدرسان رو یادم میاد برای کنکور کارشناسی ناپیوسته خوندم از همون روش آشنا حل کرده بود ولی اینجا من که به تناقض رسیدم!!!!!!!!!!!

حالا اساتیدی که این راه رو رفتن پیشنهاد چیه؟ این راه حل رو یاد بگیرم و سعی کنم خودمو با این کتاب وفق بدم ؟!!!

این روش بهترین و سریعترین روشه شما حتما باید همین روشو یاد بگیری که به روش پخش جریان معروفه، اگه بخوای با روشهای دیگه پیش بری تو مدارات پیچیده تر میمونی و وقت کم میاری
یکی از نقاط قوت کتاب این روشهاست

پویان ط

عضو جدید
من کتاب مهندس کهن رو ندیدم.فقط فصل اولش و از سایت نصیر دانلود کردم و جذابیتی برام نداشت و جالب هم نبود.اما بانک تستش رو هر کسی که میخواد بالا بزنه حتما باید حل کنه چون خودم بانک تستش رو دیدم و میدونم که سطح سوالاتش بالا هستن.در کل بانک تست مومن زاده و کهن رو یک داوطلب خوب کنکوری بهتره تهیه کنه.

من دیگه وقت و حوصله ادامه دادن به این بحث رو ندارم پویان جان و دیر به دیر به این سایت سر میزنم و امشب بعد حدود یک هفته اومدم.در کل امیدوارم که دوستان در وسواس انتخاب منابع به قهقرا نرن.همچنان امیدوارم از کتابهایی که انتخاب کردی حداکثر نتیجه رو بگیری و این رو هم بدونی که هیچ وقت بدون مطالعه کامل یک کتاب در موردش نظر ندی چون این تاپیک مخاطب زیادی داره و اگر کسی به واسطه حرفهای شما خدای نکرده گمراه بشه گناهش فقط گردن خود شماست.به قول یکی از دوستان اگر بعضی افراد شعفی که در پست زدن داشتند رو در درس خوندن داشتند هیچ مشکلی بابت کنکور نداشتند!
همگی موید باشید
من دو کتاب مهندس تقدسی و بانک تست مهندس کهن رو بهترین ترکیب میدونم. شما هم بدون هیچ وقت طرف رو متهم نکنی و اینکه اگه نظری خلاف نظرت بود با عصبانیت جواب ندی و اینکه رو هیچ چیز تعصب نداشته باشی. تا کسب نتیجه لازم دیگه به سایت نمی یام.یا حق

sanup2006

عضو جدید
تا فصل 2 الکترونیک اسلام پناه خوندم و چقدر اشکال چاپی داشت.کسی اصلاحیه این کتاب رو نداره ؟
مال من چاپ اول بهار 91 هستش.

deer

عضو جدید
سلام
دوستان من کتابهای پارسه رو گرفتم در ضمن کتاب
پوران پژوهش برای مدار
ریاضی مهندسی مسعود نیکوکار
سپاهان برای الکترونیک و تجزیه و تحلیل
به نظر منابع خوبی دارم یا نه؟
برای کنترل چه کتابی خوبه؟

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

سلام
دوستان من کتابهای پارسه رو گرفتم در ضمن کتاب
پوران پژوهش برای مدار
ریاضی مهندسی مسعود نیکوکار
سپاهان برای الکترونیک و تجزیه و تحلیل
به نظر منابع خوبی دارم یا نه؟
برای کنترل چه کتابی خوبه؟

دوستان کسی سرفصل دروس را دارد؟؟

منابع رو برحسب پایه ای که دارید انتخاب کنید
سرفصل دروس هم باتوجه به کتابهای کنکور کاملا مشخص است

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:surprised:دوستان یه حرف حاشیه ای :
خدایش دخترا واسه خودشون حال میکنن ٬ هی میتونن کنکور بدن امسال نشد سال دیگه ٬ اما بیچاره پسرا
من خودم یه فکرم سمت درس خوندنه یه فکر دیگم سمت اینکه هفت ماه دیگه که باید برم سربازی ٬ اموزشی و خدمتم کجا میفته ! تازه بعدشم اگه نتایج بیاد و قبول بشم دوباره نصف بیشتر سربازیم میمونه واسه اینده .
عجب اینده روشنی داریم ما پسرا ٬:surprised:
اگه همه چی سرجای خودش پیش بره تازه ۲۶ ٫ ۲۷ سالگی میتونیم یه نفس راحت بکشیم اونم به شرطی که دیگه نخوایم درس بخونیم . ( البته در مورد نفس راحت چیزی نگم بهتره )
خدا عاقبت همه پسرا رو به خیر کنه .

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

خدایش دخترا واسه خودشون حال میکنن ٬ هی میتونن کنکور بدن امسال نشد سال دیگه ٬ اما بیچاره پسرا
من خودم یه فکرم سمت درس خوندنه یه فکر دیگم سمت اینکه هفت ماه دیگه که باید برم سربازی ٬ اموزشی و خدمتم کجا میفته ! تازه بعدشم اگه نتایج بیاد و قبول بشم دوباره نصف بیشتر سربازیم میمونه واسه اینده .
اگه همه چی سرجای خودش پیش بره تازه ۲۶ ٫ ۲۷ سالگی میتونیم یه نفس راحت بکشیم اونم به شرطی که دیگه نخوایم درس بخونیم . ( البته در مورد نفس راحت چیزی نگم بهتره )

خب این خودش بزرگترین انگیزه براشماست محرک خوبی ست
در مورد دخترا هم زیاد اونطوری که فکر میکنید نیس بالاخره ماها هم مشکلات خودمونو داریم...از جمله اینکه قبول نشی بهونه واسه شوهر کردن نمی مونه:دی
بعدشم اگه شوهر اجازه بده درس بخونی کلی مسیولیت و مشکلات هست..

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

خب این خودش بزرگترین انگ

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خب این خودش بزرگترین انگیزه براشماست محرک خوبی ست
در مورد دخترا هم زیاد اونطوری که فکر میکنید نیس بالاخره ماها هم مشکلات خودمونو داریم...از جمله اینکه قبول نشی بهونه واسه شوهر کردن نمی مونه:دی
بعدشم اگه شوهر اجازه بده درس بخونی کلی مسیولیت و مشکلات هست..

باشه خدا دخترا رو هم عاقبت به خیر کنه .
.
.
.
.
.
البته دخترا نباید هیچوقت فراموش کنن عاقبت به خیر شدنشون در گرو عاقبت به خیر شدن پسراست (یه خورده وارد ریاضیش کنیم میشه شرط لازم٬ اما کافی نیست )
اکثریتو عرض کردم .

sanup2006

عضو جدید

اینجوری هم نیست. مثلا شما اگر سربازی نداشتی 5 6 سال کنکور میدادی ؟!!!!!
پس زیاد توفیری نداره با همین شرایط سربازی هم میتونی 3 بار کنکور بدی فک نمیکنم وقت کمی باشه.

گیر اصلی وقتیه که بخوای کار پیدا کنی.
سربازی که چیزی نیست و در مقابل کار پیدا کردن تفریح حساب میشه.

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینجوری هم نیست. مثلا شما اگر سربازی نداشتی 5 6 سال کنکور میدادی ؟!!!!!
پس زیاد توفیری نداره با همین شرایط سربازی هم میتونی 3 بار کنکور بدی فک نمیکنم وقت کمی باشه.

گیر اصلی وقتیه که بخوای کار پیدا کنی.
سربازی که چیزی نیست و در مقابل کار پیدا کردن تفریح حساب میشه.

بالاخره هر کی شرایط خودشو داره من فقط امسال میتونم کنکور بدم . بحث کارم میشه همون بعد نفس راحته که گفتم چیزی نگم بهتره .

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

بچه ها من الکترومغناطیس رو در حد یه جزوه دانشگاه پاس کردم

2بار هم رفتم روی کتاب پارسه بخونم اما نتونستم پیش برم و همون اول ها زمین گیر شدم!

به نظرتون چیکار کنم تا بتونم این درس رو یاد بگیرم و واسه ارشد سفید نزارم

یادگیری با فیلم های باغستانی و کتاب پارسه چطوریه؟اول فیلم ها رو ببینم و بعد کتاب پارسه رو بخونم

در ضمن کتب پارسه رو به صورت تکی نه پکی!! از کجا گیر بیارم؟

ممنونم

rezarst1911

عضو جدید
سلام

2بار هم رفتم روی کتاب پارسه بخونم اما نتونستم پیش برم و همون اول ها زمین گیر شدم!

یادگیری با فیلم های باغستانی و کتاب پارسه چطوریه؟اول فیلم ها رو ببینم و بعد کتاب پارسه رو بخونم

ممنونم
کتاب رو یا باید از کسایی که قبلا خوندن بگیری یا از دست دوم فروشی ها .
الکترومغناطیس پارسه برای درک مفاهیم ابتدایی خوبه اما توش تست خیلی کم داره باید یه کتاب دیگه هم بگیری حالا اون کتاب دیگه به عهده خودته ببین کسایی که نتیجه گرفتن چی خوندن :)

I amir

عضو جدید

سلام

ممنونم

پارسه فکر میکنم جدیدا کتاب هاش رو به صورت تکی میفروشه
تو انقلاب که مغازه ها میفروشن(نو نه دست دو)

ghazal84

عضو جدید
سلام

ممنونم

از خود موسسه بگیر ادرسش م یوسف اباد تلفن 84388

کتاب فروشی ش تو موسسه است

اما من از مدرسان خیلی راضی ترم

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
از خود موسسه بگیر ادرسش م یوسف اباد تلفن 84388 کتاب فروشی ش تو موسسه است اما من از مدرسان خیلی راضی ترم
سلام من فیلم باغستانی رو با کتاب پارسه خوندم واقعیتش خوب بود اما سر جلسه کمبود تایم آوردم و منفی زدم یکی از دوستام که مغناطیس خوب زده اونم این دوتا رو خونده اما در آخر برای تست از کتاب جهش استفاده کرده، مدرسان شریف جلد جدیدشو ندیدم اما قدیمش یه دارای یه سری فروملهای اثبات شده است که اصلا به درد نمی خوره به نظر من مغناطیس واقعا درس سخت و وقتگیری است و درس کاملا مفهومی ،در ضمن باید کل کتاب خونده بشه اون وقته که مسایل رو باید تشخیص داد از کدوم فصل راحتتر حل میشه حل کرد

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

سلام من فیلم باغستانی رو با کتاب پارسه خوندم واقعیتش خوب بود اما سر جلسه کمبود تایم آوردم و منفی زدم یکی از دوستام که مغناطیس خوب زده اونم این دوتا رو خونده اما در آخر برای تست از کتاب جهش استفاده کرده، مدرسان شریف جلد جدیدشو ندیدم اما قدیمش یه دارای یه سری فروملهای اثبات شده است که اصلا به درد نمی خوره به نظر من مغناطیس واقعا درس سخت و وقتگیری است و درس کاملا مفهومی ،در ضمن باید کل کتاب خونده بشه اون وقته که مسایل رو باید تشخیص داد از کدوم فصل راحتتر حل میشه حل کرد

من خودم تا حالا مغناطیس نخوندم اما یکی از دوستام میگفت کتاب مدرسان شریف خیلی کامل هست ودر عین حال سنگین..میگفت بهترین کتاب واسه مغناطیسه

rezarst1911

عضو جدید
من خودم تا حالا مغناطیس نخوندم اما یکی از دوستام میگفت کتاب مدرسان شریف خیلی کامل هست ودر عین حال سنگین..میگفت بهترین کتاب واسه مغناطیسه

من کتاب مدرسان رو گرفتم فصل اولشم چند بار خوندم تا فهمیدمش به نظرم بهتر از کتاب پارسه هستش. کتاب پارسه رو هم دارم از دوستم گرفتم . ولی اصلا به درد نمیخوره چون تا میایی یه چیزی رو یاد بگیری مثالی یا تستی نیست تا خودتو امتحان کنی .
بهتره اگر میخواید از کتاب پارسه بخونید یه کتاب هم برای تست زدن داشته باشید . چون کل کتاب ها رو نخوندم نمیتونم بگم کدومش بهتره

AMIN4EVER

عضو
سلام.
کتاب ماشین پوران دو جلده ؟ یکیش 1 و یکیش 2 ؟قیمتاش رو کسی داره ؟

مدار هم همینطوره ؟ اونم قیمتاش رو بگید .
کتابای دیگه که برا ارشد بیشتر معرفی میکنید دیگه کدوم دو جلدین ؟

حسابی رو خرج افتادیم پس باید دونه دونه کتاباشو بگیرم بخونم .:confused:

Muhammad1986

عضو جدید
من کتاب مدرسان رو گرفتم فصل اولشم چند بار خوندم تا فهمیدمش به نظرم بهتر از کتاب پارسه هستش. کتاب پارسه رو هم دارم از دوستم گرفتم . ولی اصلا به درد نمیخوره چون تا میایی یه چیزی رو یاد بگیری مثالی یا تستی نیست تا خودتو امتحان کنی .
بهتره اگر میخواید از کتاب پارسه بخونید یه کتاب هم برای تست زدن داشته باشید . چون کل کتاب ها رو نخوندم نمیتونم بگم کدومش بهتره

سلام

پس بهترین و روان ترین کتاب کنکور واسه الکترومغناطیس چیه؟

1. پارسه
2.مدرسان
3.جهش
4.جزوه و فیلم مهندس باغستانی

کدوم رو بخونم!!!؟

rezarst1911

عضو جدید
سلام.
کتاب ماشین پوران دو جلده ؟ یکیش 1 و یکیش 2 ؟قیمتاش رو کسی داره ؟

مدار هم همینطوره ؟ اونم قیمتاش رو بگید .
کتابای دیگه که برا ارشد بیشتر معرفی میکنید دیگه کدوم دو جلدین ؟

حسابی رو خرج افتادیم پس باید دونه دونه کتاباشو بگیرم بخونم .:confused:

از نظر من ماشین فقط مدرسان . هم خوب درس داده هم تست زیاد داره .
قیمتشم 21000 تومن هست
البته من پارسال گرفتم :)

jeneral_dj

عضو جدید
مغناطیس کنکور

مغناطیس کنکور

سلام

پس بهترین و روان ترین کتاب کنکور واسه الکترومغناطیس چیه؟

1. پارسه
2.مدرسان
3.جهش
4.جزوه و فیلم مهندس باغستانی

کدوم رو بخونم!!!؟
سلام
من کتاب مدرسانو ندیدم،،پارسه واقعا قد کنکور نیست خیلی مبتدیانه گفته آگه هیچی از مغناطیس نمیدونی(زیر صفری) برو سراغش!!!
من یه کتاب بهت معرفی میکنم خیلی ناز و قشنگ گفته مغناطیسو شایدم دیده باشی این کتاب رو الکترو مغناطیس مهندسی تالیف سید مهدی مظهری
یه نگاهی بنداز بهش شاید به کارت اومد این کتاب در کنار کتاب جهش منبع کاملی میشه به نظرم.;);)
اما نگاها خیلی متفاوت و سلیقه ای هستش کتابی بخون که احساس راحتی بیشتری کنی باهاش:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا