تولددددددددددد **niloo جوووووونه... بدووووووو بیااااااااا تووووووووووو...

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تفلدت مبارک نیلو جون .

کیک برای منم گذشتید:(
تفلد تفلد تفلدت مبارک بیار کیک بخوریم من کاکائویی میخواااااااااااااااااااااام و یک نوشیدنی گرم چون هوا سرد هههههههه:biggrin:

سلام مدیسا جونننننننننننم... خوبی...

عزیزم اینجا تالار رقصه... تالار کیک و شیرینی صفحه اوله... به اندازه کافی هس... تا یه هفته مهیا کردم... دی

حالا مدیسا اومدی اینجاباید عرض اندامی بکنی برامون... دی
قر بده... یلا زووووووود تند سریععععععععع... دی

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم رقصیدن خودمهههههههههههههههههه

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه چرااینجابجاحرف زدن فقط رقصه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اه
آخه قراره یه هفته فقط بزنیم و برقصیم... دی

باشه حالا بخاطرتو من دیگه نمیرقصم... خوب درباره چی بحرفیمحالا؟؟؟؟

نیلوووووووووووووو کجایی؟؟؟ بدوبیا دیگه مهمونا حوصلشون سر رفته خو... دی

?!؟

عضو جدید
این هدیه ها از طرف بچه های تالار ، ادمین عزیز ، خانواده ی محترم ،تمامی زحمت کشان نشر ، نویسندگان عزیز تالار ، خودم ، احمد آقا ، فربد ، رامبد و باربد ، خانواده های محترم چگینی ، بهارلویی، پیرزاده و مادر محترمه ،شیرازی ، محمدی ، ملک زاده ، کبیری ، هادیزاده ،فرشی، الف ، زمانی ، رنگین کمانی ، خواجه وند ، شریف ، ،ماندگار ، مجدآبادی ، فلاحی ، دوقلو ها ، دوباره بهارلویی ، منجزی ، نخعی ، بغداد چی ، نادریان ، میان آبی ، احمدی ، سیادت ، امیر جهادی ، سنگدوینی ، مهریزی مقدم ، پوریا ، صهبایی و یاسی کوچولو ، اکبری ، صمدی ، سه باره بهارلویی ، عدل پرور ، عبدالهی ، عبدی ، جهان آرا ، آساره، حمزه لو

کسبه محترم محل ، اداره پیام بازرگانی ، اتحادیه و صنف قند و شکر مشهد ، شرکت پویا نمایی باربد ، شرکت حمل و نقل تهران ... مشهد سیر ، پیتزا آجری ، هتل آپارتمان خانه سبز ، ، بازار میوه و تره بار تهران ، ابرام چرخی ، شعبون بی مخ ، مادر زن دکتر شریعتی ،هتل بین المللی قصر ، پاریس هیلتون ، ال پاچینو ، هری پاتر و هرماینی گرینجر و رون ویزلی ، ولد مورت ،امیر علی ، جیمی ، احسان ، امید ، رضا دکتر ، مجله ی روزهای زندگی ،خبر ورزشی ، دفتر وکلای جوان ، بانک سرمایه ، دوستان کافه رمان و شادانی ، علی فتح الله زاده ، الناز شاکر دوست ، فرهاد مجیدی ، فائزه هاشمی ، سهیلا جلو دارزاده ، عادل فردوسی پور ، جان سینا ، کرستین رونالدو ، دختری به نام نل ، رامکال ،آنت و لوسین ،حشمت فردوس ، هادی ساعی ، نوید و نغمه ، باران نوه ی طیبه جون ،سر الکس فرگوسن ، رایکارد ، مورینیو ، جورج دبلیو بوش ، هیلاری کلینتون ، لینکون باروز ، مایکل اسکوفیلد ، دومنیک پورسل ، هموطنان تهرانی ، اهوازی ، مشهدی ، اصفهانی ، شیرازی ، گیلانی و خانواده ی محترم رجبی!!!!

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.
.
گیر دادی به چیز کیکا .....
.
.
.
سان شاین خوشمزه تره ها .... :)))
.
.
.
خو دومس دالم.....چند روزه نخولدم.....

نه هیچ پذیرایی ندارن یه ساعته داریم حرکات موزون مزخرف بعضیاروفقط تماشامیکنیم
.
.
.
مسئولین چرا رسیدگی نمیکنن؟؟؟
بزار تولد من برسه همه باشگاه دعوتن به صرف شیرینی و شام

BLOOD STONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هیچ پذیرایی ندارن یه ساعته داریم حرکات موزون مزخرف بعضیاروفقط تماشامیکنیم
نخیرمممممممم... اول تاپیک پذیرایی کافی و وافی روانجام دادیم... دی

حالا بخاطرگل رو ماهت بازم مسئولین تدارکات ک خودم باشم کیک وشیرینی میارن.... دی

**niloo

عضو جدید
آخه قراره یه هفته فقط بزنیم و برقصیم... دیباشه حالا بخاطرتو من دیگه نمیرقصم... خوب درباره چی بحرفیمحالا؟؟؟؟نیلوووووووووووووو کجایی؟؟؟ بدوبیا دیگه مهمونا حوصلشون سر رفته خو... دی
اینجاممممممممم....بروبچ کو کادوهاتون؟؟؟؟؟ ها؟؟؟؟؟؟ من کادو میخوام خو:)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تبریک میگم و برات شادکامی آرزو می کنم :gol:

120 سال زنده و سلامت باشی :D