مهندسی ، یعنی همین...!!!

T@ti

عضو جدید

کی ، کجا ، چطوری ، قراره آموخته های ما هم در دانشگاه کاربردی بشه!!!

خداییش هر کی ندونه ، خودمون بهتر می دونیم که از " مهندس " فقط عنوانشه که یدک می کشیم!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب کفش های قشنگی.....خوبه...واقعا تحسین داره.....ولی نباید با این چیز کل ارزش یه مهندس رو آورد پایین....
این که واضح هست یه فارغ التحصیل در ابتدا زیاد از صنعت چیزی نمیدونه ولی همین تئوری ها که در دانشگاه خونده شرط لازم برای کار در صنعت و ....هست
چون اگه تئوری رو نفهمی کلا نمیشه عملی رو هم فهمید......فقط مشکل کار وجود داره:redface:-یاعلی

T@ti

عضو جدید
عجب کفش های قشنگی.....خوبه...واقعا تحسین داره.....ولی نباید با این چیز کل ارزش یه مهندس رو آورد پایین....
این که واضح هست یه فارغ التحصیل در ابتدا زیاد از صنعت چیزی نمیدونه ولی همین تئوری ها که در دانشگاه خونده شرط لازم برای کار در صنعت و ....هست
چون اگه تئوری رو نفهمی کلا نمیشه عملی رو هم فهمید......فقط مشکل کار وجود داره:redface:-یاعلی

در ابتدای تایپیک دقیقا به همین اشاره کردم
کسی نخواسته ارزش مهندسین رو پایین بیاره دوست عزیز...

"" کی ، کجا ، چطوری ، قراره آموخته های ما هم در دانشگاه کاربردی بشه!!! ""

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه از چیزای بدرد نخور استفاده کردن خیلی جالبه......

• Like
واکنش ها: T@ti

K.T

عضو جدید
اینجوریم که شما میگید نیست
ولی تئوری که تو دانشگاه یاد میگیری با عملی کار فرق داره باید تجربه پیدا کنی تا یه مهندس خوب بشی

T@ti

عضو جدید
اینجوریم که شما میگید نیست
ولی تئوری که تو دانشگاه یاد میگیری با عملی کار فرق داره باید تجربه پیدا کنی تا یه مهندس خوب بشی

تئوری با عملی فرق داره؟؟؟؟

بحث تجربه که کلا جداست!!!

• Like
واکنش ها: K.T

K.T

عضو جدید
تئوری با عملی فرق داره؟؟؟؟

بحث تجربه که کلا جداست!!!

اصولآ تو کارهای اجرای حتمآ نقشه لازمه و کسی که پروژه رو طراحی میکنه هرچی بیشتر عملی کار بکنه میتونه طراحی بهتری انجام بده من تو حیطه کاری خودم گفتم شمارو نمیدونم
شما هنوز دانشجو هستید یا تو بازر کار هستین

T@ti

عضو جدید
اصولآ تو کارهای اجرای حتمآ نقشه لازمه و کسی که پروژه رو طراحی میکنه هرچی بیشتر عملی کار بکنه میتونه طراحی بهتری انجام بده من تو حیطه کاری خودم گفتم شمارو نمیدونم

**شما هنوز دانشجو هستید یا تو بازر کار هستین

تو حیطه ی کاری ما که هر کس اطلاعات علمی بالاتر و اِعمال قدرت بیشتری داره می تونه موفق تر پیش بره ... البته متاسفانه همیشه مجبوریم بگیم : فکر از ما و پول اجرای برنامه از کارفرما.........

معمولا هم که پول ندارن بدن ... پس فکر بی فکر !!!:cry:

**هر دو
:)

• Like

K.T

عضو جدید
تو حیطه ی کاری ما که هر کس اطلاعات علمی بالاتر و اِعمال قدرت بیشتری داره می تونه موفق تر پیش بره ... البته متاسفانه همیشه مجبوریم بگیم : فکر از ما و پول اجرای برنامه از کارفرما.........

معمولا هم که پول ندارن بدن ... پس فکر بی فکر !!!:cry:

**هر دو
:)

اطلاعات که خیلی مهمه خدای تو بعضی کارا اصلآ نمیشه سعی خطا کرد تا ادم کار یاد بگیره ولی ما بعضی جاها دستمون بازه اشتباهم بکنیم درست میشه ولی تو رشته های شما فکر کنم اینجور نیست باید خیلی علمتون زیاد باشه
بابا ایول میدونم کارت سخته هم درس و هم کار ولی خیلی برا آینده خودت خوبه

T@ti

عضو جدید
اطلاعات که خیلی مهمه خدای تو بعضی کارا اصلآ نمیشه سعی خطا کرد تا ادم کار یاد بگیره ولی ما بعضی جاها دستمون بازه اشتباهم بکنیم درست میشه ولی تو رشته های شما فکر کنم اینجور نیست باید خیلی علمتون زیاد باشه
بابا ایول میدونم کارت سخته هم درس و هم کار ولی خیلی برا آینده خودت خوبه

بله خب ... همه ی رشته ها مثه هم اجرایی نمیشن..........................ولی کلا این روزا کسیو که از فکرش مثبت استفاده کنه نمی خوان...کسیو می خوان که با هزار دوز و کلک خودشو تو دل کارفرما جا کنه!!!
بله کار کردن و درس خوندن ، با هم ، آسون نیست...از اون سخت تر اینه که علاوه بر اونا "زن" هم باشی!!!
:cry:

K.T

عضو جدید
بله خب ... همه ی رشته ها مثه هم اجرایی نمیشن..........................ولی کلا این روزا کسیو که از فکرش مثبت استفاده کنه نمی خوان...کسیو می خوان که با هزار دوز و کلک خودشو تو دل کارفرما جا کنه!!!
بله کار کردن و درس خوندن ، با هم ، آسون نیست...از اون سخت تر اینه که علاوه بر اونا "زن" هم باشی!!!
:cry:

ای بابا با یه دست چندتا هندونه ایشالا که موفق باشی ایشالا که درستون تموم بشه یه خورده سبکتر میشید

T@ti

عضو جدید
ای بابا با یه دست چندتا هندونه ایشالا که موفق باشی ایشالا که درستون تموم بشه یه خورده سبکتر میشید

بله دیگه .... خدا کنه حالا آخر سر این هندونه ها همه شیرین و خوش رنگ از آب در بیان!!!!!! دیگه، مهندسی یعنی همین!:redface:

• Like

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

کی ، کجا ، چطوری ، قراره آموخته های ما هم در دانشگاه کاربردی بشه!!!

خداییش هر کی ندونه ، خودمون بهتر می دونیم که از " مهندس " فقط عنوانشه که یدک می کشیم!!!

قبول ندارم .... درسته الان زیاد شده ..... دانشگاه ناکجا آباد فلان روستا هم مدرک مهندسی میده ..... ولی مهندس واقعی کم نداریم ...... دست خودمونه که فقط نامشو یدک نکشیم......

K.T

عضو جدید
بله دیگه .... خدا کنه حالا آخر سر این هندونه ها همه شیرین و خوش رنگ از آب در بیان!!!!!! دیگه، مهندسی یعنی همین!:redface:

ایشالا که خدا کمک میکنه و این هندونه ها رو به سلامت میرسونی خونه اگرم شیرین نبودن شما به شیرینی بخورینشون

• Like
واکنش ها: T@ti