سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام. از کجا درایور ها و برنامه های مخصوص لپ تاپمو دانلود کنم؟ تو سایتش چیز بدردبخوری گیرم نیومد

با سلام،
اگه الان ویندوز دارید و درایور همه چی نصبه و دفعه ی بعد هم می خواید همین ویندوز رو نصب کنید، به سادگی و به کمک نرم افزاری مثل Driver genius از درایورهاتون Backup بگیرید و دفعه ی بعد با یه دوبار کلیک همه رو نصب کنید!! ضمناً می تونید قبل از این کار، درایورها رو آپدیت کنید!
اما اگه سخت افزار ناشناخته ای دارید باید به روشی مدل سخت افزار رو پیدا کنید و بعد درایور رو کشف و دانلود کنید، نرم افزار خاصی برای این کار وجود نداره!

aida.ti

عضو جدید
سلام دوستان یه مشکل دارم خواهشا اگه میشه راهنمایی کنید
چطوری وچه برنامه ای میشه یه فایل پی دف رو به ورد تبدیل کرد؟؟البته یه برنامه رو دانلود کردم ولی خوب کار نمی کنه باید چکار کنم؟ممنون میشم اگه جواب بدید:que::redface:

aida.ti

عضو جدید
خب فارسیه حالا باید چکارکنم چون یه مقاله اس ومن خیلی لازمش دارم باید حتما به ورد تبدیلش کنم؟!!

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام تروخدا کمکم کنین گناه دارم یا باید تا ی هفته دیگه ارائه بدم یا باید تمام فرجه هامونو تو خوابگاه لعنتی بمونم
استادمون همه ی پروژه های اینترنتو حفظه ی چیز جدید میخوام
پروژه کارآفرینی میخوام
ترخدا کمکم کنید گناه دارم

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا جایی که من اطلاع دارم و قبلا هم امتحان کردم امکان تبدیل پی دی اف فارسی به وورد وجود نداره
اما برای تبدیل پی دی اف انگلیسی به وورد به راحتی و خیلی خوب با برنامه pdf to word مبشه این کارو کرد
خب فارسیه حالا باید چکارکنم چون یه مقاله اس ومن خیلی لازمش دارم باید حتما به ورد تبدیلش کنم؟!!

شبکه ها

عضو جدید
تا جایی که من اطلاع دارم و قبلا هم امتحان کردم امکان تبدیل پی دی اف فارسی به وورد وجود نداره
اما برای تبدیل پی دی اف انگلیسی به وورد به راحتی و خیلی خوب با برنامه pdf to word مبشه این کارو کرد
چرا مهندسان ایرانی دست به کار نمیشن و برنامشو نمینویسن؟

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز

بشین برنامشو بنویس منتظرم
تا یه ساعت دیگه اماده باشه لطفا

navidaref

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام کامپیوتر و لب تاپ رو با کابل USB(واسه کامپیوتر) و LAN(واسه لب تاپ) به اینترنت وصل کنم تنظیمات زیر رو انجام دادم ولی کامپیوتره مشکل داره لطفا کمک کنید.
رفتم توی قسمت 192.168.1.1 بعد رفتم قسمت WAN و
PPPoE رو انتخاب کردم.
توی قسمت بعدی یوزر نیم و پسورد رو وارد کردم و قسمت Servicename رو خالی گذاشتم.
بعد save کردم و خارج شدم.
چراغ اینترنت روی مودم روشن شد.
حالا به محض روشن شدن مودم لب تاپ به اینترنت وصل میشه و لی کامپیوتره که باUSB وصله همچنان مشکل داره
لطفا راهنمایی کنید.

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

توسط کابل usb نمیتوان این عمل رو انجام داد
راه حل :

فرض میکنم که مودم شما جهار تا port rj45 داشته باشد
شما دوتا کابل pach core تهیه کن بعدش مراحل زیر را طی کن
1. یکی از کابلها رو بین مودم فرضا port 1 ,و لب تاپ وصل کن
2. کابل دومی رو هم بین فرضا port 2 و کامپیوتر وصل کن

3.ip رو در حالت اتوماتیک قرار بده
4. تنضیمات مودم برای اتصال به اینترنت رو انجام بده
5. حالا هم کامپیوتر و هم لب تاپ به اینترنت وصل می شه
6.تمام

سلام دوستان
من میخوام کامپیوتر و لب تاپ رو با کابل USB(واسه کامپیوتر) و LAN(واسه لب تاپ) به اینترنت وصل کنم تنظیمات زیر رو انجام دادم ولی کامپیوتره مشکل داره لطفا کمک کنید.
رفتم توی قسمت 192.168.1.1 بعد رفتم قسمت WAN و
PPPoE رو انتخاب کردم.
توی قسمت بعدی یوزر نیم و پسورد رو وارد کردم و قسمت Servicename رو خالی گذاشتم.
بعد save کردم و خارج شدم.
چراغ اینترنت روی مودم روشن شد.
حالا به محض روشن شدن مودم لب تاپ به اینترنت وصل میشه و لی کامپیوتره که باUSB وصله همچنان مشکل داره
لطفا راهنمایی کنید.

navidaref

عضو جدید
سلام رئیس
مودم من 2تا پورت داره یکی USB یکی LAN و چند سال پیش یکی اینکارو برام انجام داده بود(شرکت ارائه دهنده ADSL) ولی حالا بهش دسترسی ندارم.
باید یه راهی داشته باشه....

رییس جمهورقلبها

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ok
من اطلاعی از نوع پورتای مودم شما نداشتم
در صورت کسب اطلاعات در مورد سوالتون شما را در جریان می گذارم
فقط بی زحمت نوع و اسم مودمت رو هم بنویس

سلام رئیس
مودم من 2تا پورت داره یکی USB یکی LAN و چند سال پیش یکی اینکارو برام انجام داده بود(شرکت ارائه دهنده ADSL) ولی حالا بهش دسترسی ندارم.
باید یه راهی داشته باشه....

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه در واقع من الان یک فولدر کپی شده از مایکروسافت آفیس 2007 دارم که پر از انواع فایل هاست و نمی دونم از کجا و با کدوم فایلش باید نصب بشه ؟
خب در اینصورت اگه فولدر نصبش باشه فایل exe رو باید برای نصب اجرا کنید ، فایل ها رو براساس نوعشون مرتب کنید فایل exe با بیشترین حجم فایل نصبه

navidaref

عضو جدید
ok
من اطلاعی از نوع پورتای مودم شما نداشتم
در صورت کسب اطلاعات در مورد سوالتون شما را در جریان می گذارم
فقط بی زحمت نوع و اسم مودمت رو هم بنویس

روی جعبه زده پیشگامان عصر ارتباطات PA10 حالا دیگه نمی دونم دقیقا چیه؟

rahele83

عضو جدید
سلام من یه مشکل دارم پسوردم بامسنجر به صورت ذخیره شده دارم
ولی الان یادم رفته پسوردمو
میتونم بامسنجروار ایمیلم بشه ولی به acconunt info دسترسی ندارم
باید چه طورپسوردموبدست بیارم

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من یه مشکل دارم پسوردم بامسنجر به صورت ذخیره شده دارمولی الان یادم رفته پسوردمومیتونم بامسنجروار ایمیلم بشه ولی به acconunt info دسترسی ندارمباید چه طورپسوردموبدست بیارم
به راحتی از stealer استفاده کنید .یه ابزار هک که پسوردهای ذخیره شده در سیستم رو براتون در میاره.. بخصوص یاهو مسنجر رو.ولی کلا برین با استفاده از روش های بازیابی پسورد ، پسوردتون رو عوض کنین بهتر و راحتره . به شرطی که اون اطلاعاتو یادتون نرفته باشه

آخرین ویرایش:

khadijeh22

اخراجی موقت
سلام یه سوال دارم من می خوام یه مقاله بنویسم برا رفرنس نویسی تو متن باید از کروشه که عدد منبع را توش بنویسم نیاز دارم ولی هرچی زبان کامپیوترمو انگلیسی می کنم که کروشه بنویسم نمیشه لطفا یه راهنمایی کنید چی کارش کنم

rahele83

عضو جدید
به راحتی از stealer استفاده کنید .یه ابزار هک که پسوردهای ذخیره شده در سیستم رو براتون در میاره.. بخصوص یاهو مسنجر رو.ولی کلا برین با استفاده از روش های بازیابی پسورد ، پسوردتون رو عوض کنین بهتر و راحتره . به شرطی که اون اطلاعاتو یادتون نرفته باشه
میشه لینکشوبرام بزارید
ممنون

RIG

متخصص C#.net
سلام یه سوال دارم من می خوام یه مقاله بنویسم برا رفرنس نویسی تو متن باید از کروشه که عدد منبع را توش بنویسم نیاز دارم ولی هرچی زبان کامپیوترمو انگلیسی می کنم که کروشه بنویسم نمیشه لطفا یه راهنمایی کنید چی کارش کنم
از کی برد خود سیستم عامل استفاده کن
on-screen keyboaed

RIG

متخصص C#.net
سلام من یه مشکل دارم پسوردم بامسنجر به صورت ذخیره شده دارم
ولی الان یادم رفته پسوردمو
میتونم بامسنجروار ایمیلم بشه ولی به acconunt info دسترسی ندارم
باید چه طورپسوردموبدست بیارم
یه برنامه بود که اسمش see password بود اونو تو نت پیدا کن رو پسورد درگ درگ کنی میتونی ببینی رمز رو . دی کد میشه
تینو سرچ کن تو گوگل
see password

بالا