موضوع پایان نامه شما چیست؟

zahraa.m

عضو جدید
سلام دوستان
کسی ریز فضاهای ایستگاه راه آهن و مجتمع خدماتی_رفاهی بین راهی داره؟؟؟؟

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
ریزفضای ایستگاه راه آهن

ریزفضای ایستگاه راه آهن

سلام دوستان
کسی ریز فضاهای ایستگاه راه آهن و مجتمع خدماتی_رفاهی بین راهی داره؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
ریزفضای ایستگاه راه آهن : #325

آخرین ویرایش:

arch.fr

عضو جدید
سلام
بچه ها لطفا نظر بدين
باغ موزه يا مركز آموزش واجراي موسيقي يا عرفان در معماري ؟

M I N A

کاربر ممتاز
سلام
بچه ها لطفا نظر بدين
باغ موزه يا مركز آموزش واجراي موسيقي يا عرفان در معماري ؟

سلام دوست عزیز به نظرم مرکز موسیقی رو انتخاب کن ،برا مرکز موسیقی به تاپیک های زیر مراجعه کن شاید کمک کنه :
[ دانلود ] مطالعات پایان نامه مرکز موسیقی

پلان مرکز موسیقی
درخواست : (ضوابط خانه موسیقی)

در خواست پروپوزال پر شده خانه موسیقی ایران

آخرین ویرایش:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من پلان موزه خاک وچند تا عکس میخوام واسه پایان نامه لطفا کممممممممممممممممممممممممممممک نیاز دارم مرسی

rosita

عضو جدید
سلام.من میخوام برای پایان نامم خانه ای طراحی کنم یا مکانی برای نگهداری زنان بی سرپرست یا بد سرپرست.میتونین کمک کنین؟ممنون

samar_eng

عضو جدید
سلام
در رابطه با رويكرد تعاملات فرهنگي و اجتماعي مطلب مي خواستم
موضوعم فرهنگيه

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام درباره سالن تنيس يا باشگاه تنيس كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟ ضوابط ، نمونه موردي؟

تگرگ23

عضو جدید
سلام
بچهها نظرتون راجع به این موضوع چیه و چه اسمی روش بزارم قشنگه
یه مجموعه ای که برای رفاه و شادی و رزش خانوما
از جمله استخرو سونا جکوزی و پارک ابیو وبازی ها و رزش های تابستانی و زمستانی مانند سالن پاتیناژ برای خانوما
همچنین سالن رقص و یه مجتمع ورزش مختص خانوما
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟
منتظر نظراتتون هستم

HADIS00

عضو جدید
سلام... خسته نباشین همه.. سایته عالیه..من دنبال موضوع میگشتم برا پایان نامه.. اونم موضوع خاص.. ثنا کده(محل تجمع ادیان) رو دیدم اینجا که خیلی عالیه.. پارک زلزله هم همیطور.... میشه در موردش اگه اطلاعاتی دارین به منم بدین.خیلی خیلی ممنون میشم..:smile::cry::cry::cry:

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام... خسته نباشین همه.. سایته عالیه..من دنبال موضوع میگشتم برا پایان نامه.. اونم موضوع خاص.. ثنا کده(محل تجمع ادیان) رو دیدم اینجا که خیلی عالیه.. پارک زلزله هم همیطور.... میشه در موردش اگه اطلاعاتی دارین به منم بدین.خیلی خیلی ممنون میشم..:smile::cry::cry::cry:

سلام دوست خوبم تو صفحه 3،4،7 همین تاپیک دوستان یه توضیحاتی دادن.میتونین استفاده کنید.
شاید این لینک هم کمکتون کنه.#581

آخرین ویرایش:

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع پایان نامه من مدرسه معماریه.
البته می خام با رویه معماری ایرانی پیش بگیرم اما به من گفتن که اسم رویکرد معماری ایرانی توی عنوان نذارم چون ازش سوال میکنن.
منم اول اسمشو گذاشتم مدرسه معماری ایرانیان که استاده قبول نکرد.میگه مبهمه.:(
میشه کمک کنید یه ام بذارم که نشون دهنده یک مدرسه با اصول معماری ایرانیه؟؟؟؟؟؟؟؟:cry:

تگرگ23

عضو جدید
سلام
بالاخره موضوع من انتخاب شد
مجتمع تفریحی ورزشی رفاهی بانوان!!!!اما الان رو اسمش مشکل دارم به نظرتون چه اسمی بزارم روش
این مجموعه شامل پارک ابی روباز و روبسته
استخر سونا جکوزی و سالن ماساژ و...
حمام افتاب
پارک برای استفاده تابستان
سالن مد و رقص و یه قمت تجاری برای خرید لباس ها
سالن پاتیناژ
سالن بدنسازی و سالن رقص برای خانومها
بچه ها نظرتون راجع به این چیه
میشه هر کس هر اطلاعاتی داره بهم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HADIS00

عضو جدید
سلام دوست خوبم تو صفحه 3،4،7 همین تاپیک دوستان یه توضیحاتی دادن.میتونین استفاده کنید.
شاید این لینک هم کمکتون کنه.#581
سلامم...ممنونم..خیلی خیلی ممنونم ازتون.:gol::gol::gol:.. فقط با ریز فضاهاش مشکل دارم... اونم خیلی.. اگه کسی باشه کمکم کنه.ممنون میشم:(:cry::cry::cry:

استاتیرا68

عضو جدید
سلام من موضوع پایان نامه ام مرکز نمایش های ایینی بود طرح خوبی شد زیادم روش کار کرده بودم .:)
ولی الان دارم روی طرحی با عنوان انجمن افرینش هنرهای میرا کار میکنم ممنون میشم که کمکم کنید ..........:smile:

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من موضوع پایان نامه ام مرکز نمایش های ایینی بود طرح خوبی شد زیادم روش کار کرده بودم .:)
ولی الان دارم روی طرحی با عنوان انجمن افرینش هنرهای میرا کار میکنم ممنون میشم که کمکم کنید ..........:smile:

سلام من موضوع پايان نامم مركز نمايش و. رقص آييني هست ميشه تو طراحيش و ريز فضاهاش به من كمك كنين؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام من موضوع پايان نامم مركز نمايش و. رقص آييني هست ميشه تو طراحيش و ريز فضاهاش به من كمك كنين؟
سلام عزیزم امیدوارم این لینکا کمکت کنه.
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/439772-%D8%B1%D9%82%D8%B5-%D9%88-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C"]
رقص و معماری

[/URL]
[ دانلود ] مطالعات پایان نامه : موزه رقص

zahraa.m

عضو جدید
سلام من موضوع پایان نامم ایستگاه راه آهن و مجتمع بین راهی باهمه!میشه تو کانسپت و مبانی نظریش کمکم کنید؟

سحرصابری2

عضو جدید
سینما

سینما

سلام دوستان...سرانه و برنامه فیزیکی سینما رو میخوام...تو اینترنت سرچ کردم متاسفانه جامع نبود...کسی هست سینما کار کرده باشه و سرانه ها و ریزفضا هاشو داشته باشه و بتونه کمکم کنه...ممنون میشم.

M I N A

کاربر ممتاز
سلام دوستان...سرانه و برنامه فیزیکی سینما رو میخوام...تو اینترنت سرچ کردم متاسفانه جامع نبود...کسی هست سینما کار کرده باشه و سرانه ها و ریزفضا هاشو داشته باشه و بتونه کمکم کنه...ممنون میشم.
سلام دوست عزیز این لینکا شاید کمک کنه :

[ دانلود ] پلان های سالن همایش , سینما و آمفی تئاتر

ضوابط و نمونه های طراحی:سالن همایش ،سینما و امفی تئاتر

shakiba.lb

عضو جدید
سلام دوستان کسی رساله یا ریز فضاهای مجموعه ورزشی تفریحی داره کمک کنه؟
ممنون از لطفتون

dream_roya21

عضو جدید
سلام دوستان موضوع من مرکز روانشناسی و روان درمانی هست. ولی هیچ اطلاعاتی و نمونه کار ساخته شده در دست ندارم. میشه کمکم کنید

بالا