یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]اگر کسی نتواند خود را عوض بکند ، انتظار عوض شدن دیگران را هم نباید داشته باشد. این حقیقت مفهومی دو گانه دارد : توقع دارید مردم درباره شما چگونه فکر کنند؟ این کار ساده است خود را بجای آنها بگذارید تا دریابید دیدگاهشان از شما چیست. خلاصه هر احساسی نسبت به دیگران داشته باشید ، آنها نیز همان احساس را نسبت به شما خواهند داشت. این اصل طلائی ، پایه و اساس روابط و مناسبات افراد را با هم تشکیل می دهد.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]هر کس پیکری دارد اما پیکر او سایه و بازتاب روح اوست که از خود هیچ قدرتی و اختیار و ابتکار و اراده ای ندارد. فاقد هوش و درایت است ، چون یکپارچه تابع اوامر و دستورهای صاحب خویش است. پیکر خود را بسان صفحه بزرگی مجسم کنید که بر روی آن هیجانات و اعتقادات خود را ضبط کرده اید. بعنوان یک صفحه ، هر چه به آن بدهید بر روی خود ضبط می کند و در آن دخل و تصرفی نمی نماید. حال این بر خود شماست که در آن صفحه یک آهنگ خوش و یا آه و ناله و یا نوحه یاس ضبط کنید.[/FONT]​

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم کمک
یه چیزی میخواستم بگم
مدتیه میخوام یه تغییر دکوراسیون حسابی تو افکارم بدم ولی نمیدونم چرا نمیشه
هر بار که اراده میکردم میشدا:victory: ولی این دفعه....:(
استارتم فکر کنم مشکل پیدا کرده :huh:
چیکار کنم؟
حالم خوبه ها ولی احساس رکود میکنم
دوس دارم مثل گذشته فووول بشم از انرژی از حیات از احساس:w40:
فکر میکنم الان چشمه احساسم یه چیزیش شده:w24:
کمکم میکنید؟:redface:
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]وقتی که روح از چیزی رنج می برد شادی زندگی را نیز از دست می دهد. جسم نیز به این دلیل با او همدردی می کند. ما به انرژی افکار پلید و منفی خود قدرت تسلطی خطرناک می دهیم و به این شیوه بیماری ها را در خود می پرورانیم. آیا این موضوع در تضاد با شیوه افکار رسمی و علمی قرار نمیگیرد؟ دوست گلم شما وقتی میگی "[FONT=&quot]فکر میکنم الان چشمه احساسم یه چیزیش شده" [/FONT][FONT=&quot] یعنی داری قبول بیماری میکنی. ترس ها و افکار منفی شما موجب می شوند که با تحریکات رفتارهای خارجی باتری زندگیتان تخلیه شود و در نتیجه مستعد بیماری شوید. چشمه احساس شما چیزیش نیست ، این شمایی که با گفتن این حرف باعث مسدود شدن اون چشمه میشی. هر کسی قدرت ذهن نیمه هوشیار خود را به کاراندازد ، به آن دست می یابد. ذهن نیمه هوشیار کاملا بر اساس بیانات ذهن هشیار سازمان می یابد.[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]دو تا پیشنهاد برات دارم اول اینکه نگذارید که چیزی از محیط اطراف تان مزاحم تان شود. در یک کنج آرامی روی یک صندلی بنشینید. چشم ها را ببندید و تمدد اعصاب کنید. حال به درون خود این دستور را بدهید : ((مغز من اکنون خالی از افکار می شود. تمام افکارم از آن خارج می شوند ، من آنها را بیرون میکنم و در من آرامش کامل وجود دارد.))[/FONT]​

[FONT=&quot]دومی اینکه ، خیلی مهم هم هست اینکه نمیدونم رابطت با قرآن چطوریه؟ اما به عنوان یه برادر کوچیک ازت خواهش می کنم آیت الکرسی هیچ وقت از یادت نره. هر وقت فرصت کردی بخون ، به ولای علی قسم آیت الکرسی معجزه میکنه. از ته دل بخونش حتی اگه عربیشم نخوندی ، فارسیشو از ته دل با اخلاص بخون.
[/FONT]
[FONT=&quot]
دوستای گلم منم توی این دنیا زندگی می کنم ، از همون هوایی که شما تنفس میکنین منم تنفس میکنم ، نفسم هم از جای گرم بلند نمیشه ، مشکلاتی دارم که از حد تصور خارجه اما اگه قرار باشه هی ناله کنم و آیه یاس بخونم ، فکر می کنم زندگی معنیِ واقعیِ خودشو از دس میده. پس تا نفس می کشم و تا وقتی یکی رو اون بالا دارم با مشکلات مقابله می کنم. پس هیچ وقت از رحمت خدا ، خدایی که ارحم الراحمین ناامید نشید.......
[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]لااِلهَ الّا هُوَالرَّحمنُ الرَّحیمُ اَدرِکنی یا غِیاثَ المُستِغِیثینَ یا دَلیلَ المُتَّحیِرینَ یا اَمانَ الخائِفینَ یا مُعینَ المُتَوَکِّلینَ یا راحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمینَ بِرَحمَتِکَ وَ صَلَّی اللّه عَلی سَیِّدَنا مُحَمَّد والِهِ اَجمَعینَ و الحَمدُلِلهُ رَبِّ العالَمینَ[/FONT]

آخرین ویرایش:

seeemesooo

عضو جدید
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله sima.eng http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
سوال جدید از افسانه جون:
میدونید که تنها نوشتن تمام جزئیات هدف به تنهایی کافی نیس و واسه جذب کامل باید روی تمام جزئیات تمرکز شه.ولی بعضی وقتا هدف جزئیات زیادی داره و تمرکز کامل یه کم سخت میشه یا اینکه بعضی قسمتای هدف توی ذهن کم رنگ ترمیشه و باعث میشه جذب ناقص اتفاق بیافته؟شما چه راهکار یا پیشنهادی دارید؟

نوشتن خوبه
از اون بهتر
پاور پوینت و اکسل با اینسرت عکسهای استعاره ای
علت موفقیت انفجاری ویندوز هم همین استعاره آیکونها وکلیک رو آنها بوده
سرخپوستان قدیم رسمی داشتند به نام استخوان ریزی
تکه استخوانهای کوچک وغیر هم شکل را مثل تاس می ریختند و هر کدوم رو نماد یک عامل فرض وجابجا میکردند و به بهترین گزینه میرسیدند
قبل از کامپیوتر من از قطعات کاغذ که نام هر مشکل رو روش نوشته بودم استفاده میکردم
اما حالا از اکسل وinsert picture و هایپرلینک به عکسهای دیگه استفاده میکنم و در آخر یک عکس درست میشه که دیسکتاپم هست و هر وقت چیزی به خاطرم رسید در اون درج میکنم
کلام و نوشتار سرعت رو کم میکنه اما عکس استعاره ای بهتره

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]وقتی که روح از چیزی رنج می برد شادی زندگی را نیز از دست می دهد. جسم نیز به این دلیل با او همدردی می کند. ما به انرژی افکار پلید و منفی خود قدرت تسلطی خطرناک می دهیم و به این شیوه بیماری ها را در خود می پرورانیم. آیا این موضوع در تضاد با شیوه افکار رسمی و علمی قرار نمیگیرد؟ دوست گلم شما وقتی میگی "[FONT=&quot]فکر میکنم الان چشمه احساسم یه چیزیش شده" [/FONT][FONT=&quot]یعنی داری قبول بیماری میکنی. ترس ها و افکار منفی شما موجب می شوند که با تحریکات رفتارهای خارجی باتری زندگیتان تخلیه شود و در نتیجه مستعد بیماری شوید. چشمه احساس شما چیزیش نیست ، این شمایی که با گفتن این حرف باعث مسدود شدن اون چشمه میشی. هر کسی قدرت ذهن نیمه هوشیار خود را به کاراندازد ، به آن دست می یابد. ذهن نیمه هوشیار کاملا بر اساس بیانات ذهن هشیار سازمان می یابد.[/FONT][/FONT]​

[FONT=&quot]دو تا پیشنهاد برات دارم اول اینکه نگذارید که چیزی از محیط اطراف تان مزاحم تان شود. در یک کنج آرامی روی یک صندلی بنشینید. چشم ها را ببندید و تمدد اعصاب کنید. حال به درون خود این دستور را بدهید : ((مغز من اکنون خالی از افکار می شود. تمام افکارم از آن خارج می شوند ، من آنها را بیرون میکنم و در من آرامش کامل وجود دارد.))[/FONT]​

[FONT=&quot]دومی اینکه ، خیلی مهم هم هست اینکه نمیدونم رابطت با قرآن چطوریه؟ اما به عنوان یه برادر کوچیک ازت خواهش می کنم آیت الکرسی هیچ وقت از یادت نره. هر وقت فرصت کردی بخون ، به ولای علی قسم آیت الکرسی معجزه میکنه. از ته دل بخونش حتی اگه عربیشم نخوندی ، فارسیشو از ته دل با اخلاص بخون.[/FONT]​

دوستای گلم منم توی این دنیا زندگی می کنم ، از همون هوایی که شما تنفس میکنین منم تنفس میکنم ، نفسم هم از جای گرم بلند نمیشه ، مشکلاتی دارم که از حد تصور خارجه اما اگه قرار باشه هی ناله کنم و آیه یاس بخونم ، فکر می کنم زندگی معنیِ واقعیِ خودشو از دس میده. پس تا نفس می کشم و تا وقتی یکی رو اون بالا دارم با مشکلات مقابله می کنم. پس هیچ وقت از رحمت خدا ، خدایی که ارحم الراحمین ناامید نشید.......

[FONT=&quot]لااِلهَ الّا هُوَالرَّحمنُ الرَّحیمُ اَدرِکنی یا غِیاثَ المُستِغِیثینَ یا دَلیلَ المُتَّحیِرینَ یا اَمانَ الخائِفینَ یا مُعینَ المُتَوَکِّلینَ یا راحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمینَ بِرَحمَتِکَ وَ صَلَّی اللّه عَلی سَیِّدَنا مُحَمَّد والِهِ اَجمَعینَ و الحَمدُلِلهُ رَبِّ العالَمینَ[/FONT]

sky shield عزیز و محترم :gol:
اول از همه یه سپاس بلند بالا دارم ازتون به خاطر این همه لطف که با حرفاتون خیلی کمکم کردید خیلییییی
یکی شما یکی هم جناب فشفشه که همیشه کمک بزرگی بودن برای همه از جمله من
اگر بدونید با حرفای شما دو بزرگوار من چقدر حالم عوض شد و مصداق حول حالنا الی احسن الحال شدم شاید خودتون باورتون نشه
خیلی جالب بود برام که دقیقا از دیشب همه چی دوباره شروع شد به درست شدن همه چیز داره همون جوری میشه که دلم میخواست چون دوباره خودم شدم همونی که باید باشم
دوباره احساسم توووووووووووپ شده توپی که دیگه هیچ جوری هیچیش نمیشه
ارزو میکنم مثل دوستان خوبی که من دارم خدا به همه بده
واقعا دوباره امروز باورهام نسبت به این قانون محکمتر از قبل شد
دومین تشکری که از شما دارم به خاطر این همه انرژی پاک که تو حرفاتون دیدم
راستش منم با ایه الکرسی مانوسم از سوم ابتدایی خدا خیر بده به معلممون که باعث شد این ایه پر برکت رو حفظ کنیم
هر روز میخونم و بهش کاملا ایمان دارم
خیلی اروم میکنه خیلی
خدا رو به خاطر داده و نداده اش شکر
فقط شکر
خدایا زندگی این ادمای مهربونو چه تو این دنیا چه پیش خودت پر از ارامش و برکت قرار بده
بازم ممنونم
شاد باشید و ارام:gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی:gol:
دوستای گلم دوستای عزیز امروز هم یک روز عالی دیگه بود مثل بقیه روزها، خدای بزرگ شکرت:gol:
همیشه بدنبال هدف تشکر میکردیم یا همزمان با اون اما خدارو شکر تشکرهامون داره نقش پیشواز پیدا میکنه و به امید روزی که بدون خواستن دست به تشکر بزنیم که اون روز، روز سعادت و خوشبختی ماست!
همگی داریم با امید فراوان با پشتکار بسیار زیاد بدنبال خلق دست آوردهامون میریم خدایا شکرت:gol:
همگی ساعت 23 هر شب برای مدت 5 دقیقه به هر زبانی که دوست داریم به شکر خدای بزرگ میپردازیم.:gol::gol::gol:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
sky shield عزیز و محترم :gol:
اول از همه یه سپاس بلند بالا دارم ازتون به خاطر این همه لطف که با حرفاتون خیلی کمکم کردید خیلییییی
یکی شما یکی هم جناب فشفشه که همیشه کمک بزرگی بودن برای همه از جمله من
اگر بدونید با حرفای شما دو بزرگوار من چقدر حالم عوض شد و مصداق حول حالنا الی احسن الحال شدم شاید خودتون باورتون نشه
خیلی جالب بود برام که دقیقا از دیشب همه چی دوباره شروع شد به درست شدن همه چیز داره همون جوری میشه که دلم میخواست چون دوباره خودم شدم همونی که باید باشم
دوباره احساسم توووووووووووپ شده توپی که دیگه هیچ جوری هیچیش نمیشه
ارزو میکنم مثل دوستان خوبی که من دارم خدا به همه بده
واقعا دوباره امروز باورهام نسبت به این قانون محکمتر از قبل شد
دومین تشکری که از شما دارم به خاطر این همه انرژی پاک که تو حرفاتون دیدم
راستش منم با ایه الکرسی مانوسم از سوم ابتدایی خدا خیر بده به معلممون که باعث شد این ایه پر برکت رو حفظ کنیم
هر روز میخونم و بهش کاملا ایمان دارم
خیلی اروم میکنه خیلی
خدا رو به خاطر داده و نداده اش شکر
فقط شکر
خدایا زندگی این ادمای مهربونو چه تو این دنیا چه پیش خودت پر از ارامش و برکت قرار بده
بازم ممنونم
شاد باشید و ارام:gol:

آبجی شما نسبت به بنده خیلی لطف دارید........بابا ما لیاقت این حرفارو نداریم.....دادا فشفشه کارش خیلی درسته.......منم دارم پیش این داداش گل و شما درس پس میدم....ما مخلصیم.......:gol::gol::gol:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد
دوستان افکار مثبت و عالی تاثیر بسازیی داره دانشمندان و روانشناسان معتقدند که افکار مثبت میتونه درد و بیماری رو کم و حتی از بین ببره!

و دوباره دانشمندی گفته زمانی که به عکس کسانی که دوستشان دارید نگاه می اندازید اگه افسرده باشید افسردگیتون از بین میره!!!

دوستان زندگی هنر خوب دیدن است(فشفشه)
;):gol::gol:;)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد

و دوباره دانشمندی گفته زمانی که به عکس کسانی که دوستشان دارید نگاه می اندازید اگه افسرده باشید افسردگیتون از بین میره!!!

از دفتر فشفشه اعلام شده که عکسهای ایشون زیر قیمت بازار به حراج گذاشته شد (1000$)
:D:gol::gol::D

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز

از دفتر فشفشه اعلام شده که عکسهای ایشون زیر قیمت بازار به حراج گذاشته شد (1000$)
:D:gol::gol::D

من همشو میخوام
..........
تخفیف نداره؟؟؟..........

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دفتر فشفشه اعلام شده که عکسهای ایشون زیر قیمت بازار به حراج گذاشته شد (1000$):D:gol::gol::D
من اون عکسی رو میخوام که تو کنسرت گرفتی.
یه عکسم از آل پاچینو می خوام که اومده بوده با تو عکس بندازه. چه افتخاری.

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دفتر فشفشه اعلام شده که عکسهای ایشون به مزایده:smoke::lol: گذاشته شد (1000$):D:gol::gol::D

گزارش بعدی :w26:حاکی ازینست که عکسها در عرض یک ساعت نایاب شد ملت دارن درها رو میشکونن:w43: نیروهای کمکی:w41: به زودی به محل میرسن:w44::w00::w43:
از بقیه هموطنان ببخشید بقیه دوستان زمینی و اسمونی میخوایم که دیگه نیان تموم شد
ببین جناب فشفشه چه اتیشی به پا کردیااااااااااااااااا:w08::d

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
انرژي مثبت در صحبت كردن

طول ميکشه تا ياد بگيري ********نگوييم هيچ وقت ياد نميگيري
مسئله دارم***************** نگوييم مشکل دارم
مسئله رو خودم حل ميکنم ******** نگوييم مسئله به تو ربطي نداره
شاد و پر انرژي باشيد ********** نگوييم خسته نباشيد
اين کار را بعدا انجام ميدهم ******* نگوييم دچار ياس شدم

صد در صد خواهد شد*********** نگوييم اي کاش ميشد

ان شا الله حتما موفق ميشوي ****** نگوييم ان شا الله موفق ميشوي
عالي هستم***************** نگوييم خوب هستم
اولين قانون طبيعت اين است كه تو از هر چه هراس داشته باشي همان را به طرف خودت جلب مي كني.
هيجان قدرتي دارد كه جذب ميكند .تو از هر چه شديدا بترسي آن را تجربه خواهي كرد .مثلا حيوان فورا متوجه ميشود كه تو از او وحشت داري. هيچكدام از اين ها تصادفي اتفاق نمي افتد .تصادفي در عالم هستي وجود ندارد. هيجان انرژي در حركت است. وقتي تو انرژي را جا به جا مي كني انرژي ايجاد ميكني. اگر به اندازه كافي انرژي جا به جا كني ماده به وجود مي آ وري . ماده انرژي متراكم است كه جا به جا شده و به آن فشار وارد شده است.
فكر انرژي خالص است . هر فكري كه تو اكنون داري يا قبلا داشتي يا در آينده خواهي داشت خلاق است. انرژي حاصل از فكر هرگز نمي ميرد .اين انرژي از فكر تو و ذهن تو وارد عالم هستي مي شود و براي ابد ادامه پيدا مي كند. همه افكار به هم مربوط هستند. افكار با هم تلاقي پيدا مي كنند. در مسير اعجاب انگيزي از انرژي با هم تقاطع پيدا مي كنند و نقش بديع و زيبايي از پيچيدگيهاي غير قابل باور به وجود مي آورند . همان طور كه دو چيز مشابه همديگر را جذب مي كنند دو انرژي مشابه هم يكديگر را جذب مي كنند .و توده اي از انرژي مشابه به وجود مي آورند.
بنابراين حتي افراد معمولي اگر فكرشان(دعا. اميد. آرزو . .رويا .ترس) به اندازه كافي قوي باشد ميتوانند نتايج شگفت انگيزي را به وجود آورند.
زندگي نميتواند به هيچ طريق ديگري خودش را نشان دهد جز آن طريقي كه تو تصور ميكني خودش را نشان خواهد داد .تو با فكر كردن خلق مي كني.
پس هميشه به بهترينها فكر كن

برگرفته از وبلاگ
asakerekarim.blogfa.com/

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاثیر وضو بر مجاری انرژی (چاکراهای بدن)

تاثیر وضو بر مجاری انرژی (چاکراهای بدن)

به هنگامي كه وضعيت انرژيكي فرد قبل و بعد از وضو گرفتن بررسي گرديد؛مشاهده شد كه انجام عمل وضو به طور كلي اكثر چاكراها و كانالهاي انرژي رابزرگ و فعال ميكند. اما نكته جالب آن است كه در اين عمل، ميزان افزايش درچاكراهاي پاييني بسيار بيشتر از چاكراهاي بالايي است. يعني اگر چاكراهاي بالايي تا 1.5 برابر بزرگ شدهاند؛ چاكراهاي پاييني (قاعدهاي، جنسي و نافي)به راحتي تا دو برابر و حتي بيشتر رسيده اند.
در واقع محل آن درساهاسرارا چاكرا (چاكراي هفتم ) است و همانطور كه مي دانيم اين چاكرا سرچشمه و نقطه شروع تجلي تمام چاكراهاست. در ادامه بايد گفت كه هرچه چاكراي ساهاسرارا بيشتر بازباشد ميزان گره ها و قفلهاي شش چاكراي باقي مانده باز شده و انرژي هايشان بابالاترين فركانسهاي ممكن ساطع مي گردد. به محض اينكه چاكراي تاج كاملا" آگاه شود , كار جذب انرژي كيهاني اش به پايان مي رسد و شروع مي كند به تشعشعات انرژي بر طبقآكورد خودش.واين است آن رمزي كه مي گويند بايد هميشه نيت خير داشته باشيد. با تفكربه نيكيها و داشتن نيت پاك هر لحظه بر ميزان باز شدن ساهاس رارا افزوده مي گردد. كه با قطورتر شدن آن انرژي روحي بيشتري (شيوا) بدرون فرد وارد مي گردد (وجه خالص انرژي الهي) . حال با شروع عمل وضو , ابتدا صورت را مي شوييم , پوست بدن قابليت جذب ونگهداري ميزان زيادي انرژي را در خود دارد . انرژي هاي اضافي كه ناشي از مشغله ها , استرسها , امواج منفي و ديگر موارد است در ان هستند. ما حداقل در روز سه بار وضو ميگيريم و با اينكار سه با ر پاكسازي صورت مي پذيرد. البته ميزان انباشت انرژي منفي در پوست صورت بدليل حساسيت بيش از اندازه آن از ساير جاها بيشتر است. با دست كشيدن روي فكها بر چاكراي فرعي فك تاثير مي كنيم و اين عمل اثر مستقيمي روي سيستم اعصاب وحافظه دارد.از نظر علمي آب قادر است مقدار زيادي انرژي در خود ذخيره سازد .حال چرااز آب سرد بجاي گرم استفاده كنيم بهتر است علت آن اين است كه آب سرد قابليت جذب انرژي بيشتري دارد نسبت به آب گرم(آبگرم بدليل فاصله بيشتر بين ملكولي, خود حاوي مقدار زيادي انرژي است و قابليت جذب زيادي ندارد). در مرحله بعد با هر دست روي دست ديگرآب ميريزيم. در بيان علت آن بايد گفت كه اصلي ترين كانال انرژي بدن , در اصطلاح"سوشومنا" مي باشد كه اين كانال اصلي, در ناحيه شانه ها به دو كانال فرعي تقسيم ميگردد كه در نهايت به دو دست مي رسد . در ادامه , اين كانال اصلي, در ناحيه خاجي به دو بخش ديگر تقسيم شده, وارد پاها مي گردد. در امتداد اين كانال اصلي , كانالهاي فرعي ديگري موجود است كه هر كدام به عضو و اندام خاصي بر مي گردد. در جاي جاي سوشومنا مخروط مانندهاي كوچك و بزرگي وجود دارد كه دايما" در حال چرخش هستند(چاكراها). حال ما بر آرنج(براي مردان) آب مي ريزيم و دست مي كشيم تا انتهاي انگشتان, با اين كار انرژي هاي منفي از اين كانال فرعي زدوده مي شود .حركت روبه جلوباعث تحريك اين ناحیه و تخليه شديد انرژي راكد و منفي در آن مي گردد . لمس كردن تاكف دست و نوك انگشتان ادامه مي يابد . به اين مي ماند كه انرژي هاي منفي را مشايعت مي كنيم تا كاملا" خارج گردد. با اين عمل هم چاكراهاي كف دست بدليل لمس سريع فعال مي شوند وهم بين انرژي هاي چپ و راست بدن تبادل و تعادل صورت مي پذيرد . در توضيح تبادل دو دست بايد گفت كه در فلسفه قديم چين , شناخت به سه مهم تقسيم مي شود : 1-يانگ : بمعني "روشنايي خورشيد"(مثبت). از خصوصيات آن خورشيد , آسمان , فعاليت, درخشندگي و خشونت است . در طرف چپ قرار گرفته و سياهرنگ است , رقم آن فرد و سايرارقام يانگ نيز طاق هستند. 2-اين : بمعني "فقدان روشنايي " و به معني سايه , تاريكي است (منفي) . از خصوصيات آن زمين , ماه , عدم فعاليت , كدورت , نرمش و خلا است . درطرف راست قرار گرفته و سفيدرنگ است , رقم آن زوج (دو) و ارقامش جفت هستند. 3-تائو: وجود تضاد بين شب و روز, اختلاف روشنايي و تاريكي , گرما و سرما , خشكي و رطوبت ميباشد. اين قانون جوهر و چكيده عالم است. در واقع با اتصال دست چپ وراست به يكديگربين اين دو انرژي تبادل صورت مي گيرد . مرحله بعد مسح سر است. با اين عمل ساهاسراراچاكرا تحريك مي گردد . از ديگر تاثيرات آن مي تواند ايجاد تعادل بين نيمكره هاي چپ و راست بدن كند و به اين ترتيب در احساسات و عواطف (نيمكره راست) و نيز در تفكر و منطق متعادل گردد. مرحله بعدي مسح پاهاست كه دو اثر دارد. اول اينكه نيمه بالايي بدن بانيمه پاييني تبادل انرژي مي كند و به اين ترتيب نوعي توازن صورت مي گيرد. تاثير دوم آن تحريك چاكراهاي كف پاست و اين امر سبب دريافت انرژي بيشتر از زمين مي گردد . به اين طريق , يعني با تداوم وضو در كارها , چاكراهاي پاها همواره تقويت شده و لذاهمواره انرژي بيشتري از طريق پاها وارد مولادهاراچاكرا و شوادهيستاناچاكرا (چاكراي جنسي) مي گردد و به اين طريق فرد كمتر دچار خستگي مي گردد. به اين ترتيب فرد داراي استحكام و قوت دروني مي گردد. فرد با خوش بيني بر روي زمين زندگي كرده, همواره شاكرو سپاسگزار خواهد بود. ورود انرژي بيشتر به مولادهارا خيلي اهميت دارد چراكه اين چاكرا اساس نيروي حيات تمام چاكراهاي بالاتر را شكل مي دهد و سرچشمه نيروي حيات است. در اين چاكرا منبع لايزال انرژي كنداليني (يانگ) وجود دارد . سوشومنا , آيدا وپينگالا كه سه كانال اصلي انرژي بدن هستند نيز از اين چاكرا شروع مي شوند.
ميتوان چنين استنباط نمود كه بر خلاف نظر عموم كه وضو گرفتن را عملي روحاني ميدانند؛ اين عمل نيك بيشتر بر روي بعد جسماني اثر ميگذارد. درواقع با تغييرات شگرفي كه وضو گرفتن در وضعيت بدن پديد ميآورد، بيشتردنياي فرد را آباد ميكند تا آخرت وي را. چرا كه آنچه كه مربوط به سلامتي جسماني، مسئوليت پذيري، اعتماد به نفس، ارتباط صحيح، تحمل شرايط پراسترس و درك بهتر شرايط محيطي است همگي با انجام مداوم وضو حاصل ميآيد.

بررسي انرژيكي وضو، پيوند زيباي آن با فريضه اي همانند نماز را به خوبي نشان ميدهد. به هنگام پرداختن به نماز، سيل انرژي عظيمي بر نمازگزار جاري ميشود. تميز بودن كانالهاي انرژي فرد و فعال بودن چاكراهاي وي، باعث ميشود تا انرژي الهي به ميزان بيشتري جذب و درك شود و به طور كلي پتانسيل نمازگزار براي مبادله ميزان انرژي بيشتر فراهم شود. لذا توصيه ميشودقبل از پرداختن به هر عمل ديگري - همانند قرائت قرآن يا دعا خواندن - باوضو باشيم. اين عمل باعث ميشود تا آنچه كه از آن قرائت يا دعا قرار است نصيب ما شود؛ دو چندان شود.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا عادت داشتيد اشياء بي مصرف رو انبار کنيد؟ و فکر کنيد يه روزي – کي ميدونه چه وقت – شايد به دردتون بخوره؟

تا حالا شده که پول هاتون رو جمع کنين و به خاطر اينکه فکر مي کنيد در آينده شايد بهش محتاج بشين، خرجش نکنيد؟

تا حالا شده که لباسهاتون، کفشهاتون، لوازم منزل و آشپزخونتون و چيزاي ديگه رو که حتي يکبار هم از اونا استفاده نکردين، انبار کنيد؟

درون خودت چي؟ تا حالا شده که خاطره ي سرزنش ها، خشم ها، ترس ها و چيزاي ديگه رو به خاطر بسپاري؟

ديگه نکن! تو داري بر خلاف مسير کاميابي خودت حرکت مي کني!

بايد جا باز کني ... ، يه فضاي خالي تا اجازه بده چيزاي تازه به زندگيت وارد بشه.

بايد خودتو از شر چيزاي بي مصرفي که در تو و زندگيت هستن خلاص کني تا کاميابي به زندگيت وارد بشه.

قدرت اين تهي بودن در اينه که هر چي که آرزوش رو داشتي ، جذب مي کنه.

تا وقتي که در جسم و روح خودت احساسات بي فايده رو نگهداري، نمي توني جاي خالي براي موقعيت هاي تازه بوجود بياري.

خوبيها بايد در چرخش باشن ....

کشوها، قفسه ها، اتاق کار و گاراژ رو تميز کن.

هر چيزي رو که ديگه لازم نداري بنداز دور ...

ميل به نگهداشتن چيزاي بي مصرف، زندگي رو پر پيچ و تاب مي کنه.

اين اشياء نيستن که چرخ زندگي تو رو به حرکت در ميارن ......

به جاي نگهداشتن ...

وقتي انبار مي کنيم، احتمال خواستن رو تصور مي کنيم ، احتمال تنگدستي رو ....

فکر مي کنيم که فردا شايد لازم بشن و نمي تونيم دوباره اونا رو فراهم کنيم ...

با اين فکر تو دو تا پيغام به مغزت و زندگيت مي فرستي :

که به فردا اعتماد نداري ....

و اينکه تو شايسته چيزاي خوب و تازه نيستي

به همين دليل با انبار کردن چيزاي بي مصرف خودتو سر پا نگه مي داري

عشق بورز
چنانکه گويي هرگز آزرده نشده اي

بخوان
چنانکه گويي کسي تو را نمي شنود

زندگي کن
چنانکه گويي بهشت روي زمين است

خودت را از قيد هرچه رنگ و روشنايي باخته، برهان

بذار نور به زندگيت وارد بشه

و خودت ....

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازین شعر خیلی خوشم اومد حالا تقدیمش میکنم به همه دوستای گلم
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماه من غصه چرا؟
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]آسمان را بنگر٬ که هنوز٬ بعد صدها شب و روز[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]مثل آن روز نخست٬ گرم و آبی و پر از مهربه ما می خندد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یا زمینی را که٬ دلش از سردی شبهای خزان نشکست و نگرفت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]بلکه از عاطفه لبریز شد و نفسی از سر امید کشید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و در آغاز بهار دشتی از یاس سپید زیر پاهامان ریخت[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تا بگوید که هنوز پر امنیت احساس خداست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماه من غصه چرا؟[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]تو مرا داری و من هر شب و روز٬ آرزویم همه خوشبختی توست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماه من٬ دل به غم دادن و از یأس سخن ها گفتن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]کار آنهایی نیست که خدا را دارند...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماه من غم و اندوه٬ اگر هم روزی٬ مثل باران بارید[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]یا دل شیشه ایت٬ از لب پنجره عشق٬ به زمین خورد و شکست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]با نگاهت به خدا چتر شادی وا کن[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]وبگو با دل خود که خدا هست٬ خدا هست...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]او همانی ست که در تارترین لحظه شب٬ راه نورانی امید نشانم میداد...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]او همانی ست که هر لحظه دلش می خواهد٬ همه ی زندگی ام غرق شادی باشد...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ماه من٬ غصه اگر هست بگو تا باشد[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]معنی خوشبختی٬ بودن اندوه است...![/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]این همه غصه و غم این همه شادی و شور[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]چه بخواهی و چه نه٬ میوه یک باغند[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]همه را باهم و با عشق بچین...[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ولی از یاد مبر[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]پشت هر کوه بلند سبزه زاری ست پر از یاد خدا[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و در آن باز کسی می خواند که خدا هست٬ خدا هست[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]و چرا غصه؟ چرا؟[/FONT]
[/FONT]

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اون عکسی رو میخوام که تو کنسرت گرفتی.
یه عکسم از آل پاچینو می خوام که اومده بوده با تو عکس بندازه. چه افتخاری.

سلام عکسا همه تموم شدن امیدوارم که عکسام رو از چین وارد نکنن:smile:
اما استاد آلپاچینو که نگو هم خودشون افتخارن هم:smile:

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا فشفشه ما فعلا بنزینمون تموم شده..........ان شالله با پستهای جدید خدمت میرسیم تا استاد فشفشه نظرشونو بگن..........

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفقیت از دید بریان تریسی

مهم ترین اصل موفقیت فردی و کاری این است:شما همانی می شوید که اغلب به آن فکر می کنید. آنچه احساس و عکس العمل شما را تعیین می کند اتفاقی نیست که برای شما رخ می دهد بلکه چگونگی دیدگاه و تفکر شما نسبت به آن است. همچنین این دنیای بیرونی نیست که شرایط و موقعیت های زندگی شما را تعیین می کند بلکه دنیای درونی شما خالق این شرایط است. هر چه را که قلباْ به آن اعتقاد داشته باشید واقعیت زندگی شما می شود. و در نهایت : شما لزوماْ آنچه را که می بینید باور نمی کنید بلکه آنچه را باور دارید می بینید

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
دادا فشفشه ما فعلا بنزینمون تموم شده..........ان شالله با پستهای جدید خدمت میرسیم تا استاد فشفشه نظرشونو بگن..........

سلام به دوست گلم Sky Shield عزیز
خیلی مخلصیم این حرفا چی ماهمگی پیکره موفقیتم و همگی همجهت و همسویم این حرفا چیه مارو بیشتر از این ذوق زده نکنید:smile:

seeemesooo

عضو جدید
سلام مجدد
دوستان افکار مثبت و عالی تاثیر بسازیی داره دانشمندان و روانشناسان معتقدند که افکار مثبت میتونه درد و بیماری رو کم و حتی از بین ببره!

منم با جناب (فشفشه)کاملا موافقم
فرق گفته و نوشته با تصویر در سرعت رسیدن به احساس کاملا مشخص هست
وقتی ما یک کلمه رامیشنویم یا می خوانیم مثلا زیبائیه چمنزار
خوب مسلم خیلی کمتر و دیر تر به یک احساس خوب میرسیم تا وقتی که عکس یا فیلم وبهتر از آن خودچمنزار را ببینیم
برای بدست آوردن احساس خوب عکس ویا صوت های دلنشین بدون کلام د حقیقت ما ف ی لتر کلام را دور میزنیم

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
امید ، خود زندگیست
گفته اند اسبی به بیماری گرفتار آمد و پشت دروازه شهر بیفتاد . صاحب اسب او را رها کرده و به داخل شهر شد مردم به او گفتند اسبت از چه بابت به این روزگار پرنکبت بیفتاد و مرد گفت از آنجایی که غمخواران نازنینی همچون شما نداشت و مجبور بود دائم برای من بار حمل کند .
یکی گفت براستی چنین است من هم مانند اسب تو شده ام . مردم به هیکل نحیف او نظری انداختند و او گفت زن و فرزندانم تا توان داشتم و بار می کشیدم در کنارم بودند و امروز من هم مانند اسب این مرد تنهایم و لحظه رفتنم را انتظار می کشم .
می گویند آن مرد نحیف هر روز کاسه ایی آب از لب جوی برداشته و برای اسب نحیف تر از خود می برد . ودر کنار اسب می نشست و راز دل می گفت . چند روز که گذشت اسب بر روی پای ایستاد و همراه پیرمرد به بازار شد .
صاحب اسب و مردم متعجب شدند . او را گفتند چطور برخواست . پیرمرد خنده ایی کرد و گفت از آنجایی که دوستی همچون من یافت که تنهایش نگذاشتم و در روز سختی کنارش بودم .اندیشمند یگانه کشورمان ارد بزرگ می گوید : دوستی و مهر ، امید می آفریند و امید زندگی ست .
می گویند : از آن پس پیر مرد و اسب هر روز کام رهگذران تشنه را سیراب می کردند و دیگر مرگ را هم انتظار نمی کشیدند…;):gol::gol:;)

navidsaket

عضو جدید
امید ، خود زندگیست
گفته اند اسبی به بیماری گرفتار آمد و پشت دروازه شهر بیفتاد . صاحب اسب او را رها کرده و به داخل شهر شد مردم به او گفتند اسبت از چه بابت به این روزگار پرنکبت بیفتاد و مرد گفت از آنجایی که غمخواران نازنینی همچون شما نداشت و مجبور بود دائم برای من بار حمل کند .
یکی گفت براستی چنین است من هم مانند اسب تو شده ام . مردم به هیکل نحیف او نظری انداختند و او گفت زن و فرزندانم تا توان داشتم و بار می کشیدم در کنارم بودند و امروز من هم مانند اسب این مرد تنهایم و لحظه رفتنم را انتظار می کشم .
می گویند آن مرد نحیف هر روز کاسه ایی آب از لب جوی برداشته و برای اسب نحیف تر از خود می برد . ودر کنار اسب می نشست و راز دل می گفت . چند روز که گذشت اسب بر روی پای ایستاد و همراه پیرمرد به بازار شد .
صاحب اسب و مردم متعجب شدند . او را گفتند چطور برخواست . پیرمرد خنده ایی کرد و گفت از آنجایی که دوستی همچون من یافت که تنهایش نگذاشتم و در روز سختی کنارش بودم .اندیشمند یگانه کشورمان ارد بزرگ می گوید : دوستی و مهر ، امید می آفریند و امید زندگی ست .
می گویند : از آن پس پیر مرد و اسب هر روز کام رهگذران تشنه را سیراب می کردند و دیگر مرگ را هم انتظار نمی کشیدند…;):gol::gol:;)
به به ببین آقا فشفشه چه میکنه!!!!!!!
سلام داداش خوبی؟
شناختی؟
نویدم چه میکنی؟
خوب هستی؟
غرغ کردی کل اینجا رو!!!!!;);)

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ببین آقا فشفشه چه میکنه!!!!!!!
سلام داداش خوبی؟
شناختی؟
نویدم چه میکنی؟
خوب هستی؟
غرغ کردی کل اینجا رو!!!!!;);)

سلام نوید جان امیدوارم که خوب باشی!!!
بله که شناختم آقا نوید گل شکر خدا دوست گلم دعا به جون همگی!!! در حال ساختنیم:smile:
دوستان به ما خیلی لطف دارن:smile:

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز

توصیف زیبای ملا صدرا

خداوند بی‌نهایت است و لامکان وبی‌زمان
.

.

خداوند همه چیز می‌شود همه کس را...

به شرط اعتقاد، به شرط پاکی دل، به شرط طهارت روح، به شرط پرهیز از معامله با ابلیس

بشویید قلب‌هایتان را از هر احساس ناروا

و مغزهایتان را از هر اندیشه خلاف

و زبان‌هایتان را از هر گفتار ناپاک

و دست‌هایتان را از هر آلودگی در بازار...

و بپرهیزید از ناجوانمردی‌ها،ناراستی‌ها، نامردمی‌ها!

چنین کنید تا ببینید خداوند چگونه

بر سفره شما با کاسه‌ای خوراک و تکه‌ای نان می‌نشیند

در دکان شما کفه‌های ترازویتان را میزان می‌کند

و در کوچه‌های خلوت شب با شما آواز می‌خواند...

مگر از زندگی چه می‌خواهید که در خدایی خدا یافت نمی‌شود ...؟;):gol::gol:;)

Sky Shield

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداوند به سه طريق به دعاها جواب مي دهد:
او مي گويد آري و آنچه مي خواهي به تو مي دهد...
او ميگويد نه و چيز بهتري به تو مي دهد...
او مي گويد صبر كن و بهترين را به تو مي دهد...