[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

سائل

عضو جدید
شلام خدمت همه دوستان
من از کارآموز های دوره چهارم هستم کسی از دوستان خبر داره چه روزی دقیقا باید عسلویه باشیم؟آنچه مسلمه شروع کار 1 دی هستش میتونیم 29 شب یا روز 30 آذر اونجا باشیم؟اگه جواب بدین ممنون میشم واینکه دست خودمونه که چه فازی بیفتیم؟مثلا اگه زودتر اونجا بریم جای ببهتری میفتیم؟:que:
سلام همکار عزیز
تمامی کارآموزان گروه چهارم نفت و گاز پارس می بایست در روزهای 28و29 آذرماه 1391 به امور اداری منطقه پارس جنوبی واقع در عسلویه مراجعه نمایند. این که دو روز را برای مراجعه مشخص نموده اند بدلیل محدودیت های حمل و نقل به عسلویه می باشد. در ضمن مراجعه روز 28 یا 29 آذرماه تاثیری بر محل کار کاراموز ندارد. جهت آگاهی از روز حضور در منطقه می بایست با امور مسافرت تماس گرفته و نحوه اعزام به عسلویه و روز و ساعت اعزام را نهایی نمایید.
توفیق رفیق راهتان

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تو حالت 1 و 2 هزینه وزیت گرفته نمیشه ولی تو حالت سوم باید هزینه وزیت پرداخت بشه و پزشک نیز بایستی تو صفحه اول دفترچه(نسخه مخصوص داروخانه) مبلغ دریافتی رو بنویسه و یا اصلا بهتره تو سر برگ خود پزشک مبلغ نوشته بشه، چون در صورتی که شما به داروخانه مراجعه کنین صفحه اول کنده میشه.

در مورد هزینه دارو. تو حالت 1 و 2 شما می تونین به داروخانه های طرف قرارداد نفت(همه شبانه روزی ها و ....) مراجعه کنین و بدون پرداخت هزینه دارو رو دریافت کنین. ولی اگر دارو خارجی باشه و یا داروخونه طرف قرارداد نفت نباشه باید تو صفحه اول ریز قیمت دارو ها نوشته بشه و سپس با هم جمع بشه به همراه مهر اون دارو خانه
اگر در حالتی به یک داروخانه طرف قرارداد مراجعه بشه(اگه طرف قرارداد نباشه که کل هزینه رو باید شخصا پرداخت کنین) و برخی دارو ها داخلی و برخی دیگه خارجی باشه باید هزینه همه دارو ها رو شخصا پرداخت کنین و از داروخانه هم بخواهید که صفحه اول رو برنداره و فقط ریز کامل قیمت دارو ها داخلش نوشته بشه به همراه جمع کل و مهر دارو خانه.

سلام. اطلاعات بیشتری و در مورد درمان نفت کسب کردم که اینجا می نویسم.

اول دوتا اصلاحیه به پست قبلی: متاسفانه اطلاعاتی که اون کارمند محترم نفت و گاز به من داد درست نبود!

1. در مورد هزینه وزیت(فقط هزینه ویزیت)، اگر دکتر پشت نسخه دوم(صورتی رنگ) و یا جلو نسخه در محل تعبیه شده بنویسه که چقدر دریافت شده و پزشک معتمد هم تایید کنه، قابل پرداخت هست.(مسئول امور اداری به اشتباه نسخه من رو نپذیرفت! و من تو مراجعه بعدی به درمانگاه نفت این موضوع رو مطرح کردم که اونا هم گفتن اون مسئول اشتباه کرده)

2. در مورد داروهای خارجی فقط یه تعداد داروی خاص هست(من لیستش رو ندارم) که شرکت تقبل هزینه میکنه و سایر داروهای خارجی رو خودمون باید پولش رو بدیم!!

و اما توضیحات بیشتر در مورد خدمات دندانپزشکی و...

یه فایل PDF ضمیمه کردم که برخی تعرفه های خاص دندان پزشکی، عینک، لیزیک و یه چیزهای دیگه که روم نمیشه بگم(مورد شماره 15 :D) تو اون اومده، این تعرفه ها مربوط به سال 90 هست و تا به امروز هم تعرفه 91 نیومده و پرداخت ها بر همین اساس صورت میگیره.

پیوست ها

• Darman.pdf
    2.3 مگایابت · بازدیدها: 0

tak2750

عضو جدید
سلام. اطلاعات بیشتری و در مورد درمان نفت کسب کردم که اینجا می نویسم.

اول دوتا اصلاحیه به پست قبلی: متاسفانه اطلاعاتی که اون کارمند محترم نفت و گاز به من داد درست نبود!

1. در مورد هزینه وزیت(فقط هزینه ویزیت)، اگر دکتر پشت نسخه دوم(صورتی رنگ) و یا جلو نسخه در محل تعبیه شده بنویسه که چقدر دریافت شده و پزشک معتمد هم تایید کنه، قابل پرداخت هست.(مسئول امور اداری به اشتباه نسخه من رو نپذیرفت! و من تو مراجعه بعدی به درمانگاه نفت این موضوع رو مطرح کردم که اونا هم گفتن اون مسئول اشتباه کرده)

2. در مورد داروهای خارجی فقط یه تعداد داروی خاص هست(من لیستش رو ندارم) که شرکت تقبل هزینه میکنه و سایر داروهای خارجی رو خودمون باید پولش رو بدیم!!

و اما توضیحات بیشتر در مورد خدمات دندانپزشکی و...

یه فایل PDF ضمیمه کردم که برخی تعرفه های خاص دندان پزشکی، عینک، لیزیک و یه چیزهای دیگه که روم نمیشه بگم(مورد شماره 15 :D) تو اون اومده، این تعرفه ها مربوط به سال 90 هست و تا به امروز هم تعرفه 91 نیومده و پرداخت ها بر همین اساس صورت میگیره.
پس اگه اینطور باشه این بیمه نفت هم اصلا چیز جالبی نیست.
بیمه طلایی معلم ها خیلی خیلی بهتر از نفت بود.
مخوصوصا واسه افرادی که تو شهر کوچیک زندگی میکنند که نه پزشک معتمد هست نه بیمارستان طرف قرار داد باید کلی هزینه کنند.
مثلا یه عکس برداری ساده هم میتونه جیب ادمو خالی کنه.
این اصلا جالب نیست.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس اگه اینطور باشه این بیمه نفت هم اصلا چیز جالبی نیست.
بیمه طلایی معلم ها خیلی خیلی بهتر از نفت بود.
مخوصوصا واسه افرادی که تو شهر کوچیک زندگی میکنند که نه پزشک معتمد هست نه بیمارستان طرف قرار داد باید کلی هزینه کنند.
مثلا یه عکس برداری ساده هم میتونه جیب ادمو خالی کنه.
این اصلا جالب نیست.

آره همینطوره متاسفانه. من امروز واسه دندان پزشکی به درمانگاه نفت رفتم، یارو خیلی محترمانه! من رو پاس داد به یه دندانپزشک معتمد، چون رو دستشون شلوغ بود. منم دیگه قیدش رو زدم و رفتم یه کلینیک تخصصی دندانپزشکی و با خودم گفتم درسته الان هزینه هاش رو میدم(یه حساب کتاب ساده بیش از 1 تومن میشد!) و بعدا هم شرکت فقط به میزان تعرفه دولتی به من برگشت میده ولی ارزشش رو داره. آخه دندونپزشک های معتمد معمولا در اون سطحی نیستن که بتونن همه کارهای دندون رو انجام بدن.

honestman

عضو جدید
سلام به همه شما مهندسین ایران زمین بخصوص همکاران pogc
با شماره 02183762132 در تهران که مربوط به بیمه است تماس بگیرید یک خانم جواب میده که به شما شماره نامه و تاریخ ارسال اون رو(به مرکز بهداشت ودرمان صنعت نفت شهرتون) میده شما آخر این هفته از مرکز بهداشت ودرمان صنعت نفت شهرتون پیگیر شید که اومده یا نه ومابقی کارهای دیگه.:smile:
دوستان چند سوال داشتم اول اینکه از عسلویه یا بوشهر به اهواز و آبادان و هرمزگان و قشم و کیش پرواز دایره اگه هست چه روزهایی هستش
سوال دوم اینکه من مییخوام برا یکروز مرخصی بگیرم اصلا مرخصی میدن اگه میدن از چه نوعی هست وچه جوری باید گرفت؟
ازتمامی دوستان درخواست میکنم که اگه اطلاع دارن کمک کنن. ممنون میشم:d

protonboy

عضو
بچه های گروه چهارم که از تهران به عسلویه میرن برای رزرو پرواز 25 و 26ام با امور مسافرت تماس بگیرین، اعزام 28 ام یا 29 ام رو خودشون تعیین می کنند

protonboy

عضو
سلام به همه شما مهندسین ایران زمین بخصوص همکاران pogc
با شماره 02183762132 در تهران که مربوط به بیمه است تماس بگیرید یک خانم جواب میده که به شما شماره نامه و تاریخ ارسال اون رو(به مرکز بهداشت ودرمان صنعت نفت شهرتون) میده شما آخر این هفته از مرکز بهداشت ودرمان صنعت نفت شهرتون پیگیر شید که اومده یا نه ومابقی کارهای دیگه.:smile:
دوستان چند سوال داشتم اول اینکه از عسلویه یا بوشهر به اهواز و آبادان و هرمزگان و قشم و کیش پرواز دایره اگه هست چه روزهایی هستش
سوال دوم اینکه من مییخوام برا یکروز مرخصی بگیرم اصلا مرخصی میدن اگه میدن از چه نوعی هست وچه جوری باید گرفت؟
ازتمامی دوستان درخواست میکنم که اگه اطلاع دارن کمک کنن. ممنون میشم:d

آقایhonestman‏درستکار سابق

سلام،توی صفحات قبل دیدم اگه اشتباه نکنم arash بود که یک روز مرخصی بدون حقوق توی این شش ماه گرفته بود

lonelinesspains

عضو جدید
بچه های گروه چهارم که از تهران به عسلویه میرن برای رزرو پرواز 25 و 26ام با امور مسافرت تماس بگیرین، اعزام 28 ام یا 29 ام رو خودشون تعیین می کنند

دوست عزیز متوجه منظورت نشدم. من که تماس گرفتم گفتن از محل زندگی تا تهران رو خودتون باید بیایید و چند روز قبل از 28 ام تماس بگیرید برای اینکه اطلاع بدیم پروازتون چه روز و ساعتی است.

protonboy

عضو
دوست عزیز متوجه منظورت نشدم. من که تماس گرفتم گفتن از محل زندگی تا تهران رو خودتون باید بیایید و چند روز قبل از 28 ام تماس بگیرید برای اینکه اطلاع بدیم پروازتون چه روز و ساعتی است.
سلام
منم همینو گفتم
خودت مثلا" از تبریز تا تهران باید بیای، اما واسه تهران-عسلویه 25 یا 26 ام به امور مسافرت زنگ بزنیم تا توی یکی از پروازهای 28 یا 29 ام جامون بدن

honestman

عضو جدید
سلام
منم همینو گفتم
خودت مثلا" از تبریز تا تهران باید بیای، اما واسه تهران-عسلویه 25 یا 26 ام به امور مسافرت زنگ بزنیم تا توی یکی از پروازهای 28 یا 29 ام جامون بدن
سلام
آخه اول اونا باید بگن چه روزی پرواز داریم بعد ما خودمون به تهران بریم :confused:

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه مهندسين گل:gol::gol::gol::gol:

1 سوال داشتم:que::que::que:

كسي ميدونه كه افرادي كه براي سازمان منطقه ويژه پارس انتخاب ميشن . كجا بايد برن كار كنن:que::que: (مهندس عمران)

محل كارشون چند كيلومتر از عسلويه دوره:que::question:

هواي اونجا هم مثل عسلويه آلوده هست يا نه:que::que::que:

با تشكر:w27::w27:

sayalat83

عضو جدید
سلام به بچه های پارس.کسی از کار کردن در واحد پشتیبانی شرکت اطلاعی داره.کارش کجاست؟جای خوبی هست یا نه؟

si_ja103

عضو جدید
سلام به بچه های پارس.کسی از کار کردن در واحد پشتیبانی شرکت اطلاعی داره.کارش کجاست؟جای خوبی هست یا نه؟
سلام ،دقیقا کدوم واحد افتادی ؟چند تا واحد پشتیبانی داریم ....اسمشو دقیق بگو مهندس من واحد خدمات پشتیبانی طرح های صنعتی هستم.

honestman

عضو جدید
با سلام
از مهندسین عزیز:w36: کسی میدونه یا اطلاع داره کمک کنه:smile:
من سمت مهندس ناظر برق ابزار دقیق خوردم بخش مدیریت مهندسی ساختمان میخواستم بدونم 1 اینکه مشخص هست که کدوم فاز میفتیم وملاک انتخابشون چیه؟
2 انیکه اگه بخوام درخواست سکو بدم میشه ؟موافقت میکنن؟:que: متظرم دوستان:w14:

آخرین ویرایش:

mostafa tehrani

عضو جدید
دوست گرامی سلام
شما به عنوان مهندس ناظر برق اگه درخواست سکو بدید احتمالش هست که قبول بکنند چون خیلی از بچه های برق رو سکو هستند .

من یه نکته میخواستم به دوستان یاد آوری کنم و اینکه میتونید برید شرکت و ثبت نام کنید برای دریافت وام خرید مسکن یا خودرو یا هر چیزی. حتی از شروع دوره آموزش می تونید برید ثبت نام کنید و بعد از یه مدت درخواست وام بکنید . ضرر نمی کنید. بهره خیلی پایین داره و مقرون به صرفه است.

پیروز و سربلند باشید

Arbitrage

عضو جدید
دوست گرامی سلام
شما به عنوان مهندس ناظر برق اگه درخواست سکو بدید احتمالش هست که قبول بکنند چون خیلی از بچه های برق رو سکو هستند .

من یه نکته میخواستم به دوستان یاد آوری کنم و اینکه میتونید برید شرکت و ثبت نام کنید برای دریافت وام خرید مسکن یا خودرو یا هر چیزی. حتی از شروع دوره آموزش می تونید برید ثبت نام کنید و بعد از یه مدت درخواست وام بکنید . ضرر نمی کنید. بهره خیلی پایین داره و مقرون به صرفه است.

پیروز و سربلند باشید

با تشکر از توضیحات و راهنمایی خوب جنابعالی.
سوالی در مورد وام مسکن دارم.
آیا هنگام دریافت این وام مسکن بایستی خانه ایی که خریداری میشود در رهن بانک مورد نظر میرود؟

honestman

عضو جدید
با تشکر از توضیحات و راهنمایی خوب جنابعالی.
سوالی در مورد وام مسکن دارم.
آیا هنگام دریافت این وام مسکن بایستی خانه ایی که خریداری میشود در رهن بانک مورد نظر میرود؟

با سلام
از مهندسین عزیز:w36: کسی میدونه یا اطلاع داره کمک کنه:smile:
من سمت مهندس ناظر برق ابزار دقیق خوردم بخش مدیریت مهندسی ساختمان میخواستم بدونم 1 اینکه مشخص هست که کدوم فاز میفتیم وملاک انتخابشون چیه؟
2 انیکه اگه بخوام درخواست سکو بدم میشه ؟موافقت میکنن؟:que: متظرم دوستان:w14:

ممنون از پاسختون آقای تهرانی
حالا از بچه های دوره های قبل کسی تجربه این کارو داره؟

tak2750

عضو جدید
سلام.
بپه هایی که رفتن عسلویه(کمپ 01) لطفا بگند شرایط اونجا چطوره؟
چه چیز هایی نیازه که با خودمون بیاریم؟
لباس گرم؟
کتاب و دفتر میشه اورد؟
لب تاب میشه اورد؟
ایا کمد مخصوص داریم که وسایل رو توش بزاریم و در رو قل کنیم طوری که کلید فقط در اختیار خودمون باشه نه بچه های دیگه؟
ایا اون همه جطوه و کتابی که تو ره اوران به ما دادند رو لازمه با خودمون بیاریم؟
پول اینا چقدر احتیاجه که با خودمون بیاریم؟
وسایل شخصی چی بیاریم؟
یه خورده طولانی شد ولی ممنون میشم اگر جواب بدید.

honestman

عضو جدید
سلام.
لباس گرم؟
کتاب و دفتر میشه اورد؟
لب تاب میشه اورد؟
ایا کمد مخصوص داریم که وسایل رو توش بزاریم و در رو قل کنیم طوری که کلید فقط در اختیار خودمون باشه نه بچه های دیگه؟
وسایل شخصی چی بیاریم؟

با اجازهtak2750
سلام
اونجا دسترسی به سایت کامپیوتر داریم ؟اینترنت داره؟تخت خواب ها تکمیلن یا باید ملهفه بیاریم؟وسایل شوینده چی ؟:smile::smile::que:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
لباس گرم؟
کتاب و دفتر میشه اورد؟
لب تاب میشه اورد؟
وسایل شخصی چی بیاریم؟

سلام
وسایل شخصی در حدی که با خودتون ره آوران بردین اینجا قطعا لازمه

صبح ها ممکنه یه خرده سرد بشه، واسه همین یه لباس گرم لازمه، البته طرف های ظهر دیگه باید کولر روشن کرد!(تا یه هفته پیش که من عسلویه بود اینجوری بود)
کتاب و دفتر هم هرچی دلت میخواد بیار! اتاق مال خودته + 3 نفر دیگه!
لپ تاپ هم همینطور
کمد مخصوص برای هر فرد هست به همراه قفل.
نه چیزی از ره اوران لازم نمیشه.
خرجی نداری اینجا، مگر اینکه اراده کنی و شب بری خود شهر عسلویه و پول خرج کنی و الا منی که شبا فرصت نمی کنم و یا حالش رو ندارم برم شهر، حتی یه ریال هم خرجی ندارم.

کلا به نظر من باید دو سری وسایل شخصی داشته باشی، یه سری تو عسلویه و یه سری خونه. و وقتی می خوای بری خونه سبک سفر کنی و دیگه چیزی رو با خودت کوله نکنی هر دفعه!

با اجازهtak2750
سلام
اونجا دسترسی به سایت کامپیوتر داریم ؟اینترنت داره؟تخت خواب ها تکمیلن یا باید ملهفه بیاریم؟وسایل شوینده چی ؟:smile::smile::que:

یه کافی نت کوچولو داریم. 4، 5 تا کامپیوتر داره، به اینترنت وصلن، ولی باید اکانتت تو دومین pogc مربوط به سایت 1 فعال باشه. تخت خواب ها بدک نیست، به هر حال اگه دوست داشتی می تونی رو بالشتی و... واسه خودت بیاری، اینجا هم هست. وسایل شوینده هم میدن.

mohandes851

عضو جدید
سلام پسر
از محمودآباد چه خبر؟؟؟ بابا اصلن هیچ عجله ای واسه اومدن به منطقه نکنید!!!الآن فکرش می کنم که چه دوران خوشی اونجا داشتیم.قدر اونجا رو بدونید، گرچه فکر میکنم داری میگی این چی می گه خودش خرش از پل گذشته و .... اما به محضی که اومدی اینجا می دونی چی میگم!!! راستی
اسمعیل تویی؟؟؟کدوم قسمت بهرگان افتادی؟؟؟
سلام کل پسر خبرم سلامتی هیچ روز 6 ساعت کلاس +2 ساعت icdl عجله که نداریم ،من واحد بخار افتادم راستی اسماعیل نیستم:smile:

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام مهندس جان . اسم من به شركت مربوطه ارسال شده. زنگ زدم گفتن حدود 5 ماه طول ميكشه كه شروع به كار كني

ايشالاه كه خيره ( هر چي خدا بخواهد همان شود)

pasefic

عضو جدید
سلام
مهندسین عزیز کسی تونسته با امور مسافرت تماس بگیره؟جواب نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash:

با سلام

من صبح تماس گرفتم ، گفتن 2 به بعد تماس بگیرین . الان هم هر چی زنگ می زنم ، کسی جواب نمی ده . صبح یکی از بچه های تهران

رفته بود حضوری ، گفته بودن بعضی شهرا باید با هزینه خودشون بیان . :surprised:

بالا