چرا شاه میذاشت دخترا با روسری برن مدرسه؟!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز

هه هه ماخ! روسری در حدی که در فرنگ می‌پوشن ازاده... اصلا انگار نه انگار که مملکت خودش فرهنگ و تاریخ و اداب و رسوم و هنجار داره...!!
انگار نه انگار که خود مردم مملکت ادم هستن!!
حالا فک کن مثلا تو فرنگ خانم ها با چادر میرفتن مدرسه!!‌چی میشد...!!!

خاک بر سر حکومتی که عین گاو فقط فقط راه دیگران رو دنبال کنه و خودش واسه خودش برنامه‌ای نداشته باشه!!...
بعضی وقت‌ها و در خصوص بعضی جاها هم باید گفت:
خاک بر سر ملتی! که عین گاو فقط راه دیگران رو دنبال میکنن و واسه خودشون برنامه‌ای ندارن!

آخرین ویرایش:

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
[QUOTE=senaps;6313315]

خاک بر سر ملتی! که عین گاو فقط راه دیگران رو دنبال میکنن و واسه خودشون برنامه‌ای ندارن![/QUOTE]

واقعا خاک بر سر ملتی که فقط راه دیگران رو دنبال میکنن و واسه خودشون برنامه ای ندارن ............کاملا باهات موافقم
اگه شاه خائن وطن فروش
_ به نظر شما_ در مورد تنها چادر همچین نظری داشت
راجع به این نظام کنونی که اصلن آدم دهنشو باز نکنه خیلی سنگینتره ...چون مثنوی هفتاد من میشه!

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاک بر سر کردن این و اون چیز زیاد سختی نیست.
مثلا من میتونم دهنم رو باز کنم و چیزی بسیار بدتر و سنگینتر از خاک (از لحاظ معنی ) بر سر این و آن کنم. منظورم رعایت ادبه.
مهم اینه که کسی که حرفی داره محترمانه بگه و جوابش روهم بشنوه و بدور از تعصب حرف حق رو قبول کنه...
نظر شما چیه؟

عزیزم ناراحت شدی؟
پس بسه دیگه اینقدر به شاه نمیخواد بند کنید که عیبای خودتونو بپوشونید
منظورم شخص شما نیست چون اصلن هیچ شناختی از شما ندارم
ولی واقعا با این وضع مملکت و احوال مردم، هنوز جا داره که از شاه فقید ایراد بگیریم
ما مملکتی داریم که رئیس جمهورش آقای احمدی نژاده با ادبیاتی که دیگه هیچ نیاز به توضیح نداره
باقی سران کشورم که خدا خیرشون بده روی همه قبلیا رو سفید کردن
پس لااقل دیگه از گذشته حرف نزنیم و بیایم فقط از دستاوردای نظام صحبت کنیم و مقایسه انجام ندیم که داغ مردمو تازه نکنیم
نظر شما چیه؟!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم ناراحت شدی؟
ولی واقعا با این وضع مملکت و احوال مردم، هنوز جا داره که از شاه فقید ایراد بگیریم
ما مملکتی داریم که رئیس جمهورش آقای احمدی نژاده با ادبیاتی که دیگه هیچ نیاز به توضیح نداره
پس لااقل دیگه از گذشته حرف نزنیم و بیایم فقط از دستاوردای نظام صحبت کنیم و مقایسه انجام ندیم که داغ مردمو تازه نکنیم
نظر شما چیه؟!

من موافقم..:cool:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عزیزم ناراحت شدی؟
نظر شما چیه؟!

مظر من اینه که بله. مقایسه نکنیم بهتره. دی

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه شاه خائن وطن فروش_ به نظر شما_ در مورد تنها چادر همچین نظری داشت

چادر کیه دیگه؟؟؟!!!

نخوندی مطلبو داداش نخوندی....
من حرفم اصلا چادر نیست!

حرف من اینه که طرف هیچی بارش نبوده! طرف گفته چون غربی ها روسری سرشون میکنن، ما هم میذاریم اینجا روسری سرشون کنن!! یعنی عین گاو فقط راه اونا رو رفتن!!

مثلا اگر فرداش غربی ها تو مدارس چشم خودشون رو در میاوردن، اینا هم میگفتن که چون تو فرنگ! چشمان خودشون رو در میارن، ما هم چشم خودمون رو در میاریم!!!!

صحبت اینه که ادما، فکر بکنن که مثل رضاشاه فکر بکنن که اگر بخوای پیشرفت بکنی، باید کلاه پهپی بزنی و از اون کلاه‌های قدیمی گرد نمیشه! نمیشه پیشرفت کرد...

میگیری نکته رو یا بازم باید برات مثال بزنم؟! :)...

منم برام عجیب و خنده دار بود ادبیات این بابا، یه مدت کانال وایت‌هوس رو توی یوتوب دنبال کنی، به این سبک ادبیات عادت میکنی! :)...

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفقا لطفا اسپم نکنین....
اگر صحبتی هست، در خدمتتون هستم، اگر هم نه، لطفا مباحث بین خودتون رو توی پیغام های خصوصی پیگیری نمایید...