صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 119

تاپیک: ¸¸▂▃▅▆█ اتاق فکر تالار█▆▅▃▂

مدیر بازنشسته آواتار سروش7
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

Flower ¸¸▂▃▅▆█ اتاق فکر تالار█▆▅▃▂

سلام
    خوشحال میشیم از نظرات و پیشنهادات و البته انتقادات همه دوستان در راستای مدیریت هرچه بهتر تالار بهره مند بشیم
    با تشکر
    جهان در حمد تو قامت بسته...

2. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار amir-sky
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/8
    محل سكونت
    SKY

پيش فرض

سلام بر مدیر محترم و گرامی تالار مهندسی مکانیک آقا سروش

من یه پیشنهاد دارم شاید پیشنهاد سختی باشه ولی غیر ممکن نیست.....

پیشنهادم اینه:

خیلی خوبه که انجمن به این خوبی یه سری افرادی مجرب و کاربلد و دارای بار علمی بالا داشته باشه که به صورت ثابت در انجمن باشن و به دوستان کمک و راهنمایی کنن.(خودم این اعتقاد رو دارم که کسی که آدم

توانا و پر باشه از کمک کردن و راهنمایی به دیگران دریغ نمیکنه حتی لذت هم میبره)

حرفم اینه که شما به عنوان مدیر این تالار میتونین یه سری افراد که هر کدوم تخصص های متفاوت در زمینه مکانیک دارن رو به این تالار فرابخونین.

شاید سخت باشه ولی شدنی هست.مطمئن باشید با این حرکت این تالار پر بار میشه و حتی باعث میشه افراد خوب و بدرد بخور(شاید بدردبخور اصطلاح بدی باشه،چیز دیگه ای به ذهنم نرسید) برای تبادل اطلاعات به

این تالار میان.و باعث پیشرفت دانشجویان و...میشه.

البته یکی دو نفر کافی نیست.مثلا قسمت نرم افزار یه عضو ثابت و قسمت سیالات هم یه عضو ثابت و .....یا حداقل یه سری افرادی رو پیدا کنین که واقعا کاربلد باشن و بارعلمی بالا داشته باشن که بتونن درست کمک

کنن.من میبینم که یه سری افراد واقعا به اشتباه دارن راهنمایی میکنن(یکیش خود من).بازم میگم پیدا کردن این چنین افراد سخته،میدونم.ولی شدنی هست.بالاخره شما باید دوستانی داشته باشین که افرادی خوب و

تاثیر گذاری باشن،و میتونین باهاشون صحبت کنین و بهشون موضوع رو روشن کنین،و کارها رو براشون تقسیم کنین که هر کی وظیفه یه قسمت از تالار رو داشته باشه و اینطوری وقت آنها هم کمتر گرفته میشه،و

راحتتر میتونن با این موضوع کنار بیان و به کارهای شخصیشونم صدمه ای نمیخوره،شما به عنوان مدیر تالار مهندسی مکانیک سهم بزرگی از مسئولیت مدیریت این تالار رو برعهده دارین.پس دریغ نکنین.

ممنون،باتشکر

یاعلی

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

4. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار n!hat
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق لیسانس
    دانشگاه
    علم و صنعت
    تاريخ عضويت
    2010/11
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فعاليت خودتان را افزايش بدهيد مثلا همين كه ارشد 93 را تا الان مهم نكرديد يعني سر نمي زنيد!!!

به نظرم اين تالار نياز به 4-5 مدير داره، پست اسپم خيلي تو اين تالار زياده

منم با نظر دوستمون كه گفتند از متخصصان بخش هاي مختلف دعوت كنيد، موافقم. اين جا رو به يك قطب تبديل ميكنه و از حالت كپي پيست سايت هاي ديگه درمياره.

6. تشكرها از اين پست

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

سلام
    این تاپیک شاید بتونه گره از مشکلات تالارمون برداره به شرطی که همه دست به دست هم بدیم
    با نظرات دوستان کاملا؛ موافقم اما در خصوص حضور سروش یا هر کس دیگه نباید انتظار بیش از حد داشت هرکسی زندگی خاص خودش رو داره و در کنارش در اینجا هم فعالیت میکنه
    اما یه پیشنهاد دارم به نظرم بهتره یه سری افراد رو به عنوان حال دستیار یا همکار از بین دانشجوها انتخاب کنی چون کسی که دانشجوٍ بیشتر میتونه فعالیت کنه و ساعات حضورش هم بیشتر ضمن اینکه با اینکار میتونه از علم دیگران استفاده کنه و احساس اینکه وقتش هم تلف شده رو نداره

در خصوص اسپم که دیگه نمیشه چیزی گفت گاهی اوقات پستهای خوب بین این هم اسپم دیده نمیشن
    این تالار به حق میشه گفت بیشترین عضو رو در باشگاه مهندسان داره و این بستگی به هنر خوت داره که بتونی بینشون یه وحدت ایجاد کنی و به تالار برشون گردونی خیلیا هستن تو بخشهای دیگه فعال هستن ازشون برای فعالیت در بخش مکانیک دعوت کن
    اگه چیزی به ذهتنم بیاد باز عنوان میکنم
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

8. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله amir-sky نمايش پست

پیشنهادم اینه:

خیلی خوبه که انجمن به این خوبی یه سری افرادی مجرب و کاربلد و دارای بار علمی بالا داشته باشه که به صورت ثابت در انجمن باشن و به دوستان کمک و راهنمایی کنن.(خودم این اعتقاد رو دارم که کسی که آدم

حرفم اینه که شما به عنوان مدیر این تالار میتونین یه سری افراد که هر کدوم تخصص های متفاوت در زمینه مکانیک دارن رو به این تالار فرابخونین.

شاید سخت باشه ولی شدنی هست.مطمئن باشید با این حرکت این تالار پر بار میشه و حتی باعث میشه افراد خوب و بدرد بخور(شاید بدردبخور اصطلاح بدی باشه،چیز دیگه ای به ذهنم نرسید) برای تبادل اطلاعات به

البته یکی دو نفر کافی نیست.مثلا قسمت نرم افزار یه عضو ثابت و قسمت سیالات هم یه عضو ثابت و .....یا حداقل یه سری افرادی رو پیدا کنین که واقعا کاربلد باشن و بارعلمی بالا داشته باشن که بتونن درست کمک

کنن.من میبینم که یه سری افراد واقعا به اشتباه دارن راهنمایی میکنن(یکیش خود من).بازم میگم پیدا کردن این چنین افراد سخته،میدونم.ولی شدنی هست.بالاخره شما باید دوستانی داشته باشین که افرادی خوب و

تاثیر گذاری باشن،و میتونین باهاشون صحبت کنین و بهشون موضوع رو روشن کنین،و کارها رو براشون تقسیم کنین که هر کی وظیفه یه قسمت از تالار رو داشته باشه و اینطوری وقت آنها هم کمتر گرفته میشه،و

راحتتر میتونن با این موضوع کنار بیان و به کارهای شخصیشونم صدمه ای نمیخوره،شما به عنوان مدیر تالار مهندسی مکانیک سهم بزرگی از مسئولیت مدیریت این تالار رو برعهده دارین.پس دریغ نکنین.

ممنون،باتشکر

یاعلی

پیشنهادم اینه:

ممنون،باتشکر

یاعلی
    ممنون
    عرض شود که فک میکنم اتفاقاتی که در 2سال اخیر در این تالار افتاده پاسخی باشه برای سوالاتون و البته پیشنهاداتون
    فک میکنین ما چند نفر عضو ثابت و فعال در تالار داریم؟
    فعال تریناشو ما کردیم دستیار!!اما الان هر چند وقت یکبار به تالار سر میزنن؟میدونید؟
    من شاید در 1سال گذشته بیش از 10 نفر از بهترینها و فعالترینها رو به عنوان دستیار و یا همکار مدیر به ادمین پیشنهاد دادم که متاسفانه هیچکدوم تایید صلاحیت نشدن!!
    در مورد جذب متخصصان هم باید عرض کنم که متاسفانه دوره کار فی سبیل الله دیگه تموم شده وکسی حاضر نیس همینجوری بیاد وقتشو برای کمک به دیگزان اختصاص بده و این کار مستلزم صرف هزینه اس که از عهده باشگاه خارجه
    باتشکر

10. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله n!hat نمايش پست
    فعاليت خودتان را افزايش بدهيد مثلا همين كه ارشد 93 را تا الان مهم نكرديد يعني سر نمي زنيد!!!

به نظرم اين تالار نياز به 4-5 مدير داره، پست اسپم خيلي تو اين تالار زياده

منم با نظر دوستمون كه گفتند از متخصصان بخش هاي مختلف دعوت كنيد، موافقم. اين جا رو به يك قطب تبديل ميكنه و از حالت كپي پيست سايت هاي ديگه درمياره.
    تاپیک ارشد نیازی به مهم شدن نداره و واقعا اینکه شما از مهم نشدن تاپیک به این مسئله پی بردید که من به تالار سر نمیزنم جای بسی تامل داره
    این تالار هم اکنون 4تا مدیر داره اما تنها کسی که با این شکل فعالیت میکنه بنده هستم اونم فقط و فقط به جهت احترام به کاربران و هم تالاریهاش و جالبتر اینکه تنها کسی هم که در تیررس اتهامات هست هم خود بنده هستم!!

12. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار amir-sky
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/8
    محل سكونت
    SKY

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله سروش7 نمايش پست

ممنون
    عرض شود که فک میکنم اتفاقاتی که در 2سال اخیر در این تالار افتاده پاسخی باشه برای سوالاتون و البته پیشنهاداتون
    فک میکنین ما چند نفر عضو ثابت و فعال در تالار داریم؟
    فعال تریناشو ما کردیم دستیار!!اما الان هر چند وقت یکبار به تالار سر میزنن؟میدونید؟
    من شاید در 1سال گذشته بیش از 10 نفر از بهترینها و فعالترینها رو به عنوان دستیار و یا همکار مدیر به ادمین پیشنهاد دادم که متاسفانه هیچکدوم تایید صلاحیت نشدن!!
    در مورد جذب متخصصان هم باید عرض کنم که متاسفانه دوره کار فی سبیل الله دیگه تموم شده وکسی حاضر نیس همینجوری بیاد وقتشو برای کمک به دیگزان اختصاص بده و این کار مستلزم صرف هزینه اس که از عهده باشگاه خارجه
    باتشکر

سلام ...

اصلا نیازی نیست به ادمین بگین که اینو تایید کن و انو تایید کن،و اصلا نیازی نیست که کسانی که شما درنظر دارین القاب خاصی بگیرن.

خودتون باید دست به کار شین،خودتون میگین که بارها تلاش کردین و ادمین تایید نمیکنه.پس خودتون دست به کار شین.

خودتون بالاخره چند تا دانشجوی خوب و پر در اطرافتون باید باشه،با آنا حرف بزنین و موضوع رو براشون روشن کنین.چرا فک میکنین کسانی که باید به تالار کمک کنن حتما باید عنوانی داشته باشن!!!؟؟؟

مطمئن باشین اگه یه گروه خوب و کاربلد رو جمع کنین و براشون تقسیم کار بزارین،هیچ مشکلی پیش نمیاد،بالاخره یه آدم تحصیل کرده حداقل روزی چند ساعت تو نت هست.پس میشه بیاد تو انجمن و کمک کنه، و غیر

ممکن نیست.

14. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار amir-sky
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/8
    محل سكونت
    SKY

پيش فرض

در ضمن با این حرفا که نمشه و نمیتونم و ادمین تایید نمیکنه اصلا قبولش ندارم،پس اگه نمیشه این تاپیکو حذفش کنین.

یاعلی

16. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام ...

اصلا نیازی نیست به ادمین بگین که اینو تایید کن و انو تایید کن،و اصلا نیازی نیست که کسانی که شما درنظر دارین القاب خاصی بگیرن.

خودتون باید دست به کار شین،خودتون میگین که بارها تلاش کردین و ادمین تایید نمیکنه.پس خودتون دست به کار شین.

خودتون بالاخره چند تا دانشجوی خوب و پر در اطرافتون باید باشه،با آنا حرف بزنین و موضوع رو براشون روشن کنین.چرا فک میکنین کسانی که باید به تالار کمک کنن حتما باید عنوانی داشته باشن!!!؟؟؟

مطمئن باشین اگه یه گروه خوب و کاربلد رو جمع کنین و براشون تقسیم کار بزارین،هیچ مشکلی پیش نمیاد،بالاخره یه آدم تحصیل کرده حداقل روزی چند ساعت تو نت هست.پس میشه بیاد تو انجمن و کمک کنه، و غیر

ممکن نیست.
    خیلی خب
    من همین جا از شما خواهش میکنم که مسئولیت این کار رو به عهده بگیرید و یه تیم کاربلد و مجرب برای تالار تشکیل بدین

18. تشكرها از اين پست

عضو فعال آواتار amir-sky
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/8
    محل سكونت
    SKY

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله سروش7 نمايش پست
    خیلی خب
    من همین جا از شما خواهش میکنم که مسئولیت این کار رو به عهده بگیرید و یه تیم کاربلد و مجرب برای تالار تشکیل بدین

از من نخواین،پس فرق بین من و شما که مدیر تالار مهندسی مکانیک هستین چیه.....

20. تشكر از اين پست

صفحه 1 از 12 1234511 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. اتاق فکر دینی فرهنگی اجتماعی
    توسط ar ebrahimzadeh در تالار گفتگوی آزاد
    پاسخ ها: 73
    آخرین ارسال: 2016/7/17, 08:29 PM
  2. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/9/22, 07:23 PM
  3. اتاق فکر
    توسط ofakur در تالار روانشناسی