صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 119

تاپیک: ¸¸▂▃▅▆█ اتاق فکر تالار█▆▅▃▂

عضو فعال آواتار M.ARIABOY
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/12
    محل سكونت
    اراك

پيش فرض

خب دوست عزیز
    من با اینکار موافقم،ما تو یه سری سایتا این قوانینو داریم
    ولی 50تا پست چی؟ پست علمی یا هرنوع پستی؟
    من توی سایتیک ادمینشم دوقسمت داریم، یکی از قسمتا پست شمارش میشه،تو یکی دیگه شمارش نمیشه،این قسمت قسمت سرگرمیه سایتمونه
    ولی اینکار یکم سخت میشه،چون باید چند نفر و ب صورت مداوم ب سایت سربزنن تا پستارو سریعتر ویرایش یا تایید کنن،البته تایید کردنشون ک بای تیک حله،ولی باید قبلش بخونن،ک این خودش کلی زمان بره
    من موافق اینکار هستم ،ولی باید یکم بیشتر سر این موضوع فکر کرد
    مرا اگر بکشند قطرات خونم کلمه ایران را ترسیم خواهد کرد و اگر بسوزانند خاکسترم نام وطن را تشکیل خواهد داد
    کلنل پسیان

2. تشكرها از اين پست

مدیر بازنشسته آواتار سروش7
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله M.ARIABOY نمايش پست
    خب دوست عزیز
    من با اینکار موافقم،ما تو یه سری سایتا این قوانینو داریم
    ولی 50تا پست چی؟ پست علمی یا هرنوع پستی؟
    من توی سایتیک ادمینشم دوقسمت داریم، یکی از قسمتا پست شمارش میشه،تو یکی دیگه شمارش نمیشه،این قسمت قسمت سرگرمیه سایتمونه
    ولی اینکار یکم سخت میشه،چون باید چند نفر و ب صورت مداوم ب سایت سربزنن تا پستارو سریعتر ویرایش یا تایید کنن،البته تایید کردنشون ک بای تیک حله،ولی باید قبلش بخونن،ک این خودش کلی زمان بره
    من موافق اینکار هستم ،ولی باید یکم بیشتر سر این موضوع فکر کرد
    نه نیازی به شمارش نیس خود سیستم این اطلاعات رو در اختیار مدیر قرار میده
    در صمن این طرح باعث میشه که از شر بی نظمی های خیلی از کاربرایی که برای پرسیدن یه سوال میان و عضو میشن و بعدش دیگه خبری ازشون نیس خلاص بشیم
    جهان در حمد تو قامت بسته...

4. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار M.ARIABOY
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2010/12
    محل سكونت
    اراك

پيش فرض

منم نگفتم نیاز ب شمارشه، سیستم انجام میده،میتونیم کاری کنیم ک سیستم از ی سری قسمت ها شمارش انجام نده
    مثلا ی سری قسمت های غیر علمی هست،ازاونا هم شمارش انجام میده
    من نظرم مساعدع در این مورد، فقط باید یکم فعالیت بیشتر شه،ب خاطر تایید پستها
    مرا اگر بکشند قطرات خونم کلمه ایران را ترسیم خواهد کرد و اگر بسوزانند خاکسترم نام وطن را تشکیل خواهد داد
    کلنل پسیان

6. تشكرها از اين پست

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله سروش7 نمايش پست
    میخوام برای کاربرایی که کمتر از 50پست دارن در ایجاد تاپیک محدودیت ایجاد کنم!
    به این ترتیب کاربرانی که کمتر از 30 پست دارن تحت هیچ شرایطی تاپیک نزنن و درصورت ایجاد،تاپیکشان تایید نخواهد شد
    و کاربرانی که کمتر از 50 پست دارن هم حق ایجاد تاپیک ندارن مگه اینکه تاپیکشان بار علمی داشته باشه
    این کلیات طرحه لطفا موافقان و مخالفان نظرشون رو بفرمایند تا در صورت تایید وارد حزئیات بشیم
    صمنا کاربرانی که تو همچین شرایطی نظرشون رو اعلام نمیکنن دیگه بعد از اجرایی شدن هر طرحی تحت هیچ شرایطی حق اعتراض ندارن
    سلام سروش جان
    این خوبه که برای رونق تالار یه سری تمهیدات انجام بشه اما با سختگیری نمیشه کاری کرد
    اگه چند نفر فعال که کل طول روز رو بتونن پوشش بدن و از ایجاد تاپیک های هرز جلوگیری کنن بهتره تا اینکه بیاید و محدودیت به این شکل ایجادکنید
    اینجوری به نظرم به کاربرای تازه وارد اهانت میشه و اینکه باید 50 پست مفید بزنه که بخواد تازه برای کمک به تالار تاپیک بزنه
    به نظرم با این کار رونقی در تالار ایجاد نمیشه
    این فقط نظرم بود
    نه نیازی به شمارش نیس خود سیستم این اطلاعات رو در اختیار مدیر قرار میده
    در صمن این طرح باعث میشه که از شر بی نظمی های خیلی از کاربرایی که برای پرسیدن یه سوال میان و عضو میشن و
    بعدش دیگه خبری ازشون نیس خلاص بشیم
    یعنی اینکه یکی بیاد و از اطلاعاتمون استفاده کنه و کارشو راه بندازه و بره بده؟
    دلیل ایجاد همچین فرومهای چیه؟
    به نظرم با میدیریت خوب میشه از بی نظمی جلو گیری کرد و اگه میخوایم از شر کسی خلاص نشیم راهی که پیشنهاد دادی خیلی خوبه
    موفق باشی
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

8. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Y..or..Z نمايش پست
    سلام سروش جان
    این خوبه که برای رونق تالار یه سری تمهیدات انجام بشه اما با سختگیری نمیشه کاری کرد
    اگه چند نفر فعال که کل طول روز رو بتونن پوشش بدن و از ایجاد تاپیک های هرز جلوگیری کنن بهتره تا اینکه بیاید و محدودیت به این شکل ایجادکنید
    اینجوری به نظرم به کاربرای تازه وارد اهانت میشه و اینکه باید 50 پست مفید بزنه که بخواد تازه برای کمک به تالار تاپیک بزنه
    به نظرم با این کار رونقی در تالار ایجاد نمیشه
    این فقط نظرم بود

یعنی اینکه یکی بیاد و از اطلاعاتمون استفاده کنه و کارشو راه بندازه و بره بده؟
    دلیل ایجاد همچین فرومهای چیه؟
    به نظرم با میدیریت خوب میشه از بی نظمی جلو گیری کرد و اگه میخوایم از شر کسی خلاص نشیم راهی که پیشنهاد دادی خیلی خوبه
    موفق باشی
    اصلا از شما انتظار نداشتم از گفته های من یه همچین برداشتی بکنین
    هرکسی از ظن خود شد یار من
    ما نمیگیم راه انداختن کار دیگران بده بلکه دوس داریم کارش راه بیفته بعد اگه خواست بره اگه خواست بمونه اما این اومدو رفت نباید آسیبی به بقیه بزنه
    اینم که میگیم 50 تا پست باید داشته باشه واسه اینه که کاربرلااقل برای راه افتادن کار خودشم که شده مجاب بشه قوانین رو مطالعه کنه
    یا خق

10. تشكرها از اين پست

همکار مدیر مهندسی مکانیک آواتار Y..or..Z
    تاريخ عضويت
    2012/7

پيش فرض

اصلا از شما انتظار نداشتم از گفته های من یه همچین برداشتی بکنین
    هرکسی از ظن خود شد یار من
    ما نمیگیم راه انداختن کار دیگران بده بلکه دوس داریم کارش راه بیفته بعد اگه خواست بره اگه خواست بمونه اما این اومدو رفت نباید آسیبی به بقیه بزنه
    اینم که میگیم 50 تا پست باید داشته باشه واسه اینه که کاربرلااقل برای راه افتادن کار خودشم که شده مجاب بشه قوانین رو مطالعه کنه
    یا خق

سروش جان من فکر بدی نکردم فقط یه تذکر بود که اینطوری به کاربر عادی بر میخوره و چون میشناسمت برام تعجب آور بود که همچین برخوردی بشه البته میدونم تنها دلیلش برای رونق تالاره اما باید قبول کرد با این روش خیلی سخت میشه به تالار رونق داد
    ما الان محدودیت تایید تاپیک رو داریم به نظرت نیازی هست که باز کاری کنیم که محدود تر بشه؟ میتونی تاپیک کسایی که میبینی دنبال هدف خاصی نیستن رو تایید نکنی اما اینکه تر و خشک بسوزه یه مقدار خوب به نظر نمیرسه
    الان 4 نفر مدیر این بخش هستن اما شما فعالی بجز جناب صدیق اون دو نفر دیگه چه فعالیتی در تالار دارن؟ من حتی ندیدمشون چرا اسمشون رو بر نمیدارن؟
    الان تو خودت تنها هستی و مطمپنن نمیتونی به کل تالار رسیدگی کنی چون حجم تاپیک ها خیلی بالاست و واقعا از توان یه نفر خارجه
    در آخر باید بگم من همیشه حامی مدیریت تالار بودم چون میدونم کاره سختیه و بعضیا دارن به ناحق به شما ایراد میگیرن
    امیدوارم حرفامو در جهت بهبود تالار بدونی چون چیزی جز ای نیست
    الان صرفا قرار در موردش بحث کنیم و در نهایت هر نظری بگیری ازت حمایت میکنیم
    از آهسته راه رفتن نترس، از بی حرکت ایستادن بترس.
    ” کسي كه از شكست خوردن مي هراسد، به شكست خود باور دارد.ناپلئون بناپارت “

12. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2011/1
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Y..or..Z نمايش پست
    سروش جان من فکر بدی نکردم فقط یه تذکر بود که اینطوری به کاربر عادی بر میخوره و چون میشناسمت برام تعجب آور بود که همچین برخوردی بشه البته میدونم تنها دلیلش برای رونق تالاره اما باید قبول کرد با این روش خیلی سخت میشه به تالار رونق داد
    ما الان محدودیت تایید تاپیک رو داریم به نظرت نیازی هست که باز کاری کنیم که محدود تر بشه؟ میتونی تاپیک کسایی که میبینی دنبال هدف خاصی نیستن رو تایید نکنی اما اینکه تر و خشک بسوزه یه مقدار خوب به نظر نمیرسه
    الان 4 نفر مدیر این بخش هستن اما شما فعالی بجز جناب صدیق اون دو نفر دیگه چه فعالیتی در تالار دارن؟ من حتی ندیدمشون چرا اسمشون رو بر نمیدارن؟
    الان تو خودت تنها هستی و مطمپنن نمیتونی به کل تالار رسیدگی کنی چون حجم تاپیک ها خیلی بالاست و واقعا از توان یه نفر خارجه
    در آخر باید بگم من همیشه حامی مدیریت تالار بودم چون میدونم کاره سختیه و بعضیا دارن به ناحق به شما ایراد میگیرن
    امیدوارم حرفامو در جهت بهبود تالار بدونی چون چیزی جز ای نیست
    الان صرفا قرار در موردش بحث کنیم و در نهایت هر نظری بگیری ازت حمایت میکنیم
    منم به عنوان مدیر این تالار و فردی که برای یکایک شماها احترام خاصی قائلم کاری که خلاف خواست کاربراش باشه مطمئنا انجام نمیدم
    بنده یه طرح رو مطرح کردم و اونو به رای گذاشتم اگه رای آورد اجراش میکنیم و اگه نه که اجراش نمیکنیم

14. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار petromech
    رشته
    مهندسی مکانیک
    تاريخ عضويت
    2013/4
    محل سكونت
    آزربایجان ..تبریز

پيش فرض

با سلام
    اول از همه باید بگم اینجا همه انتقادها اکثرا مستقیما از مدیریت تالار مکانیک میشه که بنظرم کمی بی جاست!به دلایل زیر:

- الان به خاطر پیشرفت تکنولوژی کپی پیست در ایران !!! اکثر مدیران سابق اینجا برای خودشون یه فروم ایجاد کردند و همه نیروهای فعال رو از اینجا و آنجا جذب می کنند.
    -باور کنید مطالب دیگه خیلی خسته کننده و تکراری و اسپم وارانه شده اند و این چند نفری هم که در کل باشگاه هستند 80 درصدشون به خاطر تالار گفتگوی آزاد و عکس و ... هستند.
    -سیستم باشگاه مهندسان اینطوریه برای دستیاری باشگاه و حتی کاربر ویژه یه تالار جزء باید ار هفت خان و فیلترینگ admin رد بشه.
    -اکثر کاربرای فعال بنا به دلایلی مدیریتی کل باشگاه !!! اخراج شده اند.
    -این همه منتقد از مدیریت سروش 7 . چند نفر از منتقدین بشن دستیار . خودشون از نزدیک می بینن چه خبره.
    -سیستم اداره باشگاه و حتی تالار مکانیک غلطه .شده کپی پیست ونه وبلاگ ها و وبسایت های مکانیک. موضوعات خوب دسته بندی نشدند. اصلا باید به طور تخصصی هر زیر مجموعه تالار مکانیک یه یا دو تا کاربر ویژه داشته باشه تا مطالب و موضوعات رو در حوزه تخصص خودشون هدایت کنند.
    -اما تالار آزمون های دانشگاهی!!!>>> .... بازار شام هستش. آخرش من نفهمیدم ریاضی پارسه خوبه یا کریمی یا آقاسی یا سنجش یا ..... ؟ آقا هر کی میاد یه نظری میده دو تا هم فحش به نفر قبلی میده میره.... خیلی شلوغه. در ضمن اصلا مهم نیست فلان تایپیک مهم بشه یا نه مهم اینکه اصلا ببینید استقبال از اون تایپیک در چه حدیه>>؟؟
    -اکثر تایپیک های تالار کلا بی پاسخ هستند . یا اسپم هستند. و یا اکثرا کم مونده اسم پروزه شون رو بگن و یه تاریخ اعلام کنند تا بیان اون روز انو از اینجا دانلود کنند...
    -کلا باید باشگاه در تالار یه تغییرات کلی بده و قسمت کارشناسی رو با ارشد و دکترا جدا کنه.
    -همه چیز رو نندازیم گردن مدیریت تالار مکانیک. باور کنید خوب بگردین ببینید از اون 60 70 نفری که هر روز در تالار مکانیک هست چند نفرش یه پست میزارند؟؟
    .
    .
    .
    امیدوارم برای کسی ناراحتی بوجود نیامده باشه ولی مشکل اپیدمی وارانه در کل تالار های ایران هست و نمیشه کاریش کرد تا وقتی که همه گی حتی مدیریت سایت هم همکاری کنند.
    با تشکر

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

16. تشكرها از اين پست

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک آواتار behzadk2019
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    Persia, rice mix, anti-aircraft

پيش فرض

میخوام برای کاربرایی که کمتر از 50پست دارن در ایجاد تاپیک محدودیت ایجاد کنم! به این ترتیب کاربرانی که کمتر از 30 پست دارن تحت هیچ شرایطی تاپیک نزنن و درصورت ایجاد،تاپیکشان تایید نخواهد شد و کاربرانی که کمتر از 50 پست دارن هم حق ایجاد تاپیک ندارن مگه اینکه تاپیکشان بار علمی داشته باشه این کلیات طرحه لطفا موافقان و مخالفان نظرشون رو بفرمایند تا در صورت تایید وارد حزئیات بشیم صمنا کاربرانی که تو همچین شرایطی نظرشون رو اعلام نمیکنن دیگه بعد از اجرایی شدن هر طرحی تحت هیچ شرایطی حق اعتراض ندارن
    سروش جان این روندی ک میخواید پیش بگیرید به نظرم باید برای ی مقطع زمانی امتحانی استفاده بشه چون هیچ طرحی بی عیب نقص نیست . هیچ نظری بی عیب نقص اگر این تعداد پستی که گفتید رو کاهش بدید و بنا بر این باشه که مثلا 15 پست علمی و راهگشا برای بقیه کاربران داده شده باشه . همین فروم بقلی همین روش رو به کار برده و خیلی زود تونسته خودشو جا بندازه و الان به نظرم واقعیت رو ببنیم خیلی پرکار تر از این تالار ما شده . نباید زیاد سخت گیری باشه چون الان این تالار با وقتی که وجود اومد هیچ فرقی نداره در ضمن به نظرم باید برای زیر مجموعه ها این محدودیت اعمال بشه و برای بقیه تاپیک ها این محدودیت نباشه تا کاربرا از اینجا رونده نشن پرکارتر به برای یکی دو روز برای مدتی طولانی باید باشید که این امرم اصلا با ی نفر امکان پذیر نیست . من نمیخوام بگم که کاربرایی ک دستیار مدیر شدن خوب عمل کردن یا نه ولی به نظرم هیچ فرقی نکرده و توقعات رو بالا بردن . اعمال محدودیت باید پله ای باشه نه به یکباره .
    تو چشمات مثل...
    چشـــــات مهتاب... صدات چیک چیک بـــارون . نگـــات گرمای آفتاب
    قلب تـــــــو ...
    >>و ناگاه صدای عشق را شنیدم که مرا میگفت...
    بپا خیز...لحظه ای چند تا ظهور بزرگترین آرزوی آرزوهات باقی نمانده...<<

18. تشكرها از اين پست

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک آواتار behzadk2019
    رشته
    مهندسی مکانیک
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2009/11
    محل سكونت
    Persia, rice mix, anti-aircraft

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله petromech نمايش پست
    با سلام
    اول از همه باید بگم اینجا همه انتقادها اکثرا مستقیما از مدیریت تالار مکانیک میشه که بنظرم کمی بی جاست!به دلایل زیر:

- الان به خاطر پیشرفت تکنولوژی کپی پیست در ایران !!! اکثر مدیران سابق اینجا برای خودشون یه فروم ایجاد کردند و همه نیروهای فعال رو از اینجا و آنجا جذب می کنند.
    -باور کنید مطالب دیگه خیلی خسته کننده و تکراری و اسپم وارانه شده اند و این چند نفری هم که در کل باشگاه هستند 80 درصدشون به خاطر تالار گفتگوی آزاد و عکس و ... هستند.
    -سیستم باشگاه مهندسان اینطوریه برای دستیاری باشگاه و حتی کاربر ویژه یه تالار جزء باید ار هفت خان و فیلترینگ admin رد بشه.
    -اکثر کاربرای فعال بنا به دلایلی مدیریتی کل باشگاه !!! اخراج شده اند.
    -این همه منتقد از مدیریت سروش 7 . چند نفر از منتقدین بشن دستیار . خودشون از نزدیک می بینن چه خبره.
    -سیستم اداره باشگاه و حتی تالار مکانیک غلطه .شده کپی پیست ونه وبلاگ ها و وبسایت های مکانیک. موضوعات خوب دسته بندی نشدند. اصلا باید به طور تخصصی هر زیر مجموعه تالار مکانیک یه یا دو تا کاربر ویژه داشته باشه تا مطالب و موضوعات رو در حوزه تخصص خودشون هدایت کنند.
    -اما تالار آزمون های دانشگاهی!!!>>> .... بازار شام هستش. آخرش من نفهمیدم ریاضی پارسه خوبه یا کریمی یا آقاسی یا سنجش یا ..... ؟ آقا هر کی میاد یه نظری میده دو تا هم فحش به نفر قبلی میده میره.... خیلی شلوغه. در ضمن اصلا مهم نیست فلان تایپیک مهم بشه یا نه مهم اینکه اصلا ببینید استقبال از اون تایپیک در چه حدیه>>؟؟
    -اکثر تایپیک های تالار کلا بی پاسخ هستند . یا اسپم هستند. و یا اکثرا کم مونده اسم پروزه شون رو بگن و یه تاریخ اعلام کنند تا بیان اون روز انو از اینجا دانلود کنند...
    -کلا باید باشگاه در تالار یه تغییرات کلی بده و قسمت کارشناسی رو با ارشد و دکترا جدا کنه.
    -همه چیز رو نندازیم گردن مدیریت تالار مکانیک. باور کنید خوب بگردین ببینید از اون 60 70 نفری که هر روز در تالار مکانیک هست چند نفرش یه پست میزارند؟؟
    .
    .
    .
    امیدوارم برای کسی ناراحتی بوجود نیامده باشه ولی مشکل اپیدمی وارانه در کل تالار های ایران هست و نمیشه کاریش کرد تا وقتی که همه گی حتی مدیریت سایت هم همکاری کنند.
    با تشکر
    سلام
    با حرفای شما تا ی جاهایی موافقم .
    فیلترین هفت خان ادمینی که گفتید دقیقا درسته .
    ولی برای تالار ازمون دانشگاهی که گفتید و تاپیک خودون رو عنوان کردید باید بگم که سلیقه ها متفاوته و شما باید به جمع بندی از سلیقه ها برسید نمیشه توقع داشته باشید که همه کاربرا ی نظر داشته باشن . .
    به نظر من برای تاپیک هایی که به پاسخ هستند که الان نمیشه کاری کرد چون خیلی زیاد شدن ولی میشه برای تاپیک هایی که جدیدا میزنن یا بازه زمانی مشخص بشه که بعد این بازه زمانی خیلی راحت حذف بشن اینم فقط پیگیری میخواد اونم توسط ی نفر نمیشه .
    تو چشمات مثل...
    چشـــــات مهتاب... صدات چیک چیک بـــارون . نگـــات گرمای آفتاب
    قلب تـــــــو ...
    >>و ناگاه صدای عشق را شنیدم که مرا میگفت...
    بپا خیز...لحظه ای چند تا ظهور بزرگترین آرزوی آرزوهات باقی نمانده...<<

20. تشكرها از اين پست

صفحه 3 از 12 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. اتاق فکر دینی فرهنگی اجتماعی
    توسط ar ebrahimzadeh در تالار گفتگوی آزاد
    پاسخ ها: 73
    آخرین ارسال: 2016/7/17, 08:29 PM
  2. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2010/9/22, 07:23 PM
  3. اتاق فکر
    توسط ofakur در تالار روانشناسی