██▓▒░░ دفتر مدیریت تالار مهندسی صنایع ░░▒▓██

sahar7070

عضو جدید
منم تبریک و آفرین میگم به همتون که با صداقت تمام اطلاعاتتونو در اختیار همدیگه میذارین و بدون هیچ چشم داشتی به هم کمک می کنین .
این روزا کم همچین چیزایی دیده میشه . واقعا جای تبریک داره.:gol:
امیدوارم همتون موفق باشید و باشگاه هم روز به روز رشد بیشتری کنه:smile::victory::victory::victory:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوستان دیدی با راه اندازی زنگ تفریح چقدر بهم دیگه نزدیک تر شدیم !
به نظر من کم کم داره بهتر میشه !!
من اینو از اول گفته بودم !
نتایج حذفشم بهتون گفته بودم ! و اینکه دوباره راه انداختیم هم دیدیم چقدر داغ شده تالار !
این بین حمید خیلی زحمت کشید ! به نظر من باید بات استفاده از این فضای دوستی کارها رو جلو برد !
چقدر خوب میشه تو سازمانها هم همچین سبکهایی رو برقرار کنیم !

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نتایج حذفشم بهتون گفته بودم ! و اینکه دوباره راه انداختیم هم دیدیم چقدر داغ شده تالار !
این بین حمید خیلی زحمت کشید ! به نظر من باید بات استفاده از این فضای دوستی کارها رو جلو برد !

اگه الان تاپیک زنگ تفریح جواب داده ، برای اینه که اون مدت تاپیک رو برداشته بودم وگرنه مطمئن باش به اندازه الان جواب نمی داد . همون موقع هم گفتم باید یه مدت حذف بشه بعد بیاد بالا و به نظرم موقع خوبی اومد بالا .

hamid051

کاربر ممتاز

علی جان شرمندم کردی رنگ صورتم سرخ شد واقعیتش اینکه همه بچه ها زحمت کشیدن من تنها نبودم مطمئن باش که من زیاد کاری نکردم :smile:

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز

.
.
.

در خصوص تاپیک زنگ تفریح :

باید صحبت های آقا ایمان رو تأئید وتکمیل کنم که قبول داشته باشید اون موقع و با اون جو کار درستی بود که تاژیک حذف بشه!!!

خدا رو شکر الانم خیلی خوب شده !;)

sed ali

کاربر ممتاز
.
.
.

در خصوص تاپیک زنگ تفریح :

باید صحبت های آقا ایمان رو تأئید وتکمیل کنم که قبول داشته باشید اون موقع و با اون جو کار درستی بود که تاژیک حذف بشه!!!

خدا رو شکر الانم خیلی خوب شده !;)
من کاملا به نظر دوستان احترام میگذارم !
وضعیت تالار باز هم خوب نبود ! تا اینکه زنگ تفریح راه افتاد !
بحث رو زنگ تفریح نیست ، بحث رو دوستی و نزدیکی دوستان هست !
این خیلی اهمیت داره ! اگر باز هم زنگ تفریح نبود همون روند میخواست ادامه پیدا کنه !
البته هنوز هم اونقدر کار تخصصی نمیشه !
مثلا گروه کیفیت !! کسی اصلا یادش نمیاد !!

hamid051

کاربر ممتاز
میدونی علی جان برای گروه کیفیت مشکل رو توی حضور دائم بچه ها میدونم یا مثلا ایجاد بحث های که انگیزه بچه هارو به دنبال داشته باشه و حتی تقسیم کارها و وظایف البته بیشتر اینها بازهم جواب گو نیست چون مهندسی صنایع اصولا شغلی است که بیشتر وقت رو میگیره اگر توجه داشته باشید بیشتر افرادی که از سال 2008 تا الان اومدن و هستند به جز یکسری از اشخاص دوره زمانی 6 ماه داشتند و یا در یک دوره حضوری خوبی داشتند اما بعد از چند ماه دیگه ظاهر نشدن یکیش خودم درسته هر 1 ماه یک سری میزدم ولی حضورم خیلی کمرنگ بود.

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مثلا گروه کیفیت !! کسی اصلا یادش نمیاد !!

مشکل گروه کیفیت این بود که داشت کپی پیست می کرد . اگه یادت باشه من خودم بحث کیفیت تو یکی از نمایندگی های مجاز خودرو راه انداختم خیلی هم استقبال شد اما قبل و بعد از اون فقط مطالب داشت کپی می شد . خب معلوم بود این گروه می خوابه . گروه طرحریزی هم من بودم و مصطفی که مصطفی هم به علت مشغله نتونست دیگه بیاد و اون هم رو هواس .

البته مسئولیت اون گروه رو به شما سپردم و هنوزم با شماست ! به نظر من باید اعضا رو جمع کنی و با شروع یه بحث "عملی" و یا "تجربه" یه سئوال مطرح کنید و روش بحث کنیم .

sed ali

کاربر ممتاز
مشکل گروه کیفیت این بود که داشت کپی پیست می کرد . اگه یادت باشه من خودم بحث کیفیت تو یکی از نمایندگی های مجاز خودرو راه انداختم خیلی هم استقبال شد اما قبل و بعد از اون فقط مطالب داشت کپی می شد . خب معلوم بود این گروه می خوابه . گروه طرحریزی هم من بودم و مصطفی که مصطفی هم به علت مشغله نتونست دیگه بیاد و اون هم رو هواس .

البته مسئولیت اون گروه رو به شما سپردم و هنوزم با شماست ! به نظر من باید اعضا رو جمع کنی و با شروع یه بحث "عملی" و یا "تجربه" یه سئوال مطرح کنید و روش بحث کنیم .

من تابحال حتی یک پست هم اونجا با کپی و پیست نزاشتم !
همشون یا از تحربه و یا از مطالب مطالعاتی بود ! شاید روندشو حساب شده بود ولی توضیحات همش از خودم بود !
موردی بود ! یعنی موردی هست !
من هم یه مورد میرم جلو خوبه ولی سریع میخوابه !!!

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من تابحال حتی یک پست هم اونجا با کپی و پیست نزاشتم !
همشون یا از تحربه و یا از مطالب مطالعاتی بود ! شاید روندشو حساب شده بود ولی توضیحات همش از خودم بود !
موردی بود ! یعنی موردی هست !
من هم یه مورد میرم جلو خوبه ولی سریع میخوابه !!!

شما رو نگفتم کپب پبست می کنی .

vatanparast

عضو جدید
جو مهندسان خیلی خشکه به نظرم حداقل برای تالار صنایع باید یه فکری کرد ازین رخوت در بیاد

hamid051

کاربر ممتاز
جو مهندسان خیلی خشکه به نظرم حداقل برای تالار صنایع باید یه فکری کرد ازین رخوت در بیاد

نمیشه مهندس باید دوباره خود مهندسین جمع بشن چند وقت پیش رو یادتونه برای علمی تر کردن تالار من اون موقع گفتم بچه ها کشش ندارند .مخصوصا گفتگوی ازاد خب نتیجه شو رو هم دیدیم خشکتر شدن تالار باعث کمتر ظاهر شدن بچه ها شد البته باید نزدیکی امتحانات میان ترم هم توجه داشته باشیم
من راه کاری که میتونم بدم اینکه ما باید فاصله رو کمتر کنیم و به هم دیگه نزدیکتر بشیم مثلا مثل طرح بسته بندی شکلات برای زلزله زدگان حداقل این کار توی مشهد انجام شد درست کار علمی نبود اما کار علمی و فرهنگی دلایل زیادی برای این حرف دارم . حالا فکر کنید این کار در کل ایران انجام میشود :que:
یا مثلا قرارهای سالم برای بازدید از نمایشگاه ها و شرکت در کنفرانس ها یا مثلا راه اندازی و تکمیل یک گروه علمی غیر سازمانی با تکمیل فرم و اهدای کارت عضویت و خیلی از کارهایی که به مهندسین ثابت کنیم که این فقط یک سایت نیست و عضو شدن در ان خیلی نتایج مثبت داره افرادی که داخل سایت هستند اون سایت رو بالا میبرند ن اسم یا پسوند سایت
به نظر من این موارد رو که در نظر بگیریم میتونیم فاصله ها رو کمتر کنیم . و به نحوه رابطه دوستان صمیمی و سالمی بر پا کنیم
اگز واقع خواستار پیشرفت در سایت و خودمون باشیم :gol:

arshadememari

عضو جدید
با سلام ميخواستم بگم اگه براي تابيك درخواستها امتيازي قايل بشين افراد به سوالات باسخ ميدهند وديدم سوالات زيادي بي باسخ مانده اند ممنون اگه رسيدگيشود براي درخواستهاي تخصصي صنايع

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درخواستی از همه کاربران صنایع

درخواستی از همه کاربران صنایع

سلام دوستان

دوباره میخوایم تالار رو منظم تر کنیم اما به کمک شما هم نیاز داریم . من تا جایی که تونستم تاپیک های زیرتالار ها رو فعلا ترکیب کردم . خیلیا هم که بی محتوا بودن هم پاک کردم . از شما می خوام بگردین تو زیر تالار ها و همین صفحه اصلی تالار و تاپیک هایی که کارایی ندارن رو برای حذف اینجا لینک بدید . همچنین تاپیک هایی که می بینید موضوع مشابه دارن و میشه ادغام شون کرد رو هم اینجا لینکشون رو بزارید . هر جا اسپم میبینید و یا کسی ایمیل یا شماره تماس تو تاپیک ها گذاشته باز اینجا لینکش رو بزارید .

ممنون میشیم

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام
به نظر من بهتره بصورت هفتگي يا ماهيانه،بهترين كاربر رو كه در پاسخگوئي موفق بوده(منظورم اسپم و چاق سلامتي نيست!!:biggrin:) و پاسخ كاربران رو به بهترين نحو داده معرفي بشه.و يه ميزان امتياز هم براش در نظر گرفته بشه.گرچه امتيازات در اين فروم ،مزيتي محسوب نميشه اما لااقل در محيط مجازي شايد يه نوع قدررداني باشه.و در نهايت در پايان سال بهترين كاربر سال انتخاب بشه.
متشكر

sed ali

کاربر ممتاز
به نظر من اول باید دلایل این کم رنگی رو مشخص کرد !!
بنظر من بچه های صنایع این همبستگی رو هیچ جا ندارند نه تو فضای حقیقی و حقوقی و نه در مجازی !!!
علتش عمیق هست به نظرم .

linktaz

کاربر بیش فعال
به نظر من اول باید دلایل این کم رنگی رو مشخص کرد !!
بنظر من بچه های صنایع این همبستگی رو هیچ جا ندارند نه تو فضای حقیقی و حقوقی و نه در مجازی !!!
علتش عمیق هست به نظرم .
جالب بود.موافقم.
البته علل حقيقي همونطوري كه گفتيد عميق هست و شايد خارج از اين بحث،اما در اينجا چون (به نظر من) هر كدوم از دوستان فقط به مباحث كتاب بسنده ميكنند همه در يك سطح اند و قابليت حل مشكلات همديگه رو ندارند.
تخصصي شدن بهترين چاره است.و همچنين بهترين راه براي رشد در دنياي حقيقي.اينكه از هر بحثي اندك اطلاعاتي داشته باشيم اصلا چيز جالبي نيست.و در محيط كار هم استقبالي نميشه.
به نظر من بعد از فراگيري كليتي از هر زمينه،بايد مبحث مورد علاقه شناخته بشه و تخصصي روي اون كار بشه.
ممكنه يه نفر به زمانسنجي علاقه داشته باشه يا يه نفر به كنترل پروژه يا برنامه ريزي يا مديريت كيفيت و...

hamid051

کاربر ممتاز
جالب بود.موافقم.
البته علل حقيقي همونطوري كه گفتيد عميق هست و شايد خارج از اين بحث،اما در اينجا چون (به نظر من) هر كدوم از دوستان فقط به مباحث كتاب بسنده ميكنند همه در يك سطح اند و قابليت حل مشكلات همديگه رو ندارند.
تخصصي شدن بهترين چاره است.و همچنين بهترين راه براي رشد در دنياي حقيقي.اينكه از هر بحثي اندك اطلاعاتي داشته باشيم اصلا چيز جالبي نيست.و در محيط كار هم استقبالي نميشه.
به نظر من بعد از فراگيري كليتي از هر زمينه،بايد مبحث مورد علاقه شناخته بشه و تخصصي روي اون كار بشه.
ممكنه يه نفر به زمانسنجي علاقه داشته باشه يا يه نفر به كنترل پروژه يا برنامه ريزي يا مديريت كيفيت و...
اره دقیقا همینطور - اما بحث کمرنگی به همین جا ختم نمیشه به نظر من کمرنگی باشگاه علت اصلیش اینکه موج به موج افراد وارد میشن - بیشتر موقع ها اول ترم ها - در حقیقت وقتی یک شخصی میخواد در این باشگاه رشد پیدا کنه بیشتر از اینکه توی مباحث تخصصی شرکت کنه بیشتر با پرسش و نظر دادن کمک میکنه دلیل اینکه بیشتر موقع ها بیشتر سوالات بی جواب میمونه اینکه تعداد افرادی که به پرسش ها جواب بدن کم البته ما نیروی های خوبی رو توی این باشگاه تربیت میکنیم اما به دلایل مختلف از باشگاه جدا میشن پسر ها بیشتر سربازی و کار و کمی و بیش ارشد - دختر ها هم کار و در بعضی از موقع ها روابط اثر میذاره و بخشی هم ادامه تحصیل بهترین کار برای رونق بخشیدن به باشگاه به نظرم ایجاد جوی برای ساده و بهتر جلوه دادن افراد تازه وارد و نیرو های تازه وارد - اگر ما بتونیم در ورودی هر ترم تعداد افرادی رو که به این باشگاه میان اونها رو با روش های متفاوت وا دار به کمک کردن و راه انداختن تاپیک های متفاوت داشته باشیم نتیجه بهتری میگیرم که به قول قدیمی ها باید یخشون رو باز بشه :D

linktaz

کاربر بیش فعال
اره دقیقا همینطور - اما بحث کمرنگی به همین جا ختم نمیشه به نظر من کمرنگی باشگاه علت اصلیش اینکه موج به موج افراد وارد میشن - بیشتر موقع ها اول ترم ها - در حقیقت وقتی یک شخصی میخواد در این باشگاه رشد پیدا کنه بیشتر از اینکه توی مباحث تخصصی شرکت کنه بیشتر با پرسش و نظر دادن کمک میکنه دلیل اینکه بیشتر موقع ها بیشتر سوالات بی جواب میمونه اینکه تعداد افرادی که به پرسش ها جواب بدن کم البته ما نیروی های خوبی رو توی این باشگاه تربیت میکنیم اما به دلایل مختلف از باشگاه جدا میشن پسر ها بیشتر سربازی و کار و کمی و بیش ارشد - دختر ها هم کار و در بعضی از موقع ها روابط اثر میذاره و بخشی هم ادامه تحصیل بهترین کار برای رونق بخشیدن به باشگاه به نظرم ایجاد جوی برای ساده و بهتر جلوه دادن افراد تازه وارد و نیرو های تازه وارد - اگر ما بتونیم در ورودی هر ترم تعداد افرادی رو که به این باشگاه میان اونها رو با روش های متفاوت وا دار به کمک کردن و راه انداختن تاپیک های متفاوت داشته باشیم نتیجه بهتری میگیرم که به قول قدیمی ها باید یخشون رو باز بشه :D
سلام
راستش مشكل اينجا رو ورود افراد جديد حل نميكنه.ببينيد،فرض كنيد يكي از دوستان در تاپيك بهره وري در حال فعاليت هستش.صددرصد اين دوستمون با مطالعه و تحقيق و شايد ام اندكي خودجوشي و ترجمه و... به اين نتايج رسيدن و دارن در مورد اون موضوع بحث ميكنند.
شايد هنوز خيلي هم راه داشته باشه تا موضوع تكميل بشه،اما به هر حال يه سري مباحث ابتدائي رو پشت سر گذاشتن،يعني محوريت ايشون هستند.
يه فرد تازه وارد به بحث بهره وري نميتونه محوريت رو دست بگيره و بايد كلي بره بره تا به نتايج ايشون برسه.كساني كه ميان اينجا اصول اوليه دروس رو ميدونند،يعني كسي نمياد اينجا بگه WBS چيه؟!!
همه نياز به رفع مشكل دارند نه تكرار مكررات.اگر شما تو اينترنت هر كدوم از موضوع هاي صنايع رو يه سرچ بزنيد دنيايي اطلاعات موجوده كه صد برابر اطلاعات اين فروم هستش.پس مزيت فروم چيه؟فقط بحث در مورد اون موضوع.چرا كه بحث ،موشكافانه است و موضوع رو باز ميكنه.
اين باشكاه به خودي خود فقط يه محرك واسه يادگيري هستش.
كاربران برن به سمت تخصصي كردن اطلاعاتشون كه رمز موفقيتشون هم تو همينه.وگرنه بعدها در بازار كار هم دچار مشكل ميشن.
به نظر من بايد آقا ايمان يه نظر سنجي بذاره و ببينه چه كساني به چه موضوع هايي علاقه "تخصصي" دارند و مسئوليت تاپيك ها رو بين افراد تقسيم كنه.موضوع مطرح بشه و كم كم مطالب باز بشن و تاپيك رونق بگيره.وگرنه با اين وضع فكر كنم فقط گفتگوي آزاد هميشه آپ باشه!!;)

sed ali

کاربر ممتاز
بچه ها یه بحث دیگه هست که مباحث خیلی متفرق از هم هست !
من مثلا بخش کیفیت کار کردم ولی خیلی مجدود بلدم
بعدشم افراد فعلا تو این زمینه خیلی کم هست که بخواییم با بحث به جوایی برسیم
یا مثلا در مورد سیستم داینامیک و ....
من امتجان کردم میگم

دوستان فعال هم کم داریم . حود من سربازی !! یا ایمان که زن و بچه دار و...
اینطوری سخت میشه
راستی بچه های قوی کم داریم !!! نمیدونم اینو چیکار کنیم

linktaz

کاربر بیش فعال
بچه ها یه بحث دیگه هست که مباحث خیلی متفرق از هم هست !
من مثلا بخش کیفیت کار کردم ولی خیلی مجدود بلدم
بعدشم افراد فعلا تو این زمینه خیلی کم هست که بخواییم با بحث به جوایی برسیم
یا مثلا در مورد سیستم داینامیک و ....
من امتجان کردم میگم

دوستان فعال هم کم داریم . حود من سربازی !! یا ایمان که زن و بچه دار و...
اینطوری سخت میشه
راستی بچه های قوی کم داریم !!! نمیدونم اینو چیکار کنیم
خوب ببين،قرار نيست كه فوق تخصص كيفيت بياد اينجا رو اداره كنه!
بعضي وقتا ديدگاه هاي افراد ميتونه خيلي مفيد باشه.حتما ذكر مطلب تئوريك موجود در كتاب ها ضروري نيست.
خوب منم هر روز از 6 صبح تا 4 سركارم.اما بازم ميام.
علي جان شما اگر سربازي، معافي!:biggrin:به ايمان ميگم مرخصي تو امضا كنه 2 روز هم تشويقي روش!!
جدا از شوخي،اما ببين،من اعتقادم اينه توي محيط كار،بايد نيرو رو خود آدم تربيت كنه.هيچكي از بيرون نمياد يهو معجزه كنه.اينجا هم همينطوره.نيروي قوي رو بايد خود ما بسازيم در واقع خود بچه هاي اين تالار همون بچه هاي قوي كه ميگي.

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی تیم مدیریتی تالار مهندسی صنایع تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

hamid051

کاربر ممتاز
سلام
راستش مشكل اينجا رو ورود افراد جديد حل نميكنه.ببينيد،فرض كنيد يكي از دوستان در تاپيك بهره وري در حال فعاليت هستش.صددرصد اين دوستمون با مطالعه و تحقيق و شايد ام اندكي خودجوشي و ترجمه و... به اين نتايج رسيدن و دارن در مورد اون موضوع بحث ميكنند.
شايد هنوز خيلي هم راه داشته باشه تا موضوع تكميل بشه،اما به هر حال يه سري مباحث ابتدائي رو پشت سر گذاشتن،يعني محوريت ايشون هستند.
يه فرد تازه وارد به بحث بهره وري نميتونه محوريت رو دست بگيره و بايد كلي بره بره تا به نتايج ايشون برسه.كساني كه ميان اينجا اصول اوليه دروس رو ميدونند،يعني كسي نمياد اينجا بگه WBS چيه؟!!
همه نياز به رفع مشكل دارند نه تكرار مكررات.اگر شما تو اينترنت هر كدوم از موضوع هاي صنايع رو يه سرچ بزنيد دنيايي اطلاعات موجوده كه صد برابر اطلاعات اين فروم هستش.پس مزيت فروم چيه؟فقط بحث در مورد اون موضوع.چرا كه بحث ،موشكافانه است و موضوع رو باز ميكنه.
اين باشكاه به خودي خود فقط يه محرك واسه يادگيري هستش.
كاربران برن به سمت تخصصي كردن اطلاعاتشون كه رمز موفقيتشون هم تو همينه.وگرنه بعدها در بازار كار هم دچار مشكل ميشن.
به نظر من بايد آقا ايمان يه نظر سنجي بذاره و ببينه چه كساني به چه موضوع هايي علاقه "تخصصي" دارند و مسئوليت تاپيك ها رو بين افراد تقسيم كنه.موضوع مطرح بشه و كم كم مطالب باز بشن و تاپيك رونق بگيره.وگرنه با اين وضع فكر كنم فقط گفتگوي آزاد هميشه آپ باشه!!;)

سلام :Dاره دیگه مهندس منم همین نکته رو میگم - اینکه فرد تازه وارد تا میاد به اصل قضیه برسه طول میکشه و دل سرد میشه به قول شما باید موشکافانه مباحث تخصصی بشه - این نظر سنجی که فرمودید واقعا کاربردی اره اگر علاقه و تخصص افراد مشخص بشه میتونیم بچه ها رو دسته بندی کنیم و به تقریبا به طور رسمی یک لیست داشته باشیم - برای اینکه بچه های که تازه وارد این باشگاه میشن و دنبال موضوعات مختلف می گردن بهتر که موضوعات رو مثلا درباره WBS رو یک تاپیک مجزا زده بشه و تعریف کلی گفته بشه بعد پیرامون همون مقدمه که گفته شده بحث بشه نمونه اشم قبلا توی همین تاپیک بوده ;)

hamid051

کاربر ممتاز
خوب ببين،قرار نيست كه فوق تخصص كيفيت بياد اينجا رو اداره كنه!
بعضي وقتا ديدگاه هاي افراد ميتونه خيلي مفيد باشه.حتما ذكر مطلب تئوريك موجود در كتاب ها ضروري نيست.
خوب منم هر روز از 6 صبح تا 4 سركارم.اما بازم ميام.
علي جان شما اگر سربازي، معافي!:biggrin:به ايمان ميگم مرخصي تو امضا كنه 2 روز هم تشويقي روش!!
جدا از شوخي،اما ببين،من اعتقادم اينه توي محيط كار،بايد نيرو رو خود آدم تربيت كنه.هيچكي از بيرون نمياد يهو معجزه كنه.اينجا هم همينطوره.نيروي قوي رو بايد خود ما بسازيم در واقع خود بچه هاي اين تالار همون بچه هاي قوي كه ميگي.

اره موافقم دقیقا همین طوری که خودمون پرورش یافتیم البته یکجورایی فرق میکنم :biggrin:ولی مهندس راست میگه منم همین رو دارم میگم اینکه شخصی توی تاپیک باشگاه پرورش بیابه یک ارغ و تعصب خاصی رو میگیره یعنی یک نوع حس افتخار بدست میاره این حس افتخار باعث میشه که پابند این باشگاه بشه :D

linktaz

کاربر بیش فعال
اگه بشه بصورت ماهيانه يه نظر سنجي در مورد كاربران فعال داشته باشيم كه كدوم كاربر بهترين پاسخ رو داده(با دليل!! كه مديريت هم نظارت داشته باشه) بعد يه جمع بندي و فرد مورد نظر كه انتخاب شد بهش امتياز جايزه داده بشه و در عنوانش يا يه جايي كه قابل ديدنه ذكر بشه مثلا كاربر برتر تيرماه 92!!
نميشه؟بعد آخر سال هم دسته بندي و يه نمودار گانت چارت از كاربران مدال آفرين!!:king:

شايد باعث ترغيب كاربران بشه...