دختری که شوهرآینده اش را با نقاشی پیشگویی کرد+عکس ..جالبه!!!

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز

کول مایو، یک هنرمند آماتور اهل انگلستان، تصویری از مرد رویاهایش را دو ماه پیش از آشنا شدن با او در یک سایت همسریابی به تصویر کشید. ولی پس از دیدن آن مرد از شبیه بودن او به نقاشی اش بسیار شوکه شد!
به گزارش پرشین وی در سال 2009، زمانی که کول هنوز مجرد بود یک نقاشی رمانتیک از یک مرد بلند قامت با ریش های تیره رنگ کشید.
او که در آن زمان 31 ساله بود زیاد درباره آن نقاشی اش فکر نکرده و تنها آن را در گوشه ای از اتاق نشیمن رها کرد. کمی بعد او تصمیم به آشنا شدن با یک فرد مناسب گرفت و از طریق یک سایت همسریابی با فردی به نام مایکل گومن آشنا شد.

به نظر می رسید هر دو آنها تفاهم زیادی با یکدیگر دارند و بعد از دو ماه تصمیم به ملاقات حضوری گرفتند. به محض آنکه کول چشمش به آن مرد افتاد از شباهت عجیب آن مرد به نقاشی اش در حیرت ماند.
از ترس آنکه شاید مایکل تصور کند از قبل او را می شناخته و پنهانی او را ردیابی کرده است، به گزارش پرشین وی او نقاشی را پنهان کرد و تنها بعد از چند جلسه از آشنایی نقاشی را به مایکل نشان داد.
خوشبختانه اگرچه مایکل در وهله اول از این اتفاق گیج شده بود ولی بعد قست جالب این اتفاق را در نظر گرفته و هیچ فکر نامرتبطی نسبت به کول نداشت.

هیجده ماه بعد از اولین ملاقات، آن دو ازدواج کردند و اکنون آن نقاشی را به دیوار خانه شان آویخته اند و دوستانشان نام مایکل را "مرد در نقاشی" خطاب می کنند.
کول در این باره می گوید:"من هرگز تصور نمی کردم که می توانم شوهر آینده ام را پیشگویی کنم و خودم به صورت معمول به این چیزها اعتقادی ندارم ولی احتمالا این دست سرنوشت بوده است."

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
احتمالاً توی اون سایت، یکی از ملاک ها رو نوشته بوده ریش و سیبیل ترجیحاً قهوه ای:d

mehrdad2012

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی اوقات این اتفاقات عجیب تو زندگی افراد پیش میاد :D
مرسی.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موارد مشابه اینو دیدم...

گاهی یادم میفته حرفایی تو بچگی زدم که الان اتفاق افتادن...

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با این وضعیت اقتصاد و کار و مسکن،اگه یه جیرجیرک رو هم نقاشی کنم فک نکنم چیزی گیرم بیاد

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا رو شکر همتون ازین تواناییا ندارید !

omran1

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس دختر خانوما تا دیر نشده بلند شید برید شوهرهایی ایندتون رو نقاشی کنید تا از دستتون در نرفته
(فکر کن نقاشی همتون مثل هم باشه....;););))

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تازه من که ازین خانم بهتر پیشگویی کرده بودم.
پیشگویی کرده بودم خانمم دهن، دماغ، چشم، گوش و ... داره!!

عاشق پیشه

عضو جدید

کول مایو، یک هنرمند آماتور اهل انگلستان، تصویری از مرد رویاهایش را دو ماه پیش از آشنا شدن با او در یک سایت همسریابی به تصویر کشید. ولی پس از دیدن آن مرد از شبیه بودن او به نقاشی اش بسیار شوکه شد!
به گزارش پرشین وی در سال 2009، زمانی که کول هنوز مجرد بود یک نقاشی رمانتیک از یک مرد بلند قامت با ریش های تیره رنگ کشید.
او که در آن زمان 31 ساله بود زیاد درباره آن نقاشی اش فکر نکرده و تنها آن را در گوشه ای از اتاق نشیمن رها کرد. کمی بعد او تصمیم به آشنا شدن با یک فرد مناسب گرفت و از طریق یک سایت همسریابی با فردی به نام مایکل گومن آشنا شد.

به نظر می رسید هر دو آنها تفاهم زیادی با یکدیگر دارند و بعد از دو ماه تصمیم به ملاقات حضوری گرفتند. به محض آنکه کول چشمش به آن مرد افتاد از شباهت عجیب آن مرد به نقاشی اش در حیرت ماند.
از ترس آنکه شاید مایکل تصور کند از قبل او را می شناخته و پنهانی او را ردیابی کرده است، به گزارش پرشین وی او نقاشی را پنهان کرد و تنها بعد از چند جلسه از آشنایی نقاشی را به مایکل نشان داد.
خوشبختانه اگرچه مایکل در وهله اول از این اتفاق گیج شده بود ولی بعد قست جالب این اتفاق را در نظر گرفته و هیچ فکر نامرتبطی نسبت به کول نداشت.

هیجده ماه بعد از اولین ملاقات، آن دو ازدواج کردند و اکنون آن نقاشی را به دیوار خانه شان آویخته اند و دوستانشان نام مایکل را "مرد در نقاشی" خطاب می کنند.
کول در این باره می گوید:"من هرگز تصور نمی کردم که می توانم شوهر آینده ام را پیشگویی کنم و خودم به صورت معمول به این چیزها اعتقادی ندارم ولی احتمالا این دست سرنوشت بوده است."

شاید نقاشی را بعد ازدواج کشیده؟
نکنه داره ما را سیاه میکنه؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یقه خانومه رو خودتون با فتوشاپ درستش کردین یا خود نقاش کشیدتش؟؟:D
بعدشم شوهر به درد نخوریه..با اون ریشاش!!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin: زحمت کشیده ...بابابزرگ خدابیامرز منم اگه زنده بود و ریش و سیبیل داشت همین شکلی میشد :|

X.Doll

عضو جدید
تاپیکای زیرخاکی این بنده خدارو میارید بالا ؟ :دی

عجب شباهتی :خخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچیش نیس؟!!
اَه..من انقد بدم میاد از مرد ریشو...
آدم صورتش تیغ تیغی میشه!!
:D

خو صورتش باید تیغ تیغی بشه دیگه با ریش.نکنه میخای پشتش تیغ تیغی بشه عین جوجه تیغی؟