لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

Setareh_madness

عضو جدید
کی همچین حرفی زد؟این بیچاره اگه خوددار نبود که الان اینجا نبود.مثل بسیاری از اقایون و خانما دنبال هوسش بود.در ضمن یادتون نره در کنار هر مرد فاحشه یک زن فاحشه وجود داره و بالعکس.

پس حرفش چی میتونه باشه؟؟؟؟ ازدواج موقت با این شرایط کلاه شرعی گذاشتنه

bahare-71

عضو جدید
کی همچین حرفی زد؟این بیچاره اگه خوددار نبود که الان اینجا نبود.مثل بسیاری از اقایون و خانما دنبال هوسش بود.در ضمن یادتون نره در کنار هر مرد فاحشه یک زن فاحشه وجود داره و بالعکس.

سلام من پست های شما رو از اول خوندم ... اینکه مرد بادیدن تحریک میشه درست ، ولی بقول یکی از بچه ها پس عفت وحیا این وسط چی میشه ؟ اگه قرار بود هر پسری با دیدن تحریک بشه الان دیگه آدم خوبی تو دنیا نمی موند. من سطح اعتقادات مذهبیم در حد متوسطه ولی از این جور کارا واقعا متنفرم ... بنظرمن لذت یه زندگی سالم با ازدواج موقت ازبین میره ...متوجه میشید که چی میگم؟

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
انداختن تقصیرات به گردن طرف مقابل کاریو حل نمیکنه.
فرقی نیست بین کسی که درخاست میده و کسی که قبول میکنه.هردو فاسدن.چون اگه نبودن نه درخاست میدادن و نه قبول میکردن.

این یه اصل اساسیه که من گفتم و در این موردم صادقه

آره هر دو که به نظرم فاسدن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئنا نمی شه تصور کرد آره ساختار بدنی این دو با هم متفاوته ولی من می گم این نباید بهانه بشه برای آقایون که بگن با دیدن هر چی جلوی چششون تحریک می شن ( صحنه های خاص) و در شرایط خاص این حسو به وجود می یاره
ببینید.اگه اقاقیون فاسد و خانمای فاسد رو بزاریم کنار.یعنی فکر کنیم که کسایی که مثل این اقایون دنبال بهانه هستن تا سریع برن دنبال این مسائل.و خانمایی که سریع به امیالشون جواب مثبت میدن.حالا یه جامعه داریم که همشون سالمن.تو این شرایط سالم که کسی ئنبال بهانه نیست باز هم نمیتونیم بگیم همه مردا و زنا 100 درصد سالم میمونن.چون به حکم انسان بودن غریزه دارن و غریزه هم منطق نمیشناسه.البته بهترین کار صبره تا رسیدن به شرایط خوب برای ازدواج.ولی میگم اگه کسی تو شرایطی باشه که کنترلش براش سخت باشه نباید بهش خندید و بهش خورده گرفت.ادمارو شرایط میساره.وگرنه اولش هممون فطرتا پاک بودیم.

bahare-71

عضو جدید
بنظم ازدواج موقت برای پسری که قبلا ازدواج دائم نداشته / مثل باتلاقی می مونه که با هر بار ازدواج موقت اونو بیشتر تو خودش غرق میکنه

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من پست های شما رو از اول خوندم ... اینکه مرد بادیدن تحریک میشه درست ، ولی بقول یکی از بچه ها پس عفت وحیا این وسط چی میشه ؟ اگه قرار بود هر پسری با دیدن تحریک بشه الان دیگه آدم خوبی تو دنیا نمی موند. من سطح اعتقادات مذهبیم در حد متوسطه ولی از این جور کارا واقعا متنفرم ... بنظرمن لذت یه زندگی سالم با ازدواج موقت ازبین میره ...متوجه میشید که چی میگم؟
شما که خوندید چرا همچین نظری میدید؟من هم گفتم که برای یه جوون مجرد صیغه فرقی با زنا نداره.(نظر شخصی)حرف من در پاسخ به دوستمون بود که گفته بودن خنده داره.من هم گفتم خنده دار نیست.بلکه واقعیته.گفتم شما خودتون رو با شرایطی که گفته شد مجازا تو اون حالت قرار بدید بعد نظر بدید.

تاریک وتنها

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید.اگه اقاقیون فاسد و خانمای فاسد رو بزاریم کنار.یعنی فکر کنیم که کسایی که مثل این اقایون دنبال بهانه هستن تا سریع برن دنبال این مسائل.و خانمایی که سریع به امیالشون جواب مثبت میدن.حالا یه جامعه داریم که همشون سالمن.تو این شرایط سالم که کسی ئنبال بهانه نیست باز هم نمیتونیم بگیم همه مردا و زنا 100 درصد سالم میمونن.چون به حکم انسان بودن غریزه دارن و غریزه هم منطق نمیشناسه.البته بهترین کار صبره تا رسیدن به شرایط خوب برای ازدواج.ولی میگم اگه کسی تو شرایطی باشه که کنترلش براش سخت باشه نباید بهش خندید و بهش خورده گرفت.ادمارو شرایط میساره.وگرنه اولش هممون فطرتا پاک بودیم.

منم مشکلی با این ندارم من فقط می گم این اومده دست آقایون که ما فرق داریم سریع تحریک می شیم نمی تونیم خودمونم کنترل کنیم باید بالفور کاری انجام بدیم که اون بستگی به شرایط و شخصیتشون داره که کدوم مدل رو انتخاب می کنن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم مشکلی با این ندارم من فقط می گم این اومده دست آقایون که ما فرق داریم سریع تحریک می شیم نمی تونیم خودمونم کنترل کنیم باید بالفور کاری انجام بدیم که اون بستگی به شرایط و شخصیتشون داره که کدوم مدل رو انتخاب می کنن
اینو قبول دارم.دقیقا مثل بسیاری از بهانه های خانما واسه همین کار.

bahare-71

عضو جدید
شما که خوندید چرا همچین نظری میدید؟من هم گفتم که برای یه جوون مجرد صیغه فرقی با زنا نداره.(نظر شخصی)حرف من در پاسخ به دوستمون بود که گفته بودن خنده داره.من هم گفتم خنده دار نیست.بلکه واقعیته.گفتم شما خودتون رو با شرایطی که گفته شد مجازا تو اون حالت قرار بدید بعد نظر بدید.

با نظر شما موافقم... مسائلی ماننداین جای شوخی ندارن...
:gol:

[B گفت:
[B گفت:
]
دست آقایون که ما فرق داریم سریع تحریک می شیم نمی تونیم خودمونم کنترل کنیم باید بالفور کاری انجام بدیم که اون بستگی به شرایط و شخصیتشون داره که کدوم مدل رو انتخاب می کنن[/B]

توام راس میگی...البته نمیشه پسرا رو فقط مقصر دونست...این وسط بعضی دخترام نقش زیادی دارن

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همگی موفق باشید.
و در اخر:داداش خودتو بدبخت نکیا!!!!اندکی صبر سحر نزدیکست.
(28 سالم شد نمیدونم چرا سحر نمیاد دیگه؟؟:D......سحر کویی پس؟؟؟:biggrin:)

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا به خانوادت نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرگ یه بار شیونم یه بار

bahare-71

عضو جدید
همگی موفق باشید.
و در اخر:داداش خودتو بدبخت نکیا!!!!اندکی صبر سحر نزدیکست.
(28 سالم شد نمیدونم چرا سحر نمیاد دیگه؟؟:D......سحر کویی پس؟؟؟:biggrin:)

شمام موفق باشی / خوب صحبت کردید...بحث خوبی ام بود... 28 سالت شده !!! :surprised:تو الان باید دنبال دختر واسه ازدواج باشی اینجا چیکار میکنی آخه:redface:

bahare-71

عضو جدید
مطمئن باش رفته

همه رو سرکار گذاشته :mad:

ولی نه بی انصافیه ...گفته بود به مسائل اخلاقی پای بندم...:)

در آخر ....پسرای مجرد سراغ این کارا نرید :w24: ... برید دنبال ازدواج دائم که
1000 برابر شیرین تر ودلچسب تره:w40: ...

باشنیدن اولین جواب "نه" دلسرد نشید خب دختریم دیقه ...یکم ناز میکنیم:w38: ا ژ من گوفتن بوداا...مرشی منم میلم دیقه !
:w27:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شمام موفق باشی / خوب صحبت کردید...بحث خوبی ام بود... 28 سالت شده !!! :surprised:تو الان باید دنبال دختر واسه ازدواج باشی اینجا چیکار میکنی آخه:redface:
چه کنیم وقتی شرایطشو نداریم؟باید صبر کنیم دیگه

bahare-71

عضو جدید
چه کنیم وقتی شرایطشو نداریم؟باید صبر کنیم دیگه

نوچ نیشه... 28 سالته ها... حتما تو این سال ها یه چیزی پس انداز کردی ...اگه کمم باشه اشکال نداره ...تو برو جلو خدا هم کمک میکنه داداشی...

................................................................................................................................................
بچه ها تو خارج کشور ازدواج رو با یه خونه 40 متری یه تخت خواب دونفره شروع میکنن و بعدا زن وشوهر با تلاش وکار چیزای بزرگتر بدس میارن وبه خواسته هاشون میرسن...

تو ایران برعکسه اول زندگی همه شرایط باید جور باشه ... بعد که زن وشوهر شدن دیگه نمیدونن باید چیکار کن چون همه چی دارن!

کاش تو کشور مام اینجوری بود... :(

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جدای از همه ی مشکلات واسه ازدواج این وسط من خیلی دیدم که مادر پسرها همه کارها را خراب میکنند

میخوان پسرشون که هزار تا عیب داره را به دختر شاه پریون تقدیم کنند

واسه همینه که نمیشه

خانواده ی پسرا خیییییییییییییییییییییلی پرتوقع شدند

میخوان برند سراغ دختری که باباش میلیاردره

پشت تلفن اولین سوالشون شغله پدره

حالا یکی که پدرش رفتگره یا پدر نداره تکلیفش چیه؟

bahare-71

عضو جدید
جدای از همه ی مشکلات واسه ازدواج این وسط من خیلی دیدم که مادر پسرها همه کارها را خراب میکنند

میخوان پسرشون که هزار تا عیب داره را به دختر شاه پریون تقدیم کنند

واسه همینه که نمیشه

خانواده ی پسرا خیییییییییییییییییییییلی پرتوقع شدند

میخوان برند سراغ دختری که باباش میلیاردره

پشت تلفن اولین سوالشون شغله پدره

حالا یکی که پدرش رفتگره یا پدر نداره تکلیفش چیه؟

آره پسرامون خیلی بی عرضه شدن ... دوس دارن با خانواده ای وصلت کنن که پولدار باشن ... ولی نمیدونن که بعد ازدواج همش باید از دست زنشون تو سری بخورن!
هرکی باید با هم سطح خودش وصلت کنه...