[دانلود] Flow Science Flow-3D 10.0.1

Schneider

مدیر بازنشسته
Flow Science Flow-3D 10.0.1
(برای اولین بار در سایتی ایرانی)
32 بیت و 64 بیت

FLOW-3D provides flow simulation solutions for engineers investigating the dynamic behavior of liquids and gases in a wide range of industrial applications and physical processes
FLOW-3D is a powerful and highly-accurate CFD software that gives engineers valuable insight into many physical flow processes. With special capabilities for accurately predicting free-surface flows, FLOW-3D is the ideal CFD software to use in your design phase as well as in improving production processes

>> سایت سازنده جهت کسب اطلاعات کامل <<
و
>> تغییرات و بهبودهایی که در ورژن 10 اتفاق افتاده <<

لینک دانلود را از ضمیمه دریافت کنید :smile:

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• links 941.txt
    258 بایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:

saeed_azsh88

عضو جدید
ممنون من که خیلی وقته می خوام قشنگ این نرم افزار و یاد بگیرم ولی چه سایت های انگلیسی و چه فارسی هیچ منوالی پیدا نمیشه.help خود برنامه هم که کمک چندانی نکرد.

behdadn88

عضو جدید
ممنون براي اين نرم افزار منحصر به فرد
من با ورژن9.3 كارهاي زيادي كردم خصوصا در بخش جريان سيال ولي براي انجماد به مشكل بر ميخوردم
ولي حالا در سايتش خوندم كه بخش انجماد را بهبود بخشيدند
ولي الان مشكلم با لايسنس نرم افزاره
ميدونم كه دردسر داره و براي 9 هم به همين صورت بود ولي از 1 سال پيش كه من اونو نصب كردم بدون مشكل باهاش كار ميكنم
من يادم رفته كه چطوري لايسنس فعال ميشد
كسي هست كه كمك كنه؟

saeed_azsh88

عضو جدید
سلام دوستان.
من تونستم تو ویندوز 7 هم 32 بیت و هم 64 بیت نصب کرده و ران کنم.
برای 64 بیت یه فایلی هست که باید دانلود بشه.
از اونجایی که زیاد انجمن نمیام و چندتا مرحله واسه اجرا کردنش داره هرکی مشکلی داره با (ایمیل حذف شد) مکاتبه کنه کمکش کنم.

پیام مدیر:

لطفا از ایمیل دادن خودداری کنید
مشکلات در مورد این نرم افزار رو همینجا مطرح کنید
و راه حل هم همینجا ارائه بدید
چیزی قرار نیست در پیغام خصوصی ردوبدل بشه به جز مسائل مالی/تجاری که اینجا جاش نیست
محلش تالار نیازمندیها ست

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amirkms

عضو جدید
سلام
واقعا زحمت میکشید جا داره تشکر کنم
من هنوز بین انتخاب ورژن ۹.۳ و ۱۰.۱ مشکل دارم
و هنوز هم با کرک کردن ورژن ۹.۳ مشکل دارم کرک تنهاش گیرم نمیاد !

hamid_t

عضو جدید
کار نمیکنه! لایسنس ارور میده....خوب راهنما نصب بزارید لااقل...

HSRIAHI

عضو جدید
کتاب راهنمی فارسی آموزش flow3d

کتاب راهنمی فارسی آموزش flow3d

کار نمیکنه! لایسنس ارور میده....خوب راهنما نصب بزارید لااقل...

طراحي و مدل‌سازي ديناميك سيالات و تحليل نتايج در Flow-3D: راهنماي آموزش تصوير براي رشته‌هاي مهندسي ...
موضوع:
پديدآورنده:
ناشر:
انديشه‌سرا

304 صفحه - وزيري (شوميز) - چاپ 2 - 150 نسخه 8 -81-5716-600-978
978-600-5716-81-8
تاريخ نشر:25/03/92
قيمت پشت جلد :180000 ريال
كد ديويي:530.13
زبان كتاب:فارسي
محل نشر:تهران - تهران

[FONT=IranNastaliq, serif]این کتاب فعلاً در تیراژ بسیار کم منتشر شده و در کتابفروشی ها توزیع نشده است
[/FONT]​
[FONT=IranNastaliq, serif]​
[/FONT]​
[FONT=IranNastaliq, serif]تعداد معدودی از این کتاب در مرکز پخش انتشارات اندیشه سرا قابل تهیه است. (66966925-021)

[/FONT]​
[FONT=IranNastaliq, serif]​
[/FONT]​
[FONT=&quot]
[/FONT]

[FONT=&quot]فهرست مطالب[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل اول: مقدمه و آشنایی با [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل دوم: مدل‌سازی در [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل سوم: شبیه‌سازی، تحلیل نتایج و مشاهده‌ی گراف‌ها در [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل چهارم: مراحل طراحی و مدل‌سازی دینامیك سیالات محاسباتی در [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل پنجم: اجرای نمونه‌ی پروژه در [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل ششم:خود‌آموز گام به گام مدل‌سازی هیدرولیك جریان سیال در [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل هفتم: خودآموز گام به گام مدل‌سازی فرآیندهای ریخته‌گری در [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل هشتم: خودآموز گام به گام مدل‌سازی فرآیندهای جریان میكروسیال: ژر شدن مویرگی در[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Flow 3D[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل نهم: [/FONT][FONT=&quot]مدل‌سازی جریان در حفره (کاویتی)[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل دهم: [/FONT][FONT=&quot]مدل‌سازی جریان روی استوانه[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل یازدهم: مدل‌سازی نوسان سیال در مخزن ([/FONT]Sloshing[FONT=&quot])[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل دوازدهم: مدل‌سازی حرکات کشتی[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]فصل سیزدهم: مدل‌سازی مسائل پیشرفته در [/FONT]FLOW-3D[FONT=&quot][/FONT]

[FONT=IranNastaliq, serif]تعداد معدودی از این کتاب در مرکز پخش انتشارات اندیشه سرا قابل تهیه است. (66966925-021)

[/FONT]​

Schneider

مدیر بازنشسته
انتشارات اندیشه سرا رو شخصا میپسندم
کارای خوبی ارایه کرده

اما جدای این موضوع:
دوستانیکه این نرم افزار رو دانلود کردن.... نصبش اینگونه است:
1: خود نرم افزار رو بصورت client نصب کنید (Flex License Manager رو نصب نکنید)
۲: تمام فایلهای موجود در پوشه کرک رو کپی کنید در محل نصب نرم افزار و overwrite کنید
این نرم افزار توسط یکی از قویترین گروههای نرم افزاری هرسال کرک میشه
اگر این گروه نبود هیچوقت ANSYS برای عموم در دسترس نبود
یا کلی نرم افزار دیگه

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام
کرک ورژن ۹.۳ رو دارم.... کلا ورژن ۹.۳ توسط یک گروه نرم افزاریه دیگه کرک شد
همین ورژن 10 رو استفاده کن

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام
کرک ورژن ۹.۳ رو دارم.... کلا ورژن ۹.۳ توسط یک گروه نرم افزاریه دیگه کرک شد
همین ورژن 10 رو استفاده کن

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسخه کرک شدهpv elite موجود هست؟
اگر آره,لطفا لینک دانلودش رو اینجا بذارید

amirkms

عضو جدید
دوستان کسی در مورد ورژن 11 اطلاعاتی داره ؟ جایی سراغ دارید بشه دانلود کرد یا خرید مدتیه دنبال ورژن 11 هستم

Schneider

مدیر بازنشسته
دوستان کسی در مورد ورژن 11 اطلاعاتی داره ؟ جایی سراغ دارید بشه دانلود کرد یا خرید مدتیه دنبال ورژن 11 هستم
مهندس جان ورژن 11ش اگررررر توسط سایت سازنده release شده باشه، هنوز کرک نشده و در ایران هم کسی نمیفروشه

بالا