کلوپ طرفداران پرسپولیس

sajad 3000

کاربر فعال تالار اقتصاد ,
کاربر ممتاز
[h=1]علي کريمي فردا عازم مالزي مي‌شود [/h]
علي کريمي هافبک تيم پرسپوليس که نامزد 3 بازيکن برتر آسيا است فردا سه‌شنبه براي حضور در مراسم انتخاب بهترين‌هاي آسيا راهي مالزي خواهد شد تا در اين مراسم شرکت کند. اين مراسم پنجشنبه هفته جاري برگزار مي شود و علي کريمي روز بعد از مراسم برترين‌هاي آسيا به تهران باز خواهد گشت تا در تمرينات پرسپوليس شرکت کند.

به گزارش فارس، رقباي کريمي از چين و کره جنوبي هستند.

کريمي يک بار در سال 2004 عنوان بهترين مرد سال آسيا را کسب کرده است.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم برای لنگی های عزیز مشاهده پیوست 124599

وﻗﺘﯽ ﯾﻪ کیسه کش ( استقلال سابق ) ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﮐﺮﯼ ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺗﯿﻤﺶ ﮐﻬﮑﺸﺎﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﺑﻬﺶ ﻧﺨﻨﺪﯾﺪ،ﻣﺴﺨﺮﺵ ﻧﮑﻨﯿﺪ.بزارید از نکونام عکس بزاره و فک کنه از استقلال رفته اروپا و لژیونر اینهاست . به روش نیارید که تا حالا نه بهترین بازیکن آسیا داشتن نه لژیونری مثل علی کریمی یا علی دایی. ﺁﺭﻭﻡ ﺗﻮ ﭼﺸﻤﺎﺵ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﺁﺭﻭﻣﯽ ﻣﻮﻫﺎﺵ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺣﻖ ﺑﺎ ﺍﻭﻧﻪ ..! ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ کیسه کش ﺑﺎ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﺑﺮﺍﻓﺮﻭﺧﺘﻪ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ چهارتایی هاااااا،ﺷﻤﺎ ﻓﻮﺭﺃ شیش ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻬﺶ ﻧﺸﻮﻥ ﻧﺪﯾﺪ ﺑﻠﮑﻪ ﺁﺭﻭﻡ ﺍﻭﻧﻮ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﻬﺶ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﺍﻫﻪ ﻭ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺑﺎﺷﻪ.ﻗﺪﺭ ﺍﯾﻦ کیسه کشهارو ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ، کیسه ها ﺷﯿﺮﯾﻨﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻧﺪ . وقتی یه 6تایی براتون میگه ما 20-30سال پیش قهرمان آسیا شدیم فورا نگید دیگه چرا نمیتونید بشید ! هی نگید یه لژیونر ما مثل علی دایی یا علی کریمی اندازه کل باشگاهتون افتخار داره .ﻫﺮ ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﮔﺎﻫﯽ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﻮﻥ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﺩﺍﺷﺘﯿﺪ ﺟﺎﯼ ﺍﻭﻧﺎ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﺍﺯ کیسه ﻃﺮﻓﺪﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ.!ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺳﻮﺭﭘﺮﺍﯾﺰ ﮐﻨﯿﺪ،ﯾﻪ ﺷﺎﺧﻪ گل ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺘﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺩﻭﺭ ﮐﻤﺮﺷﻮﻥ ﺣﻠﻘﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺁﺭﻭﻡ ﺩﺭ ﮔﻮﺷﺸﻮﻥ ﺑﮕﯿﺪ " ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﻃﺮﻓﺪﺍﺭ ﭘﺮ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﻭ ﭘﺮ ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﺗﺮﯾﻦ ﺗﯿﻢ ﺍﯾﺮﺍﻥ و آسیا ﻫﺴﺘﯽ ."!!!وقتی یه استقلالی میگه از بازیه 6تایی معروف مدرکی نیست و الکلی هستش یه لبخند بهش بزنید و بگید باشه و اصلا به روش نیارید که 10-12 بار همه اون بازیکناشون که تو اون بازی معروف بودند مانند ناصر خان در برنامه 90 اعتراف کردن که چه زیبا و شیک 6تایی شدن .به روشون نیارید که رییس وقت فدراسیون که استقلالی بود ( تیمسار خسروانی) از ناراحتی گفت اون بازی نباید فیلمش پخش بشه و پاکش کنید ..آره عزیزم :)) .ﻭﻗﺘﯽ ﯾﻪ کیسه کش ﺑﺎ ﺟﺪﯾﺖ ﺗﻤﺎﻡ ﻓﺮﯾﺎﺩﻣﯿﺰﻧﻪ " امیییر قلعه نووووعی "ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺩﺳﺘﺶ ﺭﻭ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﻭ ﺍﻭﻧﻮ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﮐﻨﯿﺪ،ﻧﺬﺍﺭﯾﺪ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻏﺮﺑﺖ ﮐﻨﻪ.!ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﺩﺳﺘﺎﺵ ﺭﻭ ﻣﺤﮑﻢ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺗﻮ ﺩﺳﺘﺘﻮﻥ ﻭ ﺍﺯﺵ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯿﺪ،ﺍﺯ جباری و مجیدی و ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﮕﯿﺪ ﮐﻪ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﻭ ﺷﺮﯾﻔﯽ قلعه نوعی و مجیدی ﻧﺪﯾﺪﯾﺪ.!!! ﺑﻪ ﭼﺸﻢ یک ﻣﺠﺮﻡ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ کیسه کشا ﻧﮕﺎﻩ ﻧﮑﻨﯿﺪ،ﺍﯾﻨﺎ ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻦ،ﻗﺮﺑﺎﻧﯽ یک ﻓﻀﺎﯼ ﻣﺴﻤﻮﻡ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ.! ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﻧﺒﻮﺩﻩ،ﮐﺴﯽ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺑﺮﺍﺷﻮﻥ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻩ ﮐﻪ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﯾﻌﻨﯽ چی ،ﺣﻖ ﺩﺍﺭﻥ ﮐﻪ کیسه کش ﺑﺎﺷﻦ .!ﻓﺸﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺭﻭﯼ ﺍﻭﻧﺎ ﻫﺴﺖ. ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺍﻭﻧﺎﺭﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﻬﻤﻮﻧﻤﻮﻥ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ،ﺑﻌﺪ ﺩﺭﺑﯽ ﺩﯾﮕﻪ ﭘﯿﺪﺍﺷﻮﻥ ﻧﻤﯿﮑﻨﯿﺪ. ﺍﻻﻥ ﮐﻪ ﻫﺴﺘﻦ ﻗﺪﺭﺷﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ،ﺷﺎﯾﺪ ﻓﺮﺩﺍ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﯾﺮ ﺑﺎﺷﻪ! * * * * * *
کیسه کش : ما ٢٤ تا برديم شما ١٨ بار
پرسپولیسی : آخه بُردایِ شما از وقتی تاج بودین حساب ميشه اگه ما هم بُردامون از وقتی شاهين بوديم حساب بشه خيلی زير مايين :))
کیسه کش : علی سامره ثانيه ٣٠ بهتون گل زد
پرسپولیسی : به جاش بهترين گلزن دربی پرسپولیسيه( ايرانپاك :7گل )
کیسه کش : ما رفت و برگشت برديمتون
پرسپولیسی : ماهم رفت و برگشت برديمتون ولی نه به كمك داور
کیسه کش : ما از الغرافه ٥ تا نخورديم
پرسپولیسی : از ما كه ٦ تا خورديد =)))
کیسه کش : ما زودترين گل تاريخ ليگ برترو تو ٨ ثانيه از مس سرچشمه نخورديم
پرسپولیسی : ما هم تو ده دقيقه از يه تيم ده نفره از يه نفر سه تا گل به سه شكل مختلف نخورديم =))))
کیسه کش : ما پر افتخار ترين تيم آسياييم
پرسپولیسی : اولا پر افتخار ترين تيم آسيا پوهانگ استيلرز كره جنوبيه دوما ما هم پر طرفدار ترين تيم آسياييم
کیسه کش : ما ديگه افتخارامون ته كشيد
پرسپولیسی : تيم ما سه تا از بازيكناش مرد سال فوتبال آسيا شدن
کیسه کش : .....
پرسپولیسی : تيم ما بيشترين لژيونروتو آسيا داشته
پرسپولیسی : آقایِ گل جهان پرسپولیسه
پرسپولیسی: تيم ما ٢ هتريكی توو دربی داره
کیسه کش : بابام کارم داره :| بای =)))))))))))) * * * * * *

شیش تایی یادت باشه پرسپولیس سرورته ده دقیقه ده نفره 3تا گل !!!!

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]دعوتنامه رسمی سلتيك برای انصاری فرد [/h]
همزمان با اوج گرفتن دوباره كريم انصاري فرد و گلزني هاي او در دو بازي اخير، پيشنهاد خوب و دندان گيري از يك باشگاه معتبر بريتانيايي به دست اين بازيكن رسيد.

به نوشته کانون هواداري قرمز : مهاجم ملي پوش پرسپوليس و آقاي گل ليگ يازدهم با پيشنهاد باشگاه سلتيك اسكاتلند روبه رو شده، اما در اولين واكنش اعلام كرده است تا پايان فصل پرسپوليس را ترك نخواهد كرد.

مهاجم 22 ساله پرسپوليس دعوتنامه رسمي باشگاه سلتيك را براي حضور در آزمون هاي اين تيم دريافت كرده است. اما او در جمعي دوستانه اعلام كرده در شرايط فعلي به هيچ وجه قصد رفتن از پرسپوليس را ندارد.

نكته اين كه مدیر برنامه اين بازيكن محمودرضا فاضلی است اما پیشنهاد باشگاه سلتيك از طريق منيجر ديگري به انصاري فرد ارائه شده است. اين هم از نكاتي است كه مي تواند احتمال انجام اين انتقال را پايين بياورد.

sajad 3000

کاربر ممتاز

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
وﻗﺘﯽ ﯾﻪ کیسه کش ( استقلال سابق ) ﺑﺮﺍﺗﻮﻥ ﮐﺮﯼ ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺗﯿﻤﺶ ﮐﻬﮑﺸﺎﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﺑﻬﺶ ﻧﺨﻨﺪﯾﺪ،ﻣﺴﺨﺮﺵ ﻧﮑﻨﯿﺪ.
.
.

:w15::w15::w15:
خیلییییییی باحال بود ..
دمت گرم خاطراتمونو زنده كردي دوباره.
يادش بخير هميشه تو آزادي موقع معرفي بازيكنا محسن خليلي با اين عكسش نشون داده ميشد (ورزشگاه منفجر ميشد)
خيلي باغيرت اين محسن خليلي
محسن رفت و برگشت.

خیلی باغیرت بود واقعا ...احترام نظامی هاش برای هوادارا هنوزم یادمه ..محسن رفت و برگشت بهترین بود هنوزم هوادارای پرسپولیس دوسش دارن ...

GAME_OVER

کاربر ممتاز

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سرخپوشان پایتخت.......حرفا وعکس ها عالی ولی از سردار متنفرم:razz:

متنفری؟؟؟؟؟؟؟؟؟خو باش..........یه سردار سرخ داریم تو ایران اونم ممد رویانیانه
......تو سردار سرخ دلهایی.....بهترین مدیر عامل تاریخ

پرسپولیس
...البته تا اونجا که میدونم کیسه کشا متنفرن ازش ....اونم بدلیل سوزش زیاد...نه اینکه خودشون بدبخت گدا هستن.....

سردار هست رئیس و ما مونس و انیس..................ذکر حسین بود نگه دار پرسپولیس

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای گلم من پرسپولیسی هستم وتا اخرم میمونم ..فقط از سردار بدم میاد همین:(
اوج درخشش تیممون با سرپرستی کاشانی بود ولی این ...:)
درضمن من تماشاگرنماهم نیستم ...عاشق سرخپوشانم:razz:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اشکالی نداره اتفاقا سردار هم از تو همچی خوشش نمیاد:D
این که پرسپولیسی هستی مهمه اینا همه یه روز میان یه روزی هم میرن این پرسپولیسه که میمونه

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشکالی نداره اتفاقا سردار هم از تو همچی خوشش نمیاد:D
این که پرسپولیسی هستی مهمه اینا همه یه روز میان یه روزی هم میرن این پرسپولیسه که میمونه

دل به دل راه داره .:razz:..منو سردار تفاهم نداریم:biggrin:
ایشالا به زودی اینم بره...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
دل به دل راه داره .:razz:..منو سردار تفاهم نداریم:biggrin:
ایشالا به زودی اینم بره...

اینکه تیم نتیجه نگرفته چه ربطی به مدیرعامل داره ؟؟
بنظرم رویانیان همه کار کرده تا تیمش نتیجه بگیره ...بهترین بازیکنا رو آورد به حرف هوادارا گوش کرد و بهترین مربی رو آورد بهترین امکانات رو برا تیم فراهم کرده نزاشته بازیکنا مشکل مالی داشته باشن حتی از نظر روانی هم سعی کرده تیمو تغذیه کنه ...دیگه چیکار باید بکنه ؟؟؟ وظیفه شو به بهترین شکل انجام داده دیگه نمیتونه بره وسط زمین بازی بکنه که ....
میشه بگی دلیل اینکه ازش خوشت نمیاد چیه؟؟
تیم زمان قطبی رو با این تیم مقایسه نکن اون تیم همه افرادش از مدیرعامل گرفته تا توپ جمع کن با هم هماهنگ بودن اون تیم سایه یه فصل وحشتناک رو سرش نبود ..مثل امروز نبود که هزار نفر از درون و بیرون تیم بخوان مربی رو زمین بزنن یا بخوان تیمو بفرستن دسته 1 ...
اینکه 12م شدیم مصببش همین جناب کاشانیه با اخراج کرانچار و آوردن دایی و مشکلاتش با دایی پرسپولیسو به روزی انداخت که هنوزم داریم ازش میخوریم ...
اگه از رویانیان خوشت نمیاد بنظرم بهتره از کاشانی خیلی بدت بیاد کسی که حتی نتونست 4تا بازیکن خوب بیاره و بازیکنایی که باهامون قرارداد داخلی بستن رو هم نتونست نگه داره ...این فصل از 12م که پاینتر نمیریم که ..بخاطرکارای همین جناب کاشانی تا 12م رفتیم..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
هرچی مشکل الآن پرسپولیس داره مقصرش کاشانیه اون موقعی که دایی رو نخواست و استیلی رو اورد و...

FREE DOOM

عضو جدید
هرچی مشکل الآن پرسپولیس داره مقصرش کاشانیه اون موقعی که دایی رو نخواست و استیلی رو اورد و...

كاملا درسته;)

به خدا دوساله حرف منم همينه. كاشاني بلايي سر تيم آورد كه جبران كردنش حداقل دو فصل طول ميكشه.

درسته كه تيم دايي نوسان داشت ولي انصافا خوب كار ميكرد(حداقلش اين بود كه كسي تو زمين راه نمي رفت).

فكرشو بكنيد بازيكنايي كه الان داريم اگه اونموقع تو تيم دايي بودن قهرماني ليگ كه سهل بود براي قهرماني

آسيا ميجنگيديم .

به اميد اينكه پرسپوليس تو اين فصل به روزاي اوجش برگرده.

آخرین ویرایش:

sajad 3000

کاربر ممتاز

من خودم کلا زیاد از اخلاق آدم های نظامی خوشم نمیاد. ولی انصافا سردار برای پرسپولیس خیلی زحمت کشیده. درکل به نظر شما احترام می گذارم.

sajad 3000

کاربر ممتاز
مهرزاد معدنچی و نیلسون پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت در دیدار مقابل ملوان می‌توانند برای پرسپولیس به میدان بروند.

وجیه‌الله چشمه‌سری، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس از رفع مصدومیت نیلسون و معدنچی خبر داد. این 2 بازیکن در تمرین امروز پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکی معلوم شد که مشکلی ندارند و در صورت صلاحدید کادر فنی می‌توانند در دیدار مقابل ملوان برای پرسپولیس به میدان بروند.

همچنین کریمی و قاضی در حال طی کردن مراحل درمان هستند. این 2بازیکن در نیم‌فصل دوم شرایط بازی برای پرسپولیس را پیدا می‌کنند و می توانند به میدان بروند.

*در پایان تمرین امروز پرسپولیس در حالی‌که بازیکنان مجموعه درفشی‌فر را ترک می‌کردند مجید فرخزادی عضو سابق هیئت‌مدیره پرسپولیس وارد مجموعه درفشی‌فر شد. این اتفاق در نوع خود بسیار تعجب‌برانگیز بود.

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]آقازماني را بازيكن پيكان بدانيد[/h]به گزارش پارس فوتبال: عبدالله ویسی سرمربي پيكان درباره پیوستن سامان آقازمانی به این تیم گفت : او از بازیکنانی است که باید بگویم با او در تماس هستم و او را باید در نیم‌فصل دوم جزو بازیکنان تیم پیکان بدانید.

هوراااااااااااااااا:w42::w42::w42::w42::w42:

sajad 3000

کاربر ممتاز
[h=1]میلان،یونایتد،بارسا حریفان آتی پرسپولیس! [/h]
مراسم امضای قرارداد بین باشگاه پرسپولیس با آکادمی ترافیک برزیل برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری باشگاه پرسپولیس با آکادمی فوتبال ترافیک برزیل با حضور محمد رویانیان، حمید استیلی و مدیرعامل و قائم مقام آکادمی فوتبال ترافیک برزیل ظهر امروز در باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در نشست خبری این مراسم ابتدا محمد رویانیان توضیح داد: باشگاه پرسپولیس نیازی به معرفی ندارد و برای همه ایران و آسیا و امروز در اروپا شناخته شده است. عظمت پرسپولیس به طرفداران میلیونی‌اش است که به این نام عشق می‌ورزند. من از روزی که خدمتم در پرسپولیس آغاز شد، سه هدف مدیریتی را دنبال کردم.

وی ادامه داد: این سه هدف عمده در راستای چشم‌اندازی تعریف شده بود تحت عنوان پرسپولیس جهانی. من به عنوان مدیر باشگاه احساس کردم که این سه هدف را باید دنبال کنیم. اولین هدف توسعه اقتصادی پرسپولیس است تا ما با بدون وابستگی بتوانیم از درون نیازهای اقتصادی را تامین کنیم و باشگاه خودگردان باشد. در این یک سال هم که بودم بیش از 11 ماه تلاش شبانه‌روزی داشتم و این تلاش‌ها الان در مرحله بهره‌برداری است. بهره‌برداری از این خدمات در عمر هیچ باشگاهی نبوده است. هواداران خواهند فهمید که چه اتفاق بزرگی در حوزه اقتصادی ایجاد شده است اما الان وقت گفتن این‌ها نیست.

رویانیان در ادامه درباره دومین هدف مدیریتی‌اش توضیح داد: تیم‌های پایه پرسپولیس زیر صفر است و پرسپولیس حتی توانایی تولید بازیکن برای خودش را هم ندارد چه برسد به صادرات بازیکن. بنابراین هدف بعدی ما در پرسپولیس این است که ما تبدیل به تولید کننده بازیکن با محوریت تجاری کردن فوتبال باشیم. تولید بازیکن برای ایران و خارج از ایران یک ایده و آرزو برایمان بود که ماه‌ها تلاش و لطف خدا باعث شد امروز شاهد به بار نشستن آن باشیم.

رویانیان افزود: شاهد راه اندازی سامانه‌ای خواهید بود که در تاریخ پرسپولیس نبوده است. هفته‌ی آینده تحول عظیمی در دانش‌بنیان و دانش‌محور شدن پرسپولیس روی خواهد داد و در یک ماه آینده شاهد به بار نشستن بیش از 10 ماه تلاش خواهید بود. همچنین روز شنبه در مراسمی امکانات توسعه فوتبال پرسپولیس را خواهید دید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه از انعقاد قرارداد با باشگاه‌های اروپایی نیز خبر داد و افزود: شرکت مشترکی در ایران تاسیس می‌شود که خواهید دید چه اتفاقی خواهد افتاد. تیم‌های پایه تبدیل به سامانه و نظام جدید آموزشی در گستره ایران با پشتوانه قوی مراکز علمی و آموزشی و دانشگاهی خواهند بود.

رویانیان در ادامه با اشاره به هدف سوم مدیریتش بیان کرد: ما می‌خواهیم ساختار و شبکه هواداری ملی را ایجاد کنیم. تاکنون بین مدیریت باشگاه و هواداران هیچ ارتباطی وجود نداشت و ما بر آن شدیم از ماه‌ها قبل که نه تنها این ارتباط را برقرار کنیم بلکه رابطه را نیز ایجاد کنیم. تاکنون تنها راه هوادار با باشگاه از طریق تیم فوتبال در ورزشگاه‌ها بود اما این ارتباط خام و غیر موثر است بنابراین ما شبکه اجتماعی بزرگ ملی را تحت عنوان حامیان پرسپولیس ایجاد می‌کنیم تا دو اتفاق شامل نشر اخلاق و اقدامات فرهنگی و استفاده از پتانسیل قوی هواداری در جهت تقویت اقتصاد پرسپولیس و افزایش قدرت چانه‌زنی در آسیا و حضور در فیفا رخ دهد. به هر حال اسم باشگاه فرهنگی است اما بستر و ارتباطی تاکنون نبوده و ارتباط‌ها ناهنجار بوده است.

وی خاطرنشان کرد: این‌ها سه هدف بزرگ من در پرسپولیس بود. کارهایی که در 11 ماه اخیر انجام دادیم، در 50 سال تاریخ پرسپولیس بی‌نظیر است. من می‌توانم آن‌ها را یک به یک رو کنم. خواستم یک روزی این اتفاقات را به هواداران بگویم و توضیح بدهم که در یک سال مدیریتم چه کار کردیم. به هر حال پرسپولیس افت‌هایی داشته که این برای‌مان ضعف محسوب می‌شود اما ما به دلیل نگاه به آینده از این‌ها غافل شده‌ایم که جبران خواهد شد.

رویانیان همچنین با بیان اینکه قوی‌ترین رسانه‌ها در اختیار ورزش است تاکید کرد: رسانه‌های ورزشی بهره‌برداری لازم را نمی‌کنند. من این را اشکال می‌دانم اما ما ابتدا باید خودمان را اصلاح کنیم و ببینیم که در مدیریت اصل نتیجه‌گیری است یا توسعه. در یک سال اخیر علی‌رغم هجمه‌ای که به دلیل نتایج تیم به وجود می‌آمد از اصول کوتاه نیامدیم و از این پس هم مردم شاهد اتفاقات جدید خواهند بود.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه درباره تفاهم‌نامه‌ی همکاری پرسپولیس با آکادمی فوتبال ترافیک برزیل نیز تصریح کرد: تفاهم‌نامه ما سه ساله است و باشگاه پرسپولیس با باشگاه اسپورتیوو و آکادمی ترافیک برزیل که سومین کمپانی بزرگ برزیل محسوب می‌شود این تفاهم‌نامه را امضا کرده است. آکادمی ترافیک در زمینه پایه موفق بوده و تلاش می‌کند تا در برزیل نیز به عنوان اولین آکادمی مطرح شود. در تفاهم‌نامه سه ساله ما با این کمپانی چند اتفاق مهم رقم خواهد خورد. بازیکنان جوان زیر 21 سال ما به برزیل می‌روند و دوره‌های فنی سه ساله را می‌بینند. همچنین 5 بازیکن از منچستریونایتد در این آکادمی مشغول به تحصیلند و این آکادمی در مجموع 114 بازیکن را تحت پوشش خود قرار داده است. همچنین از این طریق ارتباطی را با باشگاه منچستریونایتد نیز برقرار خواهیم کرد. از طرفی آکادمی ترافیک اساتیدی را به آکادمی پرسپولیس معرفی می‌کند تا با آخرین متدهای تحصیلی بازیکنان‌مان را آموزش دهند.

رویانیان ادامه داد: از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه برگزاری تورنمنت‌هایی در سراسر دنیاست. آکادمی ترافیک برزیل تورنمنت‌هایی برای رده جوانان تیم‌های بایرن مونیخ، آ ث میلان، منچستریونایتد، بارسلونا و آژاکس در هلند برگزار کرد و قرار شده که پرسپولیس هم در این تورنمنت‌ها شرکت کند و حتی بازی‌هایی در ایران به سفارش پرسپولیس با تیم‌های اروپایی برگزار شود. همچنین آکادمی ترافیک به مربیان و بازیکنانی که آموزش می‌بینند گواهی‌نامه خواهد داد. 5 بازیکن زیر 21 سال پرسپولیس نیز از اسفند سال جاری به برزیل می‌روند. همچنین 5 مربی به انتخاب حمید استیلی برای آموزش در برزیل حضور پیدا می‌کنند. مکتب جدید پرسپولیس نیز به زودی اعلام و منتشر می‌شود و کتاب این مکتب با شعار منش، دانش و ورزش تدوین شده است. قراردادهای دیگری هم با باشگاه‌های اروپایی داریم که الان نمی‌خواهم آن‌ها را فاش کنم.

رودولف کاناوسی مدیرعامل آکادمی فوتبال ترافیک برزیل نیز در ادامه نشست خبری درباره تفاهم‌نامه همکاری با باشگاه پرسپولیس توضیح داد: باعث خوشحالی است که با یکی از باشگاه‌های بزرگ ایران تفاهم‌نامه امضا می‌کنیم. آکادمی ترافیک برزیل یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مارکتینگ است و باشگاه اسپورتیوو نیز مختص تیم‌های پایه است. با امضای این تفاهم‌نامه ما در توسعه فوتبال پایه پرسپولیس کمک می‌کنیم و بهترین نتیجه‌ای که برای دو طرف می‌تواند وجود داشته باشد توسعه فوتبال پایه است.

در ادامه خبرنگاری از مدیرعامل این آکادمی درخواست کرد تا پنج محصول بزرگ‌شان را معرفی کند و کاناوسی در این باره توضیح داد: ما بازیکنان بزرگی در لیگ‌های اروپایی داریم. لیگ‌های آلمان، پرتغال، اسپانیا، هلند از بازیکنان 18 تا 21 سال ما استفاده می‌کنند. در حال حاضر بازیکنانی در لیگ یک برزیل هم داریم.

خبرنگاری که این سوال را پرسیده بود در ادامه خواست تا او نام بازیکنان مطرحی که از این آکادمی به لیگ‌های اروپایی رفته‌اند را بگوید که باعث ناراحتی رویانیان شد و مدیرعامل پرسپولیس به این خبرنگار گفت: "گیر دادی؟"

رویانیان در ادامه این نشست نیز درباره مشکل خدمت سربازی بازیکنانی که از باشگاه پرسپولیس به برزیل اعزام می‌شوند نیز توضیح داد: با اتفاقی که شنبه می‌افتد بخش عمده‌ی این مشکل در پرسپولیس و باشگاه‌های دیگر حل می‌شود. البته ما می‌توانیم دوره‌های سه ماهه و ناپیوسته را انتخاب کنیم ضمن اینکه این آکادمی قول داده است تا زبان انگلیسی بازیکنان ما را هم تقویت کند و زمینه تحصیل آن‌ها را نیز در برزیل فراهم کند.

مدیر آکادمی ترافیک درباره امکانات باشگاه پرسپولیس برای تیم‌های پایه مطرح کرد: پرسپولیس یکی از باشگاه‌های بزرگ در آسیاست و همان طور که بازیکنانش تکنیک خاصی دارند، ما هم سعی می‌کنیم آن را با متدهای جدید بهبود بخشیم. درباره امکانات سخت‌افزاری نیز من در بازدید کوتاهی از درفشی‌فر آن‌ها را دیدم و ما بازیکنان را به زودی حرفه‌ای می‌کنیم.

رویانیان که تصور می‌کرد پاسخ مدیرعامل آکادمی ترافیک درباره سخت‌افزار باشگاه پرسپولیس کافی نبود در این باره بیان کرد: اگر من پیش از نشست خبری به او یاد داده بودم که چه چیزهایی را باید بگوید الان مثل بلبل صحبت می‌کرد اما درباره امکانات سخت‌افزاری باشگاه پرسپولیس باید بگویم که ما هیچ مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

حمید استیلی نیز در ادامه نشست خبری درباره امضای تفاهم‌نامه همکاری بین باشگاه پرسپولیس با آکادمی فوتبال برزیل اظهار کرد: اتفاق خوبی در حال رقم خوردن است. باشگاه‌های ما مثل استقلال و پرسپولیس توجهی به تیم‌های پایه نمی‌کنند اما این کار بزرگی است که اگر تحقق پیدا کند، ثمراتش را خواهیم دید. ما نزدیک به 45 روز کار کردیم و چارت را تشکیل و نفرات‌مان را انتخاب کردیم.

وی ادامه داد: تیم‌های پایه پرسپولیس تنها ورزشگاه درفشی‌فر و امام رضا (ع) را برای تمرین کردن دارند اما ما احتیاج به زمین بیشتری داریم که از طریق اجاره کردن و در مرحله بعد خرید زمین‌ها باید در اختیارمان قرار گیرد چون کار بزرگی در رده پایه در حال انجام است و ما برای هر بخش نفراتی را انتخاب کرده‌ایم که این نفرات تحصیل کرده هستند و وقت کافی را برای پرداختن به رده‌های پایه دارند.

استیلی در مورد نفرات انتخابی‌اش تشریح کرد: آقای کماسی در واحد سنجش بازیکنان خواهند بود. به هر حال وی چندین سال در آکادمی ملی فوتبال حضور داشتند و همکاری با ایشان باعث افتخار ماست. همچنین ما واحد استعدادیابی را خواهیم داشت و نفراتی که قرار است برای آموزش دیدن به برزیل اعزام شوند بر اساس شایستگی‌هایشان انتخاب می‌شوند. به طور مثال مربیان باید مدرک A آسیا داشته باشند و بازیکنان نیز تحت نظر شورای آکادمی انتخاب می‌شوند. بازیکنان نیز زیر 15 سال، زیر 17 سال و زیر 21 سال هستند که اولین اعزام در اسفندماه خواهد بود.

در پایان نشست خبری نیز خبرنگاری درباره ضمانت اجرایی تفاهم‌نامه پرسپولیس با آکادمی ترافیک پرسید و محمد رویانیان در این باره توضیح داد: من برنامه‌هایی ریخته‌ام که اگر هر روزی بروم این برنامه‌ها ادامه پیدا می‌کند و کسی نمی‌تواند آن را به هم بزند. این برنامه‌ها را من اعلام خواهم کرد تا تبدیل به مطالبه ملی شود بنابراین من هر روز آماده‌ام تا من را بردارند و کس دیگری جایگزینم شود. زمانی که در پلیس 110 و راهنمایی و رانندگی بودم چنین برنامه‌هایی را پیاده می‌کردم و من استاد این کار هستم. من استاد رفتنم و هر آن ممکن است که بروم.

در پایان نشست خبری نیز محمد رویانیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد که رودولف کاناواسی به او قول داده تا برای مسلمان شدن فکر کند.