اگر جنس مخالف از شما خوشش بیاد ولی ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم تا حالا تو این وضعیت قرار گرفتید یا نه؟

اگر جنس مخالف از شما خوشش بیاد و بخاد با شما آشنا بشه و شما هم از ظاهرش خوشتون بیاد اما بدونید رابطه با ایشون نتیجه ای نداره چون خانواده هاتون به هم نمیخورن و خانوادتون به ازدواج با ایشون راضی نمیشن( خلاصه اینکه رابطه با ایشون بی نتیجه باشه) و اهل رابطه قبل از ازدواج هم نباشید . آیا آشنایی با ایشون برای اینکه دلش نشکنه درسته؟ در حالی که میدونید آخرش باید جلوی خانوادتون بایستید؟
این اتفاق تا حالا چند بار برای من افتاده و طرف رو نا امید کردم تو همین امسال تا حالا 3 نفر رو از خودم ناامید کردم ولی این یکی رو خاطرخواهش شدم.
چی کار میشه کرد که جلوی شکسته شدن دل گرفته بشه؟

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر جنس مخالف از شما خوشش بیاد و بخاد با شما آشنا بشه و شما هم از ظاهرش خوشتون بیاد اما بدونید رابطه با ایشون نتیجه ای نداره چون خانواده هاتون به هم نمیخورن و خانوادتون به ازدواج با ایشون راضی نمیشن( خلاصه اینکه رابطه با ایشون بی نتیجه باشه) و اهل رابطه قبل از ازدواج هم نباشید . آیا آشنایی با ایشون برای اینکه دلش نشکنه درسته؟ در حالی که میدونید آخرش باید جلوی خانوادتون بایستید؟
این اتفاق تا حالا چند بار برای من افتاده و طرف نا امید شده... تو همین امسال تا حالا 3 نفر رو از خودم ناامید کردم ولی این یکی رو یکم خاطرخواهش شدم.
منم همیشه این مشکل داشتم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر هردو همو میخواهین میتونید با کمک هم خانواده هاتونو راضی کنید...میفهمم دل شکستن خیلی حس بدی به آدم میده...اگر خانواده هاتون به هیچ وحه راضی نمیشوند بی خیالش شو سخته ولی بهتر از اینه که طرفتو الکی امیوار کنی و بعد دلش بشکنه........دل شکستن کسی که شما رو دوست داره تا آخر عمر باهاته و آدمو ول نمیکنه تجربه خودمه وخیلی بده

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم
ی سوال:بنظرتون الان ک هنوز وابستگی بینتون ایجاد نشده دلش بشکنه بهتره یا اینکه بزارید ی مدتی از رابطتون بگذره و معلومم نیست تو این مدت چقد علاقه ایجاد میشه؟

sahar hosseiny

عضو جدید
الان دوره زمونه خاطر خواهی گذشت اگه قدرتشو دارین که با طرفتون بدون کمک مالی خانواده زندگیتونو بسازین باهم بمونین در غیر اینصورت الان بکشین کنار بهتره.از چه لحاظ خونواده هاتون به هم نمیخورن؟اگه دوست دارین ج بدین.

nedashiva

کاربر بیش فعال
منکه حتی اگه عاشق طرف باشم نمیرم طرفش چون میدونم عاقبت بهم نمیرسیم پس چه فایده داره یه مدت باهم باشیم وقتی میدونیم آخرش جدایی............

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر هردو همو میخواهین میتونید با کمک هم خانواده هاتونو راضی کنید...میفهمم دل شکستن خیلی حس بدی به آدم میده...اگر خانواده هاتون به هیچ وحه راضی نمیشوند بی خیالش شو سخته ولی بهتر از اینه که طرفتو الکی امیوار کنی و بعد دلش بشکنه........دل شکستن کسی که شما رو دوست داره تا آخر عمر باهاته و آدمو ول نمیکنه تجربه خودمه وخیلی بده

مشکل اینجاست که احساس میکنم اگر الان بهش بی محلی کنم دلش بشکنه خاطر خواهش شدم و نمیخام ناراحت و نا امید بشه
یه راه بهم نشون بدید که نه سیخ بسوزه نه کباب

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل اینجاست که احساس میکنم اگر الان بهش بی محلی کنم دلش بشکنه خاطر خواهش شدم و نمیخام ناراحت و نا امید بشه

خوب راه حل اینه صادقانه حرفتو باهاش درمیون بزار با خانواده ات مطرح کن شاید ازش خوششون بیاد.........اگر در ابتدای راهی همین الان تمومش کنی بهتره تا اینکه وابستگیتون شدید تر بشه اون موقع سخته جدا شدن.......گاهی فکرائی که ادم تو ذهنش بزرگشون میکنه هیچ سودی براش ندارند...درسته شاید خیلی سخت باشه کم محلی به کسی که با تمام وجود دوسش داری ولی وقتی که میدونی بهم نمی رسی بهتره این راه ....مودبانه خواسته هاتو بگو اگر دیدید خانواده هاتون مخالفن بی خیال شو

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دوره زمونه خاطر خواهی گذشت اگه قدرتشو دارین که با طرفتون بدون کمک مالی خانواده زندگیتونو بسازین باهم بمونین در غیر اینصورت الان بکشین کنار بهتره.از چه لحاظ خونواده هاتون به هم نمیخورن؟اگه دوست دارین ج بدین.

من باید کلفت کنایه های فامیلام رو ( مخصوصن خاله ها و عمه هام رو ) تحمل کنم میدونم از همون موقعی که بفهمن شروع میکنن

aida22

عضو جدید
کاربر ممتاز
توروخدا هر کاری میکنی بکن اما ی رابطه ای رو شروع نکن ک فردا روز دلشکستگی هم بر شما و هم بر ایشون بمونه...............بخدا اگر الان بگی ن اسمش نمیشه دلشکستن
اما اگر دانسته رابطه ای رو شروع کنی و جند وقت بعد ولش کنی اون میشه دل شکستگی.........

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم
ی سوال:بنظرتون الان ک هنوز وابستگی بینتون ایجاد نشده دلش بشکنه بهتره یا اینکه بزارید ی مدتی از رابطتون بگذره و معلومم نیست تو این مدت چقد علاقه ایجاد میشه؟

خوب راه حل اینه صادقانه حرفتو باهاش درمیون بزار با خانواده ات مطرح کن شاید ازش خوششون بیاد.........اگر در ابتدای راهی همین الان تمومش کنی بهتره تا اینکه وابستگیتون شدید تر بشه اون موقع سخته جدا شدن.......گاهی فکرائی که ادم تو ذهنش بزرگشون میکنه هیچ سودی براش ندارند...درسته شاید خیلی سخت باشه کم محلی به کسی که با تمام وجود دوسش داری ولی وقتی که میدونی بهم نمی رسی بهتره این راه ....مودبانه خواسته هاتو بگو اگر دیدید خانواده هاتون مخالفن بی خیال شو

راست گفتید همین الان تموم شه بهتره

sahar hosseiny

عضو جدید
من باید کلفت کنایه های فامیلام رو ( مخصوصن خاله ها و عمه هام رو ) تحمل کنم میدونم از همون موقعی که بفهمن شروع میکنن

خانواده شامل پدر مادر و خواهر برادر میشه خاله وعمه جز فامیل حساب میشن رضایتشون و حرفای ناراحت کنندشون در مقابل خواسته های آدم زیاد مطرح نیست.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا ازدواج رو بیخیال....
اگرم اهل دوستی نیستی با دخترا پس بیخالش.
دلشم شکست بشکنه...
ول کن آموو تو این گرونی...به فکر دل خودت باش دلت واسه احدی نسوزه ...

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانواده شامل پدر مادر و خواهر برادر میشه خاله وعمه جز فامیل حساب میشن رضایتشون و حرفای ناراحت کنندشون در مقابل خواسته های آدم زیاد مطرح نیست.

میدونم خانوادم هم راضی نمیشن . زورم بهشون میرسه حرفمو به کرسی بشونم ولی آخه آدم چرا باید این کارو بکنه؟

*Essi*

اخراجی موقت
مشکل بدجوری هست، از همون اول شروع کردنش باید نذاری به این وضع کشیده بشه.
هرچند وسوسه و خیال هربار مانع میشه و به نظرم دخترها هم بیشتر آسیب میبینن چون وابستگی بیشتری پیدا میکنند.

متاسفانه ممکنه مجبور بشی دروغ هایی بگی که ازت متنفر شود.

دل شکستن در این شرایط اگر مطمئن باشی، ادامه رابطه به مرگ یک دل میانجامد خیلی بهتره.

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم کاره اشاتباهی یا نه!!!
ولی من اگه جای شما بودم و از دختری خوشم اومده باشه و راجع بهش تحقیق هم کرده باشم و ببینم که از هر لحاظ خوبه و حتی مطمئن باشم خود دختره ازم خوشش اومده باشه ازش نمیگذرم...
اول به خانوادم میگم و اونارو راضی می کنم.. مطمئنم که راضی می شن.. دیگه فکر کنم دوره زمونه ای که خانواده ها حرف اول و آخرو میزدن تموم شده...
یا دلیل منطقی واست میارن و با دلیل عقلانی تورو توجیح می کنن که اگه خانوادت تونست تورو توجیح کنه اونوقت بیخیال ازدواج بشو
ولی اگه خانوادت(پدر مادر )نتونست قلبا نظرتو عوض کنه من اگه جای شما بودم خانوادمو(پدر .مادر) مجبور میکردم... فکر نکنم کار سختی باشه اونم تو این زمونه...
خاله و عمه و اینارو ولش... اگه قرار باشه به حرف مردم زندگی کنی .زندگی نکنی بهتره... والا... فقط خودتو عشقتو پدرو مادرتو راضی نگه دار و با این افراد زندگیتو بساز...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهش بگو:
در این دنیا که حتی ابر نمیگرید به حال ما....همه از من گریزانند تو هم بگذر ازین تنها
شعر یکی از ترانه های داریوشه...خیلی خداست

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر وقت تصمیم گرفتی که ردش کنی به من بگو تا بهت بگم چه حرفی بزنی که نه سیخ بسوزه نه کباب

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
اگه واقعا" همو میخواین خونواده هاتونو در جریان بذارین و متقاعدشون کنین..به هم رسیدن هزینه میخواد سخته..اگه هر دو اهلش هستین بسم الله

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که خیلی راحت بهش بگو ما شرایط ازدواج با هم رو نداریم به فلان دلیل.

اونم اگه آدم منطقی ای باشه قبول میکنه و رابطه تموم میشه.

اگه هم آدم احساسی ای باشه و یا بخواد قبل ازدواج رابطه دوستی و اینا داشته باشه که از الآن میشه فهمید

شریک زندگی نیست!!

کلا آدم باید مشکلاتشو با طرفش در میون بذاره و قبل از این که تمام مشکلات حل نشده و شرایط جور نیست

خاطر خواه نشه!!:D

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

این اتفاق تا حالا چند بار برای من افتاده و طرف رو نا امید کردم تو همین امسال تا حالا 3 نفر رو از خودم ناامید کردم ولی این یکی رو خاطرخواهش شدم.

عشق..حد و مرز نمیشناسه ...
اگه واقعا بخایش ... همه مشکلات رو تحمل میکنید تا بهم برسید ...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق..حد و مرز نمیشناسه ...
اگه واقعا بخایش ... همه مشکلات رو تحمل میکنید تا بهم برسید ...

نمیدونم واقعا این حس رو تجروبه کردی؟؟؟
من به خاطر حرف خونوادم گذشتم!!!!
نمیدونم درست بود یا غلط کارم ولی خوب سهت بود اولش اما من خیلی منطقیم عادت کردم.فراموش کردم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بگذر زمن ای آشنا چون از تو من دیگر گذشتم....دیگر تو هم بیگانه شو چون دیگران با سرگذشتم

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منکه حتی اگه عاشق طرف باشم نمیرم طرفش چون میدونم عاقبت بهم نمیرسیم پس چه فایده داره یه مدت باهم باشیم وقتی میدونیم آخرش جدایی............

اوهومممممم...ولی خب نمیشه که دلشون شکوند
میدونین این مشکل ما دختراست که احساساتی هستیم..هم نمی خایم طرفمون شکسته شه هم احساس خودمون رو نمی خوایم زیرپا بزاریم..
واقعا سخته...گذشتن....

-anjel-

عضو جدید
تو زندگی هر دختر و پسری، کلی گزینه پیش میاد که بالاخره فقط باید یکی رو انتخاب و ناچارا بقیه رو رد کنه. این کاملا منطقیه، راه دیگری نیست.
اگه قرار باشه دختر و پسر هرکی که اونها رو می خواد رو قبول کنن که تبدیل به یک بوالهوس می شن!
این فرآیند اسمش طرد کردن نیست، کل این داستان فقط انتخاب هست نه طرد!
اگه دخترا و پسرا داستان رو اینگونه ببینند، سرشکسته نمی شن. هرکس حق انتخاب داره و انتخابش به این معنا نیست که طرفشون ایراد داره،بلکه یعنی برای هم مناسب نیستند.
.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا