چرا ازدواج نميكنين؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Honey-sr

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی الان جرات ازدواج داره با این اوضاع گرونی!!! :w45:بقیه مسائل شخصی و فکری و دختر یا پسر بدش بماند!!!:w12:

EHSAN.E

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارم درس ميخونم... .... .. .:w10:

الان صفحه چندی؟ دقیقا کی بیام؟
:دی
افسوس که سربازی !! و کار بعد از سربازی!!! ... فعلا همینا مانع شده
در مورد سربازی همینقدر بگم که نرفته 8 ماه اضافه خوردم
تا دفترچه رو پست کنم جوابش بیاد میشه 5 سال

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجردی خوووووبه.....ازدواج چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ول کن بابا حالت خوشه....:biggrin:

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارم درس می خونم
و هنوز کامل نشدم و اماده ازدواج نیستم
و هنوز عاشق هم نشدم
و و و

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبیاترین اتفاق در زندگی آدمه...اگر کسی که مد نظرمو پیدا کردم چشم ...

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه ختر خوب میتونم پیدا کنم نه هم شرایط جور میشه.
آقا بیخیال ازدواج دیگه قدیمی شدن این بحثا.منکه تیلور سویفتم بیاد به پام بیفته زن نمیگیرم.مگه زن گرفتن فقط مهمه؟اداره ی زن از همه چیزش مهم تره!
واسه داداشمون یه زن گرفتیم دو خونواده رو از هم پاشوند.اصن زد روابط خانوادگی همه رو بهم ریخت!از بس این زنها موجودات عجیبی هستند!!!
دوس ندارم سر دو راهی یا خونوادت یا من قرارم بده.
همشونم این مدلی هستن.هر دختریم میگه نه همه اینجور نیستم بگه عیب نداره ولی آدرس و شماره تلفن خودشو بنویسه فردا با یه دسته گل میرم دم خونشون خاستگاری.چون دنبال یه همچین کیسی میگردم.

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بیخیال ازدواج دیگه قدیمی شدن این بحثا.منکه تیلور سویفتم بیاد به پام بیفته زن نمیگیرم.مگه زن گرفتن فقط مهمه؟اداره ی زن از همه چیزش مهم تره!
واسه داداشمون یه زن گرفتیم دو خونواده رو از هم پاشوند.اصن زد روابط خانوادگی همه رو بهم ریخت!از بس این زنها موجودات عجیبی هستند!!!
همشونم این مدلی هستن.هر دختریم میگه نه همه اینجور نیستم بگه عیب نداره ولی آدرس و شماره تلفن خودشو بنویسه فردا با یه دسته گل میرم دم خونشون خاستگاری.چون دنبال یه همچین کیسی میگردم.

تیلور همین الان اس داد گفت به وحید بگو من اینطوری نیستم:surprised:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یه چیزی بگم ناراحت نشو هر چی خواستم نگم نشد ....... کافر همه رو به کیش خود پندارد;)

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.........:gol:

امارها ميگه كه داره سنه ازدواج بالا ميره......اما چرا؟مشكل از كجاست؟

دوستان نظره خودشون ....و مشكله خودشونو بگن....بگن كه چرا ازدواج نميكنن؟؟

مرسي ...تشكر يادتون نره
فعلا بهمون تجویز کردن که مزدوج نشیم گفتن شوهر هر وقت بخوای هست:)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کامل واضحه...هر پستی که ازتون دیدم مصداق این ضرب المثله................

لطفا وصله ای که به خودتون چسبیده شده به بقیه نچشبون!!!قبلا هم گفتم پروندتون سیاهه!!!
حقیقت تلخ هست ولی انکارش نکنین

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا وصله ای که به خودتون چسبیده شده به بقیه نچشبون!!!قبلا هم گفتم پروندتون سیاهه!!!
حقیقت تلخ هست ولی انکارش نکنین

پست هائی هم که شما میزارند فرقی با پست های من نداره شما مرد سالارید و من فمنیست .......... یه کم به پستاتون دقت کنید متوجه میشید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پست هائی هم که شما میزارند فرقی با پست های من نداره شما مرد سالارید و من فمنیست .......... یه کم به پستاتون دقت کنید متوجه میشید

خدارو شکر روش روانشناسیم جواب داد.
معلوم شد اون یارو داشته راست میگفته.بلاخره اقرار کردی...
همین امروز یه جایی یه چیزی خوندم نوشته بود اگه یه نفر خیلی یه دندست و سر حرفش میمونه و حتی اشتباه هم بگه کوتاه نمیاد به روش خودش باهاش بحث کنین بلاخره اقرار خواهد کرد.
اینم شد اقرار شما.همش داشتم با خودتون مثه خودتون حرف میزدم که به خودتون برسم و بفهمید مشکل از کجاست.خوشحالم که شما حتی از حرفای خودتونم و سبک حرف زدنتون خوشتون نمیاد.
اینم یادتون باشه پستهایی که میذارین شبیه سند میمونن.
شاید این پست رو بهتر بود تو اون تاپیکی که زدین و گفتین دوستان صادقانه بگین من فمنیستم!؟؟؟میذاشتم....
ولی انتقالش نمیدم.:biggrin:
اصن حال کردم.
واسه این پستمم یکی هست که بیاد تصدیق کنه من از قبل قرار گذاشتم پستایی مثه مال خودت بذارم و مثه خودتون باشم....هورررررررررررررا به این میگن پیروزی