.........حلالم کنین دوستان.............

پویا امینی

عضو جدید
معلومه ادم دل پاکی هستی پس برا منم دعا کن تا خدا ببخشتم .من خیلی گناه کردم. ایشالله سفر بی خطری داشته باشی و سالم برگردی. راستی سوغاتی یادت نره

اشک دریا

عضو جدید
سلام خوبی؟امروزاتفاقی هوس کردم بیام باشگاه که این تاپیکودیدم.خوشحالم واست واسه منم دعاکن .

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس سالم برید و برگردید سوتی قشنگی دادم:D
هههههههههههه
جای مارم خالی کن یاس..
به روی چشم
معلومه ادم دل پاکی هستی پس برا منم دعا کن تا خدا ببخشتم .من خیلی گناه کردم. ایشالله سفر بی خطری داشته باشی و سالم برگردی. راستی سوغاتی یادت نره
حتما
به سلامت التماس دعاااااااااا.... ببخشید با تاخیر
ممنون که اومدی
سلام خوبی؟امروزاتفاقی هوس کردم بیام باشگاه که این تاپیکودیدم.خوشحالم واست واسه منم دعاکن .
علیک خوشحالم برگشتی به روی چشم
ممنون زیبا بود

هاااااااااااااااااااا

سرسخت

عضو جدید
گفتیم چن روز راهتیم از دستتاااااااااا وععععع :D
اونوقت دلت برا باشگا تنگولیده بود! :surprised:

جانواریو

عضو جدید
حللللللللللللللللللللللااااااااااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین جدی میگم الان آواتارتو عوض کن.خیلیا با دیدنش یه حس ترس براشون به وجود اومده.
عنوان تاپیکت با جمله بالای من جور نیس.باور کن!

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
از چی ترسیدن؟

نگفتم ترسیدن گفتم حس ترس بهشون دست داده.
نشنیدی میگن اگه یه نفر رو بترسونی مثلا پشت دیوار وایسی وقتی اومد یهو جلوش سبز شی طوری که بترسه یه حق الناس محسوب میشه.
خب الان تو با این آواتارت حس ترسو القا میکنی.
الان خود من میتونم آواتارتو نگاه کنم اما حس بدی بهم القا میشه.اصلا مدرکش موجوده.همین باران که پست گذاشته ترسیدم یا تنها امید یه جای دیگه پست گذاشته اواتارشوو.

آشنا....

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشنیدی میگن اگه یه نفر رو بترسونی مثلا پشت دیوار وایسی وقتی اومد یهو جلوش سبز شی طوری که بترسه یه حق الناس محسوب میشه.
الان خود من میتونم آواتارتو نگاه کنم اما حس بدی بهم القا میشه.اصلا مدرکش موجوده.همین باران که پست گذاشته ترسیدم یا تنها امید یه جای دیگه پست گذاشته اواتارشوو.

آره منم میترسم:w45:

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زیر ذره بینیم؟:دی
حق الناس بله
من اجبار نکردم
من قیافم بده
میترسی نگاه نکن
چه تو چه دوستان دیگر
مثل تمام مریضانی که چهرشون اسیب دیده