[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

m4hdad

عضو جدید
خوب آقا رضا تعریف کن؟ چطور بود؟ مراحل به چه صورت بود؟ رفتین اهواز؟
من جز تکمیل ظرفیت مرحله دوم هستم که رفتم ماهشهر و مصاحبه دادم و جواب ها آبان ماه اومد و قبول شدم و حالا منتظر برای طب صنعتی البته تماس گرفتم گفتن بعد از 45 نفر نوبت شماست و تا آخر آذرماه تماس می گیریم و دعوت می کنیم که احتمالا می افته دی ماه !!...
حالا سوال من از شما اینه فقط رفتی طب صنعتی ؟ یا گزینش هم رفتی؟ و چند روز طول کشید مراحل کار و این حرف ها

جناب مهندس

عضو جدید
این که شش ماه اول خدمت در POGC مرحصی داده نمی‌شود، حالا واقعاً داده نمی‌شود؟ کسی بوده که بگیره؟ خیلی ضروریه.

rezatm

عضو جدید
سلام . ببخشید شرکت حفاری هم داره خصوصی میشه ؟

اگه منظورت شرکت ملی-حفاریه که نه، یعنی که تا الان در برابر خصوصی سازیش مقاومت کردن و بعید هم هست که به این زودی ها خصوصی بشه، اینو خود مدیرای ملی-حفاری میگن
اما بقیه شرکت های حفاری ایرانی همگی خصوصی اند

reza-e

عضو جدید
اگه اهواز واسه طب صنعتی بیفتی که کویته ! هیچ کدوم از دکتراش گیر نبودن ! من رو که اصلا اذیت نکردن:cool: بنظر من اگار فرمالیته بود ! مگر اینکه واقعا ایراد اساسی داشته باشین تا چیزی به شما بگن !
دکتر روانشناس فقط 1 سوال از من کرد ! گفت سریع بگو 51 منهی 7 چند میشه ؟! منم سریع گفتم 44 ! گفت خوب حالت خوبه برو !:biggrin:
میرین میرین بیمارستان بزرگ نفت که البته اسمش فقط بزرگ هست خودش جز کوچکترین بیمارستان هایی هست که تا حالا دیدم ! :surprised:اینقدر هم که تعریف می کنن امکانات نداره !:razz:
ساختمون طب صنعتی هم 500 - 600 متر با خود بیمارستان فاصله داره . متاسفانه تست خون و ادرار رو باید تو بخش عمومی انجام بدین که خیلی شلوغه و راحت 200 نفر افتادن اونجا ! :eek:
بقیه آزمایش ها تو خود ساختمون مربوط به طب صنعتی هست.
متاسفانه روال عادی کاریشون رو بخاطر استخدامی های جدید عقب نمیندازن و خودشون کلی کارمند رو واسه تست سالیانه معرفی می کنن که باعث شلوغی بیش از حد میشه !:cry:
موقعی که برای دریافت معرفی نامه طب صنعتی برین 2 تا معرفی نامه دیگه هم میدن ! یکی رو بعد طب صنعتی باید ببرین میدان پنج نخل ! اداره گزینش تحویل بدین و چند تا فرم مید که باید پر کنین:confused: که حداکثر 30 دقیقه تمومه یه معرفی نامه دیگه هم برای اداره آگاهی و عدم سوئ پشینه هست که باید ببری شهر خودتون . حالا چطوری باید این رو پس داد نمی دونم ! چون پرسیدم از مسئولش گفت عدم سوء پشینه رو پست و فاکس قبول نمیکنه ! باید یکی دستی برسونه منابع انسانی !

آخرین ویرایش:

m4hdad

عضو جدید
ممنون آقا رضا بابت جواب
من هم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب قبول شدم و احتمالا نوبت من برای طب صنعتی در اهواز و دی ماه 91 هست.
حالا سوالی دارم. به شما نگفتن کی دعوت به کار یا آموزش یا کارآموزی می کنن؟ یا منتظر هستن که شما گواهی عدم سو پیشینه را برای اونها ببری؟
فکر می کنی امسال مثلا بهمن ماه یا اسفند ماه دعوت به کار کنن؟

Arbitrage

عضو جدید
جزئیات پاداش بهره وری نیمه نخست...

17:17 ۱۳۹۱/۹/۱۲

با دستور رستم قاسمی اعلام شد:

جزئیات پاداش بهره وری نیمه نخست امسال کارکنان صنعت نفت

با دستور وزیر نفت، پرداخت حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه اول سال 1391 به کارکنان رسمی، پیمانی و نیز قراردادی یا مأمور منصوب بر سمت سازمانی تصویب شد.

به گزارش پانا نیوز به نقل از سایت معاونت منابع انسانی وزارت نفت، متن کامل دستور رستم قاسمی خطاب به مدیران عامل چهار شرکت اصلی مبنی بر پرداخت حق‌الزحمه بهره‌وری نیمه اول سال 1391 در پی می‌آید:

"با عنایت به نقش کارکنان کاردان، فرهیخته و متخصص صنعت عظیم نفت و گاز در مقابله با تحریم‌های استکیار جهانی و حضور در عرصه تولید و صادرات و تامین نیازهای داخلی ترتیبی اتخاذ فرمایید، معادل یک ماه حقوق و فوق‌العاده‌ها با رعایت شرایط ذیل تحت عنوان موضوع فوق پرداخت گردد:

1 – حق‌الزحمه مذکور شاغلین در شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ستاد وزارت نفت، واحدهای مستقل وابسته به وزارت نفت و شرکت‌های فرعی تابعه را حسب بند «2» شامل می‌شود.

2- کارکنان رسمی، پیمانی و نیز قراردادی یا مأمور منصوب بر سمت سازمانی و همچنین جانبازان و خانواده معظم شهدا مشمول قانون حالت اشتغال.

3- میزان حق‌الزحمه بر مبنای حقوق اصلی و فوق‌العاده‌های "ویژه، کارگاهی، جذب(8 درصد)، حق مقام و همچنین متمم مناطق گرمسیر جنوب و محرومیت از تسهیلات زندگی" (حسب مورد) از حداقل پنج میلیون (5000000) ریال تا حداکثر بیست میلیون (20000000) ریال به نسبت روزهای کارکرد در 6 ماهه اول سال 1391 و خارج از سقف حقوق قابل پرداخت می‌باشد.

4 – مبلغ صدرالذکر درمورد کارگران واجد شرایط بند «2» فوق بر مبنای (30) برابر مزد روزانه به علاوه فوق‌العاده کارگاهی، کمک هزینه مسکن، عائله‌مندی، جیره نقدی و نوبتکاری (حسب مورد) به نسبت روزهای کارکرد در 6 ماه اول سال 1391 با رعایت حداقل و حداکثر تعیین شده قابل پرداخت است.

5- به کارکنانی که در مرخصی تحصیلی به سرمی‌برند، این حق‌الزحمه تعلق نمی‌گیرد. "

http://pananews.ir/news/11414/جزئیات-پاداش-بهره-وری-نیمه-نخست-امسال-کارکنان-صنعت-نفت--17:17/

reza-e

عضو جدید
ممنون آقا رضا بابت جواب
من هم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب قبول شدم و احتمالا نوبت من برای طب صنعتی در اهواز و دی ماه 91 هست.
حالا سوالی دارم. به شما نگفتن کی دعوت به کار یا آموزش یا کارآموزی می کنن؟ یا منتظر هستن که شما گواهی عدم سو پیشینه را برای اونها ببری؟
فکر می کنی امسال مثلا بهمن ماه یا اسفند ماه دعوت به کار کنن؟
نه تا همه مدارک رو نبری کارت رو راه نمیندازن. حرفی هم از آموزشی نبود. فقط گفتن یک و نیم تا دو ماه دیگه باز باید بریم اهواز واسه سوال و جواب گزینش

hatef montazer

عضو جدید
ممنون آقا رضا بابت جواب من هم شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب قبول شدم و احتمالا نوبت من برای طب صنعتی در اهواز و دی ماه 91 هست. حالا سوالی دارم. به شما نگفتن کی دعوت به کار یا آموزش یا کارآموزی می کنن؟ یا منتظر هستن که شما گواهی عدم سو پیشینه را برای اونها ببری؟ فکر می کنی امسال مثلا بهمن ماه یا اسفند ماه دعوت به کار کنن؟
سلام آقای m4hdad . من هم مثل شما تکمیل ظرفیت شهریور 91 رفتم ماهشهر و نتیجه قبولیم 16 آبان اومده. ولی تا حالا باهام تماسی بابت طب صنعتی نگرفتن. شما از کی پرسیدین که واسه طب صنعتی تا اواخر آذرماه زنگ میزنن؟ راستی شما از حقوق و مزایای شرکت ملی مناطق نفت خبر دارین؟

m4hdad

عضو جدید
سلام
والله من چند روز پیش تماس گرفتم با مناطق نفت خیز-اهواز بخش امور استخدام جناب آقای عباس پور 06114122124 و ایشان اعلام کردن لیست تکمیل ظرفیت مرحله دوم هنوز به دست ما نرسیده و فقط تکمیل ظرفیت مرحله اول (اونهایی که مصاحبه مجدد نداشتن) رسیده بنابراین من تماس گرفتم با مرکز آزمون تهران (آقای غفاری) و گفتن لیست مرحله دوم تا اخر آذر ماه به شرکت های تابع ارسال می شه.پس ما طب صنعتی رو در دی ماه داریم و احتمالا یک ماه بعدش هم طبق حرف آقا رضا گزینش...با این حساب و کتاب دعوت به کار هم می ره برای فروردین 92 چون بعید می دونم اسفند ماه دعوت به کار کنن!!

iman-bonapart

عضو جدید
سلام
والله من چند روز پیش تماس گرفتم با مناطق نفت خیز-اهواز بخش امور استخدام جناب آقای عباس پور 06114122124 و ایشان اعلام کردن لیست تکمیل ظرفیت مرحله دوم هنوز به دست ما نرسیده و فقط تکمیل ظرفیت مرحله اول (اونهایی که مصاحبه مجدد نداشتن) رسیده بنابراین من تماس گرفتم با مرکز آزمون تهران (آقای غفاری) و گفتن لیست مرحله دوم تا اخر آذر ماه به شرکت های تابع ارسال می شه.پس ما طب صنعتی رو در دی ماه داریم و احتمالا یک ماه بعدش هم طبق حرف آقا رضا گزینش...با این حساب و کتاب دعوت به کار هم می ره برای فروردین 92 چون بعید می دونم اسفند ماه دعوت به کار کنن!!

سلام... من جزء 45 نفر قبولی هستم، تازه امروز به من زنگ زدن که شنبه اونجا باشم... 3 ماه منتظر بودیم، ایشالا به شما هم هرچه زودتر زنگ بزنن

mahpok

عضو جدید
دوستان ماهشهری یه نصیحت بهتون کنم:

اگه گفتن فاز 12 افتادین بگین که جاتونو با یکی دیگه عوض کنن.

چون قرارداد فاز 12 buy back هست و عملا pogc هیچ کارست اینجا.هیچی یاد نمیگیرید.خردادماه هم که راه اندازی فاز هست.بعدش وقتی 2 سالتون تموم شد و خواستین رسمی بشین رسمیتون نمیکنن چون چیزی یاد نگرفتید چون اینجا چیزی برای یادگیری نیست

من که از این وضع بیکاری و چیزی یاد نگرفتن خسته شدم هنوز یک ماه نشده.واقعا این شرکتی بود که این همه واسه استخدامش زحمت کشیدیم.

البته خداروشکر میکنم.اما کاش یه فاز دیگه افتاده بودم که حداقل یکم تجربه کاریم بیشتر میشد
سلام مهندس جان ببخشید یه سوال
شما که عسلوئیه هستین میشه متاهلی زندگی کرد؟
منظورم اینه که میشه خونه اجاره کرد و خانمم رو هم بیارم؟
در حال حاضر وضعیت اسکان شما چه جوریه؟
ممنون

msmshavi

عضو جدید
برگزاری آزمون استخدامی نفت برای جذب 152 نفر در منطقه سرخس

۱۱:۲۲ (شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱)
اخبار مرتبط
نسخه چاپی
شانا _ گروه نفت: آزمون استخدامی برای جذب 152 نفر در شرکت های پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و نفت و گاز شرق در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار شانا، معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت در گزارشی با بررسی نتایج سفر دوره ای دکتر کریم سلحشور، معاون وزیر نفت در امور منابع انسانی و مدیریت به منطقه سرخس، از جذب 152 نفر نیروی بومی در پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق، تغییر نوع نوبتکاری در شرکت نفت و گاز شرق با هدف رفاه و امنیت بیشتر خانواده‌ها، موافقت با جذب پزشک و دندانپزشک و توسعه امکانات درمانی درمانگاه سرخس خبرداد.بر اساس این گزارش، در جریان سفر دوره‌ای معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت به منطقه عملیاتی خانگیران که مهر امسال انجام شد، با جذب 72 نفر در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و 80 نفر در پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بوسیله برگزاری آزمون موافقت شد.با هماهنگی‌های انجام شد بین دو شرکت، سوال های آزمون از سوی دانشگاه فردوسی مشهد تهیه و با همکاری فرمانداری منطقه، فراخوان عمومی برای ثبت نام علاقه‌مندان از 20 آبان تا ششم آذر امسال صادر شد.حدود 1800 نفر برای شرکت در آزمون ثبت‌ نام کرده‌اند و قرار است آزمون جذب نیروی انسانی مورد نیاز دو شرکت با اولویت نیروهای بومی منطقه سرخس در اواخر آذر یا اوایل دی امسال برگزار شود.
=============================================================
ثبت نام این 1800 نفر کجا انجام شده؟ کسی میدونه؟

با بلندگو تو شهر سرخس اعلام کردن بیایین ثبت نام کنید یه سفره ای پهنه با هم میخوریم :surprised:

peykar

عضو جدید
سلام به بروبچ باحال وپایبند این سایت
من فلات قبول شدمو الانم از محموداباد براتون پیغام میگذارم.من از 91/6/1 استخدام شدم
یه خبر خوب برا منتظران استخدام جدید فلات (اونایی که طب رفتن و گزینش و تکمیل ظرفیتا) طبق اخبار رسیده ایشالا از 10 بهمن اموزشون شروع میشه در محمود اباد
سلام پسر
از محمودآباد چه خبر؟؟؟ بابا اصلن هیچ عجله ای واسه اومدن به منطقه نکنید!!!الآن فکرش می کنم که چه دوران خوشی اونجا داشتیم.قدر اونجا رو بدونید، گرچه فکر میکنم داری میگی این چی می گه خودش خرش از پل گذشته و .... اما به محضی که اومدی اینجا می دونی چی میگم!!! راستی
اسمعیل تویی؟؟؟کدوم قسمت بهرگان افتادی؟؟؟

momech

عضو جدید
دوستان کسی میدونه سربازایی که دوران خدمت رو به صورت امریه در وزارت نفت میگذرونند، بیمه نفت بهشون میدن یا نه؟

honestman

عضو جدید
شلام خدمت همه دوستان
من از کارآموز های دوره چهارم هستم کسی از دوستان خبر داره چه روزی دقیقا باید عسلویه باشیم؟آنچه مسلمه شروع کار 1 دی هستش میتونیم 29 شب یا روز 30 آذر اونجا باشیم؟اگه جواب بدین ممنون میشم واینکه دست خودمونه که چه فازی بیفتیم؟مثلا اگه زودتر اونجا بریم جای ببهتری میفتیم؟:que:

protonboy

عضو
اهالی محترم گروه چهارم نفت و گاز پارس

شماره حسابها گم شدن
تصویر دفترچه بانک ملت و کد پرسنلی خودتونو به شماره 02188955053 فکس کنید
بنویسید برسد به دست آقای واحدی(حقوق و دستمزد)

آخرین ویرایش:

555ali

عضو جدید
سلام . منظورت از تصویر کارت بانک ملت همون کپی دفترچه هستش ذیگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کارت رو که نمیشه کپی گرفت ؟؟؟؟

honestman

عضو جدید
سلام
آره برو از دفترچه یک کپی بگیر بعد روی اون هم شماره کارمندیت رو بنویس برو یک دفتر خدمات ارتباطی بگو فکس کنه به همون شماره که الان یادم نیست

protonboy

عضو
شلام خدمت همه دوستان
من از کارآموز های دوره چهارم هستم کسی از دوستان خبر داره چه روزی دقیقا باید عسلویه باشیم؟آنچه مسلمه شروع کار 1 دی هستش میتونیم 29 شب یا روز 30 آذر اونجا باشیم؟اگه جواب بدین ممنون میشم واینکه دست خودمونه که چه فازی بیفتیم؟مثلا اگه زودتر اونجا بریم جای ببهتری میفتیم؟:que:

سلام
باید زنگ بزنی منابع انسانی با گفتن اسمت تاریخ اعزام 28 ام یا 29 ام رو بپرسی

mohsenv21

عضو جدید
دوستان کسی میدونه سربازایی که دوران خدمت رو به صورت امریه در وزارت نفت میگذرونند، بیمه نفت بهشون میدن یا نه؟

من که یکسال امریه بودم ولی تکلیف بیمه ام مشخص نشد!!!
گمون نکنم هنوز این مشکل بیمه امریه ها حل شده باشه

momech

عضو جدید
من که یکسال امریه بودم ولی تکلیف بیمه ام مشخص نشد!!!
گمون نکنم هنوز این مشکل بیمه امریه ها حل شده باشه
خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخت، بالاخره یکی جواب مارو داد :)، شما امریه کدوم شرکت بودید؟ پس چطور بعد خدمت میشه نشون داد که اونجا امریه بودیم و سابقه کار داریم؟؟ من برای پتروشیمی برزویه(نوری) امریه گرفتم.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه دوستان و مهندسين گل:gol::gol::gol::gol::gol:

(شكر خدا) من قبولي تكميل ظرفيت شهريور امسال هستم:w33::w14:

الان يك ماه هست كه نتيجه ها رو زدن و ما قبول شديم

اما خبري از طب صنعتي و گزينش نيست:cry::cry::question::w46:

كسي ميدونه كي به ما خبر ميدن:que::que:

من هر روز همه سايتها رو چك ميكنم

اينجا هم روزي چند بار چك ميكنم

اينجا آپديت تر از همه جاست

اگه كسي از دوستان خبري داره يا خبري گيرش مياد خواهش ميكنم اطلاع بده:w19::w06:

خواهش ميكنم . با تشكر فراوان از دوستان

asalooasalooyeh@yahoo.com

555ali

عضو جدید
سلام ... من از وقتی جذب شدم اینجا اومدم ..چیزی که بیشتر بچه ها اینجا خیلی روش مانور میدن حقوق و مزایاست ... بعضی ها اینقده از حقوق و... صحبت میکنن که فکر میکنن نفت سرامد همه ادارات و سازمانهاست ..... باور کنین اینجوریها هم که فکر میکنین نیست شرکت نفت هم شرکت نفت قدیم ...الان کمترین حقوق تو ادارات دیگه یک میلیونه ... انصافن خودم به عینه دیدم رفته بودیم تفریح سر راهمون شبو تو مدرسه روستا موندیم کل مدرسه سه تا دانش اموز داشت معلمه که دیپلم داشت و جذب شده بود 1200 میگرفت تو بهترین اب و هوا هم زندگی میکرد ...داداش خودمهم تازه تو بیمه کوثر استخدام شده 1300 میگیره بعضی وقتا هم به من تیکه میندازه . واله من حاظرم جامو با اینا عوض کنم ..تو شهر خودم با حقوق خوبی که اینا میگیرن .. اونوقت ما میریم عسلویه مدام در رفت وامدیم و خطرات خاص خودش . اب و هوای طاقت فرسا که هست . استاد کمک های اولیه بود فکر کنم میگفت شما بعد از چند ماه که رفتین عسلویه دیگه نمیتونید خون بدین چون خونتون الوده میشه دوری ار خونواده که هم هست دوری از زن و بچه خیلی سخته شاید که چه عرض کنم حتما ما بزرگ شدن بچه هامون رو نمیبینیم این همه سختی رو بکشیم که فقط 500 - 600 تومن حقوق بیشتر بگیریم ... انصافن اگه ماهی 3 میلیون هم بدن نمیتونه گوشه ای از این سختی ها را جبران کنه ...بابا گذشت رمانی که شرکت نفت شرکت نفت بود ...

m4hdad

عضو جدید
asalooasalooyeh دوست عزیز سلام
من هم مثل شما تکمیل ظرفیت شهریورماه هستم و دعوت کار به شرکت مناطق نفت خیز جنوب
شما یک کاری کن با شماره های 02166412204 و 02166969562 و 02166969561 (مرکز آزمون شرکت ملی نفت-تهران) تماس بگیر من هفته پیش تماس گرفتم گفتن هنوز پرونده های تکمیل ظرفیت مرحله دوم (شهریورماه) به شرکت های مورد نظر ارسال نشده امروز هرچی تماس می گیرم اشغال هست شما هم تماس بگیر ببینیم امروز چه جوابی می دهند و اگر موفق شدی اینجا جواب رو پست کن
چون طب صنعتی و گزینش کم کم دو ماه و شاید بیشتر طول بکشه و احتمال می دم کار ما به آخر سال بکشه و حتی اوایل سال بعد

tak2750

عضو جدید
سلام ... من از وقتی جذب شدم اینجا اومدم ..چیزی که بیشتر بچه ها اینجا خیلی روش مانور میدن حقوق و مزایاست ... بعضی ها اینقده از حقوق و... صحبت میکنن که فکر میکنن نفت سرامد همه ادارات و سازمانهاست ..... باور کنین اینجوریها هم که فکر میکنین نیست شرکت نفت هم شرکت نفت قدیم ...الان کمترین حقوق تو ادارات دیگه یک میلیونه ... انصافن خودم به عینه دیدم رفته بودیم تفریح سر راهمون شبو تو مدرسه روستا موندیم کل مدرسه سه تا دانش اموز داشت معلمه که دیپلم داشت و جذب شده بود 1200 میگرفت تو بهترین اب و هوا هم زندگی میکرد ...داداش خودمهم تازه تو بیمه کوثر استخدام شده 1300 میگیره بعضی وقتا هم به من تیکه میندازه . واله من حاظرم جامو با اینا عوض کنم ..تو شهر خودم با حقوق خوبی که اینا میگیرن .. اونوقت ما میریم عسلویه مدام در رفت وامدیم و خطرات خاص خودش . اب و هوای طاقت فرسا که هست . استاد کمک های اولیه بود فکر کنم میگفت شما بعد از چند ماه که رفتین عسلویه دیگه نمیتونید خون بدین چون خونتون الوده میشه دوری ار خونواده که هم هست دوری از زن و بچه خیلی سخته شاید که چه عرض کنم حتما ما بزرگ شدن بچه هامون رو نمیبینیم این همه سختی رو بکشیم که فقط 500 - 600 تومن حقوق بیشتر بگیریم ... انصافن اگه ماهی 3 میلیون هم بدن نمیتونه گوشه ای از این سختی ها را جبران کنه ...بابا گذشت رمانی که شرکت نفت شرکت نفت بود ...
تازه اون 500 تومن اضافی رو با اضافه کاری بهش ما میدند.
وگرنه حقوق شما بدون اضافه کاری همون 1.200
به نظر منم نفت اش دهن سوزی نیست.اگه تو شهر خودتون کار دایمی دارید واسه اومدن به نفت بشینید حسابی فکر کنید.
چون اون دو هفته تعطیلی ارزشش به اندازه اون دو هفته دوری از خونه نیست.

بالا