قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

eltegha

عضو جدید
نمایشگاه کتاب هست شیراز ؟
گلستان ؟
طبیعت منبع الهام چند خریدی ؟
دیشب خواب دیدم از این کتاب تو کنکور سوال امده
آره.از 25 آبان تا 1 آذر. قیمتش 15000 تومن.اما خب 40% تخفیف می خوره.
بچه ها همه بخونین YA3-3PID هم دیگه خوابش رو دید;)

النازا

عضو جدید
بچه ها تو سیلابسی که گذاشته بودین الان برای ازمون سوم برای درس معماری اسلامی زده بخش پارسی درصورتی که معماری مقبره ها تو بخش
رازی اومده؟من براساس کتاب سبک شناسی میگم

bahare7

عضو جدید
جزوه

جزوه

سلام بچه ها همگی خسته نباشید. یه سوال من می خواستم جزوه های درک منظر رو از دانشگاه شهید بهشتی بگیرم. دقیقا باید به چه آدرسی برم؟ مرکز انتشارات دانشگاه شهید بهشتی توی بلوار دانشجو جزوات رو داره؟

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
بچه ها تو سیلابسی که گذاشته بودین الان برای ازمون سوم برای درس معماری اسلامی زده بخش پارسی درصورتی که معماری مقبره ها تو بخش

منم فکر کنم منطور رازیه چون معماری پارسی معنی نداره الان.احتمالا اشتباهه تایپیه.بازم اگه بقیه میدونن کمک کنن

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برای این هفته نوشته معماری مقابر و ارامگاه ، پل و سد و میل و منار
اینها(کاربری ها)رو باید از روی کتاب معماری ایرانی پیرنیا بخونی با سبک شناسی فرق داره
این فصل ها میشه:4-15-22

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دقیقا همین مشکلو داشتم اخه معماری دوره پارسی که تو سیلابس ازمون اول بود پارتی و رازیم که ماله این ازمونش بود خراسانیم ماله ازمون 4روم یا 5ام یعنی تو این ازمون بعدی از سبک سوال نمیاد فقط کاربریاست؟؟
حالا یکی رمز گشایی کنه این چیه الان:)

Rebika

عضو جدید
lena جون مرسیییی عزیزم ...اگه می تونی پاسخ نامه هم بزاری خیلی عالی می شه :gol::gol:

sweetbrier1989

عضو جدید
منم دقیقا همین مشکلو داشتم اخه معماری دوره پارسی که تو سیلابس ازمون اول بود پارتی و رازیم که ماله این ازمونش بود خراسانیم ماله ازمون 4روم یا 5ام یعنی تو این ازمون بعدی از سبک سوال نمیاد فقط کاربریاست؟؟

همون فصل 5 (سبک رازی) منظورشون بوده....حالا یکی مشکل منو حل کنه :(
تنظیم شرایط نوشته سیستم های فعال و غیر فعال خورشیدی >> فصل 1،7،8،9،10 اما کلمات کلیدی که نوشته من تو اینا پیدا نمیکنم فقط فصل 1 و پیدا کردم!!!

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تنظیم شرایط نوشته سیستم های فعال و غیر فعال خورشیدی >> فصل 1،7،8،9،10 اما کلمات کلیدی که نوشته من تو اینا پیدا نمیکنم فقط فصل 1 و پیدا کردم!!!

نه کلمات کلیدی هست توی فصلها
فصل7 گلخانه دیوار ترومب و عیر فعالهاست/8ترموسیفون/9فتوولتاییک /10 هم جزر ومد/اینا که همشون بود

برای 5 ساله و هر سال 6 تا آزمون، هر آزمون 10 تا سوال ، هر سوال هم 4 تا کلمه...خیلی هاش هم تکرار شده، حالا به نظرت زیاده؟!
تعدادش رو که متوجه شدم منظورم این بود برای 10 تا سوال اول 1200 تا کلمه از سال های پیش+504+تافل...می ارزه؟

sweetbrier1989

عضو جدید
نه کلمات کلیدی هست توی فصلها
فصل7 گلخانه دیوار ترومب و عیر فعالهاست/8ترموسیفون/9فتوولتاییک /10 هم جزر ومد/اینا که همشون بود

پس چرا من نمیبینم...ار خستگی فکر کنم،فردا با دقت نگاه میکنم. :eek:

تعدادش رو که متوجه شدم منظورم این بود برای 10 تا سوال اول 1200 تا کلمه از سال های پیش+504+تافل...می ارزه؟

آره خودش یه مرور،خیلی هاش تو تافل و 504 هست...

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
همراهی تعدادش رو که متوجه شدم منظورم این بود برای 10 تا سوال اول 1200 تا کلمه از سال های پیش+504+تافل...می ارزه؟[/QUOTE گفت:
می ارزه عزیزم بخون.زبان مهمه. به درد همه 30 تا سوال زبان میخوره نه فقط 10 تا سوال اولش.

النازا

عضو جدید
بچه ها چرا منابع مرکز معماری اینطورین من واسه عناصرهم که چک کردم شماره فصلا با چیزایی که عنوان شده فرق داره نکنه کتابم اشتباههههه

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

همون که یکی از دوستان بالا اشاره کردن درسته سبک رازی رو باید بخونید صفحه آخر پاسخنامه آزمون ایندفعه حتما ببینید توش اصلاحیه ها ی سیلابس و منابع رو داده از چمله همین سبک رازی رو

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چرا منابع مرکز معماری اینطورین من واسه عناصرهم که چک کردم شماره فصلا با چیزایی که عنوان شده فرق داره نکنه کتابم اشتباههههه
اون مال انتشارات مرکز معماریه انتشارات پوران پژوهش میشه فصل های 3 6 7.

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

همون فصلایی که نوشته رو بخون

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
خسته نباشین.
میشه بگین برای منظر به جز کتاب نعیما و شاهچراغی چه کتاب دیگه ایی بخونم؟مرکز معماری چند تا کتاب دیگه معرفی کرده ولی من به جز این 2تا میخوام فقط 1 دونه دیگه بخونم.کدومش مهمتره؟

az.sa

عضو جدید
مرسی از این که آزمونها رو گذاشتید، اما من نمیتونم دانلودش کنم روش خاصی داره؟ میشه به من بگید چه جوری دانلودش کنم؟تو سایتش که میرم جایی نداره واسه دانلود. جای دیگه آپلود نشده؟

fereshte1111

عضو جدید
بچه ها مقالات مجله باغ نظر و مجله منظر خیلی مهمه برای درک منظر. لطفا هر کی داره یا بهش دسترسی داره بذاره که همه استفاده کنیم. بهتره که مقالات این اواخر باشه مثلا از 2 یا 3 سال پیش به اینطرف.

mahsa_archi_arch

عضو جدید
مرسی از این که آزمونها رو گذاشتید، اما من نمیتونم دانلودش کنم روش خاصی داره؟ میشه به من بگید چه جوری دانلودش کنم؟تو سایتش که میرم جایی نداره واسه دانلود. جای دیگه آپلود نشده؟

سلام دوست عزیز
لینک رو باز کن .. بعد از اینکه شمارشگر ثانیه تمام شد روی ایجاد لینک مستقیم دانلود کلیک کن .. از صفحه ای که روی همان صفحه قبل باز میشه دانلود رو بزن

وضعیت
موضوع بسته شده است.