بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

qazal.

عضو جدید
اصلا مهم نیست بهت قول میدم چون حتی اگر برگه ات سوراخ بشه کثیف بشه مهم نیست اصلا مهم کاریه که کشیدی نگران نباش

جدی؟:biggrin: پس یه نفر لطف کنه ابعاد داخل کادر برگه ی اسکیسو بمن بده که من اونجا با اره و قیچی بیفتم بجون برگه , توشو دربیارم....برگه هایی که از خونه آوردم رو طی یک عملیات ضربتی به داخل کادر بچسبونم..... چند تا ترقه هم جاسازی میکنم واسه ترکوندن تا هواس مراقبا پرت شه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟:biggrin: پس یه نفر لطف کنه ابعاد داخل کادر برگه ی اسکیسو بمن بده که من اونجا با اره و قیچی بیفتم بجون برگه , توشو دربیارم....برگه هایی که از خونه آوردم رو طی یک عملیات ضربتی به داخل کادر بچسبونم..... چند تا ترقه هم جاسازی میکنم واسه ترکوندن تا هواس مراقبا پرت شه
نه دیگه تاکید کرده هرگونه کولاژ به معنای مردود بودن برگه است دیگه روت رو زیاد نکن:biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
واي واي
كي؟
از اول من اول بودم عارف دوم شد
تازه تو اگه الان اقدام كني براي نفر سوم جا داريم
همين الان hott جاي نفر سومو گرفت
اگه سريع اقدام نكني چهارمم نميشيا

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه خبرا؟:D
یه پستی بود سالار از یونیش تعریفیده بود کجاست حسش نیس بگردم پیداش کنم میخوام بذارم تو تاپیک معرفی دانشگاه ها

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چه خبرا؟:D
یه پستی بود سالار از یونیش تعریفیده بود کجاست حسش نیس بگردم پیداش کنم میخوام بذارم تو تاپیک معرفی دانشگاه ها

تو قسمت مممممممممممم دلايل قبول نشدن د ركارشناسي ارشد
يااااااااا تو اون يكي قسمت كه زياد ميرفتم نبودۀ؟اعتراض به سنجش

آخرین ویرایش:

qazal.

عضو جدید
نه دیگه تاکید کرده هرگونه کولاژ به معنای مردود بودن برگه است دیگه روت رو زیاد نکن:biggrin:

اول که پستتو خوندم کلی خندیدم بعدشم
دهنم وا موند به این سرعت عمل پست :biggrin:...یکی بود میگفت پستت خشک نشده, کوروش جواب میده :D....کی بود ...پرامیدز نبود؟
خوب در مورد کلاژی که گفتی :biggrin: تو زیر ورقه پانوشت مینویسم که طی حادثه ای که بر اثر ترقه سوری عده ای در حوزه اسکیس رخ داد... بنده دچار خسارات عدیده ای گشتم از جمله اثابت ترقه با ورقه ها و....

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول که پستتو خوندم کلی خندیدم بعدشم
دهنم وا موند به این سرعت عمل پست :biggrin:...یکی بود میگفت پستت خشک نشده, کوروش جواب میده :D....کی بود ...پرامیدز نبود؟
خوب در مورد کلاژی که گفتی :biggrin: تو زیر ورقه پانوشت مینویسم که طی حادثه ای که بر اثر ترقه سوری عده ای در حوزه اسکیس رخ داد... بنده دچار خسارات عدیده ای گشتم از جمله اثابت ترقه با ورقه ها و....
آره پیرامید بود ماشالا به سرعت شاتل خداییش انگار اروپایی با این سرعتش:D ببین اونها هم مینویسند بر اثر آتش سوزی شما دچار خسارت شدیند و نمیتوانید ادامه تحصیل دهیند پس شما مردود هستیند:biggrin:

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w24:
بزک نمیر بهار میاد خربزه با هویج میاد

گریه مکن منتظر، موسم نوبهار میاد
جواب ارشد، نغمه زن بر سر سایتش می یاد
بزک نمیر بهار میاد خربزه با خیار میاد
طفلک پشت کنکور شعله به خشک و تر مزن
لوطی اشک ریز بر دلت شرر مزن
سال دگر برای تو فرصتی دوباره میاد
سال دگر به خوشدلی، نان و پنیر می خوری
گوشت کباب می کنی ، برا ارشد می خونی
بر در خانه ات همی خربزه با بار میاد
یک دو سه روز صبر کن غم مخور از بی جوابی
شام اگر نمی خوری نخور حرص، دم مزن
تمام شده است ظرفیت غصه مخور، دم مزن
بزک نمیر بهار میاد خربزه اخر مگر با هویج میاد؟؟؟؟:biggrin:
..........................
شوخی بودااااااااااا

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج عمرا تا دوشنبه بیاد چون انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی تا دوشنبه تمدید شد. حالا این همه صبر بیاد ونتیجه نده چه ضایعی بشه آدم نمیدونم با این رتبه من چرا این همه منتظر اعلام نتیجه ام روم زیاده ها:biggrin:

qazal.

عضو جدید
آره پیرامید بود ماشالا به سرعت شاتل خداییش انگار اروپایی با این سرعتش:D ببین اونها هم مینویسند بر اثر آتش سوزی شما دچار خسارت شدیند و نمیتوانید ادامه تحصیل دهیند پس شما مردود هستیند:biggrin:
نه دیگه من ادامه ی پانوشتو سه نقطه گذاشتم....تو ادامش خواستار خسارت وارده بودم و دلجویی مسئولین از شوکه شدن سر جلسه و پرداخت تمامو کمال خسارت های مالی، جانی، عاطفی و ....

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
رتیه نهایی و درصد اسکیس که تو مهر میاد دیگه نه؟؟
الان فقط جواب قبولیه درست میگم یانه؟

hoodad_gh2007

عضو جدید
رتیه نهایی و درصد اسکیس که تو مهر میاد دیگه نه؟؟
الان فقط جواب قبولیه درست میگم یانه؟
بله درسته خیلی احمقانه است.پارسال یا مردود می زدند یا یه کد 6 رقمی اونا که مردود بودن راحت سکته میزدن.اونایی هم که کد داشتن میرفتن تو دفترچه تو سرشون میزدن یهو مشد دانشکاه تهران یهو میشد غیر انتفاعی.خدا رو شکر امسال فرمت عوض شده اسم دانشگاه روزانه و شبانه و همه چیزو می زنه

naser1990

عضو جدید
فقط کارم شده اومدن اینجا و تاپیک خوندن.شما هم مث من چت زدین روزی 20 بار سایت سنجش رو زیرو بالا میکنین؟والا بخدا گندش رو در اوردن.

سلام هوداد خان احوال شما بل اخره امدین تو باشگاه ..تو کنکور اسکیس کنار هم نشسته بودیم..;)

hoodad_gh2007

عضو جدید
نه دیگه من ادامه ی پانوشتو سه نقطه گذاشتم....تو ادامش خواستار خسارت وارده بودم و دلجویی مسئولین از شوکه شدن سر جلسه و پرداخت تمامو کمال خسارت های مالی، جانی، عاطفی و ....
اتفاقا جالبه حالا شما شوخی شوخی میگید اما مت یه چیزهایی از بچه ها شنیدم که جالب بود.یکی از بچه ها کارش رو 1.50 کشیده بود جا نشده بود برداشته بود کاغذ آ-4 رو از مراقب گرفته بود چسبونده بود.یا یکی دیگه از بچه ها میگفت من 1/50 کشیدم سلام گاه رو باقیشو دیدم جا نمیشه 1 به 100 کشیدم.یکی دیگه هم ورداشته بود سایت زده بود یه تیکه اش رو بزرگنمایی کرده بود 1 به 50

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا