كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
:eek:
ایرانیا معتبر نیستن
خارجیا که چرت و پرت میگن، کلا از هیچی اطلاع ندارن!
خودتون خندتون نمیگیره از حرف هایی که میزنید؟
خداییش چی رو قبول دارید؟
پیغمبر باید بیاد و توضیح بده واستون؟ :|
شما از این سند معتبرا 2_3 تا بیار واسمون، بدونیم چی بیاریم ...

از متن پیداست که دایی بخاطر لجبازی با یه عده اینو گفته و منظورش این نبوده که واقعا میرم استقلال ..یه جورایی تیکه پرونده و گفته سند پرسپولیس به نام اون یه عده هست انگار..
البته اگه مثل بقیه کاراتون فتوشاپ نباشه .. مثل استادیوم قرمزی که ابی شد مثل حرفای باره سی که کلا تحریف شد و روزنامه جعلی براش درست شد و ....
اینم یه نمونه که ظاهرا از رو لجبازی هم نیست ...

reynolds_nike1

عضو جدید
این حرفی که زدی رو یادت باشه، فعلا جوابش رو نمیدم
به موقعش ...

حالا تو رو خدا این بار واست مهم باشه، خواهش میکنم!
انگار من پیام دعوت فرستادم که التماس میکنم بیا نظرت رو راجع به این پست بده!
99% چیزایی که شما میذارید هم واسه استقلالی ها مهم نیست، نمیدونستی اینو؟
باید خدمت شما عرض کنم که اصلا برام مهم نیست که از دید استقلالیا چند درصد از حرفام مهم هست یا نیست.کلا وقتی خرفی برای گفتن نباشه این حرفا پیش میاد.شما پیام دعوت نفرستادی ولی خوب پستت واقعا بی ربط بود.میبینم که دوستم هم یه مورد از مجیدی اورده.:biggrin:

reynolds_nike1

عضو جدید
:eek:
شما برو پستی که من دادم رو نگاه کن، واسش عنوان گذاشتم
موضوع بحث اون بوده!
اونی که به عنوان " پ.ن " اون پایین نوشته بودم، معنیش میشه " پی نوشت! "
اینجا برات توضیح میدم:

پي‌نوشت در پايان متن مي‌آيد. براي پرهيز از درازگويي و گسستگي متن نوشتار، اطلاعات و آگاهي‌‌هاي فرعي و لازم و مطالب طولاني‌تر و توضيحات تفصيلي دربارة هر نكته‌اي از متن را به پي‌نوشت منتقل مي‌كنند
برای بار 10000 میگم خدمتتون: بنده هیچ اصراری ندارم که جنابعالی جواب منو بدی
ازت هم دعوت به عمل نیوردم
خودت میای جواب میدی، بعد میگی حوصله ندارم!
حالت خوش نیستا!

اینکه من بخوام جواب بدم یا نه به خودم در اصل مربوط میشه.دلیل جواب دادنشم بسیار بی مورد بودن این تاپیکت بود.همین

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید خدمت شما عرض کنم که اصلا برام مهم نیست که از دید استقلالیا چند درصد از حرفام مهم هست یا نیست.کلا وقتی خرفی برای گفتن نباشه این حرفا پیش میاد.شما پیام دعوت نفرستادی ولی خوب پستت واقعا بی ربط بود.میبینم که دوستم هم یه مورد از مجیدی اورده.:biggrin:
دل به دل راه داره
.
.

بی ربط به چی بود؟
مگه آموزش آشپزی گذاشتم؟
آره دیدم، از اون سند معتبر ها بود که حرفشو میزدی دیگه؟
فقط یه مقدار تیره و تاره، عکس واسه کدوم مجیدی هست؟
فرهاد یا فرزاد؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یه زمانی استقلالیا رو مسخره میکردیم که میگفتن حیدریِ فابرگاس میگفتیم بعدا میخواین بگین رحمتیِ رونالدو ..اما فکر نمیکردیم واقعا بگن ..!!!!!!!!
سیاوش ِ کاسیاس .. :w15::w15:

reynolds_nike1

عضو جدید
دل به دل راه داره
.
.

بی ربط به چی بود؟
مگه آموزش آشپزی گذاشتم؟
آره دیدم، از اون سند معتبر ها بود که حرفشو میزدی دیگه؟
فقط یه مقدار تیره و تاره، عکس واسه کدوم مجیدی هست؟
فرهاد یا فرزاد؟

متاسفانه کم پیش اومده که شما کاراتون به روز باشه و این خیلی نمیتونه جالب باشه.تو این ایام یه مطلبی میاری که ربطی به چیزی هم نداره.من نمیدونم که موضوع چی بوده که این سند خیلی خیلی معتبر رو رو کردی؟!!! بازم میگم موضوع بحث چی بوده که شما این عکس رو گذاشتی؟در مورد عکس مجیدی ، بهتره دقت کنی و از کسی که این عکس رو گذاشته بپرسی که کدوم مجیدی بوده. ولی خوب هر دوی مجیدیا استقلال بودند

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه کم پیش اومده که شما کاراتون به روز باشه و این خیلی نمیتونه جالب باشه.تو این ایام یه مطلبی میاری که ربطی به چیزی هم نداره.من نمیدونم که موضوع چی بوده که این سند خیلی خیلی معتبر رو رو کردی؟!!! بازم میگم موضوع بحث چی بوده که شما این عکس رو گذاشتی؟در مورد عکس مجیدی ، بهتره دقت کنی و از کسی که این عکس رو گذاشته بپرسی که کدوم مجیدی بوده. ولی خوب هر دوی مجیدیا استقلال بودند
نشد دیگه
من مطالب روز میذاشتم، میگفتی چه ربطی داره
، 6تایی که ما 47 سال پیش زدیم، اون درسته!
الان مطلب قدیمی میذارم، میگی جدید بذار!
بگو دقیقا چی دوست داری، همونو بذاریم!
چی رو دقیقا قبول داری ( غیر از روزنامه پرسپولیس )
در ضمن، اون عکس واسه فرزاد بوده، نه فرهاد!
البته معتبر که نبوده، واسه فروش بیشتر اونو چاپ کردن ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه زمانی استقلالیا رو مسخره میکردیم که میگفتن حیدریِ فابرگاس میگفتیم بعدا میخواین بگین رحمتیِ رونالدو ..اما فکر نمیکردیم واقعا بگن ..!!!!!!!!
سیاوش ِ کاسیاس .. :w15::w15:

:biggrin:
دیگه باید منتظر فتل بنزما باشیم:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
فرزاد بوده یعنی ماست مالی دیگه ؟ :دی
حداقل تو گوگل میزدین میدیدین چند تا نتیجه میاره ..

فرهاد مجیدی: استقلالی ها رخصت، من به پرسپولیس می روم
کاپیتان استقلال سال ها قبل برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس از آبی ها رخصت خواسته بود.
فرهاد مجیدی در سال 1376 یعنی زمانی که تیم ملی به جام جهانی 98 فرانسه صعود کرده بود سودای جدایی از استقلال و پیوستن به پرسپولیس را در پیش گرفت. البته این انتقال بحث برانگیز بنا به دلایلی امکان پذیر نشد. مجیدی در آن زمان برای پیوستن به پرسپولیس حتی از هواداران استقلال رخصت طلبیده بود. یکی از روزنامه های ورزشی آن زمان این گفته فرهاد مجیدی را تیتر یک روزنامه خود کرده بود که در ادامه صفحه نخست این روزنامه را می بینید

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه عکس فتوشاپیه دیگه، پرسپولیسی ها زیاد خودشون رو درگیر نکنن!

یه عکس فتوشاپیه دیگه، پرسپولیسی ها زیاد خودشون رو درگیر نکنن!

.
.
.
.
پ.ن: اون موقع که فرهاد 7 میپوشید، فالگیر اونا ( آخ ببخشید، جادوگر ) 19 بود! :w07:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

.
.
.
.
پ.ن: اون موقع که فرهاد 7 میپوشید، فالگیر اونا ( آخ ببخشید، جادوگر ) 19 بود! :w07:

آخ بمیرم فرهاد تیم ملی هم بازی کرده:D
دوستان عزیز اس دق لالی در این مورد خواهشا سکوت کنند
از چی فرهاد می خوای بگی
از تعداد بازی ملی که بیشتر از داداش علی باشه
از حس وطن پرستیش که این پیراهن شیخ عرب رو می پوشه داداش علی کاپیتانی تیم ملی رو به خاطر مردمش از دست داد
از تیم باشگاهیش می خوای بگی که بایرن و شالکه کجا و ......
بهترین بازیکن آسیا کجا بازیکن هفته امارات کجا
لقب جادوگر کجا که روزنامه کیکر بهش داده بازم بگم
نه به خاطر اینکه خودم پرسپولیسیم این حرفها رو زدم خیلی از دوستان استقلالی هم دارم که کریمی رو دوست دارن

آخرین ویرایش:

javad-68

عضو جدید
از چی فرهاد می خوای بگی
از حس وطن پرستیش که این پیراهن شیخ عرب رو می پوشه داداش علی کاپیتانی تیم ملی رو به خاطر مردمش از دست داد
نه به خاطر اینکه خودم پرسپولیسیم این حرفها رو زدم خیلی از دوستان استقلالی هم دارم که کریمی رو دوست دارن
همون غیرت استقلالیش کافی داداش،فقط برا استقلال تو ایران بازی کرد نه استیل آذینو و...

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون غیرت استقلالیش کافی داداش،فقط برا استقلال تو ایران بازی کرد نه استیل آذینو و...

بازم حرفهای خنده دار
فرهاد همونه نیم فصل به خاطر(تیام)ببخشید پول از استقلال رفت همه می گفتند اگه نمی رفت و حاشیه وارد تیم اس دق لال نمیشد اون سال قهرمان لیگ بود
استیل آذین بود اما شرف به بعضی ها داره که بعد کنفرانس خبری میگه .............
واقعا لذت می برم با شما در مورد فرهاد کل کل می کنم چون از بی اسطوره گی گیرش دادید به این
لااقل از ناصر خان حجازی بگو یه چیزی من خودمم قبولش دارم
جانم داش علی اینم وقتی که تو استیل آذین بود

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
از چی فرهاد می خوای بگی
هیچکدوم .. هیچی ندارن بگن از شمارش میگن :|
من حاضرم کریمی تو استیل اذین و تراکتورسازی ایران بازی کنه ولی نره الغرافه قطر ..

alone.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچکدوم .. هیچی ندارن بگن از شمارش میگن :|

من حاضرم کریمی تو استیل اذین و تراکتورسازی ایران بازی کنه ولی نره الغرافه قطر ..
آخی اشکال نداره خب شاید به سن شما نرسه دیگه شماره هفت داشته باشین
اخخخخخخخخخخخخخ
ببخشید یادم رفت شما دارین شماره 7 علی عسگر بود؟عسگرخفن ؟علی حسن عسگر احمد؟چی بود راستی؟؟؟؟/

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همونی که 5 تا به پرسپولیس زد؟
خب حق دارید که دوست نداشته باشید بره اونجا ...!

از چی فرهاد می خوای بگی
آخ بمیرم فرهاد تیم ملی هم بازی کرده:d
بله!
شماره 7 بود، اون موقع کریمی شماره چند بود؟ :D

اصن این یه دونه نابودم کرد!
حس وطن پرستی!
قضیه شوت کردن ساک و درگیری ها و حاشیه هایی فراوونش رو که در جریانید؟

اونا اسمش حس وطن پرستیه؟
دوست داشتن یه موضوع دیگست!
موقعی که کریمی تو تیم ملی بازی میکرد، اگه گل میزد، منم خوشحال میشدم و میگفتم دمت گرم!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
همونی که 5 تا به پرسپولیس زد؟
خب حق دارید که دوست نداشته باشید بره اونجا ...!
همونی که تو خونه خودش با 3 تا گل سوراخش کردیم .. 2 تا تو 5 دقیقه ول ..
فرهاد شما هم بود ..:biggrin:
آخی اشکال نداره خب شاید به سن شما نرسه دیگه شماره هفت داشته باشین
اخخخخخخخخخخخخخ
ببخشید یادم رفت شما دارین شماره 7 علی عسگر بود؟عسگرخفن ؟علی حسن عسگر احمد؟چی بود راستی؟؟؟؟/
یعنی خوشم میاد هیچی ندارین بگین دارین از یه شماره میگین :smile:.. خودتونم قبول دارین مجیدی هیچی نداره که بهش افتخار کنید ..
درضمن 7 در اصل متعلق به همونیه که همین پارسال از دست سپلاتر جایزشو گرفت و همه شماره 7 رو با اسم اون میشناسن کلی گل و قهرمانی ملی و باشگاهی داره.. نه یه بازیکن عرب ..

بالا