بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sheshpar

عضو جدید
ببخشید توپوگرافی چجوری کار میکنن؟ من ترم اولی هستم زیاد بلد نیستم

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم ولی هر کدوم از این فیگورا کمتراز 20ثانیه کشیده شده ولی من تلاشه خودمو میکنم که بهتر بکشم
ها پس اومدی همدان حال کردی چه شهر باحال مزخرفی داریم ؟
ها عامو سالی یکی دوبار میام...بری چی چی مزخرف حالو؟؟

رجبی علی

عضو جدید
خیلی شیر تو شیره 90 درصد جمعیتش غیر همدانی با زبانهای ترکی کردی لری هستش بعضی اوقات میمونم چطور ارتباط برقرار کنم با ملت:D

Fatima.nice

عضو جدید
سلام به همه ی بر وبچه های عزیز معماری.بچه ها من تازه واردم تو این سایت.این ترم میرم ترم ۳.ولی به هر حال کمی با راندو سر کار داشتم.و به همتون توصیه میکنم که حتما کتاب راندو استاد آذری رو مطالعه کنید

maedeh.k

عضو جدید
با سلام
متاسفانه هیچکدوم از عکسایی که گذاشتید باز نمیشن!
من عکس ماکت شاگردامو میذارم نظرتونو بدید خوشحال میشم.

fahime_k

عضو جدید
سلام بچه ها.یه راهنمایی می خواستم...واسه پایان نامه ام میخوام ماکتم با پلکسی درست کنم.ولی نمدونم از چه ترکیب رنگی استفاده کنم!!!قبلا از مشکی و کریستال استفاده کردم ولی می خوام یه رنگ جدید استفاده کنم...کسایی که استفاده کردن قبلا می تونن کمکم کنن!!لطفا....:(

*matin

عضو جدید
سلام بچه ها.یه راهنمایی می خواستم...واسه پایان نامه ام میخوام ماکتم با پلکسی درست کنم.ولی نمدونم از چه ترکیب رنگی استفاده کنم!!!قبلا از مشکی و کریستال استفاده کردم ولی می خوام یه رنگ جدید استفاده کنم...کسایی که استفاده کردن قبلا می تونن کمکم کنن!!لطفا....:(

اول موضوعتون چیه؟

:.wintergirl.:

عضو جدید
سلام
من خیلی اسکیس و راندو رو دوس دارم ولی یه کم تو راندو ضعیفم و متاسفانه استاد خوبی هم نداشتیم که کمکمون کنه و کارامون بهتر بشه
این 3تا کار یکی از اولین کارای من هستن
میخواستم اگه ضعفی تو کارم { از هر نظر } میبینین بهم بگین تا کارم بهتر بشه
و اینکه اگه پیشنهادی برای بهتر شدن کارام دارید بهم بگید
پیشاپیش از نظراتتون ممنون

مشاهده پیوست 104307

مشاهده پیوست 104308

کارتون واقعا حرف نداره ،عاللللللللیی

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام به تمامی دوستان هنرمند معمار
به منظور نظم دهی به مطالب تالار و تفکیک آموزش های قرار گرفته به تکنیک های مختلف بیان معماری ؛
لطفا از این پس نمونه کارهای خود را ...
- با ذکر روش به کار رفته ( آبرنگ , کلاژ ، مارکر ، زغال و مداد و ....) - در صورت وجود تاپیک
- حتی المکان ذکر جزئیات و ابزار های استفاده شده ( جنس مداد , شماره ماژیک و ...)
- و در صورت به کار گرفتن تکنیک و یا تجربه خاص توضیحات مختصری به منظور استفاده و آموزش دیگران نیز بفرمایید
- لطفا تمامی نمونه کارهای خود را برای ماندگاری و جلوگیری از بین رفتن آن در باشگاه آپلود بفرمائید

لازم به ذکر است بزودی آموزش ها مطالب مفید پیشین نیز در همین تالار آرشیو و برای دسترسی راحت تر به مرور فایل های pdf از مطالب تهیه و برای دانلود قرار خواهند گرفت !

از توجه و همراهی تمام دوستان سپاسگزارم

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام به دوستان خوبم
خوشحال میشم در این تاپیک حضور پیدا کنید و نمونه اسکیس های خودتون رو برای کرکسیون با استاد آرتور قرار بدین و از این فرصت پیش اومده به خوبی استفاده کنیم
سپاسگزارم

استاد آرتور امید آذری:

درصدد هستیم برای ارتقاء سطح علمی دانشجویان عزیز در زمینه طراحی معماری، اسکیس و پرزانته فضایی ایجاد کنیم تا به رشد و پرورش شما علاقمندان بپردازیم. برای محقق شدن این امر لازم است شما عزیزان پروژه های خود را در زمینه اسکیس و راندو برای ما ارسال نمائید تا به صورت آنلاین مورد نقد و بررسی قرار گیرد.
برای آشنایی بیشتر شما عزیزان به صورت هفتگی اسکیس ها و طرح های برگزیده ی خودم و دانشجویانم را در این جا به نمایش خواهم گذاشت.
امید است که این امر در یادگیری هر چه بیشتر شما موثر باشد.

تاپیک: کارگاه اسکیس و راندو استاد آرتور

mohammad051021

عضو جدید
!!!!!!!!!!صرفا جهت ایده!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!صرفا جهت ایده!!!!!!!!!

سلام به دوستان عزیز

این عکس ها واقعا ایده س؟:que:

یا کپی؟:que:

یکی بیاد بگه ایده چیه

لطفا از گوگل سرچ نکنین

ناراحت هم نشین شاید هم من اشتباه میکنم

ولی اینا ایده نیس

با نگاه به اینها ادم فقط کپی به ذهنش میرسه

ایده و کانسپت حتما جسم نیست حتما یه چیزی نیس که باید لمسش کرد

یه آهنگ - یه بیت شعر - ترس - لذت - غم - یه درخت - یه لنگه کفش - مگس و...

این عکس ها شاد قشنگ باشن ولی باید بگید از چی ایده گرفته شدن

بازم میگم ناراحت نشین اینایی که گفتم فقط به خاطر تغییر دیدگاه به ایده بود

کانسپت پردازی رو یاد بگیریم:gol:

mohammad051021

عضو جدید
ایده برای مهد کودک؟

معماری فولدینگ

خمیر بازی

یا شایدم دیکانس و فرمالیسم

وسیله های خونه سازی

ولی اولیش بهتره:gol:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون:D مثل حرفه ای ها که آخر خط یه نقطه یا خط تیره میزارن؟:cool: موقع کشیدن یادم میره انجامش بدم:cry:
اینم یکی دیگه مال همون روز(یادم رفت آسمونشم رنگ کنم:D

مشاهده پیوست 107879
ورودی بازار وکیل شیراز
چقدر کارات عالیه..منم میخوام

homayun.Gh

عضو جدید
تا حالا طبیعت نکشیدم(یعنی جرعت نکردم:D)ایول;)
در ضمن چرا از این توصیفا میکنییی؟مگه نمیدونی بوشهر این چیزا نداره,نمیگی بچه دلش میخواد؟:cry:

atefe_nematifar

عضو جدید
سلام دوستان...استادمون گفته همه ی نقشه های(پلان-نما-...) یک المان خطی روبیارین تأییدکنم که ماکتشوبسازین...هرچی گشتم پیدانکردم...میشه اگه دارین کمکم کنین؟:cry:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam.man fekr mikonam male harja ke bashe kheyli kare zibaei hast va ba zerafate besiyar va ba reayate tamame osole memari.rasti agar shoma motavaje shodi male kojast begid.amnon kheyli jaleb bod
:warn:

وضعیت
موضوع بسته شده است.