قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
pedram8755
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-offline.png
عمده توجه امپرسیونیستها به رنگ و نور بوده....و بر اصالت مشاهده به جای اصالت دانسته تاکید میکنند

برید حالشو ببرید;)

از این سبک نکته ها بازم اگه کسی داره لطفا بزاره

sinana

عضو جدید
چند نفر کنکور ارشد شرکت می کنند که از ساعت دو تا حالا سایت خلوت نشده ؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این سوال0 سال 91 اگه کسی جواب رو میتونه برتم توضیح بده ...مشاهده پیوست 135021

گزینه C سایه ش غلطه. چون اون مکعب سمت راست بالا، سطحش شیب داره در نتیجه سایه ش روی زمین کج میشه در حالی که تو گزینه c سایه ش راسته.

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی جواب این سوال رو میدونه؟؟ جواب گزینه 1 مشاهده پیوست 134987

ببین هر چی فاصله لبه بام از سطح نما بیشتر باشه سایه اش روی نما افتاده تر میشه (میل میکنه طرف زمین) لذا اون تیکه استوانه که تو نما جلو اومده در واقع فاصله اش با لبه سایه انداز (بـام) کمتر از جناحین شده پس سایه دو طرفش افتاده تر درمیان و سایه روی خودش جمع و جورتر میشه

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من تو تشخیص پایداری داخلی خرپا مشکل پیدا کردم،از رو فرمول که معینی نامعینی رو تشخیص میدیم اما برای پایداری داخلی اینکه دنبال یه هسته مثلثی میگردیم و ..میشه یه عکس بزارین متوجه بشم اگه ممکنه
یعد برای درجه نامعینی در حالت خارجی و حالت داخلی هرکدوم دقیقا مجهولات و معلومات چیا هستن؟

بفرما:

http://www.4shared.com/office/BH2kGoM2/kharpa.html

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا واسه من اصلا باز نمِیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:wallbash::wallbash::wallbash:

dj_manijak

عضو جدید
سلام این ارور واسه کسی اومده؟داوطلب مورد نظر يافت نشد
یکی بگه من وجود دارم بخدا روزی سه بشقاب برنج میخورم!!!!!!!!!!!! :w22:

همه جوره امتحان کردم نمیشه که نمیشه.............انگار قسمت نیست ها
اشکال از سیستمه یا از وجود من؟ :w19:

dj_manijak

عضو جدید
و ای کسانی که ایمان آوردید هرکس کارتش را گرفته است و بداند که دوستانش(البته اگه قابل بدونید) نتوانسته اند .......................................................................................................................................................................................................................................................................راحت بخوابه ولی اگه راجع به کجاوه چیزی میدونه یه توضیح مختصر بده.دعاگوییم.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
و ای کسانی که ایمان آوردید هرکس کارتش را گرفته است و بداند که دوستانش(البته اگه قابل بدونید) نتوانسته اند .......................................................................................................................................................................................................................................................................راحت بخوابه ولی اگه راجع به کجاوه چیزی میدونه یه توضیح مختصر بده.دعاگوییم.

کجاوه یجور پوشش برای بانوانی بوده که بروی شتر میشستن اوایل فقط دورشون بوده اما بعدا بصورت یه اتاق شده محمل هم معنی میده و البته در بیشتر اوقات وقتی محمل یا کجاوه مورد خطاب بوده بانوی روی شتر هم منظور بوده بخاطر این بوده که مستقیماً اشاره به وجود بانوان در اتاقک روی شتر نشه. مثل وقتی که سعدی میگه محمل بدار ای ساروان(ساربان)

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا باشگاه! ساعت 5 و 11 دقیقه صبح، و سایت سنجش همچنان بالا نمیاد

mehrazin_f

عضو جدید
يه سوال
شايد خنده دار باشه البته:D
اين كارتو بايد رنگي بگيريم يا سياه سفيدم ميشه؟

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه سوال
شايد خنده دار باشه البته:D
اين كارتو بايد رنگي بگيريم يا سياه سفيدم ميشه؟
سیاه سفید
اغا شماها چجوری کارتتونو
گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واسه من اصلا سایت بالا نمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیاه سفید
اغا شماها چجوری کارتتونو
گرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واسه من اصلا سایت بالا نمیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاد
الان دیگه واسه من راحت سایت بالا میاد و کارتو کامل گرفتم اگه نمیاد برید کافی نت بگیرید

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که خوشبختانه اکثر بچه ها کارت گرفتن میشه یکی به من توجه کنه.!!!!............مردم از بس گفتم و کسی نبود و همه در گیر گرفتن کارت بودن..:w05:
میشه یه نفر لطف کنه و خلاصه معاصری که tayyebe جان گذاشته بودن رو بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا که خوشبختانه اکثر بچه ها کارت گرفتن میشه یکی به من توجه کنه.!!!!............مردم از بس گفتم و کسی نبود و همه در گیر گرفتن کارت بودن..:w05:
میشه یه نفر لطف کنه و خلاصه معاصری که tayyebe جان گذاشته بودن رو بذاره؟؟؟؟؟؟؟؟
عزیزم این جزوه های طیبه گذاشته خلاصه نیست هر کدومش بالای 200 صفحه هست از بس زیاد بودن من یه ایرانش 1:30 طول کشد دانلود کردم . واسه جمع بندی یا تست بزنید یا جاهایی که تو کتاب خط کشید نگاه کنید .

النازا

عضو جدید
بچه هامیشه کسی تقسیم بندی انواع مصالح رو که تو کتاب ارتقادهنده هست بزاره لاقل تقسیم بندیشم بدونیم خوبه مثلا نانو سوال پارسال تو تقسیم بندی کتابش انواع شیشیه ها هستش

وضعیت
موضوع بسته شده است.