آشنايي بيشتر روانشناسان عزيز (اسپمدونی)

sina ccna

اخراجی موقت
سلام ....... مرسی ....... من که هی بدک نیستم ........ خبریم نیست روز تعطیلی ..... شما خبری داری .............؟
سلام و مرسی
از صبح زدیم بیرون تا الان برگشتیم برای یه امر خیر
به خیر و خوشی هم تموم شد
نمیتونم درس بخونم چیکار کنم؟ وقت هست حسش نیست!!

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و مرسی
از صبح زدیم بیرون تا الان برگشتیم برای یه امر خیر
به خیر و خوشی هم تموم شد
نمیتونم درس بخونم چیکار کنم؟ وقت هست حسش نیست!!
به سلامتی ......... مبارک باشه ......... حالا هر چی که هست ......... اما معمولا روزای تعطیل ........ امر خیر مخصوص ازدواجه .......... اگه وقتش هست بشینی بخونی ........ بعد از یه مدت حسشم میاد ......... کلا همه همینطور بودیم و هستیم ..........

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم ...... که الان هیچکدومتون نیستید ........ دیروز من پر از تنبلی بود ...... به خیلی از کارم رسیدم ..... اما با کلی تنبلی ....... انگار آدم هروقت کار بیشتر داره ...... تنبلیشم بیشتر میشه ........

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم ...... که الان هیچکدومتون نیستید ........ دیروز من پر از تنبلی بود ...... به خیلی از کارم رسیدم ..... اما با کلی تنبلی ....... انگار آدم هروقت کار بیشتر داره ...... تنبلیشم بیشتر میشه ........
دقیقا همینطوره... :دی
سلام دانه جونم خوبی فدات؟ :redface:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستای بسیار خوبم.. خوبید؟ :smile::gol:

دوستان شرمنده دیر میام بهتون سر میزنم.. واقعا این روزا سرم خیلی شلوغه.. و زمان کم میارم.. :cry: امیدوارم که به بزرگواری خودتون منو ببخشید...
:smile:
واسم دعا کنید که بتونم به تموم کارهام یکجا برسم.. البته مرتب و منظم پیش برم... :redface:

امیدوارم همیشه خدا موفق.. شاد و پرانرژی باشید..... :heart::smile::gol:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستای بسیار خوبم.. خوبید؟ :smile::gol:

دوستان شرمنده دیر میام بهتون سر میزنم.. واقعا این روزا سرم خیلی شلوغه.. و زمان کم میارم.. :cry: امیدوارم که به بزرگواری خودتون منو ببخشید...
:smile:
واسم دعا کنید که بتونم به تموم کارهام یکجا برسم.. البته مرتب و منظم پیش برم... :redface:

امیدوارم همیشه خدا موفق.. شاد و پرانرژی باشید..... :heart::smile::gol:

این چه حرفیه ............ امیدوارم که بتونی به تمام کارات یکجا برسی ......... البته مرتب و منظم پیش بری ......... :gol::gol::gol::gol:

daneh jou

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای خوب ....... و درسخونم ......... که هیچکدوم اینجا نیومدین .......... حتما درساتونو خوب بخونید .......... تا ثمره یک ترمه ببینید .......... همه موفق باشید ..........