کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سلام به همگی
رسیدیم به بازی استقلال و سپاهان
دوباره از تیم ملی خستگیش موند برای استقلال
چیکاره ایم به نظرتون؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سلام به همگی
رسیدیم به بازی استقلال و سپاهان
دوباره از تیم ملی خستگیش موند برای استقلال
چیکاره ایم به نظرتون؟؟

سلام غريبه عزيز خوبي؟
عماد رضا اين بازي ميتونه بازي كنه؟
من ك به نظرم ميتونه بازيو در بياره استقلال
بازي تو اصفهانه؟؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام غريبه عزيز خوبي؟
عماد رضا اين بازي ميتونه بازي كنه؟
من ك به نظرم ميتونه بازيو در بياره استقلال
بازي تو اصفهانه؟؟

سلام محسن
این عماد که هنوز نیومده
آرش باید بازی رو دربیاره
آره بازی اصفهوووونه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم نامه جانواریو که چون ویژه بود تو این تاپیک میذارمش :

من دوست دارم که توضیحاتی در مورد واقعیت مشکل زانوی خود بدهم:نمی دانیم که چطور اخبار نادرست در مورد زانوی آسیب دیده من پخش شد.این اخبار توسط فردی دروغگو انتشار یافته است.
من همواره سعی کرده ام که فردی صادق باشم و دلیلی نمی بینم که اطلاعاتی که از جانب من منتشر می شود نادرست باشد.واقعیت این است که در ابتدای فصل مقداری از ناحیه زانو دچار مشکل بودم؛ اما خیلی جدی نبود؛ این مشکل به گونه ای نبود که مانع تمرین و بازی من شود اما خوب نیازمند مراقبت بود.
همواره زمانی که در برزیل هستم برنامه تمرینی خود را برای اینکه از لحاظ تکنیک و بدنسازی در وضعیت خوبی بمانم ادامه می دهم. اما این بار از بد حادثه دچار تشدید مصدومیت شدم.
کادر فنی استقلال در مدت اقامتم در برزیل از من خواسته بودند که به تمریناتم ادامه دهم که این مشکل بوجود آمد.
من تقاضا دارم که در این مدت من را به عنوان یک بازیکن حرفه ای بپذیرید.
من واقعا بابت آنچه اتفاق افتاده متاسفم و شدیدا پیگیر وضعیت درمان خود می باشم.
امیدوارم که هر چه سریعتر به تمرینات و شرایط بازی برگردم تا تیم محبوب خود را بار یاری کنم.
با تشکر

ammooo

عضو جدید
ایول دمت گرم
خوش اومدی

دیشب کسی برنامه بفرمایید شام رو دید؟؟
هر کی ندیده از دستش در رفته
یه استقلالی بود که کاربرد های لنگ رو توضیح داد و حال پرسپولیسیه رو گرفت
حال کردم

خوش باشی عزیز .
من استقلالی بودنم بوی خون میده .
.
کاربردهای لنگ ;)
لنگیارو دعوت کنیم ببینن.

ammooo

عضو جدید
خداکنه فردا سپاهانو ببریم،اختلاف امتیاز بیشترو بیشتر شه و بتونیم نیم فصل دوم چند بازی قبل از پایان فصل قهرمان شیم.

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه آبیدلان عزیز
به امید پیروزی اسقلال

سلام محسن
این عماد که هنوز نیومده
آرش باید بازی رو دربیاره
آره بازی اصفهوووونه

چرا بابا من الان اومد
کسی با من کاری داشت؟؟؟؟؟!!!!!:D

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم چنان پرسپولیس میتازد:دی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محض شاد شدن فضا بود

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول
دمشون گرم ، با این تیم پر از مصدوم و محروم ، عالی بازی کردن
کلی منتظر همین نکونام بودیم ، امروز خیلی خوب بود ، نفهمیدم چرا اخراج شد
کمک داورها چه نیمه اول چه نیمه دوم یکی یه تک به تک از آرش و منوچهری رو بی دلیل آفساید گرفتن
امیر قلعه نویی هم بالاخره خودی نشون داد و تیم نیمه دوم از حالت دفاعی اواخر نیمه اول تا حد زیادی خارج شد
گل سپاهان هم واقعا خطا بود ، با دست با رحمتی قاطی کرد ، سید نشون داد بهترین دروازه بان فعلیه ایرانه

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر یاران آبیدل.والا ما بازیو از دقیقه۲۵دیدیم.فک کنم اوج بازی رو ندیدم.رحمتی خوب بود دمش گرم.همة خوب بودن ولی ساموئل تو بازی نبود ب نظر من.در هر صورت خوشم اومد تو اصفهان سپاهانو زدیم.
این پیروزیو ب همه آبیدلای گل تبریک میگم.
;);):cool::w25::w32::w33:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر یاران آبیدل.والا ما بازیو از دقیقه۲۵دیدیم.فک کنم اوج بازی رو ندیدم.رحمتی خوب بود دمش گرم.همة خوب بودن ولی ساموئل تو بازی نبود ب نظر من.در هر صورت خوشم اومد تو اصفهان سپاهانو زدیم.
این پیروزیو ب همه آبیدلای گل تبریک میگم.
;);):cool::w25::w32::w33:

ایول به دختر خودم............چه شیر دختریه............بچه ها برید یاد بگیرید........... تو دل اصفهانیاست و این جوری ابراز خوشحالی می کنه...........آفیرین دخترم........به خودم رفتی..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه آبیدلان باغیرت........ دم همتون گرم مرسی که کلوپ مون رو سرپا نگه می دارین..........برد ارزشمند امشب رو تبریک می گم......... ولی درباره بازی زیاد حرفی ندارم.......چون به دلیل بیدار بودن شبا تا دیر وقت نتونستم بازی رو ببینم........... در خواب غفلت از بازی بودم...........

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه آبیدلان باغیرت........ دم همتون گرم مرسی که کلوپ مون رو سرپا نگه می دارین..........برد ارزشمند امشب رو تبریک می گم......... ولی درباره بازی زیاد حرفی ندارم.......چون به دلیل بیدار بودن شبا تا دیر وقت نتونستم بازی رو ببینم........... در خواب غفلت از بازی بودم...........
سلام بر پدر گلم.بردو ب شومام تبریک میگم
ایول به دختر خودم............چه شیر دختریه............بچه ها برید یاد بگیرید........... تو دل اصفهانیاست و این جوری ابراز خوشحالی می کنه...........آفیرین دخترم........به خودم رفتی..........
اختیار داری پدریم.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی قاصدک چرا الکی جو سازی می کنی......... من کجا رفتم سه تا زن بگیرم.......... این دختر سر یدونش ما رو کچل کرد........... البته راست گفتی شلوارم سه تا شده آخه یدونش سوراخ شد رفتم یکی خریدم به احتساب قبلیا الان من سه تا شلوار دارم........... می خوای جنسم بگم............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر پدر گلم.بردو ب شومام تبریک میگماختیار داری پدریم.

صاحب اختیاری حقیقته.......... الان کدوم تبریزی طرفدار استقلالی جرات داره بعد برد استقلال حمایت از تیم محبوبش رو بکنه........؟؟؟؟؟؟؟
ولی تو وسط اصفهان از تیم آبی مون حمایت می کنی.......... دمت گرم گلم.............

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیممونه ازش اینجا حمایت نکنم میخای از سپاهان حمایت کنم.ب جانه خودم بفهمم در واقعیت سه تا شلوار داری دیگة دیگه خودت میدونی بابایم
صاحب اختیاری حقیقته.......... الان کدوم تبریزی طرفدار استقلالی جرات داره بعد برد استقلال حمایت از تیم محبوبش رو بکنه........؟؟؟؟؟؟؟ولی تو وسط اصفهان از تیم آبی مون حمایت می کنی.......... دمت گرم گلم.............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیممونه ازش اینجا حمایت نکنم میخای از سپاهان حمایت کنم.ب جانه خودم بفهمم در واقعیت سه تا شلوار داری دیگة دیگه خودت میدونی بابایم

عزیزم تو 200 تا مانتو داری کسی بهت می گه چرا؟؟؟؟؟.......... تازه هفته ای یه دونه جدید هم می خری........... من می گم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا گیر دادی به تعدد شلوار های ما............
خوب اصطحلاک شلوار بالاست باید تعداد زیاد باشه آدم تو گرفتاری نیافته............

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اصن ب من پول میدی نزار جلو بچه ها بقىشو بگم.باش!!!!!!!!بگو باش.
عزیزم تو 200 تا مانتو داری کسی بهت می گه چرا؟؟؟؟؟.......... تازه هفته ای یه دونه جدید هم می خری........... من می گم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا گیر دادی به تعدد شلوار های ما............خوب اصطحلاک شلوار بالاست باید تعداد زیاد باشه آدم تو گرفتاری نیافته............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو اصن ب من پول میدی نزار جلو بچه ها بقىشو بگم.باش!!!!!!!!بگو باش.

ای بشکنه این دست که نمک نداره......... همین چند روز پیش یارانتو ریختم به حسابت شک داری از بقیه بچه ها بپروس.......... فکر کردی یارانتو چطوری داری از برکت وجود نازنین منه دیگه...............همون خودش کلی......... اگه اعتراضی داری به من وارد نیست به همونی که می دونی بگو.................

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دقیقا با کی بودی؟!؟
ای بشکنه این دست که نمک نداره......... همین چند روز پیش یارانتو ریختم به حسابت شک داری از بقیه بچه ها بپروس.......... فکر کردی یارانتو چطوری داری از برکت وجود نازنین منه دیگه...............همون خودش کلی......... اگه اعتراضی داری به من وارد نیست به همونی که می دونی بگو.................