عمر دست خداست ، پراید فقط وسیلست !

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جیگرم اتیش گرفت

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه بنز با پراید مقایسه میکنی.
بعد ماشا الله شما مهندسی باید بدونی که میزان خسارت تصادف در نوع وشدت برخورد تاثیر فراوان دارد شرایط تصادفی که شما نشان دادید با اون پراید وکامیون خیلی فرق دارد

درسته به شدتش وابسته اما توجه کن پراید راحت له میشه میره زیر کامیون اما بنزو بیوکو شورلت و غیره چون بدنشون محکمه له نمیشن که کامیون سوارشون شه!!
در ضمن دوستان این چه حرفیه که میگین بنزو با پراید مقایسه نکن!! پس با چی مقایسه کنم با ژیان؟ کلا ماشینهای تولید داخل آشغاله و برای جون مصرف کننده اهمیتی قائل نیستن
در ضمن اینم یه عکس دیگه، این که دیگه موتوره آخه موتور باید ماشینو اینجوری کنه؟؟!!!!! این که دیگه کامیون نیست
یعنی ماشینای داخل رو با موتورهای خارج هم نمیشه مقایسه کرد؟!!!!

پیوست ها

• gt232309.jpg
    gt232309.jpg
    41.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sasa.electronic

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصولن پراید های مام مثه کشتی گیرامون میل به زیر گیری دارن و زیر دو چرخ اگرم نشد یه چرخ و بازم اگه نشد خاک میشن ک این الهام گرفته از کشتیه و جای تشکر از طراح های این نوع خودرو هست.

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای چقدر وحشتناک خداهیش خود راننده هام کم بی تقشیل نیشتنا

*ستاره آسمان*

عضو جدید
درسته به شدتش وابسته اما توجه کن پراید راحت له میشه میره زیر کامیون اما بنزو بیوکو شورلت و غیره چون بدنشون محکمه له نمیشن که کامیون سوارشون شه!!
در ضمن دوستان این چه حرفیه که میگین بنزو با پراید مقایسه نکن!! پس با چی مقایسه کنم با ژیان؟ کلا ماشینهای تولید داخل آشغاله و برای جون مصرف کننده اهمیتی قائل نیستن
در ضمن اینم یه عکس دیگه، این که دیگه موتوره آخه موتور باید ماشینو اینجوری کنه؟؟!!!!! این که دیگه کامیون نیستیعنی ماشینای داخل رو با موتورهای خارج هم نمیشه مقایسه کرد؟!!!![/

قسمت آبی رو کاملا موافقم
قسمت قرمز هم همون بحثی که گفتم شدت ونوع برخورد مهمه حالا شما برو سراغ سنگینی ماشین اصلا سنگینی قابل مقایسه با شدت تصادف نیست ممکنه موتوره با سرعت بالای 130 خورده تو پراید خوب معلومه اینطور میشه دیگه

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت آبی رو کاملا موافقم
قسمت قرمز هم همون بحثی که گفتم شدت ونوع برخورد مهمه حالا شما برو سراغ سنگینی ماشین اصلا سنگینی قابل مقایسه با شدت تصادف نیست ممکنه موتوره با سرعت بالای 130 خورده تو پراید خوب معلومه اینطور میشه دیگه

بله شما درست میگی کلا اگه مثلا دو چرخه یا سه چرخه هم زد به ماشین اونوقت ماشین از وسط تا شده شدت تصادف مهمه این وسط اصلا به ماشین و استحکامش کار نداره
شما یه نگاه به موتور بنداز چرا بدنه موتور چیزیش نشده!!!!! خب یه موتور با 130 تا زده به 206، 206 از وسط تا شده موتور چیزیش نشده!!! این برا شما عجیب نیست؟!!!:surprised:
خانم برو بیوک و شورلت رو نگاه کن که وقتی از عقب میزنه به اتوبوس دیفرانسیل اتوبوسو میکنه بیوک چیزیش نمیشه بعد بگو شدت تصادف شدت تصادف!!!! تو یوتیوپ سرچ کن تصادف پژو و بیوک بعد بگو شدت تصادف
آره حق با شماست پراید محکم و قویه فقط شدت تصادف نباید زیاد باشه:eek:

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
مثلا پژو 405 یا زانتیا خیلی ایمنی دارن؟ زانتیا که فقط فکر سرعت و آیرودینامیکش بودن ایمنیش خیلی پایینه.

mamoosh1990

عضو جدید
خب دیگه پرایده!
باید از ی چیزی کمش بذارن ک ارزون بشه,نه؟؟!!
البته این صحنه هایی ک هست هرماشینی میبود ......
خداکنه این اتفاقات واسه هیچکس نیفته
مرسی از تاپیکتون:gol:

arash jon

عضو جدید
چطور دلتون میاد آخه این حرفارو میگین
پراید نیاز امروز ضرورت فردا رو داره.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دیگه پرایده!
باید از ی چیزی کمش بذارن ک ارزون بشه,نه؟؟!!
البته این صحنه هایی ک هست هرماشینی میبود ......
خداکنه این اتفاقات واسه هیچکس نیفته
مرسی از تاپیکتون:gol:

آخه الان پراید به نظر شما ارزونه؟!!! حلب روغن 12 میلیون ارزونه؟؟!!!:eek:

akbar6565

عضو جدید
آخه الان پراید به نظر شما ارزونه؟!!! حلب روغن 12 میلیون ارزونه؟؟!!!:eek:
سلام
اصلا چرا شما به این پراید بدبخت هی گیر میدید مگه پراید چه کارتون کرده
من دوتا پراید تا حالا گرفتم هر کدوم از اون یکی بهتر