توجه................تبریک به پارمهر .......................توجه

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بیخیالش دایی،این یه آدم خسیس ایه،که دومی نداره.........

گفتم بهم شیرینی بده،رفته معلوم نیس این شیرینی های تیرکمون شاه رو از کجا پیدا کرده آورده........مشاهده پیوست 145772

اینا شیرینی زبونه ملت کلی تو صف وامیستن یه دونشو بخرن من برات یه ظرف پررر اوردم ای بشکنه این دست شکر داره:D

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب اشکال نداره بیا اینا مال شما

نذار سونیا جان بد عادت میشن ملت :Dبعد دکتر بشم باید بوقللمون براشون بیارم ندااااارم از کجا بیارم:D

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام .....سلام....
ببخشید من دیر متوجه شدم...یعنی متوجه نشده بودم و گر نه زودتر از اینا با گل و دسته شیرینی نه با دسته گل و شیرینی خدمت میرسیدم ..البته برای تبریک ....:biggrin:

خیلی خوشحال شدم...ایشالله پله های طرقی رو یکی یکی همین طوری طی کنید....فقط ما رو هم فراموش نکنید اون بالاها :smile:
:gol::gol::gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .....سلام....
ببخشید من دیر متوجه شدم...یعنی متوجه نشده بودم و گر نه زودتر از اینا با گل و دسته شیرینی نه با دسته گل و شیرینی خدمت میرسیدم ..البته برای تبریک ....:biggrin:

خیلی خوشحال شدم...ایشالله پله های طرقی رو یکی یکی همین طوری طی کنید....فقط ما رو هم فراموش نکنید اون بالاها :smile:
:gol::gol::gol:

خو خوبه خودت متوجه شدی زود اومدی چون ممکن عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشه:D
دست گلت درد نکنه لطف کردی

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم که مث من کاربر فعال شدی :D
شوخی نمودم ، واقعا خیلی زحمت میکشی توی سایت و واقعا حقت بود ، ادمین بهم پ خ داد گفت مشکلات سایت واسه فعالیت های زیاد پارمهره که سرور دیگه نمیتونه تحمل کنه :D
به امید موفقیتت توی دنیای واقعی

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تبریک میگم که مث من کاربر فعال شدی :D
شوخی نمودم ، واقعا خیلی زحمت میکشی توی سایت و واقعا حقت بود ، ادمین بهم پ خ داد گفت مشکلات سایت واسه فعالیت های زیاد پارمهره که سرور دیگه نمیتونه تحمل کنه
به امید موفقیتت توی دنیای واقعی

اومدی تبریک بگی یا زیرابمو بزنی:D

Tom Cruise

اخراجی موقت
هنوز این تاپیکو پاک نکردن بابا مسئولین رسیدگی کنید این تاپیکای الکی چیه:biggrin:

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم بر پارمهر خودم...ایشالا تو تمام مراحل زندگیت موفق باشی گلم....:gol::gol:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
تبریک میگم عزیزم
انشالله تو همه مراحل زندگیت موفق وشادباشی:gol:

آخرین ویرایش:

saleh-sinava

عضو جدید
تولد تولد تولدت مبارک ....................... ببخشید اشتباه شد بزار سی دی رو عوض کنم ..........................کاربری کاربری کاربری فعال مبارک