گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سودی اینجارو داشته باش سیا وسینا باهم میخوان برقصن ...

واویلا سودی دوست دارم سودی ...واویلا برمن کشتی منو احسنت واویلا برتو ...موهاتو افشون کن منو پریشون کن<اینو سیا به سینا میگه>:biggrin:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سودی اینجارو داشته باش سیا وسینا باهم میخوان برقصن ...

واویلا سودی دوست دارم سودی ...واویلا برمن کشتی منو احسنت واویلا برتو ...موهاتو افشون کن منو پریشون کن<اینو سیا به سینا میگه>:biggrin:
الان که سینا هم قهر کرده.برو بیارش اینجا.

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا قهر نکرده..داره باسیاوش میرقصه ..اون وسطا..:lol:
سلامتی ...بذنیست میگذرونیم ..ازچی بگم؟ازاستاد که نباید بگیم چون دانشجو هستیم باید خودمون بخونیم:razz:
خب اگه میرقصن که خوبه.
آره صد البته همه چی به عهده دانشجو هست. مگه اینجا مدرسه هست؟ دههههههه.

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه میرقصن که خوبه.
آره صد البته همه چی به عهده دانشجو هست. مگه اینجا مدرسه هست؟ دههههههه.

اره ولی خب دانشجو بدبختم اگه بخواد کلا خودش بخونه پس واسه چی بیاد سر کلاس؟من تاالان اکثرا خودم خوندم ...استاد خوب که بخوام سرکلاسش درسیو بفهمم کم پیدامیشه ..حالا اگه نمره خودتو بدن که عالیه ;)

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره ولی خب دانشجو بدبختم اگه بخواد کلا خودش بخونه پس واسه چی بیاد سر کلاس؟من تاالان اکثرا خودم خوندم ...استاد خوب که بخوام سرکلاسش درسیو بفهمم کم پیدامیشه ..حالا اگه نمره خودتو بدن که عالیه ;)
خب کلاس میری که با سر فصلا آشنا شی:D

:w01:شلام من رفتم نهارخوردمو بازاومدم

ولی واقعا من اینجاسلامی ندیدم:surprised:..بچه ها شما چطور؟
شلام علیکم شیطونک.
نوشه جون.

هیچی بابا لوسیش کم شده
سر به سر سینایی نذارا. گفته باشم

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره :Dخوابم ممیاد شدیدد..اما الی الان واسه سیناجدی نصفه شبه.:biggrin: مزاحم خواب شبانگاهیش شدیم بس که سروصداکردیم

نه بابا منوتو زیاد میخوابیم ..اون الان داره درس میخونه نه مثل ما بخوابه بجاش شبا که مابیداریم اقاسینا خوابه:razz:...میخواستم بدرسم ولی خوابم گرفت منم;)

بالا