نتایج نـــــهایی کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

النازا

عضو جدید
قطعا شما نیاز به یه کامپیوتر یا لپ تاپ داری که طرحت رو ارائه بدی... مگه تو دوره کارشناسی از نرم افزار استفاده نمیکردید؟ اگه محل دانشگاهتون ومحل زندگیتون فرق داره خب با خودتون ببرید حتما لازم میشه

چرا فقط گفتم شاید طرح 1 نیازنشه اخه تصمیم دارم رفت وامد بکنم میخام زیاد وسیله نبرم وبیارم

sallarmelli

عضو جدید
بچه ها ببخشید هی میام حال شما رو هم بد می کنم ولی چه کار کنم دارم آتش می گیرم
خبر دار شدم که مادر مهدیه سعید هم یک ساعت پیش رفته توی کما براش دعا کنید که داغ این خانواده سنگین تر نشه

سپیده معمار

عضو جدید
سلام
من خیلی ناراحتم بابت این اتفاقای بد
ولی واقعیت اینه که آدم نمیدونه که براش چه اتفاقی میفته
و پشت هر اتفاق خوب و بدی حکمتی هست که خدا میدونه و بعدش ما متوجه میشیم که دلایل این اتفاق ها چی بوده
من شدیدا از این اتفاق حالم بد شد
امیدوارم هیچ وقت از این چیزا پیش نیاد و جان این همه عزیز گرفته نشه
با اینکه این اتفاق قابل تحمل نیست ولی من این فکر هم به ذهنم میرسه که چقدر این شخص پیش خدا ارزشمند بوده که طوری فوت میکنن که شاید همه مردم ایران براش فاتحه بخونن
شاید این نصیب هرکسی نشه و این آدم لیاقتشو داشت
روحشون شاد باشه

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من عذر می خوام ولی خدایی نمی دونم چه کار کنم

سالار جان،واقعا وحشتناکه،منم دیشب توی همین مسیر بودم و برای ثبت نام می رفتم اصفهان،واقعا ممکن بود اتوبوسی که ما توش بودیم به جای اونا باشه،واقعا صحنه وحشتناکی بود،5 تا از بچه های ارشد یزد،یکی از بچه های جدیدالورود صنعتی اصفهان و... هم زنده زنده سوختن،دلخراش ترین صحنه ای بود که توی زندگیم دیدم،یکی از ترسناک ترین انواع مرگ....خدا به بازمانده هاشون صبر بده :(
بعد از اینهمه زحمت و تلاش،قربانی بی تدبیری و بی لیاقتی بعضی ها شدن :(

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این نامه کی رسانه ای می شه؟
بجنبین دیگه!
باید تعداد امضاها به حدی برسه که ارزشش حس بشه ، متاسفانه دوشنبه سه شنبه،اطلاع رسانی یکم ضعیف شد، امیدوارم بعد از یک هفته از شروع کار بتونیم به تعدادی در حدود 1000 برسیم و بعدش بحث رو بیاریم توی خبرگزاری ها

من حدودا دو ساعته که از ثبت نام بر میگردم،یکم فرایند کار کند شد این مدت...
خواهشم اینه که 5 نفر از دوستان که علاقه مند هستن همکاری داشته باشیم و دسترسی مناسبی به اینترنت دارن،پیام بدن تا برای سازماندهی اطلاع رسانی همکاری کنیم :)

paramadan

عضو جدید
سلام . دوستان به نظر من این نامه رو یک نفر یا تعدادی از بچه ها نامه رو حضوری ببرن سازمان سنجش

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم اگه یکی به 2-3 نفر از بچه هایی که موسسات کنکور میرن خبر بده تا اونا هم اطلاع بدن به همکلاسی هاشون کلی کارتون جلو میفته.
تو هر موسسه حداقل 100 دانشجو هست

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها متاسفانه خبر دارم شدم
.
که خانم مهدیه سعید رتبه یک کنکور برنامه ریزی شهری سال 91 متاسفانه در حادثه واژگونی اتوبوس اصفهان به تهران قرین رحمت خدا قرار گرفته
.
صبح پنجشنبه در کرمان تشیع جنازه هست برای همه رفته گان خصوصا این عزیز از دست رفته با ذکر صلوات فاتحه ای قرائت کنید
:gol:

بـــــــــــاي ذَنـــب قُـــتِـــلَــــت؟؟؟
خدا رحمتشون كنه ... به بازمانده هاشون صبر بده
بین تمام حرفای خوشمزه ات این یکی خیلی بی مزه بود
.
درس های من برای ترم 1 :روش تحقیق ، سیر اندیشه های معماری ، نظریه و روش های طراحی ، طرح معماری 1
چه کتاب هایی رو با خودمون ببریم؟
من کتاب روش تحقیق رو دارم ، ریشه ها و گرایش های نظری معماری منصور خان فلامکی رو هم دارم ، معماری و راز جاودانگی الکساندر رو هم دارم ،
به نظرتون لازمه هیچ کدوم از این کتاب ها رو بیاریم یا نه ؟ اصلن از بار سنگین خوشم نمیاد
من واقعا موندم لپ تاپ رو بیارم یا نه ؟ تمام کارشناسیم داخلشه؟

.
.
.
بچه ها اجاره بها یه سویت کوچیک توی شرق تهران چنده اصلن خوابگاه حال نمیده هر چند وضعمون خوب نیست

سعي خودمو مي كنم ... هر چند سخته
لب تاپ كارت رو خيلي راحت تر ميكنه ولي خب نبودش هم زياد خللي وارد نمي كنه احتمالا ... حالا يكي دو جلسه برو ببين اوضاع چه جوريه بعد گوشي مياد دستت كه چيا لازم داري

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این همه درس بخون این همه تلاش کن آخرش این؟ خدایا میگن تقدیره میگن سرنوشته باشه قبول ولی چرا همش تو ایران از این تقدیرا؟ چرا فقط تو کشورهای آسیایی عقب افتاده؟ درس بخون کار بکن عشق پیدا بکن به فکر تشکل خانواده بیفت بعد آخرش ایست>>>> مرگ
حالا به بعضیا بگی میگن مرگ پایان زندگی نیست آره تو ایران مرگ تولد دوباره است اما اون دنیاتون اصلا چه جوری هست که آدم بهش دل ببنده مگه؟ دلش خوش باشه؟ به قول یکی : خدا انگار این تیکه زمین از یادش رفته
بهترین جوون های ایران یا میرن یا میمیرن بیخیال حرف زیادی هم دردسره

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوست خوب صاحب نظر ...
بچه ها به پیشنهاد دوستان قرار بر ارائه مقاله ای گروهی در رابطه با موضوع گفتگوی آخر و نحوه گزینش کارشناسی ارشد داریم ؛ مقاله ای تحلیلی با عنوان مقاله گروهی معماری 1 : آسیب شناسی نحوه پذیرش در مقطع ارشد بر معماری ایران و یا عنوان های مشابه نظیر آن داریم که به موضوع این گفتگو نزدیک می باشد ؛ هر چند که سعی میکنم از اشارات مفید این گفتگو هم در مقاله استفاده بشه ولی به منظور مشارکت بهتر در تهیه این مقاله در صورت تمایل میتوانید منابع و یا نظرات خود را به اشتراک بگذارید , و سعی بر آن است تا با کمک یکدیگر تمرینی عملی در نوشتن یک مقاله داشته باشیم ...
در رابطه با دلایل انتخاب این موضوع سعی شده تا موضوعی ملموس تر که تعداد زیادی از دوستان آن را تجربه کرده باشند انتخاب شود تا درک بهتری نسبت به آن پیدا کنند ....

__
البته میتوانید موضوعات دیگری را نیز پیشنهاد بدهید که در صورت مناسب بودن بررسی و برای همکاری دیگر دوستان مطرح خواهد شد ....
[h=3]اطـلاعـیــــه : بخش مقالات علمی ( Articles )[/h]سپاسگزارم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه گزارش کلی...
تو 4 روز اخیر،حدود 1700 آی پی مجزا(یه چیزی تو مایه های همون "1700 نفر") وارد سایت eskismemari.ir شدند و حدود 5300 بازدید داشتن اما یک پنجمشون امضا ثبت کردن(340 نفر) که از این ها،129 نفر حاضر شدن اسمشون نمایش داده بشه!(7.5 درصد کل بازدید کننده ها)
واقعا مساله چیه؟
حتی یک ای-میل به ما نرسیده که بگه مشکل سایت اینه و من به این خاطر امضا نمی کنم... شما نظری دارین؟
آمار نشون میده که تبلیغات و اطلاع رسانی بد نبوده،به هر حال 1700 نفر وارد شدن، اما انگار مشکل از جای دیگه اس :-/

sallarmelli

عضو جدید
من از همه بچه ها عذر می خوام غم عجیبی تایپیک رو گرفته

بیاید سر بزنید مطلب بنویسید و تا زنده هستیم برای هم کاری بکنیم
بیاید و اعتراضتون رو به گوش سنجشی ها برسونید که آقایان خانم ها کمی وجدان کاری داشته باشید در هر کجا که کار می کنید

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه گزارش کلی...
تو 4 روز اخیر،حدود 1700 آی پی مجزا(یه چیزی تو مایه های همون "1700 نفر") وارد سایت eskismemari.ir شدند و حدود 5300 بازدید داشتن اما یک پنجمشون امضا ثبت کردن(340 نفر) که از این ها،129 نفر حاضر شدن اسمشون نمایش داده بشه!(7.5 درصد کل بازدید کننده ها)
واقعا مساله چیه؟
حتی یک ای-میل به ما نرسیده که بگه مشکل سایت اینه و من به این خاطر امضا نمی کنم... شما نظری دارین؟
آمار نشون میده که تبلیغات و اطلاع رسانی بد نبوده،به هر حال 1700 نفر وارد شدن، اما انگار مشکل از جای دیگه اس :-/

نمیخوام به کسی توهین کنم اما انگار خیلیا از این روند بدشون نمیاد و دوست دارند اینگونه باشه و حق خیلی ها هر سال خورده بشه
منم اگه رتبم به طور مثال 1200 بود و بهشتی قبول میشدم اونم از سر شانس (کار کسی زیر سوال نمیبرم اما واقعا شانس دخیل هست )نمیومدم امضا کنم اینجور ادمارو به چشم دیدم که میگم طرف میگه ما که قبول شدیم بقیه به درک

سپیده معمار

عضو جدید
سلام
دوستان،خواهشا جواب این همه زحمت بچه هارو اینطوری ندین
انصافا خیلی وقت گذاشتن...
انتظار خیلی بیشتر از اینا میرفت
واقعا چرا نتیجه اینه؟اگه دلیلی هست حتما بگین که مشکل برطرف بشه
واقعا دوست دارین که بازم شاهد مردود شدن رتبه های خوب باشین؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها در جواب میگن می ترسیم مشکلی پیش بیاد،می ترسیم اینطور بشه و اون طور بشه و... برای همین طرز تفکر حاکمه که،رتبه ی 80 و 100 و 130 و 140 و 180 و 200 و 250 و 300 و 400... مردود میشن،هیچ کسم پاسخگوشون نیست،برای همینه که "آینده هه"به بازی گرفته میشه،برای همینه که سه سال باید بشینن پای اسکیس و خدا خدا کنن امسال دیگه سالشون باشه....

خواهشم اینه که مسولانه تر با قضیه برخورد کنین،

براتون یک مثال می زنم، خواهشم اینه حد اقل کاری که می کنید این باشه که عین اینو انجام بدید...

من توی پروفایل شخصی سایت اجتماعی ام،این مطلب رو گذاشتم
http://eskismemari.ir/
یکی از مسائلی که نسبتا مهم به نظر میرسه،اینه که آزمون عملی اسکیس معماری،فرایند نسبتا مبهمیه.
یعنی طوریه که روند طراحی سوال نامشخصه و معلوم نیست قراره چطوری داوری بشه، آینده ی دانشجوهای معماری، بسته میشه به سلیقه ی چند نفر داور، که مشخص نیست با چه معیار هایی و چه رویکرد هایی میخان کار مارو نگاه کنن
بعد از کلی مطالعه و زحمت کشیدن،گذشتن از خیلی تفریحا و شادی ها و رسیدن به یه رتبه ی نسبتا خوب باید خدا خدا کنی وقتی دارن کاراتو نگاه می کنن،نظرشون مثبت باشه و بتونی بری یه دانشگاه خوب... اگر بدشانس باشی هم احتمالا با هر رتبه ای که باشی،از 32 و 87 و 145 ،تا.... ممکنه مردود بشی
برای همین، سایتی درست کردیم،نامه ای نوشتیم به سازمان سنجش و قراره دانشجوهای معماری کشور امضاش کنن و بعد از اون بحث رو رسانه ای کنیم و سازمان سنجش ملزم بشه که جوابی بهمون بده،و بعد ها توی دفترچه انتخاب رشته،معیار های داوری و سایر موارد رو به طور دقیق ذکر کنه
امیدواریم که نتیجه بگیریم، همراهی شما هم لازمه،خواهش می کنم امضا کنید و این مطلب رو به سایرین هم انتقال بدین

اگر قبول شدین،اگر مردود شدین، اگر هنوز آزمون ندادین... فرقی نمیکنه، بیاین مسولانه برخورد کنیم
و
نذاریم آینده و انگیزه ی خودمون و بقیه، بازیچه ی سلیقه ها و معیار های نا مشخص داوری بشه.
http://Eskismemari.ir

زیرش هم این تصویر رو گذاشتم

sanjesh1.jpg

بعد شروع کردم به منشن کردن دوستانم توی بخش کامنت ها،به این صورت که 4 5 نفر منشن می شدن،بعد از یکی دو ساعت،4 5 نفر دیگه...(برای اینکه مطلب همش روی وال بچه ها بیاد) کم کم بچه ها اومدن و امضا کردن و دوستای خودشون هم منشن کردن زیر تصویر، در کنار اون،یعضی ها هم مطلب رو شیر کردن...

حدود 70 نفر زیر اون مطلب منشن شدن که نتیجه اش حدود 50 تا امضا از افرادی که اونجا اسمشون اومده بود، هست.

کار سختی نیست،همه مون پروفایلی توی سایت های اجتماعی داریم،پس میشه به سادگی و بدون هیچ هزینه ای یه کارایی کرد...

beni belazi

کاربر بیش فعال
بعضی ها در جواب میگن می ترسیم مشکلی پیش بیاد،می ترسیم اینطور بشه و اون طور بشه و... برای همین طرز تفکر حاکمه که،رتبه ی 80 و 100 و 130 و 140 و 180 و 200 و 250 و 300 و 400... مردود میشن،هیچ کسم پاسخگوشون نیست،برای همینه که "آینده هه"به بازی گرفته میشه،برای همینه که سه سال باید بشینن پای اسکیس و خدا خدا کنن امسال دیگه سالشون باشه....

خواهشم اینه که مسولانه تر با قضیه برخورد کنین،

براتون یک مثال می زنم، خواهشم اینه حد اقل کاری که می کنید این باشه که عین اینو انجام بدید...

من توی پروفایل شخصی سایت اجتماعی ام،این مطلب رو گذاشتم
http://eskismemari.ir/
یکی از مسائلی که نسبتا مهم به نظر میرسه،اینه که آزمون عملی اسکیس معماری،فرایند نسبتا مبهمیه.
یعنی طوریه که روند طراحی سوال نامشخصه و معلوم نیست قراره چطوری داوری بشه، آینده ی دانشجوهای معماری، بسته میشه به سلیقه ی چند نفر داور، که مشخص نیست با چه معیار هایی و چه رویکرد هایی میخان کار مارو نگاه کنن
بعد از کلی مطالعه و زحمت کشیدن،گذشتن از خیلی تفریحا و شادی ها و رسیدن به یه رتبه ی نسبتا خوب باید خدا خدا کنی وقتی دارن کاراتو نگاه می کنن،نظرشون مثبت باشه و بتونی بری یه دانشگاه خوب... اگر بدشانس باشی هم احتمالا با هر رتبه ای که باشی،از 32 و 87 و 145 ،تا.... ممکنه مردود بشی
برای همین، سایتی درست کردیم،نامه ای نوشتیم به سازمان سنجش و قراره دانشجوهای معماری کشور امضاش کنن و بعد از اون بحث رو رسانه ای کنیم و سازمان سنجش ملزم بشه که جوابی بهمون بده،و بعد ها توی دفترچه انتخاب رشته،معیار های داوری و سایر موارد رو به طور دقیق ذکر کنه
امیدواریم که نتیجه بگیریم، همراهی شما هم لازمه،خواهش می کنم امضا کنید و این مطلب رو به سایرین هم انتقال بدین

اگر قبول شدین،اگر مردود شدین، اگر هنوز آزمون ندادین... فرقی نمیکنه، بیاین مسولانه برخورد کنیم
و
نذاریم آینده و انگیزه ی خودمون و بقیه، بازیچه ی سلیقه ها و معیار های نا مشخص داوری بشه.
http://Eskismemari.ir

زیرش هم این تصویر رو گذاشتم

مشاهده پیوست 170364

بعد شروع کردم به منشن کردن دوستانم توی بخش کامنت ها،به این صورت که 4 5 نفر منشن می شدن،بعد از یکی دو ساعت،4 5 نفر دیگه...(برای اینکه مطلب همش روی وال بچه ها بیاد) کم کم بچه ها اومدن و امضا کردن و دوستای خودشون هم منشن کردن زیر تصویر، در کنار اون،یعضی ها هم مطلب رو شیر کردن...

حدود 70 نفر زیر اون مطلب منشن شدن که نتیجه اش حدود 50 تا امضا از افرادی که اونجا اسمشون اومده بود، هست.

کار سختی نیست،همه مون پروفایلی توی سایت های اجتماعی داریم،پس میشه به سادگی و بدون هیچ هزینه ای یه کارایی کرد...

نمیدونم بعضیا این همه شجاعت رو از کجا میارن... فکر میکنن مثلا چی میشه. سال دیگه نمره اسکیسشون رو صفر میدن... ؟؟؟!!! من اگه تا هفته پیش یه ذره اعتراض داشتم الان خیلی معترضم...کلا چه طوری میشه که کسی که واسه اسکیس سال پیش دانشگاه آزاد 15 درصد اسکیس زده و تو تکمیل ظرفیت دوم دانشگاه آزاد شهرستان اونم داغونشو قبول شده و ترم بهمن میرفته سرکلاس با رتبه بالای 1600 شبانه شهرستان قبول شده... یعنی بهش اسکیس چند دادن که با این رتبه قبول شده 90.؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند ویلاگ معماری نظر گذاشتم
به دوستامم اطلاع دادم
دیگه راهی به ذهنم نرسید
ولی فکر کنم اگه با نشریات معماری مثل شارستان همکاری کنیم و اعتراض رو اونجا مطرح کنیم موفق تریم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند ویلاگ معماری نظر گذاشتم
به دوستامم اطلاع دادم
دیگه راهی به ذهنم نرسید
ولی فکر کنم اگه با نشریات معماری مثل شارستان همکاری کنیم و اعتراض رو اونجا مطرح کنیم موفق تریم

ممنون از تلاش خوبت :)
من که آمار سایت رو بررسی می کنم،می بینم که فیس*بوک خیلی مهمه

اون کاری که بالا تر پیشنهاد دادم رو انجام بدین به نظرم خیلی میتونه اثر مثبتی بذاره،چون توی فیسب"وک دوستانتون،شما رو میشناسن، با اطمینان بیشتری میان امضا می کنن و خیالشون راحته،اون احتیاط عجیب و غریبی که بعضیا دارن هم دیگه ندارن...

اون عکس هم خیلی میتونه کمک کنه،اصولا ما تنبلیم برای خوندن متن های طولانی،اون تصویره داره خلاصه میگه چی به چیه،حتما توی نوشته هاتون استفاده کنید

saeid_metall

عضو جدید
دوستان من اهل متل قو هستم.دوستانی که شمال اومدن میدونن اینجا الان چقدر شلوغه.اونم تو این ایام تعطیلات آخر تابستون
من آزاد مجاز شدم.امروز جاده از سمت شمال یه طرفه میشه.
گیریم که من تا صبح خودمو رسوندم به آزمون
فردا هم تا ساعت 12 جاده ها یه طرفن از سمت شمال به تهران
یعنی اگه بخوام بیام باس 12 شب به بعد بیام سمت شمال.
مشکل اینجاست که من الان تو دوره خدمت سربازی ام.صبح شنبه حتما و باید تا 5 صبح پادگان باشم.پادگانمم مرزن آباد چالوسه
اگه بعد 5 برمم بازداشتگاهم.اومدنی هم باید 2تا ساک لباسای خدمتو .. رو با خودم بیارم.چون برگشتنی نمیرسم برم تا خونه و برگردم.گرچه نمیرسم مستقیم بیام پادگان.چون جاده ها خیلی خیلی شلوغن
من این همه مشکل رو باید پشت سر بزارم تا بخوام دانشگاه آزاد درس بخونم؟؟اونم چالوس.بخدا ظلمه.به وااله ظلمه
منکه بیخیال کنکور شدم.چون واقعا نمیارزه بخوام ترمی 2 میلیون پول بدم.اونم این همه مشقت بکشم
جالبه بدونید معدل من کارشناسی 18.46 شده و شرط معدل احتمالا قبول میشم.
کسی نظری نداره؟کسی نمیدونه جواب بدون آزمون کی میاذ؟؟

sheelan

عضو جدید
نمیخوام به کسی توهین کنم اما انگار خیلیا از این روند بدشون نمیاد و دوست دارند اینگونه باشه و حق خیلی ها هر سال خورده بشه
منم اگه رتبم به طور مثال 1200 بود و بهشتی قبول میشدم اونم از سر شانس (کار کسی زیر سوال نمیبرم اما واقعا شانس دخیل هست )نمیومدم امضا کنم اینجور ادمارو به چشم دیدم که میگم طرف میگه ما که قبول شدیم بقیه به درک

کاملا موافقم،وقتی 1024 دانشگاه تهران قبول میشه خدا خدا میکنه که کسی اعتراض نکنه...

mahdooneh

عضو جدید
کاملا موافقم،وقتی 1024 دانشگاه تهران قبول میشه خدا خدا میکنه که کسی اعتراض نکنه...

خداییش این رو قبول دارم که باید به روند اسکیس اعتراض محکم بشه.اما اینکه میگین کسی که رتبش فلانه نباید قبول بشه و .....درست نیست.من خیلی ها رو دیدم که توی درس خوندنشون ضعیف بودن اما واقعا از نظر ایده و دست قوی اول بودن.دوستای من با رتبه های 700 و 900 واقعا زحمت کشیدن بدون اینکه بیان کلاسای آنچنانی تهران و خداییش نتیجه زحمتاشونم دیدن و من براشون خوشحالم.شاید اون کسی که رتبه خوب داره مغرور میشه و میگه حتما قبولم و........شایدم به قول شما حقشو خورده باشن.اینو دیگه نمی دونم.......
من هم به دوستام تا جایی که تونستم اطلاع رسانی کردم که حتما اونا هم بیان رای بدن و به بقیه اطلاع بدن.امیدوارم روزی برسه که حق به حق دار برسه نه به پولدار و پارتی دار و شانس دارو ..........!

mahdooneh

عضو جدید
البته این رو هم به ضرس قاطع میگم که دانشگاه های خوب تهران مال تهرانی های پولداره که با آرامش میرن کلاس اسکیس و نگران جا و غذا و رفت و آمدشون نیستن و شاید معدود شهرستانی های دست قوی و هم چنین معدل الف های دانشگاه ها که از سهمیشون استفاده می کنن و این نهایت بی انصافی در حق بقیه بچه هاست که این امکاناتو ندارن...:cry:

النازا

عضو جدید
بچه ها تکمیل ظرفیت بر اساس درصد اسکیس جابه جا میشن یا رتبه ها موثرتره به نظرتون؟من 2 تا دوست دارم تقریبا هم رتبه بودن سال قبل یکیش از غ گرمسار رفت سوره ولی اون یکی همون غ ساری موند

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رتبه 1500 قبولی تویه گیلان شاید خیلی ها بگند با این رتبه اومده دانشگاه شبانه قبول شده وحق خوری بوده اما هنوزم میگم حق حداقل خود من تو تئوری خورده شده من اعتراض شدیدی به آزمون تئوری دارم با این منابع داغونشون فقط اونم تو معماری خیلی ها به ناحق رتبه های خوبی آوردند تو تئوری اما من هرگز نگفتم طرف یک ماه درس خونده تئوری این رتبه رو آورده بحثشم قبلا کردیم وطولانی که چه جوری این رتبه رو اونها میارند اما من با 5 ماه درس خوندن این رتبه رو. اشکال از خودم هم بوده اما حق منی که 12 تا کتاب واسه تاریخ معماری خوندم این نبود که آچمز شم یا این همه تنظیم شرایط خوندم ولی سوالی نیومد این حق خوری نیست؟ تاسیسات مکانیکی دیدین تو سوالات؟ معماری منظر رو دیدین این همه باغ شناسی بخون زرشک. آره من خودم نامه رو امضا نکردم از چیزیم ترسی ندارم همه دوستام میدونن کله نترسی دارم سر همین کله نترس کلی ضرر هم کردم اما مهم نیست اسمم که سهله خودم نامه رو میبرم سازمان سنجش اما مشکل نامه واسه خیلی ها فقط وفقط اسکیس نیست این نامه فراگیر نیست واول جمله کاملا احساسی وملتمسانه است این نظرر منه. اسکیس معماری کلا مشکل داره وباید حذف شه ومصاحبه بزارند ببیند طرف اصلا میدونه خط چیه؟ میدونه معماری یعنی چی؟ یا فقط درس خونده و نقاشی بلده واصلا بویی از معماری نبرده؟ این معماری ما کلا رو به زواله با این روند;)

mehmari

عضو جدید
فقط يه جمله ميگم.......براي سازمان سنجش واقعا متاسفم:mad:

اصلا معلوم نيست چي به چيه كي به كيه!:confused:.....تو اين يكي دو ساعت اينقدر چيزهاي عجيب ديدم و شنيدم دارم شاخ در ميارم.......واقعا افسوس ميخورم بعضي از دوستان عزيز با رتبه هاي خوب قبول نشدن
تو مديريت طرف با 10 دانشگاه تهران قبول نشده ظرفيتش زده 10 نفر.....چطوريه؟.....طرف با نود مجازي قبول شده ما با هفتادم نقبوليديم....البته بگذريم كه اصلا مهم نبود برام ....... ولي اين انصاف نيست به خدا......از اين كارا نكنيد.....همين كارا رو ميكنيد كه همه رو از درس زده كرديد..........بيشتر واسه دوستامون ناراحتم:( .......ولي اميدوارم سال ديگه رتبه هاي خوبي بيارن.....نميدونم چي بگم؟
البته ببخشيد يه جمله بيشتر شد.....

جدای اینکه با صحبتاتون موافقم در مورد معماری و اسکیس مزخرفش -مخصوصا امسال- فقط یه چیزی به ذهنم رسید... مدیریت که اسکیس نداره؟! پس می شه نتیجه بگیریم معدلا رو تو رتبه ی اولیه تاثیر ندادن و تو نتیجه ی نهایی تاثیر گذاشته؟! این برای خودم و خیلی های دیگه سواله... می شه شما معدل تونو با اون دوستی که رتبه ش بدتر بوده ولی قبول شده مقایسه کنین بگین بی زحمت؟

یکی از ترم بالاییامون به نام آقا بهزاد (کارشناسیش محقق اردبیلی) با رتبه 60 مدیریت قبول شده (سهمیه شاگرد اولی داشته) دلیلش همینه!

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته این رو هم به ضرس قاطع میگم که دانشگاه های خوب تهران مال تهرانی های پولداره که با آرامش میرن کلاس اسکیس و نگران جا و غذا و رفت و آمدشون نیستن و شاید معدود شهرستانی های دست قوی و هم چنین معدل الف های دانشگاه ها که از سهمیشون استفاده می کنن و این نهایت بی انصافی در حق بقیه بچه هاست که این امکاناتو ندارن...:cry:
این حرفتون رو اصلا قبول ندارم هیچ میدونی اکثر اونهایی که تهران قبول میشند از شهرستان هستند؟ میدونی چرا چون اکثر تهرانی ها باید برن شهرستان شهرستانی ها برند تهران برند شهر دیگه این اصل آموزشیه

qazal.

عضو جدید
یکی از ترم بالاییامون به نام آقا بهزاد (کارشناسیش محقق اردبیلی) با رتبه 60 مدیریت قبول شده (سهمیه شاگرد اولی داشته) دلیلش همینه!

سهمیه رتبه اولا جدا از ظرفیت کنکوره....مطمئن باش سهمیه رتبه اولی دانشگاه تهران و... با همون بچه هایی که کارشناسیشونو تهران خوندن پر میشه...مگه اینکه ظرفیت خالی بمونه .... دوستتون کجا قبول شدن؟ آخه مدیریت امسال تو پردیس و مجازی هم پذیرش کرده گویا....ایشون کجا قبولیدن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا