فواید بوسه در روابط زناشویی

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط در روابط زناشویی؟؟؟
هی واااااای من از دست شما :mad:

اوممممممممممم
دقیق نه
هرکسی یه تعریفی داره
میشه شما بگی نامزدی ینی چی؟

خوب بستگی به خانواده و شهری که توش زندگی میکنه داره..خیلیها دوران نامزدی رو پس از خطبه مرحمیت میدونن تا عقد دائم..خیلیها هم عقد تا عروسی .......

TITQN

اخراجی موقت
هی واااااای من از دست شما :mad:

خوب بستگی به خانواده و شهری که توش زندگی میکنه داره..خیلیها دوران نامزدی رو پس از خطبه مرحمیت میدونن تا عقد دائم..خیلیها هم عقد تا عروسی .......

خب
اگه محرم شده باشن که دیگه مثه مطلقه بودنه
اگرم محرم نشده باشن که همچین قضیه ای اتفاق نمیوفته
پس حق با منه دیگه
اون قسمتش مال بلاد کفره:D

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

TITQN

اخراجی موقت
کار به تائید کردن من یا شما نداره ...چیزی که هست این مقاله درباره بوسه در روابط زناشوئی هستش.....

خب نوشته اول آشنایی با اولین بوسه میتونین تکلیفتونو روشن کنید و این اشتبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهه

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب نوشته اول آشنایی با اولین بوسه میتونین تکلیفتونو روشن کنید و این اشتبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهه

خوب گفتم که در چه دورانی رو منظورشه........خودتون هم گفتید که محرمند..... مگه در دوران نامزدی از هم نمیشه جدا شد؟بزار براتون بگم که خانمها از طریق حس بویائی به سمت جنس مخالفشون کشیده میشند و از اون خوششون میاد اینو از این نظر مطرح کرده که اگر کسی را بوسیدی که از بوش خوشت نیومده تموم کنه رابطشونو چون در آینده مشکل ساز میشه ..

TITQN

اخراجی موقت
خوب گفتم که در چه دورانی رو منظورشه........خودتون هم گفتید که محرمند..... مگه در دوران نامزدی از هم نمیشه جدا شد؟بزار براتون بگم که خانمها از طریق حس بویائی به سمت جنس مخالفشون کشیده میشند و از اون خوششون میاد اینو از این نظر مطرح کرده که اگر کسی را بوسیدی که از بوش خوشت نیومده تموم کنه رابطشونو چون در آینده مشکل ساز میشه ..

:wallbash::w06:

خو نمیشه که!!!:w00:
نامزد کنن ببوسن جدا شن؟!:surprised::razz:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هی وای من
بابا مگه خاله بازیه؟!:razz:
من به شخصه با دختری که قبلا نامزد یکی دیگه بوده ازدواج نمیکنم
دیگه نمیدونم:cool:

مگه هر کسی که نامزد کرده باشه باید همیدگرو بوسیده باشند؟این دیگه از اون حرفاست ........

TITQN

اخراجی موقت
مگه هر کسی که نامزد کرده باشه باید همیدگرو بوسیده باشند؟این دیگه از اون حرفاست ........

بابا تکلیف مارو روشن کن:biggrin::surprised:
یه ساعته داریم سر بوسه بحث میکنیم
گفتم مال بلاد کفره
گفتی تو ایرانم تو دوران نامزدی میشه
باز حالا...:confused:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا تکلیف مارو روشن کن:biggrin::surprised:
یه ساعته داریم سر بوسه بحث میکنیم
گفتم مال بلاد کفره
گفتی تو ایرانم تو دوران نامزدی میشه
باز حالا...:confused:

خوب تو ایرانم میشه ولی همه نامزدها که همدیگرو نمی بوسند........ وااای دیوونم کردی چرا نمیگیری چی میگم:cry:

TITQN

اخراجی موقت
خوب تو ایرانم میشه ولی همه نامزدها که همدیگرو نمی بوسند........ وااای دیوونم کردی چرا نمیگیری چی میگم:cry:

دقیقا همین حسو من دارم
چرا نمیگیری؟
خو اگه نمیبوسن پس از کجا بفهمن که مال همن یا نه؟!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا همین حسو من دارم
چرا نمیگیری؟
خو اگه نمیبوسن پس از کجا بفهمن که مال همن یا نه؟!

اونو میشه با امتحان کردنه هم بفهمند؟مگر فقط با بوسه میشه طرفتو بشناسی؟