سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

star700

عضو جدید
با سلام
سیستم من خاموش نمیشد،فقط به حالت sleep میرفت.:(
هر چند وقت یه بار هم یه برنامش (مثلا google chrome یا nitro pro ) ارور میده که برنامه در حال بسته شدنه.
ویروس یابی هم کردم ولی مشکلی از اون جهت نداشته
مشکلش چیه؟؟:confused:

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چطوری میشه پسورد فایل های rar رو برای همیشه برداشت بدون اینکه از حالت زیپ خارج شوند؟ یعنی دفعات بعدی که به همون فایل مراجعه می کنم دیگه پسورد نیاز نداشته باشه؟ البته قابل ذکر است که پسورد رو میدونیم و فقط میخایم که دیگه این فایل rar پسورد نخاد.
چگونه یک فایل از فایل های داخل یک rar را حذف کنیم؟ چندتا فایل rar دارم که فایل های داخلش رو نمیشه حذف کرد و گزینه delete آنها غیرفعاله. و تعدادی از اونها هم که گزینه delete فعاله وقتی این گزینه رو میزنیم پیغام خطای زیر رو میده. چکار کنم؟
sshot-1.jpg

آخرین ویرایش:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
مدتیه که مانیتور کامپیوترم صفحش یهو سفید میشه و چن لحظه همونجور میمونه بعد عادی میشه
اولا خیلی کم بود ولی الان مدت بیشتری سفید میمونه
دلیلشو میدونید؟
مانیتورم ال جی مدل T730BH هستش
منظورمم از سفید شدن زیاد شدن نورشه
بیش از انداره روشن میشه

ممنونم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
چطوری میشه پسورد فایل های rar رو برای همیشه برداشت بدون اینکه از حالت زیپ خارج شوند؟ یعنی دفعات بعدی که به همون فایل مراجعه می کنم دیگه پسورد نیاز نداشته باشه؟ البته قابل ذکر است که پسورد رو میدونیم و فقط میخایم که دیگه این فایل rar پسورد نخاد.
چگونه یک فایل از فایل های داخل یک rar را حذف کنیم؟ چندتا فایل rar دارم که فایل های داخلش رو نمیشه حذف کرد و گزینه delete آنها غیرفعاله. و تعدادی از اونها هم که گزینه delete فعاله وقتی این گزینه رو میزنیم پیغام خطای زیر رو میده. چکار کنم؟
مشاهده پیوست 142230

سلام
از تب tool گزينه convert archive از اين طريق ميتونين پسورد رو براي هميشه حذف كنيد.

اون فايل هايي كه ميگين گزينه حذف غير فعاله بخاطر اينه كه فايل lock شده و هيچ راهي هم نداره.بايد اكستركت كنين و دوباره فشرده سازي رو انجام بدين
اگه ميشه يكي از اون فايل هايي كه دكمه حذف فعاله ولي ارور ميده رو اينجا بذارين بررسي بشه

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

سال نو مبارک
امروز اومدم lan کامپیوتر را به کیس وصل کنم، اشتباهی زدیم به یه پورت دیگه بعد کامپیوتر خاموش شد

بعد که کامپیوتر را خواستم روشن کنم، روشن نشد
همه اتصالات را جداکردم و الکتریسیته ساکن را گرفتم و دوباره دکمه پاور را زدم و خیلی شااااااااااااااااااااد روشن شد
اما disc checking میکرد، پسورد میومد و میزدم ولی صفحه ویندوز که بالا میومد، خاموش میشد و دوباره اتوماتیک روشن میشد و
دوباره disc checking میکرد، پسورد میومد و میزدم ولی صفحه ویندوز که بالا میومد................

هی اینکارو میکرد
حالا نمیدونم چش شده
خیلی زیاد هم سر در نمیارم
شب عیدی چه بلایی سرم اومداااااااااااااااااا:cry:

آخرین ویرایش:

SEMINAR

کاربر فعال
****دوستان من از کامپیوتر شووته شوتم. میخوام یه آنتی ویروس برا سیستمم نصب کنم. رمم 1 و سی پی یو 2 هسته ای هست. ویندوزم 7هستش
یه چیزی معرفی کنید که نصبش و آپدیت کردنش و گیر آوردن کلید آسان باشه و درد سر نداشته باشه****

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
****دوستان من از کامپیوتر شووته شوتم. میخوام یه آنتی ویروس برا سیستمم نصب کنم. رمم 1 و سی پی یو 2 هسته ای هست. ویندوزم 7هستش
یه چیزی معرفی کنید که نصبش و آپدیت کردنش و گیر آوردن کلید آسان باشه و درد سر نداشته باشه****

سلام
با اين مشخصات بهتره nod32 نصب كنيد
ولي براي اينكه بهتر بتونين تصميم بگيرين به اين صفحه يه سري بزنين
http://www.iransetup.com/Compare.html

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
آنتی ویروس avast باعث کند شدن سرعت سیستم میشه ایا؟؟
من چند روزه نصبش کردم ولی ازون موقع سیستم دیر بالا میاد و کند شده.......
چطوری میشه حذفش کرد؟؟:confused:

SEMINAR

کاربر فعال

سلام
با اين مشخصات بهتره nod32 نصب كنيد
ولي براي اينكه بهتر بتونين تصميم بگيرين به اين صفحه يه سري بزنين
http://www.iransetup.com/Compare.html
من خودم قبلا با نود مشکل داشتم. اصلا نفهمیدم چه جوری باید آپدیتش بکنم. همیشه با هاش مشکل داشتم.
من شنیدم نود زیاد قوی نیست. آنتی ویروسای دیگه چی؟؟؟
حالا حرف شما قبول من این نرم افزار نود رو باید از کجا دانلود کنم؟ کدوم ورژنش بهتره؟ اسمارت یا خوده نود؟ نصب نرم افزار چه جوریه؟ آپدیتش چه جوریه؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من خودم قبلا با نود مشکل داشتم. اصلا نفهمیدم چه جوری باید آپدیتش بکنم. همیشه با هاش مشکل داشتم.
من شنیدم نود زیاد قوی نیست. آنتی ویروسای دیگه چی؟؟؟
حالا حرف شما قبول من این نرم افزار نود رو باید از کجا دانلود کنم؟ کدوم ورژنش بهتره؟ اسمارت یا خوده نود؟ نصب نرم افزار چه جوریه؟ آپدیتش چه جوریه؟

تو همون سايتي كه آدرس دادم خدمتتون خيلي جامع و كامل روش نصب و آپديت كردن و هر اطلاعاتي كه در مورد ناد بخواين بهتون ميده
eset smart security بهتره. هم آنتي ويروسه هم فايروال

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تو همون سايتي كه آدرس دادم خدمتتون خيلي جامع و كامل روش نصب و آپديت كردن و هر اطلاعاتي كه در مورد ناد بخواين بهتون ميده
eset smart security بهتره. هم آنتي ويروسه هم فايروال

به نظر من بهترين آنتي ويروس كسپرسكي هست. ولي خب نرم افزار سنگينيه و سرعت سيستمون رو فوق العاده پايين مياره. با اين مشخصات سيستم بهتون توصيه نميكنم
microsoft security هم هست. خوب و قويه نسبتا. avast هم تقريبا خوبه.
bitdefender هم خوبه منتها سنگينه يكم.

پيشنهاد ميكنم اون سايت رو كامل زير و رو كنيد. خيلي خوب مقايسه آنتي ويروس ها رو انجام داده و نقاط ضعف و قوت هر آنتي ويروس رو نوشته. فكر كنم بتونين راحت انتخاب كنيد

SEMINAR

کاربر فعال
به نظر من بهترين آنتي ويروس كسپرسكي هست. ولي خب نرم افزار سنگينيه و سرعت سيستمون رو فوق العاده پايين مياره. با اين مشخصات سيستم بهتون توصيه نميكنم
microsoft security هم هست. خوب و قويه نسبتا. avast هم تقريبا خوبه.
bitdefender هم خوبه منتها سنگينه يكم.

پيشنهاد ميكنم اون سايت رو كامل زير و رو كنيد. خيلي خوب مقايسه آنتي ويروس ها رو انجام داده و نقاط ضعف و قوت هر آنتي ويروس رو نوشته. فكر كنم بتونين راحت انتخاب كنيد
داداش دمت گرم که سریع جواب میدی. دست درد نکنه.
میگم من گیج شدم آخر کدوم. هر چی شما بگید.
از رو تحلیلای سایت نمیشه انتخاب کرد. باید یکی هر کدومشو امتحان کرده باشه و تجربه داشته باشه.
آانتی ویروس شما چیه؟ راضی هستین
این آنتی ویروس مایکروسافت این لینک منظورتون هست؟؟
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-download
طرز کارش چطوره؟ قوی هست یا نه؟ آپدیت نمی خواد؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
داداش دمت گرم که سریع جواب میدی. دست درد نکنه.
میگم من گیج شدم آخر کدوم. هر چی شما بگید.
از رو تحلیلای سایت نمیشه انتخاب کرد. باید یکی هر کدومشو امتحان کرده باشه و تجربه داشته باشه.
آانتی ویروس شما چیه؟ راضی هستین
این آنتی ویروس مایکروسافت این لینک منظورتون هست؟؟
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/security-essentials-download
طرز کارش چطوره؟ قوی هست یا نه؟ آپدیت نمی خواد؟

من همون ناد رو بهتون پيشنهاد ميكنم. از همون سايت آخرين نسخه به همراه كرك و آپديت هاي آفلاينش ميتونين دانلود كنيد
من قبلا ناد استفاده ميكردم ولي چون امنيت برام مهم تر بود عوضش كردم و كسپرسكي نصب كردم. سيستممو كند ميكنه ولي امنيت رو به سرعت ترجيح ميدم

بله منظورم همونه. خودم باهاش كار نكردم ولي يك شركت خدمات كامپيوتري تو مشهد كه از دوستان قديم منه ميگه خيلي خوبه. اطلاع دقيقي ازش ندارم متاسفانه

SEMINAR

کاربر فعال
امیر جان نود رو اصلا بی خیال. من ترجیح می دم آنتی ویروس نداشته باشم تا اینکه نود داشته باشم
امیر جان من یه تحقیق کردم دیدم
كسپر، كه ورژن 2013ش فوق‌العادش و نه سرعت مي‌گيره و نه بيخودي به پچ و كرك نرم‌افزار‌ها گير مي‌ده و بعد از اون هم Avast 8. الان من قصدم اینکه کسپر نصب کنم به نظرت این ورژن 2013 سنگینه ببرا سیستمم؟؟؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
امیر جان نود رو اصلا بی خیال. من ترجیح می دم آنتی ویروس نداشته باشم تا اینکه نود داشته باشم
امیر جان من یه تحقیق کردم دیدم
كسپر، كه ورژن 2013ش فوق‌العادش و نه سرعت مي‌گيره و نه بيخودي به پچ و كرك نرم‌افزار‌ها گير مي‌ده و بعد از اون هم Avast 8. الان من قصدم اینکه کسپر نصب کنم به نظرت این ورژن 2013 سنگینه ببرا سیستمم؟؟؟

تحقيقاتتون خوبه ;)
فقط نكته اي كه بهش دقت نكردين اينه كه ورژن 2013 كسپر نسبت به ورژن هاي قبلي خيلي كمتر سرعت سيستم رو ميگيره ولي نسبت به eset و avast خيلي سرعت رو ميگيره
من به شخصه كسپر رو ترجيح ميدم.
حالا كه نميخواين ناد نصب كنيد، كسپر رو نصب كنيد. اگه سنگين بود avast رو نصب كنيد

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان وقتی این نرم افزارflashplayer11_rc1_install_win_pi32_090611 رو نصب میکنم،این ارور رو دریافت میکنم!!!لطفآ راهنمایی بفرمایید.باتکر فراوان

lalecarbon

عضو جدید
سلام
دوستان وقتی این نرم افزارflashplayer11_rc1_install_win_pi32_090611 رو نصب میکنم،این ارور رو دریافت میکنم!!!لطفآ راهنمایی بفرمایید.باتکر فراوان

سلام
با یک وی پی و دانلود از سایت منبع مشکل حل میشه.
در صورت عدم دسترسی از لینک زیر استفاده کنید:
http://software.rasekhoon.net/down2...layer_11.6.602.180_x86_x64_Final_For_All.html

mr.mm.akkaf

عضو جدید
مجددا" سلام خدمت سایر دوستان عزیز
مدتیه لپ تاپ اچ پی 5 هسته (پایه خنک کننده و آنتی ویروس نود 6 و ویندوز تازه نصب شده ) داغ میکنه بدون اینکه کار خاص یا برنامه سنگینی رو فعال کنم در بعضی مواقع هم که هنگ میکنه به جای سشوار ازش استفاده میکنم ! سرعت سیستم به شدت پایین اومده .

ممنون میشم کمکم کنید که لا اقل بدونم مشکل چیه که بتونم رفعش کنم.

یه سوال دیگه اینکه ممکنه در یک سی پی یو چند هسته یکی دوتا از هسته ها آسیب ببینن و یا نتونن بطور هماهنگ باهم کا کنن ؟راهی برای تشخیص این موضوع وجو داره؟

mr.mm.akkaf

عضو جدید
سلام
من هم این مشکلو داشتم البته ویندوز7بود علتش اینه که از سایت معتبری دانلود نکردی سایت دیگرو امتحان کن قطعا"مشکلی نخواهی داشت.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
مدتیه که مانیتور کامپیوترم صفحش یهو سفید میشه و چن لحظه همونجور میمونه بعد عادی میشه
اولا خیلی کم بود ولی الان مدت بیشتری سفید میمونه
دلیلشو میدونید؟
مانیتورم ال جی مدل T730BH هستش
منظورمم از سفید شدن زیاد شدن نورشه
بیش از انداره روشن میشه

ممنونم

دوستان؟

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
میشه فهمید از کجا(شهر ،کشور ، ...) برامون میل فرستاده شده؟
با تشکر

sina ccna

اخراجی موقت

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
بله.به راحتی.
برای شما که رشتتون کامپیوتره باید مثل آب خوردن براتون باشه.
http://www.afson01.com/1390/all-content/location-email

سلام
میشه فهمید از کجا(شهر ،کشور ، ...) برامون میل فرستاده شده؟
با تشکر

البته چیزی که من متوجه شدم اینه که اگه شخص مورد نظر از فی-ل-تر شکن استفاده کنه، چون آی پی را تغییر داده ممکنه مکان شخص را یه جای دیگه ببینید مثلا اوکراین در حالی همین جا بغل گوشته.

sina ccna

اخراجی موقت
البته چیزی که من متوجه شدم اینه که اگه شخص مورد نظر از فی-ل-تر شکن استفاده کنه، چون آی پی را تغییر داده ممکنه مکان شخص را یه جای دیگه ببینید مثلا اوکراین در حالی همین جا بغل گوشته.
بیشتر اینا آی پی رو تغییر نمیدن.
یه میل بزن بهم تا بگم کجایی

BaBak.Turk

اخراجی موقت
یک مشکل در مورد مودم های 3g

یک مشکل در مورد مودم های 3g

من یه مودم یو اس بی 3G دی لینک خریدم و یه سیم کارت رایتل . الان به لپ تاب وصل کردم تا به اینترنت برم اون راه اندازه خود مودم میاد و خط هم انتن میده ولی وقتی دکمه کانکت رو میزنم این ارور میاد این چیه؟

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من یه مودم یو اس بی 3G دی لینک خریدم و یه سیم کارت رایتل . الان به لپ تاب وصل کردم تا به اینترنت برم اون راه اندازه خود مودم میاد و خط هم انتن میده ولی وقتی دکمه کانکت رو میزنم این ارور میاد این چیه؟

گارداش منم سیم کارت رایتل گرفتم برا اینترنت
اما مراحلی که باهاش وارد اینترنت میشم اینه
اول که یو اس بی را میزنم، ازم یک کدپین میخواد که روی سیم هست، کد را میزنم بعد یه نرم افزار باز میشه که سه تا گزینه داره، یکیش برا اینترنته
اما من خودم از علامت وایرلس روی نوار استارت کانکت میشم و بعد از اینکه آنتن را نشون داد وصل میشم

ارروری که میبینی را سرچ کردم توی لینک زیر کامل توضیح داده
http://support.microsoft.com/kb/318718

BaBak.Turk

اخراجی موقت
گارداش منم سیم کارت رایتل گرفتم برا اینترنت
اما مراحلی که باهاش وارد اینترنت میشم اینه
اول که یو اس بی را میزنم، ازم یک کدپین میخواد که روی سیم هست، کد را میزنم بعد یه نرم افزار باز میشه که سه تا گزینه داره، یکیش برا اینترنته
اما من خودم از علامت وایرلس روی نوار استارت کانکت میشم و بعد از اینکه آنتن را نشون داد وصل میشم

ارروری که میبینی را سرچ کردم توی لینک زیر کامل توضیح داده
http://support.microsoft.com/kb/318718

ممنون یولداش.
یه چیز عجیب : تو مودم سیم کارت انتم میده ولی میندازم گوشی اصلا شبکه ریتل رو نمیشناسه؟

~Alchemist~

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون یولداش.
یه چیز عجیب : تو مودم سیم کارت انتم میده ولی میندازم گوشی اصلا شبکه ریتل رو نمیشناسه؟

خواهش الرم، قابلی یخدی

در این مورد، گوشی ت سیستمش آنقدر بالا نیست که بتونه 3g را ساپورت کنه
باید مدل گوشیت را بالاتر ببری

تونستی با لپ تاپ وصل شی؟

بالا