بیشترین کاری که تا حالا تونستی واسه بهترین دوستت بکنی چیه؟؟؟

zahra_1992

عضو جدید
همین چند وقت پیش بود به خاطر مشکلی که داشت منم نشستم کنارشو گریه کردم چون دیگه کار دیگه ای از دستم برنمیومد.............................................................

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ایشالا :redface:
حالا خودت برای بهترین دوستت چیکار کردی؟

من شاید 2تا دوست خیلی نزدیک داشته باشم چون به هرکسی اعتماد نمیکنم..ولی برای این 2تا هرکمکی از دستم بر اومده انجام دادم و باز هم
کمک بخوان هستم...

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
والا هم رفیقام کار برا من انجام دادن هم من برای اونا

مثلن چند ماه پیش دوستم یه پارکینگ اجاره کرد(ماهی 4 تومن کرایش بود) که تو همون ماه اول مامور تعزیرات 100 تومن جریمش میکنه (یارو گیر الکی داده ، منتظر بوده این هپلی یه پولی بذاره تو جیبش و بره که این رفیقمون نگرفته جریان چیه و شروع کرده به جر و بحث با یارو)، اینم اهمیت نمیده و نمیره جریمه رو پرداخت کنه ، بعد از چند وقت پروندشو (انگار قتل کرده بود) میدن دادگاه تعزیرات بدون اینکه بهش ابلاغ بشه و جریمشو میکنن 1 تومن ، بعد که متوجه میشه میره دادگاه و اعتراض میکنه ، که قاضی ایندفعه 5 میلیون براش مینویسه + یک ماه تعطیلی پارکینگ(یعنی سرجمع 9 میلیون ضرر).
پدرم با رئیس دادسرای نظامی آشنایی داره و من و پدرم با رفیقم رفتیم خدمتش و باهاش صحبت کردیم ، ایشون هم لطف کردن با رئیس شعبه... تعزیرات تماس گرفتن و ازشون خواستن که جریمه رو کم کنن، قاضی هم قبول کرد.
در کل براش 500 تومن جریمه نوشتن:)
رمانی شد برای خودش :D

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا بحال برای همه دوستانم تمام کاری که در توانم بوده انجام دادم

saghar*20*

عضو جدید
بهترین کاری که واسش کردم فکرکنم مشاوره دادنامه..یه جاهایی که به دلایلی اززندگی خیلی ناامیدمیشد چیزایی میگفتم که به قول خودش ازاینروبه اونرومیشد.البته محدودبه این دوستم نمیشه...کلامشاوره دادنم بدنیست تعریف نباشه.......

palang-sorati

عضو جدید
ای خدا یکی از این دوستا رو نصیب کن

من به خاطر رفیق بازی 40 یانت پلاتین تو پام هست دستم شکست .600تومن هم جریمه دادم و سر جدا کردن دعوا سنگ خورد تو چشمم که دوست خودم اشتباهی زد ولی بالای سرم هم نیومد.

واقعا پشت دستم را با آهن سوزوندم دیگه هم رفیق بازی نمی کنم .فقط خانواده

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهشون گفتم برید دانشگاه --- الاقل طرز فکرهاتون تغییر کنه :)

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهترین دوست داشتم برا بهترین دوستام هر کاری از دستم برمیومد کردم ولی اونا تنهام گذاشتن دیگه بهترین دوست ندارم ...

127128

عضو جدید
من خیلی وقته همون بهترین دوستو از دست دادم .....................

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای خدا یکی از این دوستا رو نصیب کن

من به خاطر رفیق بازی 40 یانت پلاتین تو پام هست دستم شکست .600تومن هم جریمه دادم و سر جدا کردن دعوا سنگ خورد تو چشمم که دوست خودم اشتباهی زد ولی بالای سرم هم نیومد.

واقعا پشت دستم را با آهن سوزوندم دیگه هم رفیق بازی نمی کنم .فقط خانواده
ان شالله همیشه سلامت باشید

بالا