ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hasan_w

اخراجی موقت
بد جور رفتی تو نخ ازدواجا ازدواج کنی مشکلاتت دو چندان میشه باید از صبح تا شب بری سر کار جون بکنی بیاری جلوی زنت بذاری اون بره برای خودش خوش بگذرونه ازدواج کردنای تو ایران بیشتر یه جور حماقته و مرد یه افسار میندازه گردن خودش شما از صبح خروس خون تا بوق سگ باید برین سگ دو بزنید و همسر بزرگوارتون جلوی ماهواره بشینه حریم سلطان نگاه کنه:D شبم بری خونه ببینی غذا نیست اون ازدواجایی که شما فکر میکنید که زن خونه از صبح تا شب مشغول رفت و روبه و نگاه داری بچه هاست مال نسل مادرای ما بود دیگه زنهای این دوره زمونه اهل اینکارا نیستن تازه شانس بیاری کارتون به طلاق و طلاق کشی نکشه الان توی اپارتمان ده واحدی ما 4 واحدش دختراشون از شوهراشون طلاق گرفتنیکیشون که هر دو تا دخترش طلاق گرفتن و پدر داماداشون برای مهریه های سنگین دارن در میارن و با پول مهریه برای خودشون ماشین خریدن امیدوارم شما که این قدر شوق ازدواج داری تو دام همچین خانواده ها و دخترهایی نیفتین

چرا به فکر ازدواج نباشم؟این فکر مهندسی هست که شما دارین؟!!!

با ازدواج آدم مسئولیت پذیر میشه،با ازدواج آدم به آرامش میرسه،اگه طرفت دختر خوبی باشه و قدرتو بدونه،که من سراغ دارم،امیدوارم با این حرفام فکر بچه گانه نداشته باشی!....هیچکی نیومده بگه ازدواج بده اگه انصاف داشته باشی.....کشورمون داغون شده،همه به فکر دوست دختر داشتن هستن،دیگه به فکر ازدواج نیستن،این یه حقیقت محضه،لطفا انکارش نکن!!بعد انصافا این درسته؟؟من میخوام سالم زندگی کنم ولی چرا کشور ما اینطوریه؟تحریم شدیم همه چی گرونه،توقعات بالایه،دخترا خراب شدن،زنا خیانت میکنن،امیدوارم تو باغ باشی و ازین حرفام خبر داشته باشی!!!بعد تو میگی با این وضع ازدواج نکنیم؟؟؟؟؟اگه نکنیم که ما هم میفتیم تو فشار،میشیم یکی مثل همون پسرایی که ده ها دوست دختر دارن،و اینم بدون کسی که دوست دختر داشته باشه دیگه نسبت به ازدواج بی میل میشه!!اگه به خدا و پیغمبر اعتقاد داری ازدواج سنت پیغمبره،و مطمئن باش هر چی که پیغمبر گفته درسته و اشتباه نیست،اگه ازدواج اجرا نشه آدم بدبخت میشه البته ازدواج درست،الان همین ازدواج درست هم نمیشه کرد،ولی ازدواج غیرشرعی میشه مثل اب خوردن کرد(امیدوارم منظورمو فهمیده باشی!!)،من الان خودم یه دختر خوب سراغ دارم ولی خانوادم مخالفت میکنن میگن حتما باید کار و کارت پایان خدمت رو داشته باشی،من اگه بخوام اینا رو داشته باشم سنم به 30 رسده،و آن دختر هم پر شده رفته!!یعنی خانواده غیر مسقیم میگن برو تحصیل کن و درستو بخون،مسلمونی دیگه فراموش شده!!میریم تو بقالی یارو 50 سالشه میگه عجب احمقی بودم که روزه میگرفتم قبلنا!!!هه هه،ببین جامعه ما چی شده؟؟!!!ولی اگه واسه ارشد نمیخوندم و یه راست میرفتم اول سربازیمو تموم میکردم،و بعد دنبال کار میرفتم،دیگه منت خانوادمو نمیکشیدم و راحت ازدواجمو میکردمو و یه حقوقی به اندازه دو سه نفر هم داشتم،الان که دیگه کسی بیشتر از یه بچه نمیاره که،راحت یه زندگی خوب و با آرامش داشتیم،این یعنی آرامش واقعی نه این که پشت سر هم بشینی بخونی و از زندگی چیزی نفهمی،من همه این جملاتمو کامل درک کردم،شما ها هنوز تو دنیای فانتزی خودتون هستین..تو خودتو بزار جای داداش من،من با هیچکدومتون دعوایی ندارم،من کوچیک همتون هم هستم ولی آیا این حرفام غلطه؟انصاف داشته باشین،زندگی واسه ما جوونا خیلی سخت شده،به خدا منم میتونم دوست دختر داشته باشم و هر کاری باهاشون کنم ولی به خاطر اعتقاداتم دارم خودم کنترل میکنم،هر کی یه شرایطی داره شاید یکی بتونه دیر ازدواج کنه و یکی هم باید زود ازدواج کنه،نمیشه به همه گفت ازدواج نکنیین یا دیر ازدواج کنین،انصاف رو رعایت کنین.شماهام جای داداش من الان چکار کنم با این وضع کشور و خانوادم،من از کشورم راضی نیستم،به خدا اگه شرایطم مهیا بود از ایران میرفتم،اینجا جایی نیست واسه امثال مثل من.زندگی کردن تو ایران خیلی سخته.فقط همینو روش فک کنین: ارامش واقعی این نیست که شما پشت سرهم تا دکترا بخونین،اصل زندگی چیز دیگس،همیه چی به اعتدالش خوبه،درس خوندن و تحصیلات هم واسه خودش اعتدالی داره!!!زن گرفتن و تشکیل خانواده هم واسه خودش زمانی داره،اگه دیر بشه میشی مثل داداشم که چهل سالشه ولی هنوز ازدواج نکرده!!!!!خواستگاری هر دختری هم براش میریم ازش کلی عیب میگیره،چرا؟؟؟چون در این حالت دیگه کلا واسه ازدواج عقل حاکم شده،و دچار وسواس شده،برای ازدواج باید هم احساس باشه و هم عقل....وبعد خانوادت بهت تو انتخاب کمک کنن...سرتونو درد آوردم،ولی بد نیست این حرف رو برادرانه با هم بزنیم و بدونین تا به یه نتیجه ای برسیم،منم جای داداشتون.....یاعلی

mm.caffee

عضو جدید
روحانی یه نظری هم به این اعلام نتایج بکن پیشاپیش متشکریم

سلام
آقا من تو يكي از سايتاي خبري ديدم زده طبق تقويم سازمان سنجش نتايج كارشناسي ارشد 13 شهريور اعلام ميشه:confused:
البته نميدونم درست ميگه يا نه چون اين سايته معمولا دروغ هم مينويسه

proengineer

عضو جدید
داداش مهلت من 10 مهر تموم میشه. من چی کار کنم به نظرت؟ مسئول کارای معافیت تحصیلی دانشگامون گفت نمی خواد پست کنی

دوست عزیز من فکرم کنم شما باید قبل از مهلت 1 ساله خود برگه رو پست کنید که غیبت نخورید و موقع ثبت نام دانشگاه به مشکلی بر نخورید حالا شما حتما پیگیر این موضوع از چند جا باشید. کار از محکم کاری عیب نمیکنه . من خودم برای پذیرش برای کارشناسی قبل از موعد مقرر 6 ماهه برگه اعزام رو پست کردم و موقع ثبت نام برگه سبز رو ارائه دادم.
دقت کنید که من اول جمله ام رو با فکر کنم شروع کردم .
موفق باشید.

mehrz67

عضو جدید
سلام دوستان من الان سربازم، دقیقاً 6ماهی از خدمتم ام گذشته اگه نتایج بیاد و روزانه قبول شم از خدمت یکی دو روزه ترخیص میشم؟
از دوستانی که در این زمینه تجربه دارند خواهش میکنم کمک ام کنند!!!

dash @li

کاربر بیش فعال
hasan w

hasan w

حسن جون حرف دل منم همينه ولي كسي درك نميكنه چون حق و حقيقت ب
خقيقت رو نميبينن
به قول يكي از استادامون دروغ و واقعيت اونقدر نزديكند كه نميشه
از هم سوا شون كرد
كاش يكي حرف دل ما رو مي فهميد
هر كسي از ظن خود شد يار من
و من الله اوفيق

irang1388

عضو جدید
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 92 تا روز چهارشنبه 6 شهریور از سوی سازمان سنجش منتشر می شود.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: کلیه پذیرفته شدگان ضرورت دارد با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به دانشگاه های مورد پذیرش مراجعه کنند. ظرفیت پذیرش در این دوره از آزمون کارشناسی ارشد سال 92، تعداد 100 هزار و 100 نفر است.

mazi8904

عضو جدید
[h=1]اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور درباره‌ زمان اعلام‌ اسامي‌ پذيرفته‌شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات ‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1392[/h]
1392/06/03

ضمن آرزوي موفقيت براي كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال‌ 1392 بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند اطلاعيه اعلام نتايج نهايي اين آزمون به همراه اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ تا تاريخ 6/6/92 بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. پذيرفته‌شدگان لازم است براي اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام به اطلاعيه مذكور مراجعه نمايند.

133646

اخراجی موقت
تبدیل 1660
طراحی 1722
هوافضا 615
تهران های هرسه تا رو زدم
واسه شهرستان تبدیل و طراحی رو قزوین و زنجان و زدم
بنظر شما کدوم و قبول میشم؟

شك نداشته باش تبديل زنجاني.استاداشم ههههههههههههلوووووو البته استاداي سيالالتش

cabsul

عضو جدید
کسی میدونه با 600 هوافضا تهران میشه قبول شد یت نه؟!!
چون همه 599 نفر بقیه که هوافضایی نیستن!

mm.caffee

عضو جدید
روزانه یا شبانه ؟

عزيز، من دانشگاه شهيد چمران اهواز هستم
واسه اينجا كه احتمالش 50 50 هست واسه شبانه ولي اگه قبول شدي بدون اينجا اساتيد خيلي خوبي داره
يكيشون كه تو زمينه توربين خيلي توپه
يكيشون هم بعضي پروژه هاي توپش رو ميره فقط با دانشجويان ارشد و دكترا شريف انجام ميده و ...
اگه در مياي كه عاليه ولي سختگيري بيجا ميكنن، مخصوصا طراحي كاربردي!!!
يكي از اساتيدمون تو ناسا بود برگشت ايران، اون پدرمون رو درآورد

dma

عضو جدید
2-3 روز دیگه یه سری ها خوشحالن یه سری ها ناراحت... من 100 ساخت شدم نمیدونم روزانه تهران میارم یا نه.اگه روزانه بشه که ادامه تحصیل میدم. اگه نشه که پول شبانه ندارم... راضی ام به رضای خدا. ولی از کنکور و تحصیل زهر است به کامم...
من از پارسال تمام صفحات این تاپیک و 91 رو خوندم. از بودن بینتون خوشحال شدم. ایشالا همتون موفق و شاد باشین.

mm.caffee

عضو جدید
سلام
عزيزان رتبه من 193 بود
به خاطر مسائل خانوادگي و به دليل اينكه فعلا نميخواستم دكترا ادامه بدم، زدم دانشكده نفت اهواز
البته خودم اهوازي هستم و دانشگاه شهيد چمران درس ميخوندم
با توجه به اينكه بعد از ارشد بايد ميرفتم سربازي و بعدش سر كار، چون تو اهواز بهترين جا شركت نفت بود، زدم دانشكده نفت كه هم يه جورايي استخدامم اوكي بشه، هم امريه;)
من احتمالا قبولم دانشكده نفت ولي يكي از دوستان من رتبش 690 شده، خواستم ببينم كدوم يكي از دوستان دانشكده نفت اهواز رو خودش يا يكي از دوستانش زده؟
رتبه كسي كه زده چنده؟
دوستم استرس داره، ميخوام ببينم شانسش چطوره
ممنون

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان عزیز نگران نباشید نتایج درخشان به زودی میاد منتها حرفم با دوستانی هست که این وسط صحبت های بی ربط به موضوع تاپیک میکنن. لطفا اگه قصد ادامه تحصیل ندارید سر از تاپیک های دیگه در بیارید اینجا همه انگیزه ادامه تحصیل دارن
در ضمن من صحبتم با اون دوستیه که میگه کسایی که ساپورت مالی خوبی ندارن....
این موضوع هیچ ربطی به ادامه تحصیل یا عدم ادامه تحصیل کسی نداره مسلمه که فردی که میخواد در مقطع ارشد یا بالاتر تحصیل کنه باید کمو بیش مشغول به کار هم باشه پس تفاوت دانشجوی لیسانس با تحصیلات تکمیلی در چیه؟ هر دو باید به امید فردایی روشن درس بخونن؟؟!!! ضمنا یکم همت داشته باشید کار بدون پایان خدمت هم گیر میاد مهم تلاش خودتونو فقط محض اظلاع دوستانی میگم که اعتقاد دارن سربازی بر ادامه تحصیل ارجحه : بنده در حال حاضر دو جا کار میکنم و ان شالله اگه تهران قبول بشم تبدیل به 5 جا میشه پس دنبال کار باشید و نترسید حتی پروژه ای شده حتی شده وارد رشته های دیگه بشید برید دنبال کار پی این نباشید که کار حتما بعد از پایان خدمت بخدا بعد پایان خدمت بهتون التماس نمیکنن آقا توروخدا بیا کار کن پایان خدمت فقط یکی از شرایط استخدام رو ارضا میکنه بقیش هم بند ((پ)) هست.
همگی موفق باشید;)

hsdanesh

عضو جدید
دوستان عزیز نگران نباشید نتایج درخشان به زودی میاد منتها حرفم با دوستانی هست که این وسط صحبت های بی ربط به موضوع تاپیک میکنن. لطفا اگه قصد ادامه تحصیل ندارید سر از تاپیک های دیگه در بیارید اینجا همه انگیزه ادامه تحصیل دارن
در ضمن من صحبتم با اون دوستیه که میگه کسایی که ساپورت مالی خوبی ندارن....
این موضوع هیچ ربطی به ادامه تحصیل یا عدم ادامه تحصیل کسی نداره مسلمه که فردی که میخواد در مقطع ارشد یا بالاتر تحصیل کنه باید کمو بیش مشغول به کار هم باشه پس تفاوت دانشجوی لیسانس با تحصیلات تکمیلی در چیه؟ هر دو باید به امید فردایی روشن درس بخونن؟؟!!! ضمنا یکم همت داشته باشید کار بدون پایان خدمت هم گیر میاد مهم تلاش خودتونو فقط محض اظلاع دوستانی میگم که اعتقاد دارن سربازی بر ادامه تحصیل ارجحه : بنده در حال حاضر دو جا کار میکنم و ان شالله اگه تهران قبول بشم تبدیل به 5 جا میشه پس دنبال کار باشید و نترسید حتی پروژه ای شده حتی شده وارد رشته های دیگه بشید برید دنبال کار پی این نباشید که کار حتما بعد از پایان خدمت بخدا بعد پایان خدمت بهتون التماس نمیکنن آقا توروخدا بیا کار کن پایان خدمت فقط یکی از شرایط استخدام رو ارضا میکنه بقیش هم بند ((پ)) هست.
همگی موفق باشید;)

ایمان گل گفتی دمت گرم ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا