پیش بینی شما درباره نتایج کنکور ارشد 93 چیست؟

3312232

عضو جدید
به نظر من کنکور امسال عجیب قریب بود و یه مقدار پیش بینی سخته ولی احساس میکنم خیلی درصدا با پارسال تفاوت فاحشی نداشته باشه......:surprised::surprised:حالا نظر شما داوطلبای عزیز در مورد این کنکور چیه؟

آخرین ویرایش:

shirazii

عضو جدید
خوش به حال شما مثل اینکه خیلی کنکورتو خوب دادییییییییییییی که نشسی به این چیزا فکر میکنی مشخصه صنعتی شریفی هسی دیگه نگران رتبت نباش

3312232

عضو جدید
نه اتفاقا.. دقیقا برعکس این چیزی هست که شما فکر میکنید.فقط دیدم که بچه های 93ای بعد کنکور همه سکوت اختیار کردن خواستم سکوت شکسته شه(فقط همین).... شما هم اگه پیش بینیتون رو هم میزاشتین مارو بیشتر خوشحال میکردین.:D

shirazii

عضو جدید
کنکور امسال خیلی اسون بوده و در صد بچه ها بالاست به نطرم شبیه سال 90 بشه . راسی کسی خبر داره اخرین رتبه شناسایی شیراز طرف چند بوده؟

3312232

عضو جدید
درسته که امسال به نسبت کنکور ساده ای بود اما این بی انصافیه که بخواهیم اونو با کنکور 90 مقایسه کنیم!!@:razz:کنکور نود واقعا ساده بود این نظر من تنها نیست خود اقای نیکزاد رتبه1سال 90خودشون توی همایش دیروز ماهان اینو گفتن...من نظرم اینه که کنکور امسال ترمو زبان وتاحدی ریاضیش سادهتر از پارسال بود اما فیزیکیش تقریبا همسطح پارسال و مکانیکیش هم سختتر از سال پیش بود..یه جورایی بین کنکور 90و92بود....درمورد شیرازم فکر کنم 400تا 600 بتونید راحت قبول شید........ظاهرا دوستای 93ای دیگه هیچ نظری درباره کنکور ندارن؟!!!!!:smile:

shirazii

عضو جدید
;) خوشحالم کردی ی سوال دیگه این تخمین رتبه ها اعتباری بهشون هست به نظرتون؟ خیلی تلاش نکن بچه های 93 ای کلا ساکتن نمونش فسمت بحث و گفتگو راجع به کنکور 93 رو با اتاق مشورت کنکوری های 92 مقایسه کنی میفهمی:razz:

3312232

عضو جدید
من کلا به اینجور تخمین ها اعتقاد خاصی ندارم(نمونش خودم که چند جور تا حالا رتبم تخمین شده) چون معتقدم سنجش توی تعیین رتبه ها خیلی فاکتورهای متعددی رو در نظر میگیره اما یه مشاور خیلی کلی به موضوع نگاه میکنه ولی باز از بین این مشاورای ماهان تخمین های اقای کوکبی مقداری دقیق تر بود که البته ایشون دیگه از موسسه رفتن....ولی توی همه کنکورها یه روال ثابتی بوده که همیشه برای رتبهزیر100نیاز بهدرصدهای تخصصی حول و حوش50 بوده و برای عمومی ها هم تقریبا حول و حوش 20درصد فکر کنم نیاز باشه(البته تا قبل ضریب 2شدن ریاضی)....نکته مهم دیگه هم اینه که شما توی کنکور هرسال توی درسای مشکل اون سال درصدهات از بقیه بیشتر باشه چون این خودش تراز اوره....البته معدلم که جای خودشو داره دیگه@@@ :smile:

r_saeedi

عضو جدید
سلام دوستان
من با توجه به وقت کمی که گذاشتم برا کنکور از درصدای خودم راضی هستم ولیییکن مثل اینکه در کل خیلی ها از کنکور امسال خیلی راضی بودن و درصدها بالاس و شنیدم رو تخمین رتبه ها شاید حدود200 تا باید اضافه کرد!! اصلا نمیشه مقایسه کرد پارسال ضریب ریاضی1 بوده پارسال مکانیکی و فیزیکی به شدت سخت بوده به تخمین رتبه ها اصلا اعتباری نیست:question:

آخرین ویرایش:

r_saeedi

عضو جدید
باهمه این حرفا بهتره بیخیال پیش بینی واین صحبتا بشیم و بسپاریم به خدا و صببببببر کنیم تا نتایج اعلام بشه(چاره ای جز بردباری نیست!)
و عوضش حرفای بدرد بخور بزنیم..درمورد گرایشای مختلف ارشد و دانشگاها که اینهمه جای بحث داره صحبت کنیم.این بهتر نیست؟!:)

shirazii

عضو جدید
بابا انقدم دیگه اسون نبود که همه خیلی بالا بزنن و اینکه 200 تا هم رتبه ها متفاوت باشه باره اول نیست که کنکور اسون میگیرن درصدای شما چند بوده

r_saeedi

عضو جدید
من که از هرکس پرسیدم خیلی ها درصدای 50-60-70 داشتن نمیدونم والا..
منم 15-16-22-58-5

shirazii

عضو جدید
AZ CHAND NAFAR PORSIDIIIIIIIIIIIII? VAAAAAAAAAAAAAAAY ESTERES GEREFTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM:cry::cry::cry::cry:

r_saeedi

عضو جدید
از هف هش ده تا از سال پایینیا! اونا اینجوری میگفتن
منم نگران شدم ولی بیخیال دیگه این فکرا جز استرس و نگرانی فایده ای که نداره هرچی شد شد
درصدای شما چند بوده؟؟

آخرین ویرایش:

3312232

عضو جدید
به نظرم فكر كردن درباره حرفاي ديگران كار بي پايه و اساسي هست.....اگر شما بخواي طبق حرف ديگرون نتيجه گيري كنيد كه با اين روال امسال همه رتبه 1ميشن...هميشه بعد كنكور از اين حرفا زياد ميشه(پارسالم از اين حرفا بوده ولي نتيجه چيز ديگه اي شد) ...نبايد توجه كرد!!!!:smile:
در كل @@@@@@@رهرو گر صد هنر دارد توكل بايدش@@@@@@@@اينو جدي ميگم.

mehdi bax

عضو جدید
سلام به همه......
به نظر من کنکور امسالو بچه هایی که تست ریاضی زدن ,بردن...
یعنی این درصد ریاضی که خیلی تعیین کنندس.. پس اگه ریاضی رو سفید نگذاشتین اصلا نگران نباشین ....
من خودم دروس تخصصی و زبان رو تا جایی که وقت داشتم زدم و از خودم راضیم ولی ریاضی رو سفید گذاشتم ...
تخمین اقای کوکبی هم این بود که اگه خیلی خیلی شانس یارم باشه شاید 300 بشم ....:biggrin::biggrin::confused::surprised::(:cry::mad:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
مهندسای عزیز ، یکی از اقوام بنده کارشناسی مهندسی متالوژی خونده و قصد ادامه تحصیل داره ( نانو مواد ) ، خودش تصمیم داشت بسته آموزشی مدرسان شریف را بگیره ولی من ازش خواستم کمی صبر بکنه تا با شما دوستان مشورت بکنم که چه منابعی را بخونه بهتره ؟؟؟

آخرین ویرایش:

mehdi bax

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
مهندسای عزیز ، یکی از اقوام بنده کارشناسی مهندسی متالوژی خونده و قصد ادامه تحصیل داره ( نانو مواد ) ، خودش تصمیم داشت بسته آموزشی مدرسان شریف را بگیره ولی من ازش خواستم کمی صبر بکنه تا با شما دوستان مشورت بکنم که چه منابعی را بخونه بهتره ؟؟؟

اگه قصد داره از همین امروز شروع کنه بهتر از منابع و رفرنس استفاده کنه و مطمئنا باشه که ضرر نمیکنه ....
ولی در کل کتاب کنکوری مدرسان شریف یه سر و گردن از بقیه بالاتره و اگه میخواسته مدرسان بگیره کار درستی می کنه.....
رفرنس ها رو می تونی تو این قسمت (http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/159792) ببینید..امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.

آخرین ویرایش:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قصد داره از همین امروز شروع کنه بهتر از منابع و رفرنس استفاده کنه و مطمئنا باشه که ضرر نمیکنه ....
ولی در کل کتاب کنکوری مدرسان شریف یه سر و گردن از بقیه بالاتره و اگه میخواسته مدرسان بگیره کار درستی می کنه.....
رفرنس ها رو می تونی تو این قسمت (http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/159792) ببینید..امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.

مرسی دوست عزیز

3312232

عضو جدید
با نظر دوستمون درباره امتیازی که زدن تست ریاضی داره موافقم..فقط یه نکته ای هست که باید دقت کرد اونم اینکه توی کنکور اصولا مجموع درصد اصلا اهمیتی نداره بلکه تراز خیلی مهمه اونم یعنی اینکه درسای سخت کنکور اون سالو شما بتونی از بقیه بیشتر بزنی در ضمن یه چیز مهم دیگه نداشتن درصد صفر توی کنکوره همچنین معدل هم توی اولویت بعدی هستش....یه پیشنهادی که من دارم اینه که بچه ها به ترتیب بگن درسای سخت کنکور امسال کدوما بودن؟......;)

ali.metal.eng

عضو جدید
اغا حدودا یک ماه دندون رو جیگر بزارید تا جواب بیاد منم استرس گرفتمممم :cry:

r_saeedi

عضو جدید
با نظر دوستمون درباره امتیازی که زدن تست ریاضی داره موافقم..فقط یه نکته ای هست که باید دقت کرد اونم اینکه توی کنکور اصولا مجموع درصد اصلا اهمیتی نداره بلکه تراز خیلی مهمه اونم یعنی اینکه درسای سخت کنکور اون سالو شما بتونی از بقیه بیشتر بزنی در ضمن یه چیز مهم دیگه نداشتن درصد صفر توی کنکوره همچنین معدل هم توی اولویت بعدی هستش....یه پیشنهادی که من دارم اینه که بچه ها به ترتیب بگن درسای سخت کنکور امسال کدوما بودن؟......;)

آقا ببینید تشخیص دادن درسای سخت بستگی داره هرکسی چقدر مطالعه داشته و روی کدوم درس تسلط بیشتری داشته.خب؟
مثلا من تو مدت زمانی که وقت گذاشتم برای مطالعه مکانیکی رو از همه بیشتر خوندم و بنظرم سوالای مکانیکی امسال نسبت به سالهای گذشته ساده تر بود در حدی که من شک میکردم نکنه کاسه ای زیر نیم کاسه باشه و با اینحال هی تست میزدم..:question: ولی خداروشکر همه رو درست زدم!!
فیزیکی رو زیاد تسلط نداشتم ولی بنظرم سخت تر بود از پارسال!
شیمی فیزیک هم که اصلا نظری ندارم
و اما ریاضی که به نظرم به شدت غیرحرفه ای آسون سخت بود!!:confused:

shirazii

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
alan kheili zoooooooode bekhad horo kone baraye konkor . modaresan ghalat ziad dare jahesh behtare. albate hameye ketaba moshkel daran ama jahesh behtare. refrense ham ke sajadi mekaniki o razaghian fiziki termo ham refrens nemikhad