مطالعه گروهی کارشناسی ارشد معماری 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط يه نكته ميگم سجاد جان.....اين كتاب چون سال اول قرار سوال بياد ازش زياد سوالهاي ريز نميدن.....پس مطالب كلي رو بخون.....شكل هاش هم خيلي مهمه
مرسی علیرضا جان
درسته حق با توه.نگرانیم بیشتر برا دیتیلهای اخر فصلاش بود........خیلی ریز میشه یه جاهایی...

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من خودم جزییات را کامل نخوندم ولی اون مقداری که خوندم این نتایج را گرفتم:
قبل از هر چیز بهتر کتابای پایه ایستایی مثل درک و سازه در معماری و مبانی سازه را خوب خونده باشی یا اگر جزوه یا نمیدونم از این کتابایی که کل ایستایی و سیستم را جمع کرده را خونده باشی. خلاصه اینکه پایه ایستایی و سیستم ساختمانی خودتان را قوی کنید.
چون اینجوری زمانی که طول میکشه کتاب را بخونید تقریبا نصف میشه. در این صورت چون متن خیلی روانی داره میخونی و رد میشی چون میفهمی نه اینکه یه ساعت رو هر کدوم از مطالبش فکر کنی.

دوم : چون فصول کتاب کاملا از هم مجزا هستند میتونید فصل به قصل بخونی تا برات خسته کننده نشه.
سوم : شکلها خصوصا شکلهایی که حالت ترسیمی و نقشه دارن از عکسهای رنگی مهمتر هستن.

و در پایان : این حرفی که دوست خوبمون atrali گفتن درسته ولی تجربه به من نشان داده که در مورد کنکور و خصوصا گلابچی نمیشه همیشه راجه به این مطالب مطمئن بود. بطور مثال سوالات نانو در کنکور 91 به مراتب ریزتر و سخت تر از اون تو کنکور 92 بودن.
بنابراین شمایی که داری وقت میزاری رو این کتاب خیلی هم سرسری نخون که هیچی سر کنکور بدتر از این نیست که بگه من این مطلبو خونده بودم ولی یادم رفته.

امیدوارم به دردت خورده باشه.
مرسی قاصدک جان خیلی لطف کردی
اون دیتیلهایی که داده چقدر ریز بشیم برا خوندنشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی قاصدک جان خیلی لطف کردی
اون دیتیلهایی که داده چقدر ریز بشیم برا خوندنشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین تو دور اول به نظرم نمیشه رو اون دیتیلها ریز شد. ولی من بعید میدونم اگه واسه معماری از اون دیتیلها سوال بدن بیشتر از یکی باشه. ممکنه واسه هنر های ساخت بدن. مثلا قسمت های مختلف دیتیلها را نگگه کن واسه خودت قسمت قسمتش کن که اگه دادن گفتن مربوط به چی میشه بتونی جواب بدی.
بازم سعی کن اونایی که میشه مفهومی خوندش را درک کنی از دیتیلها. ( این نظر منه البته)

اکثرا میگن از اونا نمیاد ولی بزار من اگه تونستم می پرسم بهت خیر میدم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اگر ابان یا اذر جزییات ارتقا دهنده و بخونیم دیر شده؟؟ ا

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بچه ها من امروز موفق شدم کتاب طراحی مفهومی ساختمانهای بلند را ملاقات کنم
فروشنده کتابفروشی هم کلی دلش به حال ما سوخت که چرا این کتابا اینقدر گرونه!!!!!!!!!!
بعدشم بهم 3 تومن تخفیف داد گفت پول تاکسییییییییییی.:surprised:

میتونم بگم این کتاب شنگول ترین کتابیه تا حالا گلاب داده بیرون. پر عکسای رنگی. حتی کادر صفحاتش هم رنگیه.
اصلا نوع کادر بندیش درست مثل پایان نامه میمونه. فکر کنم باید پایان نامه همونی باشه اسمش با گلابچی اومده.
تمام دلخوشیم این بود که شاید سایز کتاب کوچیک باشه که بادیدن اندازه َA4 کتاب کرک و پرم ریخت.:cry:

بعدا اطلاعات دقیقتری میدم ولی تا جایی که نگاه کردم به نظرم اومدم که حدودا نصف کتاب با کتاب مبانی ساختمانهای بلند مشترکه.
مابقی اونم به مبحث فرم و طراحی کانسپچوال و ...... پرداخته.

راستی بچه های معماری دوباره نیان بگن چرا به ما استرس وارد میکنی؟؟؟:mad:
من فقط اطلاع رسانی کردم خصوصا به بچه های هنرهای ساخت
موفق باشید

آخرین ویرایش:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من از بس که استرس دارم نه خوندن بهم مزه میده نه استراحت کردن :confused: واااااای خدااااااااااا چکار کنمممممممممم:cry:
استرس چی آخه؟ کنکور شیـــــــــــــــــــــش ماه دیگه س. بعضیا تازه از مهر شروع میکنن. دُرُست خوندن مهمه. ما یه آشنا داریم همیشه دقیقه 90 شورو میکنه به خوندن. اما میخونه هاااااااا. مثلا 2ماه قبل کنکور. همیشه هم بهترین جاها قبول میشه. آخریش ارشد دانشگاه تهران بود. حالا قبلی هاش بماند.:biggrin:
الان اگه استرس داری درس نخون. صب کن یه کم آروم شی بعد با خودت فک کن ببین کار درست کدومه؟ 6ماه به نظر من کم نیست. قرار نیس همه منابعو بخونیم که. اونجوری باید 2 3 سال بمونیم پشت کنکور :biggrin:
نفرات اول کنکور معمولاً منابعشون مختصر و مفیده. استرس نداشته باش. راه درست و منابع درستو انتخاب کن، باقیشو آهسته و پیوسته ادامه بده. به نظر من که کار نشد نداره.
تو همین سایت دوستای خیـــــــــــلی خیلی خوبی داریم که دارن راهو چاهو بهمون نشون میدن. فقط یه کم باید تلاش کنیم، همین. تا همین الان یه مقدار از راهو رفتیم.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
استرس چی آخه؟ کنکور شیـــــــــــــــــــــش ماه دیگه س. بعضیا تازه از مهر شروع میکنن. دُرُست خوندن مهمه. ما یه آشنا داریم همیشه دقیقه 90 شورو میکنه به خوندن. اما میخونه هاااااااا. مثلا 2ماه قبل کنکور. همیشه هم بهترین جاها قبول میشه. آخریش ارشد دانشگاه تهران بود. حالا قبلی هاش بماند.:biggrin:
الان اگه استرس داری درس نخون. صب کن یه کم آروم شی بعد با خودت فک کن ببین کار درست کدومه؟ 6ماه به نظر من کم نیست. قرار نیس همه منابعو بخونیم که. اونجوری باید 2 3 سال بمونیم پشت کنکور :biggrin:
نفرات اول کنکور معمولاً منابعشون مختصر و مفیده. استرس نداشته باش. راه درست و منابع درستو انتخاب کن، باقیشو آهسته و پیوسته ادامه بده. به نظر من که کار نشد نداره.
تو همین سایت دوستای خیـــــــــــلی خیلی خوبی داریم که دارن راهو چاهو بهمون نشون میدن. فقط یه کم باید تلاش کنیم، همین. تا همین الان یه مقدار از راهو رفتیم.

آره adroitعزيز راست ميگه........استرس نداشته باشيد.........باور كنيد هيچي نيست!!من پارسال همش 6 تا كتابم نخونده بودم رفتم كنكور اونم 2 ماهه ناقص جمعشون كردم و نسبت به دوستام كه همه منابع رو خونده بودن نتيجه خيلي بهتري گرفتم..........فقط يه هشدار هم بدم زياد با زمان خودتون رو گول نزنيد سعي كنيد بخونيد تا اونجا كه توانشو داريد تا خداي نكرده از اونور وقت كم نياريد اگه حوصله نداشتيد ميتونيد 1-2 روز تعطيل كنيد تا آرامش پيدا كنيد و بعد باز با انرژي ادامه بدهيد البته ماههاي اول خسته كنندست كم كم عادت ميشه.....اگه هم زمان اضافه بياريد كه با خيال راحت تست هاي بيشتري ميزنيد و مطمئن تر ميريد سر جلسه...................من اينقدر كه استرس اين پايان نامه رو دارم استرس كنكورو ندارم:cry:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
timaj عزیز من دیروز زنگ زدم گفتش باید نامه بیارید از دانشگاتون

ااااااا پارسال که ازین خبرا نبود....
اون شعبه اش که خ 16 اذره بهتر راه میاد حالا برید حضورا بپرسید به نظرم الکی گفته چون تو سایتش که ده درصد تخفبف داره

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااا پارسال که ازین خبرا نبود....
اون شعبه اش که خ 16 اذره بهتر راه میاد حالا برید حضورا بپرسید به نظرم الکی گفته چون تو سایتش که ده درصد تخفبف داره

یچه هایی که تهران هستن. کتابفروشی مرکز معماری همه کتاباش را 5-10 درصد ارزان تر میده. مال هر انتشاراتی را.
البته این مربوط به پارسال بود. ولی احتمالا هنوز هم اینجوری باشه.

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین تو دور اول به نظرم نمیشه رو اون دیتیلها ریز شد. ولی من بعید میدونم اگه واسه معماری از اون دیتیلها سوال بدن بیشتر از یکی باشه. ممکنه واسه هنر های ساخت بدن. مثلا قسمت های مختلف دیتیلها را نگگه کن واسه خودت قسمت قسمتش کن که اگه دادن گفتن مربوط به چی میشه بتونی جواب بدی.
بازم سعی کن اونایی که میشه مفهومی خوندش را درک کنی از دیتیلها. ( این نظر منه البته)

اکثرا میگن از اونا نمیاد ولی بزار من اگه تونستم می پرسم بهت خیر میدم

کتاب جزییات رو بخونید و اون بخشایی که با جزوه سروش نیا از این کتاب(که بچه ها گذاشتن )مطابقت داره بیشتر بخونید یکی دوتا دیتیل رو یادمه با تاکید میگفت مهمه.....نمونه موردیاش هم همینطور بعضیاش رو هایلایت میگفت!!!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از بس که استرس دارم نه خوندن بهم مزه میده نه استراحت کردن :confused: واااااای خدااااااااااا چکار کنمممممممممم:cry:
باران جان میزنمت ها:w00:
این مشکل تو نیست.بعضی وقتها واقعا نمیکشه...
منم چند روز پیش خسته شدم کتابامو جمع کردم گذاشتم کنار و کارایی که دوست داشتمو انجام دادم........استخر و فیلم و قدم زدن...............قبراق و سرحال شدم مث روز اول
این یه پروسه طولانیه باید لاک پشتوار بریم جلو..........
اینجا نمیتونم و نمیخونم و خوابم میاد معنی نداره......اگه این مشکلات نبود که ملت ارشد قبول میشدند.خب یه فرقی باید بکنیم با بقیه..توکلت به خدا باشه یه یا علی بگو و شروع کن

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این دو تا کتاب گلاب که اخیرا چاپ شده و راجع به ساختمانهای بلنده کدومش مهمتره به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون آرکی تایپ رو حذف کنم یکی از اینارو بخونم؟
آخه آرکی تایپی بیشتر نظریه تا فن.....

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دو تا کتاب گلاب که اخیرا چاپ شده و راجع به ساختمانهای بلنده کدومش مهمتره به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون آرکی تایپ رو حذف کنم یکی از اینارو بخونم؟
آخه آرکی تایپی بیشتر نظریه تا فن.....

آرکی تایپی چرنده. اصلا الان خودتو درگیرش نکن. اگه وقت کردی و خواستی شبا موقع خواب مثل قصه بخونش.
ولی به نظرم واسه شما ارزش خوندن نداره.... منظورم معماریاس.

حتما اگه میخوا یکی را بخونی آرکی تایپی را بزار کنار

atrali

کاربر ممتاز
وای دارم از خواب میمیرم........
نه خوابم میبره نه درسم میاد نه میتونم کار کنم
شدم عین جغد : شبا بیدارم روزا خوابم.
یکی ساعت منو درست کنه..........:confused:

شما خيالت راحته..............خوش به حالت..........من كه خوردم به دو تا كتاب سنگين كه حسابي كندم كرده و روحيه امم خراب شده........پارسال شما همه كتابها رو خوندي؟الان چطوري ميخونيد؟كتابهايي كه پارسال نخونديد رو اول ميخونيد يا نه؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما خيالت راحته..............خوش به حالت..........من كه خوردم به دو تا كتاب سنگين كه حسابي كندم كرده و روحيه امم خراب شده........پارسال شما همه كتابها رو خوندي؟الان چطوري ميخونيد؟كتابهايي كه پارسال نخونديد رو اول ميخونيد يا نه؟

دوست عزیزم دلت خوشه ها. من تقریبا هنوز شروع نکردم. نمیبینی همش اینجا پلاسم. سرم را گرم میکنم که زیاد فکر نکنم.چی با خودت فکر کردی که میگی وضعم خوبه. من اگه از الان سفت و سخت شروع کنم 2 روز دیگه پنچر میشم.

والا من گفتم از کتابای جدید شروع کنم که هم واسم جذابیت داشته باشه هم استرسم از بین بره. چون الان اصلا حوصله کتاب قدیمیا رو ندارم.
ولی یه چند نفری تاکید کردن که مهم نیست اونا را خونده باشی حتما از کتابای پایه شروع کن. خلاصه از اونا اصرار و از من انکار.
آخر دیروز از آقای سروشنیا پرسیدم و ایشون گفتن که این بستگی به تسلط شما داره.
منم تصمیم گرفتم از کتابای جدید شروع کنم فوقش اگه دیدم یادم رفته و نمیشه برمیگردم سراغ همون پایه ها.:w10:

در مورد پارسال هم بله من تقریبا همه کتابا را خوندم به جز آرکی تایپی و جزییات.
ولی شما خودت را نگران نکن اینکه الان کند بشی اصلا مهم نیست داری میخونی و چیز یاد میگیری.
منم پارسال چند تا از کتابا خیلی اذیتم کرد نه لزوما از رو سختی انگار طلسم شده بود و تموم نمیشد. آدم اینجور وقتا حسابی کلافه میشه.

آخرین ویرایش:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یه سوال مهم

یه سوال مهم

بچه ها یه سوال مهم. کسی استاد فرحی نژاد رو میشناسه:que: از اساتید مرکز معماریه. زبان درس میده. میخوام بدونم چطوره، خوبه؟ آخه مرکز معماری شهر ما یه سری کلاسا رو برگزار میکنه. یکیش اینه. میخوام ببینم اگه خوبه سعیم رو بکنم این یه کلاسو برم.:smile:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز همایش زبان استاد تقی زاده از طرف موسسه سنجش و دانش توی بوشهر برگزار شد خیلی همایش جالب و خوبی بود و به نکات مهم برای کنکور ارشد و دکترا اشاره داشتن ایشون هم مثل دوستانی که مشاوره دادن تاکید داشتن که ابتدا تستهای سالهای قبل رو بخونید نیازی نیست که جوابها هم نگاه بکنید فقط ببینید که چطور سوال میدن .
ایشون میگفتن بعضی از بچه ها با 1 بار خوندن انتظار اینو دارن که به تمام تستها جواب بدن ( دقیقا مثل خودم) اگه هم بلد نبودن که دیگه هیچ کلا نا امید میشن که ما هیچی بلد نیستیم و قبول نمیشیم و از این حرفها :cry:
میگفتن حداقل باید 6 بار بخونید تا توی حافظه بلند مدت ذخیره بشه ( دقیقا همون روند نرم افزار j memorize) که نمودار فراموشی داره از 1-7-10-30 ...
یعنی روز اول بخونید بعدش 7روز بعد بعد 10 و...
اینجور متوجه میشید که چقدر بهتر یاد گرفتید
تا میتونید تست بخونید هرتستی هم بلد نیستید اونقدر بخونید تا متوجه بشید که چطوری نهایتش اگه متوجهش نشدید اون رو حفظ کنید و به راحتی از کنار تست رد نشید
واسه زبان هم گفتن 50% درک مطلب و 25% تا 30% هم لغات و بقیه هم گرامر زبان
میگفتن که سعی کنید لغات رو با شکل یاد بگیرید اینطوری بهتر توی حافظتون میمونه
البته اول درک مطلب رو سعی کنید بخونید ایشون 4 کتاب منتشر کردن توی موسسه سنجش و دانش که گفتن هرکی اینا رو بخونه رتبه خیلی خوبی میتونه کسب بکنه
امروز یه کلاس قراره برگزار بکنه که توی 10 ساعت همه لغات 504 رو بهت یاد بده ولی من نمیتونم برم که ببینم چطوری میخواد اینکار رو بکنه:(

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حالا این کتابای سنگین کدوما هستن؟؟؟؟؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

وای دارم از خواب میمیرم........
نه خوابم میبره نه درسم میاد نه میتونم کار کنم
شدم عین جغد : شبا بیدارم روزا خوابم.
یکی ساعت منو درست کنه..........:confused:
من هم با همین اعتماد به نفس کاذب که سال پیش یه سری از مباحث روخوندم تا چند روز پیش خودمو گول زده بودم که من یه خوررده خوندم نیازی نیست از الان شروع کنم ولی الان که چند روزه شروع کردم متوجه شدم که منابع واقعن زیادن .امید هممون باید به خدا باشه.من دقیقا مثل شما شده بودم شبا بیدار بودم و روزا خواب که از دستاوردهای من از ماه رمضون بود ولی تصمیم گرفتم که خوابمو درست کنم یه شب 3 ساعت طول کشید تا خوابم ببره ولی الان خدارو شکر بهتره(لامصب 7 ماه طول میکشه تا خوابتو تنظیم کنی ولی یه روز که تا 12 میخوابی همش خراب میشه ) شبا ساعتمو کوک میکنم با صدای اون به زور بیدار میشم ولی بازدهی صبح خیلی بیشتر از بعدالظهره.

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دیروز همایش زبان استاد تقی زاده از طرف موسسه سنجش و دانش توی بوشهر برگزار شد خیلی همایش جالب و خوبی بود و به نکات مهم برای کنکور ارشد و دکترا اشاره داشتن ایشون هم مثل دوستانی که مشاوره دادن تاکید داشتن که ابتدا تستهای سالهای قبل رو بخونید نیازی نیست که جوابها هم نگاه بکنید فقط ببینید که چطور سوال میدن .
ایشون میگفتن بعضی از بچه ها با 1 بار خوندن انتظار اینو دارن که به تمام تستها جواب بدن ( دقیقا مثل خودم) اگه هم بلد نبودن که دیگه هیچ کلا نا امید میشن که ما هیچی بلد نیستیم و قبول نمیشیم و از این حرفها :cry:
میگفتن حداقل باید 6 بار بخونید تا توی حافظه بلند مدت ذخیره بشه ( دقیقا همون روند نرم افزار j memorize) که نمودار فراموشی داره از 1-7-10-30 ...
یعنی روز اول بخونید بعدش 7روز بعد بعد 10 و...
اینجور متوجه میشید که چقدر بهتر یاد گرفتید
تا میتونید تست بخونید هرتستی هم بلد نیستید اونقدر بخونید تا متوجه بشید که چطوری نهایتش اگه متوجهش نشدید اون رو حفظ کنید و به راحتی از کنار تست رد نشید
واسه زبان هم گفتن 50% درک مطلب و 25% تا 30% هم لغات و بقیه هم گرامر زبان
میگفتن که سعی کنید لغات رو با شکل یاد بگیرید اینطوری بهتر توی حافظتون میمونه
البته اول درک مطلب رو سعی کنید بخونید ایشون 4 کتاب منتشر کردن توی موسسه سنجش و دانش که گفتن هرکی اینا رو بخونه رتبه خیلی خوبی میتونه کسب بکنه
امروز یه کلاس قراره برگزار بکنه که توی 10 ساعت همه لغات 504 رو بهت یاد بده ولی من نمیتونم برم که ببینم چطوری میخواد اینکار رو بکنه:(

لطفا درباره مرور بیشتر توضیح بده.مرسی

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرکی تایپی چرنده. اصلا الان خودتو درگیرش نکن. اگه وقت کردی و خواستی شبا موقع خواب مثل قصه بخونش.
ولی به نظرم واسه شما ارزش خوندن نداره.... منظورم معماریاس.

حتما اگه میخوا یکی را بخونی آرکی تایپی را بزار کنار
مرسی قاصدک جان
به نظرت میتونه برا درک یا مبانی نظری از آرکی تایپی هم چیزی بیاد؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکی از استاد سروش نیا بپرسه اینو اگه یه زمان خوندیم چه جوری بخونیم؟؟
با محوریت فن یا محوریت تاریخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته فنی توش ندیدم ولی خب مال گلابه دیگه .آدم میترسه

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی قاصدک جان
به نظرت میتونه برا درک یا مبانی نظری از آرکی تایپی هم چیزی بیاد؟؟؟؟؟؟؟
میشه یکی از استاد سروش نیا بپرسه اینو اگه یه زمان خوندیم چه جوری بخونیم؟؟
با محوریت فن یا محوریت تاریخ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته فنی توش ندیدم ولی خب مال گلابه دیگه .آدم میترسه

فن نداره. همش چند تا ساختمان شاخص و مهم داره که مثلا ممکنه بگن این ای آرکی تایپیه چیه: جوابش ممکنه بشه ماندلا و .....
والا من راجع به درک نمیدونم ولی یه کم بعیده با این همه اساتید گردن کلفت تو رشته اونا بیان از کتاب گلاب سوال بدن.
به نظرم واسشون کسر شان باشه.
خلاصه آرکی تایپی هست اگه خیلی اصرار داری و میترسی میخوای هر وقت حوصلت سر رفت اونو یه نگاه بنداز. چون تمرکز نمیخواد.

atrali

کاربر ممتاز
بچه ها الان اخبار اعلام كرد نتايج نهايي كارشناسي ارشد هفته بعد اعلام ميشه ;)

براي همه بچه ها بخصوص ebram عزيز ارزوي موفقيت دارم....انشالله همشون نتيجه خوبي بگيرن...

آخرین ویرایش:

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها الان اخبار اعلام كرد نتايج نهايي كارشناسي ارشد هفته بعد اعلام ميشه ;)
یادش بخیر سال بعد این موقع هم نتایج ما اعلام شد همه مون خوشحال شدیم بابت قبولیامون :) ;)
برا بچه های 92 آرزوی موفقیت می کنم :gol:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يكيش مباني سازه براي معماران و دوميش هم مديريت پروژه هاي صنعتي(البته اين تخصصي مديريت)..........:(
یه توصیه میکنم بهتون حتما قبل از خوندن مبانی سازه کتابای سازه در معماری رو با درک رفتار سازه ها بخونین. من چند روز پیش مبانی سازه رو گرفتم چون اون دو تا کتابی رو که گفتم خونده بودم 6 -7 ساعته 100 صفحه از این کتاب رو خوندم چیز خاصی نداشت همونایی که تو هموون کتابا بود رو گفته با مثالای بیشتر;) از کتابای مدیریت بدم میاد چون واقعا سختو نفسگیرن

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ابرام دیگه نمیاد.؟:(

متاسفانه به خاطر برخورد بد بعضی از دوستان ایشون ناراحت شدن :mad:امیدوارم که همیشه موفق و موید باشه ولی مطمئنم میاد البته تنها ایشون نیستن که ناراحتن سحر خانوم هم هستن.هر دوشون جز با معرفتا بودن .دوستان ما اینجا نیازمند اتحاد جمعی هستیم و باید با هر نوع رفتار ناشایست در حق هر یک از عزیزان مخصوصا دوستانی که کمک حال ماها هستن مقابله کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.