کارشناسی ارشد (مشاوره، سوال و درخواست)

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
با سلام

خیلی ممنون از راهنمایی که کردین.شما در مورد درس منابع آب هم اطلاع دارین که چه جزوه یا کتابی رو خواند؟

(من فقط جزوه دکتر حداد و قانون توزیع عادلانه رو دارم).میدانم که اینها کافی نیستن.

ممنون میشم که کمکم کنید.

متاسفانه اونو اطلاع ندارم!!
از بچه هایی که منابع امتحان دادن میتونید بپرسید

miti2020

عضو جدید
تهران اهواز بقیه دانشگاهام در یه سطحن من خراسانیم فردوسی مشهد هرچقد تو زمینه زهکشی ومنابع اب قوی هستش تو زمینه سازه ضعیفه:)

hamed2494

عضو جدید
پاسخ : کارشناسی ارشد و دکترا

پاسخ : کارشناسی ارشد و دکترا

سلام
دوستان کسی سر فصل دروس گرایشهای آب دانشگاه آزاد رو نداره؟؟

ارسال شده از GT-I9100 با استفاده از تپاتالک 2

• Like
واکنش ها: n30e

mis.engineer

عضو جدید
به نظرتون بعد از کارشناسی ادامه بدیم یا دنبال کار باشیم؟؟؟؟؟

به نظرتون بعد از کارشناسی ادامه بدیم یا دنبال کار باشیم؟؟؟؟؟

لطفا نظراتون بگین.مرسی

پیوست ها

• fu3436.jpg
    fu3436.jpg
    35.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • fu3430.jpg
    fu3430.jpg
    27.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mis.engineer

عضو جدید
سلام مرسی بابت نظر دادنتون.نه "با این شرایط موجود که کار نیست اما از وضعیتی که دانشگاههای ما دارن خسته شدم :(fu3431.jpg همش تئوری ....خیلی دوس دارم تو محیط کار قرار بگیرم و واقعا در اجرا حرفی واسه گفتن داشته باشم...اگه کاری تو تهران متناسب با رشتمون پیدا کردین منم بی نصیب نذارین....آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین/:D

ozel

عضو جدید
سازه های آبی یا سازه های هیدرولیکی؟

سازه های آبی یا سازه های هیدرولیکی؟

با سلام مهندسین محترم
بنظرتون ادامه تحصیل ارشد تو کدوم رشته مناسب تره؟ چرآ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سازه های آبی -کشاورزی یا سازه های هیدرولیکی-عمران

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
با سلام مهندسین محترم
بنظرتون ادامه تحصیل ارشد تو کدوم رشته مناسب تره؟ چرآ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سازه های آبی -کشاورزی یا سازه های هیدرولیکی-عمران

در اصل خیلی فرق نمیکنه و شاید بچه های سازه های آبی با توجه به بیسشون قویتر باشن ولی با توجه به دید شغلو و اینکه مردم ما عقلشون تو چشمشونه و این یه واقعیته سازه های هیدرولیکی بهتره و میتونین با رتبه به نسبت پایینتر تو دانشگاههای تاپ تری درس بخونی و شاید موفق تر باشی تازه با دید به دکتری عمران آب شاید مناسب ترم باشه

بازم تکرار میکنم بچه های سازه ضعفی ندارن ولی خب اینجا به این چیزا اهمیت نمیدن!!!

attarzade

عضو جدید
منم با کنکور سازه های آبی دانشگاه فردوسی مشهد قبول شدم. البته از طریق استعداد درخشان سازه های آبی تبریز هم قبول شدم.حالا موندم چی کار کنم؟؟؟خواهش می کنم کمکم کنین ..سازه های آبی دانشگاه تبریز قوی تره یا فردوسی مشهد؟چرا؟

miti2020

عضو جدید
بچه های سازه مخصوصا اونایی که خوب درس خوندن و کار کردن سطحشون بالاتره و این یه واقعیته چون تخصصشون تو مسائل آب و هیدرولیکیه
درصد موفقیتت تو دکتری عمران بستگی به خودت داره
اگه رزومه و مقالات خوبی داشته باشی خیلی راحت جذبت میکنن و مشکلی نداری
دروس خیلی مهم نیست چون اکثر دروس همون عمرانیه و کشاورزی نیست

شما امسال کنکور داشتین؟

tnx are konkor arshad amma ba hadafe dr dars khondano shoro kardam aval mikhasam beram soraghe omran ama etelaate kami dashtam bara hamon goftam reshte khodamo emtehan bedam behtare harchand ke fek mikonam alan eshtebah kardam zarfiyat omran kheyli ziyade yeki az familamon ba 780 sharif ghabol shood hamin emsal:surprised:

آخرین ویرایش:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
منم با کنکور سازه های آبی دانشگاه فردوسی مشهد قبول شدم. البته از طریق استعداد درخشان سازه های آبی تبریز هم قبول شدم.حالا موندم چی کار کنم؟؟؟خواهش می کنم کمکم کنین ..سازه های آبی دانشگاه تبریز قوی تره یا فردوسی مشهد؟چرا؟

سلام خیلی فرق نمیکنه
البته فک کنم تبریز قویتر باشه ولی با توجه به رتبه دانشگاه ها خیلی فرق نمیکنه کدومو برین
فقط مسافت رو درنظر بگیرین
هرکدوم نزدیکتره همونو برین
موفق باشید

attarzade

عضو جدید
سلام خیلی فرق نمیکنه
البته فک کنم تبریز قویتر باشه ولی با توجه به رتبه دانشگاه ها خیلی فرق نمیکنه کدومو برین
فقط مسافت رو درنظر بگیرین
هرکدوم نزدیکتره همونو برین
موفق باشید

من از بچه های مهندسی آب 88 دانشگاه گیلان هستم.منزلم رشت هست.خودم هم فکر می کنم که دانشگاه تبریز در رشته سازه قوی تر هست.ولی یکی از استادامون میگه تبریز دانشجو زیاد می گیره و ممکنه هنگام انجام کارهای پایان نامه برات یه کم مشکل باشه!!
ممنون از راهنمایی و کمکتون:smile:

yekariayi

متخصص هیدرولیک
کاربر ممتاز
من از بچه های مهندسی آب 88 دانشگاه گیلان هستم.منزلم رشت هست.خودم هم فکر می کنم که دانشگاه تبریز در رشته سازه قوی تر هست.ولی یکی از استادامون میگه تبریز دانشجو زیاد می گیره و ممکنه هنگام انجام کارهای پایان نامه برات یه کم مشکل باشه!!
ممنون از راهنمایی و کمکتون:smile:

من خودم کارشناسی گیلان بودم
من خودمم تبریز قبول میشدم ولی بخاطر مسافت نرفتم
جز روزانه تهران همه جا قبول میشدم ولی بخاطر نزدیکی و بعضی مسائل ساری رو انتخاب کردم
اگه گیلان روزانه داشت با دکتر اسماعیلی میموندم حتما
با دکتر اسماعیلی و دکتر ملک پور که خودش دکتری تبریز بود صحبت کن ببین چی میگن
ولی تبریز بهتر از مشهده

3252982

کاربر فعال
ما که رفتیم فردوسی
مشد اقا ، مشد نبود:D:confused:
تبریک میگم شما منابع آب بود رشتتون؟ منم امسال بعد چهار سال فارغ التحصیلی میخوام ارشد منابع آب بدم خوشحال میشم کمکم کنین
چون بچه های منابع آب خیلی کمن:)

alexjon

عضو جدید
من بدبختم تبریز قبول شدم ولی یکی بخاطر زبانشون یکی هم بخاطر هزینه و اینا عطاشو به لقاش بخشیدم سال دیگه ببینم چی میشه:cry: