پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahmood.A

عضو جدید
چرا شک هست.
الاعمال بالنیات(امیدوارم درست نوشته باشمش):twisted:

:biggrin: درسته یعنی تو هر عملی نیتش مهمه
اولا عمل باید به فعلیت برسه یعنی اگر نیتت پاکدامنی باشه باید تو ظاهرت تجلی پیدا کنه نیت بدون عمل به چه درد میخوره؟؟
ثانیا کسی که با آرایش و بی حجاب بیرون میاد جز خودنمایی و دلبری چه نیت دیگه ای داره میشه بگی؟:surprised:
نکنه ب نیت قربه الی الله میاد بیرون؟؟؟:D

J.AVID

عضو جدید
همون مورد عاشقی![/QUO

عاشق مردی که یکی از خصوصیاتش خوش تیپ بودنه یک مقوله ست،مردن واسش یک مقوله ی دیگه.من هیچوقت یک مردو به خاطر ظاهرش نمی پرستم.اگر عاشق باشم عاشق منش و شخصیتشم نه ظاهرش.در ضمن این ربطی به تاپیک نداره.اسپم نکنید

اون قضیه مردن فقط اصلاح بود خیلی جدی نگیرید. البته حرفتون درسته ولی عشق واقعا معنی ش خیلی عمیق تره.

J.AVID

عضو جدید
اولا عمل باید به فعلیت برسه یعنی اگر نیتت پاکدامنی باشه باید تو ظاهرت تجلی پیدا کنه نیت بدون عمل به چه درد میخوره؟؟
ثانیا کسی که با آرایش و بی حجاب بیرون میاد جز خودنمایی و دلبری چه نیت دیگه ای داره میشه بگی؟:surprised:

شما که اینقدر حسن حسین می کنی واقعا چقدر چشم و رفتار و زبان خودتو کنترل می کنی؟

mahmood.A

عضو جدید
مسیحی بنظرت حق داره طبق دینش عمل کنه؟

اگر مخالف دین رسمی کشور نباشه(در انظار عموم) بله
چون مثلا در دین رسمی ما نگاه ب بعضی جاهای نا محرم حرامه
دلیلی نداره ی مسیحی بی حجاب بیاد بیرون که صدتا مسلمون به گناه بیفتن
حق مسلموناست که در کشوری که دین رسمیش اسلامه راحت باشن
ناگفته نماند که مسیحیا هم به تحریف دینشون اعتراف کردند

sahel70

عضو جدید

نمشه گف آدم بدحجاب با قصد و غرض قبلی و فقط برا جلب توجه میاد تو خیابون ،بعضیاشون آره ولی اکثریت جون دوس دارن زیبا باشن ایجوری میان بیرون
که اونم ناشی از عدو آگاهیشونه نمیشه ایقد بد راجع بهشون قضاوت کرد
ایشون که راجع به رفتار خودشون حرفی نزدند حسین حسین نکردن مه

J.AVID

عضو جدید
نمشه گف آدم بدحجاب با قصد و غرض قبلی و فقط برا جلب توجه میاد تو خیابون ،بعضیاشون آره ولی اکثریت جون دوس دارن زیبا باشن ایجوری میان بیرون
که اونم ناشی از عدو آگاهیشونه نمیشه ایقد بد راجع بهشون قضاوت کرد
ایشون که راجع به رفتار خودشون حرفی نزدند حسین حسین نکردن مه

منظور اینکه برای دیگران تعیین تکلیف می کنه.

mahmood.A

عضو جدید

فرض کن من کنترل نمیکنم تعو خودت خوب باش داداش به من چیکار داری؟
تو خودت جوری باش که مردمو به گناه نندازی
من جوون اگه چشممو نتونم کنترل کنم تقصیر منه یا بی حجابای جامعه؟
نمیشه که بیرون نیام یا همش نگاه زمین کنم
ولی اون دختر بی حجاب میتونه جوری بیاد بیرون که من ب گناه نیفتم چیزیم ازش کم نمیشه

shadowwalker

عضو جدید
پس باید دوباره تعریف شه تا تحریفش از بین بره؟ وقتی تحریفه که اصل سند دستکاری شه.الان تمام احادیث معتبر موجودن.کی تحریف کرده؟فقط هر کس به شیوه و در حد تفکر و سلیقه ی خودش عمل می کنه.
درحالی که ایمان یعنی اطاعت از خدا و پیامبر.یعنی شهادت می دهم که خدایی جز خدای یگانه وپیامبرش نیست.پس به دستوراتشون عمل می کنم.غیر از اینه؟

siamor

عضو جدید
Re: پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

دختر باید ادم باشه :D

Sent from my GT-I9505

mahmood.A

عضو جدید
پس باید دوباره تعریف شه تا تحریفش از بین بره؟ وقتی تحریفه که اصل سند دستکاری شه.الان تمام احادیث معتبر موجودن.کی تحریف کرده؟فقط هر کس به شیوه و در حد تفکر و سلیقه ی خودش عمل می کنه.
درحالی که ایمان یعنی اطاعت از خدا و پیامبر.یعنی شهادت می دهم که خدایی جز خدای یگانه وپیامبرش نیست.پس به دستوراتشون عمل می کنم.غیر از اینه؟

با کی بودی؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نخیر بر اساسه اعتقادش میاد بیرون.
شما از دله همه خبر داری که واسه چی با یه تیپه خاص میگرده؟
جدا از باحجاب های اجباری و بی حجاب هایی که ارزشه خودشون رو زیر سوال میبرن.
الان شما معیار اعتماد و سنجشتون ظاهره انگار.نیت و فعلیت رو تو ظاهرش میبینین
من هر ظاهری رو موجه نمیبینم هر چی جای خودش رو داره ولی منظورم نیات و اعمال جدای ظاهره که میشه به قابله اعتماد بودن یا نبودنه یک آدم پی برد.
نیاتی که از ظاهر یه آدم نمیتونی بفهمی .
شب خوش.

shadowwalker

عضو جدید
ولی اون دختر بی حجاب میتونه جوری بیاد بیرون که من ب گناه نیفتم چیزیم ازش کم نمیشه
د کم میشه دیگه!تعداد شماره هایی که می گیره،تعداد BFهاش،تعداد پسرهایی که می تونه بتیغه واسش لباس و...بخرن که خرجش دربیاد.......

J.AVID

عضو جدید

نکته دقیقا همینه همه فقط برای رفتار خودشون دنبال مقصر می گردن.
لازم نیست زمینو نگاه کنی فقط کار خودتو بکن.

sahel70

عضو جدید
ازلحاظ پوشش مطلوبه

آخرین حرفمم تو این تاپیک میزنم ،من خودم طرف دار حجابم و اونو یه ارزش واسه زن میدونم ،حتی جاهایی که از جامعه طرد شدمم محکم وایسادم پاش و از حجابم دس نکشیدم
نمیگم جماعت غیر محجبم موجودات وحشتناکین که باید از رو زمین برشون داشت ،خیلیاشون آدمای با معرفتین ،ولی کثریت نه بازم همشون خرده شیشه از لحاظ رابطه با جنس مخالفو میگم زیاد دارن
نمیگمم همه چادریا پاک و عالین که تو هر قشری آدم خراب وجود داره
نمیگمم راه حلش زور و اجباره که این باعث میشه جوون ما دقیقا ضد اون چیزی رو که مجبورش میکنی به انجامش ،انجام میدن
بقول دکتر شریعتی شما سطح فکر خانومو بالا ببیرید خودش تشخیص میده چی بپوشه چی نپوشه
بنظرم محجبه هام حق ندارن حجابو به غیر محجبه ها دیکته کنن ،همه ایرانین و حق زندگی تو کشورشونو دارن ،خیلیاشون موقعی که مردم به جمهوری اسلامی گفتم آره نبودن
به نظرم این تاپیکم به جایی نرسه ،همه رو همون نظرای خودشون میمونن
در آخر امضامه ،بخونیدش خیلی عالیه

mahmood.A

عضو جدید
نکته دقیقا همینه همه فقط برای رفتار خودشون دنبال مقصر می گردن.
لازم نیست زمینو نگاه کنی فقط کار خودتو بکن.

:biggrin:کار خودم؟؟ تا حالا شده تو پارک دراز کشیده باشی ی دختر بیاد ببوسدت؟؟
تا حالا شده همین جور که سرت تو کارته ی لحظه سرتو بالا بگیری ی دختر بی حجابو ببینی بعد از4سال هنوز تصویرش تو ذهنت باشه؟؟
منی که شاید اتفاقی نگاهم ب نامحرم بیفته مقصرم ولی اونی که دوساعت جلو آینه ب خودش میرسه تا امثال من نگاهش کنن مقصر نیست
جالب بود:biggrin:...

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نکته همینه. واقعا توی این مملکت هر کی برای اینکه رفتار نادرستش رو توجیه کنه می خواد یه عیب برای دیگری بتراشه.
بدحجابی خوب نیس بده هزارتامشکل میاره این یه اصل تواسلام که توقران هم هس
اوناییکه میخان درست زندگی کنن میتونن ازش درس بگیرن کسی ام که میخادآزادباشه آزادبپوشه ولی تضمین نکنه که راهش درسته اشتباس
منم چیزیوتوجیه نکردم هیچوقتم به زوراونی که خاستن نشدم اونی بودم که میخام وهستم وازخودم وپوششم راضی ام چون کاری نکردم که جلب توجه کنم

J.AVID

عضو جدید
:biggrin:کار خودم؟؟ تا حالا شده تو پارک دراز کشیده باشی ی دختر بیاد ببوسدت؟؟
تا حالا شده همین جور که سرت تو کارته ی لحظه سرتو بالا بگیری ی دختر بی حجابو ببینی بعد از4سال هنوز تصویرش تو ذهنت باشه؟؟
منی که شاید اتفاقی نگاهم ب نامحرم بیفته مقصرم ولی اونی که دوساعت جلو آینه ب خودش میرسه تا امثال من نگاهش کنن مقصر نیست
جالب بود:biggrin:...

خودت چند دفعه بوسیدیش؟
می خوای برو زن بگیر از این فکرا بیای بیرون!! :w16:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچیزی طی زمان عوض میشه ینی شمافک میکنین حجابی که توایرانه همون حجاب زمانای قبله قبلاتوزمان رضاشاه زناوبندمیزدن الان چی؟
من کاملاباروبندمخالفم باپوششی که آدم توش احساس خفگی بکنه ولی اینم میگم حجاب توایران تحریف شده
مانتوهادارن تحلیل میشن وروسریاکوتاهتراین تحریف نیس؟
درموردچادریام بگم چادرانازک تروباشکل وشمایل جذابترمیان بازارواونیکه چادرمیپوشه فک میکنه بایدخیلی شیکترازاونیکه مانتوییه بیادبیرون و...

وضعیت
موضوع بسته شده است.