نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

MIS.B

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره ما چهارشنبه رفتيم طب صنعتي و بخشي ازكارمون مثل ازمايشات و بينايي سنجي و شنوايي سنجي ونوار قلب و... انجام داديم.همونطور كه اقاي كيهانزاده گفته بودن همش مفتيه به جز تست اعتياد.و بقيه كارمون موند براي هفته ديگه.البته قبلش رفته بوديم اداره انتقال گاز كه چندتا فرم بهم دادن،يكي براي تشخيص هويت يكي براي تعهد خدمت ويكي هم براي طب صنعتي.ضمنا طب صنعتي در همون منطقه اي هست كه مصاحبه دادين.
اينجور كه به من گفتن هركس همونجايي ميره سركار كه براي اونجا مصاحبه داده بوده.
وقتي من سوال كردم كي ميريم سركار به من گفتن ممكنه از سال جديد شروع بشه چون بايد همه بچه ها كارهاشونو انجام بدن كه طول ميكشه.ولي به يك نفر ديگه كه توي طب صنعتي ديدمش گقته بودن به محض تموم شدن طب صنعتي و تشخيص هويت ميفرستن اموزشي!

سلام مهندس ، بابت اطلاعاتتون خیلی متشکرم
میشه بفرمایید معاینه فیزیکی بدن را چه جوری انجام میدن چون از یکی از بچه ها شنیده بودم که کاملا لباسها را باید در بیاریم درسته؟ اگه لطف کنید ی توضیحی بدید.
با تشکر

پیرو

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان
بالاخره ما چهارشنبه رفتيم طب صنعتي و بخشي ازكارمون مثل ازمايشات و بينايي سنجي و شنوايي سنجي ونوار قلب و... انجام داديم.همونطور كه اقاي كيهانزاده گفته بودن همش مفتيه به جز تست اعتياد.و بقيه كارمون موند براي هفته ديگه.البته قبلش رفته بوديم اداره انتقال گاز كه چندتا فرم بهم دادن،يكي براي تشخيص هويت يكي براي تعهد خدمت ويكي هم براي طب صنعتي.ضمنا طب صنعتي در همون منطقه اي هست كه مصاحبه دادين.
اينجور كه به من گفتن هركس همونجايي ميره سركار كه براي اونجا مصاحبه داده بوده.
وقتي من سوال كردم كي ميريم سركار به من گفتن ممكنه از سال جديد شروع بشه چون بايد همه بچه ها كارهاشونو انجام بدن كه طول ميكشه.ولي به يك نفر ديگه كه توي طب صنعتي ديدمش گقته بودن به محض تموم شدن طب صنعتي و تشخيص هويت ميفرستن اموزشي!
سلام دوست عزیز
میشه بفرمایید تست اعتیاد را کجا و چگونه انجام دادید؟

آخرین ویرایش:

aminabedini

عضو جدید
سلام به همه دوستان، امروز به من زنگ زدن و منو برای مصاحبه حضوری دعوت کردن!!!!!!! بعضی ها مستقیم رفتنن دنبال طب صنعتی و باقی کارها اما نمیدونم واسه چی برای من مصاحبه حضوری گذاشتن. خدا به خیر کنه

amin392

عضو جدید
سلام به همه دوستان، امروز به من زنگ زدن و منو برای مصاحبه حضوری دعوت کردن!!!!!!! بعضی ها مستقیم رفتنن دنبال طب صنعتی و باقی کارها اما نمیدونم واسه چی برای من مصاحبه حضوری گذاشتن. خدا به خیر کنه

سلام به شما.توی اون منطقه که ساکن هستیدفکر می کنید که همه شما رو میشناختن یا نه ؟ چون ممکنه اومدن و در موردتون پرسیدن و کسی شما رو نمی شناخته یا اینکه ممکنه فامیلی خارج داشته باشید یا کسی که مشکلی داره یا ممکنه مسجد نمی رفتین یا می رفتید وکسی شما رو نمی شناخته یا علت های دیگه ای که من وشما نمی دونیم البته همه اینها احتمالاته انشااله که مشکلی نباشه و با یه مصاحبه حل بشه

شما کدوم منطقه رو انتخاب کردید و همون جا باید برین یا باید بیایید تهران؟ همچنین اگه یکی از مواردی که گفتم رو خودتون هم احتمال می دید و صلاح می دونید که به ماهم بگین لطفا مضایقه نکنید (حالا یا با پیام خصوصی یا بصورت عمومی همین جا)

m.keyhanzade

عضو جدید
نماز جمعه و قضایای مربوط به فلسطین مخصوصا جدید هاشو بخون البته علاوه بر احکام کلی........
فقط راجع به هر چی گفتن بحثی باهاشون نکن face book رو هم غیر فعال کن

pasha_m

عضو جدید
سلام. برای من که هنوز خبری نشده
راستی شما کدوم منطقه اید و برای شما تحقیقات اومدن یا نه ؟
سلام
من منطقه دو رو انتخاب کردم.
هنوز که نیومدن تحقیقات(البته از این لحاظ می گم که کسی از همسایه ها چیزی نگفته)
شما چطور؟

amin392

عضو جدید
سلام
من منطقه دو رو انتخاب کردم.
هنوز که نیومدن تحقیقات(البته از این لحاظ می گم که کسی از همسایه ها چیزی نگفته)
شما چطور؟

سلام. من هم دقیقا مثل شما منطقه 2 ام و همینطور از این لحاظ که کسی از همسایه ها چیزی نگفته هنوز نیومدن تحقیقات

رشته شما قدرته یا الکترونیک و اگه الکترونیک هستید کی رفتین مصاحبه و کدوم ایستگاه رو انتخاب کردین ؟

انشاله که مشکلی پیش نیاد و با هم همکار بشیم

aminabedini

عضو جدید
سلام به شما.توی اون منطقه که ساکن هستیدفکر می کنید که همه شما رو میشناختن یا نه ؟ چون ممکنه اومدن و در موردتون پرسیدن و کسی شما رو نمی شناخته یا اینکه ممکنه فامیلی خارج داشته باشید یا کسی که مشکلی داره یا ممکنه مسجد نمی رفتین یا می رفتید وکسی شما رو نمی شناخته یا علت های دیگه ای که من وشما نمی دونیم البته همه اینها احتمالاته انشااله که مشکلی نباشه و با یه مصاحبه حل بشه

شما کدوم منطقه رو انتخاب کردید و همون جا باید برین یا باید بیایید تهران؟ همچنین اگه یکی از مواردی که گفتم رو خودتون هم احتمال می دید و صلاح می دونید که به ماهم بگین لطفا مضایقه نکنید (حالا یا با پیام خصوصی یا بصورت عمومی همین جا)

سلام والله پیش اونایی که من برای تحقیقات محلی معرفی کرده بودم نرفتن، راستش من الان یکساله توی یک دانشگاه دولتی تدریس میکنم و حراست اونجا منو تایید کردواسه تدریس توی دانشگاه که سختگیریش خیلی بیشتر از جاهای دیگه است، فکر میکنم دلیل دعوت به مصاحبه این باشه که کسی که کامل منو بشناسه پیدا نکردن چون از یکی دو تا از بقالهای محله پرسیدن که اونا هم آدمهای مطلعی نیستند، من منطقه پنج (شیراز) بودم و بهم گفتن که باید بیام تهران، حس میکنم این یک مرحله الزامی واسه ی هممون باشه چون اونهایی هم که الان دعوت به مصاحبه نشدن بعد از شروع به کارشون باید مصاحبه برن، در هر صورت خدا که تا اینجاشو درست کرده باقیش هم دست خودشه...

amin392

عضو جدید
سلام والله پیش اونایی که من برای تحقیقات محلی معرفی کرده بودم نرفتن، راستش من الان یکساله توی یک دانشگاه دولتی تدریس میکنم و حراست اونجا منو تایید کردواسه تدریس توی دانشگاه که سختگیریش خیلی بیشتر از جاهای دیگه است، فکر میکنم دلیل دعوت به مصاحبه این باشه که کسی که کامل منو بشناسه پیدا نکردن چون از یکی دو تا از بقالهای محله پرسیدن که اونا هم آدمهای مطلعی نیستند، من منطقه پنج (شیراز) بودم و بهم گفتن که باید بیام تهران، حس میکنم این یک مرحله الزامی واسه ی هممون باشه چون اونهایی هم که الان دعوت به مصاحبه نشدن بعد از شروع به کارشون باید مصاحبه برن، در هر صورت خدا که تا اینجاشو درست کرده باقیش هم دست خودشه...

سلام. انشااله که مشکلی نیست . نگران نباش چون تا اونجایی که من اطلاع دارم بچه هایی هم که برای نفت استخدام می شدن همه این مرحله مصاحبه عقیدتی رو داشتن . شما مطمئنی که اصلا برای شما اومدن تحقیقات محلی ؟ یا اصلا از همون حراست دانشگاه سوال کن که اومدن یا نه (البته به شرطی که کسی رو پاسخگو پیداکنی)

حالا چند روز دیگه باید بری تهران (چقدر فرصت برای مطالعه بهت دادن) ؟
توی همین سایت یه تاپیک با همین موضوع هست اون رو هم بد نیست که بخونی
به هر حال انشاله که بری و بدون هیچ مشکلی این مرحله رو هم بگذرونی وبیایی به ما هم در مورد سوال هاش اطلاع رسانی کنی !!!

m.keyhanzade

عضو جدید
من تا حالا اندازه مو های سرم مصاحبه دادم
مصاحبه واسه واسه ورود به دانشگاه امام حسین مصاحبه واسه امریه سربازی وزارت نفت(پتروشیمی) مصاحبه واسه استخدام تو جهاد توسعه و ...............
داداش اصلا نگران نباش
فقط یه بار یکیو دیدم رد شد اونم اخراجی دانشگاه اصفهان بود
هر چی گفتن اگرم نتونستی بگی بگو از این به بعد سعی می کنم تو برنامه زندگیم باشه

j66

عضو جدید
سلام مهندس ، بابت اطلاعاتتون خیلی متشکرم
میشه بفرمایید معاینه فیزیکی بدن را چه جوری انجام میدن چون از یکی از بچه ها شنیده بودم که کاملا لباسها را باید در بیاریم درسته؟ اگه لطف کنید ی توضیحی بدید.
با تشکر[/QUO
سلام
اره،روز دوم كه براي طب صنعتي رفتم يه معاينه كلي كردو بعد گفت كاملا لباسهامو در بيارم كه فكر كنم ميخان ببينن كه بدنمون مشكلي داره يا نه بعد گفت چندتا حركت انجام بدم كه محدوديت حركتي دارم يا نه.اخرش هم گفت مشكلي ندارم وهمه چيز عاليه.

پیرو

عضو جدید
سلام
خودشون ميفرستن درمانگاه دكتر كاظمي(شيراز) بعد چند روز خودت هم بايد بري نتيجشو بگيري و ببري براشون.

با سلام
ممنون از اطلاعاتتون
یعنی میفرستن شهر خودت واسه آزمایش عدم اعتیاد؟نامه میدن؟

j66

عضو جدید
با سلام
ممنون از اطلاعاتتون
یعنی میفرستن شهر خودت واسه آزمایش عدم اعتیاد؟نامه میدن؟

سلام
اداره هر منطقه ايي ميفرسته همون شهر،ضمنا معرفي نامه عكسدار ميدن براي اون جايي كه ميخاي تست اعتياد بدي.
موفق باشين

damoon.hd

عضو جدید
سلام به همه دوستان،
امروز یه تماسی گرفتم با دفتر گاز منطقه 2،در مورد نتایج گزینش جویا شدم.ولی گفت هنوز خبری نیست و مراحل گزینش داره طی میشه و بعد از معلوم شدن گزینش اگه مشکلی نداشته باشید باهاتون تماس میگیریم.خدا بخیر بگذرونه:(

zakariarazi

عضو جدید
دوستان سلام
کسی از منطقه 5 خبر داره
من خرداد مصاحبه فنی دادم
مهر ماه هم گزینش عقیدتی رفتم
پیگیری کردم نامه معرفی به منطقه 5 را اول آذر 90 برای منطقه فرستاده بودند
ولی برای طب صنعتی و عدم سو پیشینه به من چیزی نگفتن
کسی می دونه روال کار استخدام تا کی طول میکشه یا بهتر بگم
ممنون

aminabedini

عضو جدید
سلام دوست من
من هم منطقه 5 هستم و خرداد مصاحبه فنی دادم، و فردا هم گزینش عقیدتی دارم، این در حالیه که بعضی بچه های منطقه پنج مستقیم رفتن طب صنعتی
اگر ممکنه بگین که توی مصاحبه عقیدتی چی ازت پرسیدن
ممنون

zakariarazi

عضو جدید
سلام دوست من
من هم منطقه 5 هستم و خرداد مصاحبه فنی دادم، و فردا هم گزینش عقیدتی دارم، این در حالیه که بعضی بچه های منطقه پنج مستقیم رفتن طب صنعتی
اگر ممکنه بگین که توی مصاحبه عقیدتی چی ازت پرسیدن
ممنون

از نماز خیلی سوال می پرسند یعنی وارد جزییات میشوندمثلا تشهد و سلام را بگویید
راجع به نماز جمعه و راهپیمایی ها و رای گیری سوال می پرسند
راجع به دعا ها مثلا دعای ندبه محل برگزاری و ... سوال می پرسند
به نظر من در کل آدم های خوب و روشنی هستند نسبت به بقیه ارگان های دولتی

m.keyhanzade

عضو جدید
سلام دوستان
ظاهرا خبری نیست
من که خسته شدم از این وضعیت
خیلی برنامه زندگیم بهم خورده
قرار داد جدید باید امضا کنم با شرکتم تا آخر آذر فرصت گرفتم ببینم چی می شه........خدا کنه تو این دو هفته خبری بشه وگرنه نمی دونم چی کار کنم دردسر می شه واسم
بچه ها اگر کسی خبری مخصوصااز منطقه 3 داشت بیخبرمون نزاره
به امید نجات از بلاتکلیفی ظرف همین چند روز;)

aminabedini

عضو جدید
سلام به همه دوستان
آقا من شنبه رفتم مصاحبه عقیدتی برج گاز توی خیابون آبان تهران
همه چیز از نماز و دعاهای معروف و وضو و غسل و........ و همینطور مسائل سیاسی و اجتماعی.............. پرسیدن
گفتن که 10 روز دیگه جواب میدن. خدا به خیر کنه ....

javanirani

عضو جدید
سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه من خرداد ماه واسه منطقه 10 مصاحبه دادم مکانیک مردادماه تلفنی خبر قبولی رو دادن اما هنوز هیچ خبری دیگه نشد خواهشا اگه خبری دارید بگید واقعآ انتظار سخته؟

mds_eng

کاربر فعال
سلام دوستان امید وارم حالتون خوب باشه من خرداد ماه واسه منطقه 10 مصاحبه دادم مکانیک مردادماه تلفنی خبر قبولی رو دادن اما هنوز هیچ خبری دیگه نشد خواهشا اگه خبری دارید بگید واقعآ انتظار سخته؟

سلام
من 22 خرداد برای منطقه 10 مصاحبه دادم. مرداد ماه هم همون تماس تلفنی خبر قبولی رو بهم داد و همین چند روز پیش هم رفتم گزینش و اونجا حسابی دهنمو سرویس کردن!!!
بعد از گزینش دیگه بقیه کارها با منطقه هست. بهتره با اقای شمس تماس بگیری. اگه شماره ی مستقیمشو خواستی واست توی یه پیام خصوصی می فرستم

mds_eng

کاربر فعال
سلام به همه دوستان
آقا من شنبه رفتم مصاحبه عقیدتی برج گاز توی خیابون آبان تهران
همه چیز از نماز و دعاهای معروف و وضو و غسل و........ و همینطور مسائل سیاسی و اجتماعی.............. پرسیدن
گفتن که 10 روز دیگه جواب میدن. خدا به خیر کنه ....

سلام . فکر کنم شما همونی هستید که قبل از من گزینش رفته بودی. قبل از این که برم توی اتاقشون داشت به همکارش می گفت که "پسر خوبی بود و می خوام یه فرصتی بهش بدم" :)
برو حالشو ببر :)))))))))))

پیرو

عضو جدید
سلام
اگر کسی از منطقه 7 خبری داره لطفا اعلام کنه
دیگه دارم نگران میشم
تقریبا از همه منطقه ها خبرایی هست به جز منطقه7
کسی هست که از منطقه هفت خبری داشته باشه حتی خبر کوچکی هم باشه لطفا بگه
این کار داره دیگه به رویا هامون میپیونده
به قول یکی از دوستان انتظار واقعا سخته
اعصاب واسمون نمونده دیگه:wallbash:

aminabedini

عضو جدید
سلام مهندس
اگر شما همون دوستی باشین که گفتی امیرکبیر خوندی، درست میگی من قبل از شما گزینش شدم. امیدوارم همین طوری که شما میگین باشه و از این غول گزینش هم بتونیم رد بشیم
:cry:

بالا